Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 cc de 15 kuruş yakıyor dıyenı ılk burada gordum 18 20 kuruş tan asaa yakmaz km ye arada 3 kuruş oynasa kımse 125 lık alırmı gercı benım gıbı cok gezenler ıcın gecerlı yakıt yoksa cafeye bakkala senede ıkı defa da gezılere katılırsan benzın parası koymaz benım BMW de cok yakıyordu ama sıkıntısını cekmedım hıc cunku kullanmıyordum kı korkudan sımdı dızel europa var ustunden ınmıyorum
    Yol durumu , Hava Durumu , Kilo durumu. Bu herkeste değişir. Ben motoru sıfır aldım. Motorumu Bursadan Eskişehir'e arkadaşım getirdi. Onun sakin kullanımda yaktığı yakıtı sölesem inanamazsın Arkadaştan Motoru aldığımda 183 Kmde idi Yani toplam 183 Km yapılmıstı. arkadas 25 tl benzın aldığını söledi 80-90-100 Km hızda 6000 deviri asla geçmeden kullandığını söyledi Buda 1 Kmde 0,136 yapıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:16 ----------

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanka sen tam dip gaz gidememişsin bak adam neredeyse 5 lt yakmış
    Babam gibi kımse dipgaz gidemez. depoyu doldurdum full. 177 kmde lamba yanıp sönmeye basladı nasıl becerdi gerçekten bilmıyorum
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Babam gibi kımse dipgaz gidemez. depoyu doldurdum full. 177 kmde lamba yanıp sönmeye basladı nasıl becerdi gerçekten bilmıyorum
    Kendi aracına birazını çekmiş olmasın
    fearlesboyy bunu beğendi.
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar tankpad seçiminde karasız kaldım acaba şu hondanın lale desenli tankpadini kullanan varsa resim ekliyebilirmi

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    büyük ihtimalle bende cbr250r cematine katılıyorum anlaştığım birisi var cumartesi görüşmeye gideceğim

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük ihtimalle bende cbr250r cematine katılıyorum anlaştığım birisi var cumartesi görüşmeye gideceğim
    Haydi hayırlı olsun

Mantıklı olanı yaptınız binince anlayacaksınız zaten

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haydi hayırlı olsun

Mantıklı olanı yaptınız binince anlayacaksınız zaten
    Sağol hocam , senin motoru almak isterdim bu kişinin ihtiyacı varmış motoru degerinin cok cok altinda bskasina satıp zarar etmesin ihtiyacini karsilasin onuda düşündüm

Motosikleti
    Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol hocam , senin motoru almak isterdim bu kişinin ihtiyacı varmış motoru degerinin cok cok altinda bskasina satıp zarar etmesin ihtiyacini karsilasin onuda düşündüm
    Cbr zaten tabiri caizse peynir ekmek gibi satılıyor.

1 hafta uğraşmadan zaten satılır o önemli değilde , ben v-strom& fz6 fazer & cbf 600 arasındayım.

Bakalım bana hangisi nasip olucak.
    erays bunu beğendi.

Cbr zaten tabiri caizse peynir ekmek gibi satılıyor.

1 hafta uğraşmadan zaten satılır o önemli değilde , ben v-strom& fz6 fazer & cbf 600 arasındayım.

Bakalım bana hangisi nasip olucak.
    Kac kmde Kaça satıyorsun evladı

Motosikleti
    Alıntı Pasali1921 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kac kmde Kaça satıyorsun evladı
    Şuanlık 2.000 de herhalde 5.000 gibi satacağım.

Birsahaki sezon a satacağım , bu kış yatırmayı düşünmüyorum, aktif olarak kullanacağım , buz ve kar olmadığı sürece.

Zamanı gelince konuşuruz fiyatı olmazsa. Çünkü şuanlık tertemiz, kazası yok fakat yarın öbürgün kaza geçirme durumu olursa fiyat değişir tabiki.
    Bu yüzden şuanlık birşey söylemiyeyim.

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 07mehmet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar internette cbr 250r için özel lastik diye bir ilan var, ebatları 120-70-17 / 160-60-17 bu lastikler cbr için çokmu büyük? resimlerde büyük gönüyorda.
    Uzun kilometrelerdir onde 110-70-17 arkada 160-60-17 michelin pilot power ile kullaniyorum. 100kere cbr250r alsam 100unde de 160 lastik takarim. Hic pisman degilim. Arka lastik buyuyunce motosikletin goruntusu olumlu yonde cok degisiyor arabalar bile daha cok dikkate aliyor motoru. Viraj, frenleme, performans gibi konularda da olumsuz bir yani yok... Tavsiye ederim.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Şuanlık 2.000 de herhalde 5.000 gibi satacağım.

Birsahaki sezon a satacağım , bu kış yatırmayı düşünmüyorum, aktif olarak kullanacağım , buz ve kar olmadığı sürece.

Zamanı gelince konuşuruz fiyatı olmazsa. Çünkü şuanlık tertemiz, kazası yok fakat yarın öbürgün kaza geçirme durumu olursa fiyat değişir tabiki.
    Bu yüzden şuanlık birşey söylemiyeyim.
    Vay arkadaş, bu motosikletleri alıp yüzüne mi bakıyorsunuz siz?

Ben 5 Şubat 2013'te aldım Cbr 250'yi. Şu anda 25333 Km'de.

Hatırladığım kadarıyla en az Mayıs'tan beri sende motosiklet. Nasıl başardın 2000 Km'de kalabilmeyi???
    fearlesboyy bunu beğendi.
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hatırladığım kadarıyla en az Mayıs'tan beri sende motosiklet. Nasıl başardın 2000 Km'de kalabilmeyi???
    bende anlamıyorum gerçekten. Japan motor satılırken bide Km ye bakan ınsanlara ayar oluyorum kımse üzerine alınmasın.25 k 50 k nedir Honda için bakımları güzel yapıldığında. kaza olmasaydı ısmail benım motorda 15i bulurdu emın ol . 21-26 haziranda aldım bende. Temmuz-Ağustos : 5800 Km. Eylül-Ekim Kaza sebebı ile motorsuz kaldım. Kasım Ayında 500 Km senın yanına geldim gittim. geriside şehir içinde filan 7100 kmde su an (:
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Arkadaşlar sonunda bugün motoruma kavuştum resim nasıl yükleniyor bilmediğim için yükleyemedim, bu arada 550 tl'ye kadar bütçe ayırdım iyi bir kask almak istiyorum ama karar veremedim origine'nin bluetooth'lu kaskları var 450 tl diyorlar ama kalitesi nasıl bilmiyorum internettende aradım ama çok bir sonuca ulaşamadım size sorayım dedim tavsiye edebileceğiniz güvenli bir kask varmı ?

Motosikleti

Hafta içleri saat akşam 8 e kadar dershanedeyim.

Haftasonuda akşam 6 ya kadar.

Birde üstüne ödev , çalışma vs. Eklerseniz sevinirim.

Ygs-lys olunca 2.000 de kalması normal oluyor.

Motoru temmuzda aldım ek olarak.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı 07mehmet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sonunda bugün motoruma kavuştum resim nasıl yükleniyor bilmediğim için yükleyemedim, bu arada 550 tl'ye kadar bütçe ayırdım iyi bir kask almak istiyorum ama karar veremedim origine'nin bluetooth'lu kaskları var 450 tl diyorlar ama kalitesi nasıl bilmiyorum internettende aradım ama çok bir sonuca ulaşamadım size sorayım dedim tavsiye edebileceğiniz güvenli bir kask varmı ?
    Araç kullanırken telefon kullananlara kıl oluyorum. Bu araç bi de motosikletse daha bi kızıyorum bunu yapana.

O söylediğin bluetoothlu kask sırf "bluetoothlu" olduğu için 450 TL'dir. Kaskın reel değeri 100 TL, bluetooth'un reel değeri 100 TL; bunların birleşimiyle oluşturulan kaskın piyasa değeri 450 TL! Yani kesinlikle tavsiye etmem.

Bi de millet daha motosikleti alıp binmeden satmanın hesaplarını yapıyor ama kaska gelince evladiyelik kask bakıyor. İyi güzel hoş da bu kaskların ömrü var o ne olacak???
    Bi de bu kaskın düşünce "asıl görevini" eskisi gibi yapmadığı gerçeği var. Tamam, pahalı kask alabilirsin ama sırf kaskın "koruma" görevi dışındaki özellikleri yüzünden koruma özelliğini yitirmiş kaskı göz göre göre kullanma eğilimi bence çok yanlış.

AEA bas bas bağırıyor, fullface kask alın deyü. Ben de sana AGV, iXS, Nolan, Caberg ve Schubert markaların fullface kasklarını öneriyorum. (350-600 TL arası bulabilirsin.)

Hafta içleri saat akşam 8 e kadar dershanedeyim.

Haftasonuda akşam 6 ya kadar.

Birde üstüne ödev , çalışma vs. Eklerseniz sevinirim.

Ygs-lys olunca 2.000 de kalması normal oluyor.

Motoru temmuzda aldım ek olarak.
    BEKO, Temmuz'da aldıysan ve bu yoğunlukla bi nebze hak verebilirim ama yine de az bence ;)

Ben haftanın 6 günü sabah 08:00 akşam 19:00 çalışıyordum 15 Eylül'e kadar. O tempoya rağmen hiç affetmedim yani ;) :D
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Araç kullanırken telefon kullananlara kıl oluyorum. Bu araç bi de motosikletse daha bi kızıyorum bunu yapana.

O söylediğin bluetoothlu kask sırf "bluetoothlu" olduğu için 450 TL'dir. Kaskın reel değeri 100 TL, bluetooth'un reel değeri 100 TL; bunların birleşimiyle oluşturulan kaskın piyasa değeri 450 TL! Yani kesinlikle tavsiye etmem.

Bi de millet daha motosikleti alıp binmeden satmanın hesaplarını yapıyor ama kaska gelince evladiyelik kask bakıyor. İyi güzel hoş da bu kaskların ömrü var o ne olacak???
    Bi de bu kaskın düşünce "asıl görevini" eskisi gibi yapmadığı gerçeği var. Tamam, pahalı kask alabilirsin ama sırf kaskın "koruma" görevi dışındaki özellikleri yüzünden koruma özelliğini yitirmiş kaskı göz göre göre kullanma eğilimi bence çok yanlış.

AEA bas bas bağırıyor, fullface kask alın deyü. Ben de sana AGV, iXS, Nolan, Caberg ve Schubert markaların fullface kasklarını öneriyorum. (350-600 TL arası bulabilirsin.)
    Araba kullanırken bile kolay kolay telefonla konuşmam hele ki motor kullanırken kim arıyor diye bile bakmam, bu kaskı tercih etmemim tek sebebi origine iyi diye biliyorum yanlışta biliyor olabilirim, schubert'i duydum ama çok çok iyi olduğunuda biliyorum pahalı diye de biliyorum

halilom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Kuba XR 125 - 2019 Hero Xpulse 200T
    Ne topikmiş arkadaş saatlerdir okuyorum hiç sıkılmadım ama yoruldum benden bu kadar tüm motosiklet tutkunlarına selamlar.
    prohonda bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    arkadaşlar elimde 0 kondusyonda ,

elcikler,gıdon topuzları,sol ön/arka sınyal ve debrıyaj maneti var.uygun fiyattan verecegim parcaları.

ayrıca hepsını alan olursa cbr250 orjınal kıtapcıklarını ve rızoma kutuları da hedıye edıyorum

Motosikleti
    CBR 250
    barış abı ben magnetlere ve topuzlara talıbım musait oldugun bır zaman görüselim

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    manet sadece sol taraf-debrıyaj manetı var.pm attım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler