Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı ybalci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanma şansınız yok mu? bu motorla güzel giyinirsen gündüz gözü ile çok rahat gidilir alanyaya. denizliye kadar zaten yol çok güzel. ben antalyaya gittim geçen sene martta izmirden. yollar güzel baya. gündüz gidersen sorun yaşanmaz. tabii tecrüben yok ise o ayrı.

bir de nasıl bir motormuş ki bu o kadar km yol gitmeyi göze aldın? antalyada yok mu temizi?
    oyle deme bende istanbuldan gelip izmirden aldım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oyle deme bende istanbuldan gelip izmirden aldım
    valla benim motora da istanbuldan talipler var bizim burada trafik az olduğundan motor çok yorulmuyor tabi. neden istanbuldan trafikte mahvolmuş motosiklet alasın dimi
    agrasiwe bunu beğendi.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Pasali1921 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde bu hafta sonu takmam lazım fuardan sonra cok ugraştırıyor mu
    Jantı cok güzel temizlemek lazım bide hava sıcak olsun biraz. yoksa atiyor. kurutma makınesı ıle ısıtmak daha qüzel oluyor
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı ybalci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla benim motora da istanbuldan talipler var bizim burada trafik az olduğundan motor çok yorulmuyor tabi. neden istanbuldan trafikte mahvolmuş motosiklet alasın dimi
    hocam öyle düşünme yinede, motosiklet varsa trafik yok gibi bişey istanbulda olsa farketmez, ben hergün 55 km yol yapıyorum fix, trafikte çok kaldığımı söyleyemem, üstelik en trafikli yerlerden geçiyorum..

Motosikleti
    kle 650-versys
    merhabalar. shoei xr 1100 kask almayı düşünüyorum. kask hakkında incelemeleri falan okudum da fiyatı sağlam yüksek. şu an 1450 ile 1650 TL arası satılıyor. kask 2014 kataloğunda yok yerine xr 1200 üretilmiş ama henüz TR de yok. fuarda sizce ciddi indirim olur mu? olsa mesela ne kadar bi şey olabilir. fikri yada tecrübesi olan arkadaşlar belirtirse sevinirim.

Yagmurda cok sürme taraftarı değilim ya motosikletin saglıgı acısından kullanmıyor değilim ama cok kullanılmamasından yanayım siz ne düşünüyorsunuz ?
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Yagmurda cok sürme taraftarı değilim ya motosikletin saglıgı acısından kullanmıyor değilim ama cok kullanılmamasından yanayım siz ne düşünüyorsunuz ?
    valla yağmur çamur demiyorum dostum, iş yerim uzak olduğu için yerde kar olmadığı sürece sürüyorum, bugünde geldim bayağı ıslandım montum felan olmasına rağmen ama yinede sürerim, motor sürmek keyifli iş behh

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben carbon kaplamıştım hem şık durdu pastik görüntüsü gitti hemde çizilme önlendi
    Hocam öneriniz en şık olanı ve acaip aklıma girdi.
    Acaba 1-2 foto atarmısınız.
    Birde iki yandaki plastiklerin yerine carbon kaplamak ne kadar tutar?

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı BSY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam öneriniz en şık olanı ve acaip aklıma girdi.
    Acaba 1-2 foto atarmısınız.
    Birde iki yandaki plastiklerin yerine carbon kaplamak ne kadar tutar?
    Resim yüklerim. maliyeti 10 tl tabi kendin uğraşırsan biraz zaman alıyor yani ben hiç yapmadığım için öyle oldu.
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

sigortayı yaptırmadım daha en uygunu hangisi verir bide karşıdan aldım motosikleti şimdi sigortayı yaptırıp noterin bulunduğu bölgedeki trafik şubeye gitmem gerekiyor mus randevu almam gerekir mi ve kac günde elime ulaştırırlar.

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resim yüklerim. maliyeti 10 tl tabi kendin uğraşırsan biraz zaman alıyor yani ben hiç yapmadığım için öyle oldu.
    Maliyeti 10 tl derken? Şaka mı bu gerçekten anlayamadım. Karbon kaplatmak mı 10 lira resimleri atmak için istediğin şakacıktan söylediğin maliyet mi 10 lira.
    Kafam dağınık anlayış gösterirseniz çok sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:13 ----------

Hocam biraz araştırma yaptım da harbiden öyleymiş. En kalitelisi 20 lira internette.
    Acaba Eskişehir'de yaptırabileceğim bir yer bilen var mı?

mrtt7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09
    Alıntı BSY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maliyeti 10 tl derken? Şaka mı bu gerçekten anlayamadım. Karbon kaplatmak mı 10 lira resimleri atmak için istediğin şakacıktan söylediğin maliyet mi 10 lira.
    Kafam dağınık anlayış gösterirseniz çok sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:13 ----------

Hocam biraz araştırma yaptım da harbiden öyleymiş. En kalitelisi 20 lira internette.
    Acaba Eskişehir'de yaptırabileceğim bir yer bilen var mı?
    Eskişehir'de stadyumdan hava hastahanesine doğru giderken ışıklara varmadan sağa ara sokağa girerseniz orada kaplatabileceğiniz bi yer mevcut. Hatta orada karbon folyo da mevcut.

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Motor fuarına giden varmı aranızda gelmil mi yeni model

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı 07mehmet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor fuarına giden varmı aranızda gelmil mi yeni model
    fuar 27 Şubat'ta.

kasası değilcek diyolar ya bakalım bende 1 martta gitcem

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    sigortayı yaptırmadım daha en uygunu hangisi verir bide karşıdan aldım motosikleti şimdi sigortayı yaptırıp noterin bulunduğu bölgedeki trafik şubeye gitmem gerekiyor mus randevu almam gerekir mi ve kac günde elime ulaştırırlar.
    Motosiklete en uygun siğortayı Alyans mı alliance mı nedir o veriyor. Biz oraya yaptırdık. 200 TL. CBR 125 r yi
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    CBR250
    Merhaba arkdaşlar foruma yeni üye oldum. Cbr250 motorumun lastiklerini pek verimli bulmuyorum ve değiştirmeyi düşünüyorum. Ebat olarak orjinalinden biraz daha büyük almayı düşünüyorum. Avantajı veya dezavantajı nedir yardımcı olabilirmisiniz ? Bide lastik konusunda hangi markayı önerirsiniz ?

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Alıntı xdanger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuar 27 Şubat'ta.
    ben 24'ü diye biliyodum pardon

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    selamun aleyküm arkadaşlar.
    cbr 250r almaya karar verdim. ben alanyada yaşıyorum ama alacağım motor izmirde. arkadaşlar izmirde yaşayan varmı gidip bi baksa motora bi kontrol etse bende ona göre kalkıp gelsem burdan. değilse hiç boşuna 600 km yol geleceğim. varmı bana yardımcı olacak izmirde yaşayan arkadaş?
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı Plstryagain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkdaşlar foruma yeni üye oldum. Cbr250 motorumun lastiklerini pek verimli bulmuyorum ve değiştirmeyi düşünüyorum. Ebat olarak orjinalinden biraz daha büyük almayı düşünüyorum. Avantajı veya dezavantajı nedir yardımcı olabilirmisiniz ? Bide lastik konusunda hangi markayı önerirsiniz ?
    Altınlı gecenin geçen bölümünde bu konudan bahsetti Barkın Bayoğlu. Orjinali dışında lastık takmanın avantajından çok dezavantajı var. Tavsiye edilmiyor yani.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler