Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı BSY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yardım eden arkadaslara çok teşekkür ederim benzini farklı yerden alıcam bakalım bir daha yapıcak mı?

Bu arada başka bir sorunum daha ortaya çıktı.
    Honda bayiinden aldığım venom dizlikler motorun deponun yanındaki plastik bölgeyi acayip çiziyor.
    Buna nasıl bir önlem bulabilirim?
    Motoru çizse danayiden gider boya koruma attırırım çizik derdi olmaz dı ama çizilen yeri plastik kısmı ne yapmalıyım sizce?
    tank ped olabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bugun aldığım cbrımla hayırlısıyla bende aranıza katılmış bulunmaktayım.Bol gazlamalar dilerim

wolrath, fearlesboyy, cio ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    vay kasımpasalı cıktı ben kuzey denız'de calısıyorum.caya beklerım ;)

hadi ya bende oraya cok yakınım

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Hayırlı olsun paşalı,kazasız belasız kullanmanı diliyorum.çok dikkat edin arkadaşlar,bugün bir kişi daha motor kazasında rahmetli oldu,aman yavaş kullanalım.

selim1996 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 E (2013)
    Bir şey sormak istiyorum 2. motor olarak CBR 250 r almayı düşünyorum ama topcase takan var mı ? Görüşlerinizi almak istiyorum? Görüntü açısından değil ama sürüşte falan sıkıntı yaratıyor mu ?

Teşekkürler sağolun.Hepimiz dikkatli olalım inşallah.Allah kaza bela vermesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

Alıntı selim1996 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir şey sormak istiyorum 2. motor olarak CBR 250 r almayı düşünyorum ama topcase takan var mı ? Görüşlerinizi almak istiyorum? Görüntü açısından değil ama sürüşte falan sıkıntı yaratıyor mu ?
    bizim burda biri var 2013 beyaz sürekli topcase ile yolculuk ediyor ve bayağıdır da böyle sıkıntı olacağını zannetmiyorum kullanan cok arkadaşımız oldu.
    selim1996 bunu beğendi.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Yardım eden arkadaslara çok teşekkür ederim benzini farklı yerden alıcam bakalım bir daha yapıcak mı?

Honda bayiinden aldığım venom dizlikler motorun deponun yanındaki plastik bölgeyi acayip çiziyor.
    Motoru çizse danayiden gider boya koruma attırırım çizik derdi olmaz dı ama çizilen yeri plastik kısmı ne yapmalıyım sizce?
    Derdine çözüm olacak ürün bu olabilir http://www.aliexpress.com/snapshot/6023908125.html
    Ben sipariş verdim ama gelmesine 30 gün falan var

Stop etme meselesi benim de ilk 500 km içinde 2 kere başıma gelmişti artık olmuyor. özellikle deniyorum yapacak mı diye ama rodaj bittiğinden beri bir daha başıma gelmedi.stop ederse bile tekrar bırakırsın debriyajı olur biter kafaya takılcak birşey değil.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Derdine çözüm olacak ürün bu olabilir http://www.aliexpress.com/snapshot/6023908125.html
    Ben sipariş verdim ama gelmesine 30 gün falan var

Stop etme meselesi benim de ilk 500 km içinde 2 kere başıma gelmişti artık olmuyor. özellikle deniyorum yapacak mı diye ama rodaj bittiğinden beri bir daha başıma gelmedi.stop ederse bile tekrar bırakırsın debriyajı olur biter kafaya takılcak birşey değil.
    Evet bu kesinlikle çözüm olur ancak internetten alışveriş olayına hala güvenemiyorum acaba direk alabileceğim bir yer var mı Eskişehir' de ?

Selamin aleykum arkadaslar ben denizliden katiliyorum onumeki sinavi atlatinca insallah bende bir cbr 250 sahibi olacagim sizlere bazi soracaklarim var
    Ben 100luk mondial kullandim yari oto bilirsiniz debriyaj ayari pek yok ama surerim dedigim gibi bi 100 luk tecrubem var cbr ye alismakta cok zorluk cekermiyim

selim1996 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 E (2013)
    Anladım.
    Teşekkür ediyorum bilgilendirdiğiniz için

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    agrasiwe ve Pasali1921 bunu beğendiler.

Alıntı Bulent73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki, fizikte hangi motorlar uygundur sizce, yoksa motor süremeyecek miyiz ? Yaş 40 oldu. Biraz sefa amaçlı keyfini çıkarmak için motor dünyasına adım atmak istiyorum.
    sizin boyu bu sınıfta anca hyosung gt250r kaldırır. onun da oturuş pozisyonu baya eğik. rahatsız biraz ama sizin kollar uzundur sizde biraz daha dik olacaktır.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba;
    Dün haftasonu itibariyle yakın civarda bir yere gezmeye gittim. Motosikletimi park ettim. Her zaman dikkat ederim zemin yumuşak olduğundan altına ayaklığın bir taş veya tahta parçası koyardım. Dün sağa sola bakındım pek taş parçası yada altına koyacağım bir şey göremedim. "neyse" dedim geçtim. Döndüğümde motorum sol tarafına doğru yatmış ve sol aynam kırılmış.

Şimdi arkadaşlar ayna alacağım. Yalnız piyasaya baktığımda orjinal takım aynalar 130 lira. Sadece sol ayna elinde kalmış bir yer buldum eleman 50 tl diyor. Birde bu her markaya uyumlu hyosung cbr 250r 900rr 1000rr gibi... bir tip ayna var "KISA SPOR AYNA" diye geçiyor. çifti 50 tl.

Karasız kaldım. Orjinal alıp sadece sol mu değiştireyim (50 tl) yoksa kısa spor ayna alıp ikisinide komple değiştireyim mi. Kısa ayna kullananlar var mı arkayı görmek rahat mı? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

TEK ORJİNAL CBR 250R Aynası;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-motosiklet-honda-cbr-250r-2011-model-ayna-orjnal-ayna-tane-50ytl-taki-90-yt-80484713/detay/
    http://i.hizliresim.com/x9A5gr.png

KISA SPOR AYNA CBR 250R;
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuninghttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-motosiklet-honda-cbr-250r-2011-model-ayna-orjnal-ayna-tane-50ytl-taki-90-yt-80484713/detay/-aksesuar-tuning-motosiklet-cbr-600-600f-hyosung-600rr-1000rr-gt-250r-900rr-929-954-cbr-125-153622279/detay
    http://i.hizliresim.com/x3Mavr.png
    Alıntı ybalci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynalar bizim motorda düdük gibi duruyor trafikte sıkıntı hep. o kısa olanlar eğer çok görüntüyü kısıtlamıyorsa düşünülebilir bence. daha bile iyi olur orjinalinden.
    Alıntı filatron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O tek aynayı satan kişinin satıcı yorumlarına ilk önce bir bakmanı tavsiye ederim ben o şahısları tavsiye etmem iş yerinede gittim alma kardeşim oradan git fazla para ver başka yerden al.
    ben aynı aynayı farklı satıcıdan aldım gayette mamnunum o kısa 600rr dedıgınız aynadan tek sorun kapatıp acmalarda bazen sol taraf gevşeme yapıyor onuda motor ustaları civataya bir şey sürüp takarsan( şu anda adını hatırlayamıyorum ) gevşemesini önler dediler görsel olarak daha şık arkayı görme konusundada gayet yeterli bence.hatta sanırım resimlerini daha önce forumada yüklemiştim.tek orjınal fiyatından aşagı çift ayna aldım : )ama şimdi burda çifti 90 tl deimş.sıfıra göre uygun aynanın durumuna yakından bak yada orya gıt hem rr aynasını dene begenmezsen orjinal olanı alırsın

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT

ben carbon kaplamıştım hem şık durdu pastik görüntüsü gitti hemde çizilme önlendi
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben carbon kaplamıştım hem şık durdu pastik görüntüsü gitti hemde çizilme önlendi
    carbon kaplama ben de düşünmüştüm ama cesaret edemedim güzel durmaz diye. dizlik değil de motosiklet pantolonu kullandığım için çizik olmadı gerçi fazla.

carbon egsoz ve mat plastik kısımlarda çok hoş oluyor görüntü olarak.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    CBR 250 R son Makyajımda Lastik Şeritlerimdi Başkada Bu saatten sonra Ellemem bi yerını

CBR 125 R buda arkadaşlar Bunuda rütüşleme işi bitti. İlgilenen Olursa Motoru 4000 tl ye satıyorum. Bu hafta İçi Kapora gönderirse eleman onu bekleyeceğim Belki isteyen olursa diye resimlerini Koydum.

agrasiwe, fearlesboyy ve Pasali1921 bunu beğendiler.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    alanyadan izmir e honda cbr 250r almaya gideceğim ama astarı yüzünden pahalıya gelecek gibi ne yapsam arkadaşlar arkasına koyup gelecek bi kamyon bulamıyorum ne kadar yakar bilmiyorum. motor ne kadar temiz bakma şansım yok ne yapacağımı şaşırdım
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alanyadan izmir e honda cbr 250r almaya gideceğim ama astarı yüzünden pahalıya gelecek gibi ne yapsam arkadaşlar arkasına koyup gelecek bi kamyon bulamıyorum ne kadar yakar bilmiyorum. motor ne kadar temiz bakma şansım yok ne yapacağımı şaşırdım
    kullanma şansınız yok mu? bu motorla güzel giyinirsen gündüz gözü ile çok rahat gidilir alanyaya. denizliye kadar zaten yol çok güzel. ben antalyaya gittim geçen sene martta izmirden. yollar güzel baya. gündüz gidersen sorun yaşanmaz. tabii tecrüben yok ise o ayrı.

bir de nasıl bir motormuş ki bu o kadar km yol gitmeyi göze aldın? antalyada yok mu temizi?

Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 250 R son Makyajımda Lastik Şeritlerimdi Başkada Bu saatten sonra Ellemem bi yerını
    Benimde bu hafta sonu takmam lazım fuardan sonra cok ugraştırıyor mu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler