Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorum şuan 150 km de. genelde 5.500 -6000 devir gibi kullanıyorum ara ara 7000- 7500 devire çıkartıyorum 1-2 saniye sadece tabiricaizse sağır kalmasın diye . Sizce doğrumu yapıyorum ?
    ?? .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Dezinho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Bluetoothlu kask almaya karar verdim, bu yüzden daha yeni olan kaskımı satıyorum. İhtiyacı olan varsa kontak kurabilir.

http://www.sahibinden.com/130535168
    bluetooth lu kask olarak ne düşünüyorsun..alıran paylaş bizle..zeus 3000e bluetoothlu mesela..hudson deride satılıyor..zeus 3000 serisi çok rahat kasktır

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    ıyı aksamlar herkese.
    dostlar cbr 250 arka çanta demiri lazım
    bi üstteki resimdekinde veya farklıda olabilir saglam bişey.
    nerden temin edebilirim ???

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öldümde geldim anasını satayım. Bu motorun ayaklıktan bi qün ucacğını biliyodum. dün aksam motoru park ettim. her zamanki gibi garaja ayaktan kurtulur mu namussuz .. Kendimi siper ettim attım kendımı motorun altına dizimde dizliklerle var gücümle yakaladım motoru. ben itiyom o geri geliyo ben itiyom o geri geliyo benımle sevişmeye ne kadar meraklıymıs motorumda haberim yokmuş. aynalar açık olduğu için sol aynayı ufacık çizdik bununla kurtardım şükür :D

http://www.youtube.com/watch?v=_5zEke-PQG4

bugün kadıyköyde motoru parkettim telefonla konuşurken hatunun biri geldi sevgilisiyle izin istedi, bi öyle bi böyle bi sürü fotoğraf çektirdi, binerken sağa yatıracaktı motoru son anda tuttum,

bir de kardeşim bu polis nerde ? sahil yolunda tekerin önüne düşen basket topunu geçtim, karanlıkta çingeneler beşerli onarlı transit yolda önüme atlıyorlar, hayır şoparlar zaten koyu renk , zor seçiliyorlar karanlıkta, daha evelki gün bakırköyde transit yoldan geçen bi elemana iş adamı çarptı, eleman öldü,,, nerde bu devlet , nerde pijamalarım !
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

Dezinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12' Honda CBF 1000FA
    Alıntı theplatoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bluetooth lu kask olarak ne düşünüyorsun..alıran paylaş bizle..zeus 3000e bluetoothlu mesela..hudson deride satılıyor..zeus 3000 serisi çok rahat kasktır
    Motorcu bir arkadaşın tavsiyesiyle eşime ORIGINE aldık. Onunla iletişim kurabilmek için ben de ORIGINE alacağım. Piyasaya yeni girdiği için fiyatı da uygun..
    Kimilerinin terapiye ihtiyacı olabilir, benimse motorsikletim var..

Otobanda köpek geçti önümden bugün. Baya fren yapmak zorunda kaldım.

Bu arada sabit 100 ile giderek yakıt denemesi yaptım. 230 Km de 8.9 litre benzin yakmışım. Fazla gibi geldi bana. Baktırıcam servisine.

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    ?? .
    Rodaj için bol bol vites değiştirmek (en güzel şehir içinde oluyor), yumuşak gaz, yumuşak fren... Efendi gibi kullan diyor işte adamlar :D 7000den sonra titreşimden motor Azer Bülbül'e bağlıyor, ön camı söküp atasım geliyor :D Çok takılma rodaj işine o kendi yolunu bulur. Trafiğe odaklan motor bir şekilde yürür...

Motosikleti
    Alıntı ormankebabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodaj için bol bol vites değiştirmek (en güzel şehir içinde oluyor), yumuşak gaz, yumuşak fren... Efendi gibi kullan diyor işte adamlar :D 7000den sonra titreşimden motor Azer Bülbül'e bağlıyor, ön camı söküp atasım geliyor :D Çok takılma rodaj işine o kendi yolunu bulur. Trafiğe odaklan motor bir şekilde yürür...
    Hakikaten 7000 devirde halay çekiyoruz anca 1-2 duruyorum o devirlerde zaten rodaja bende pek inanmıyorum açıkçası arabayla aynı teknoloji kullanıyor artık yeni nesil motorlar , arabalarda alınca ilk basın diyorlarki açılsın motoru arabanın . Habire vites arıyorum zaten şehir içinde olduğum için ama ara sıra 7000 deviri vurduruyorum motor hafif alışsın diye

rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    slm herkese iyi geceler bizim ninja kullanicilarin da zaten etkinlik konusun da is yok bari diyorum cbr kullanicilari bi etkinlik falan yapsa bizim buralar da onlarda da tik yok bende 600 cc ve ustu grubu ile takiliyorum oda cok tat vermiyor
    kakare bunu beğendi.
    2006 mondial mct 250 2009 hyosung gtr 250r 2010 kawasaki ninja 250r 2012 kawasaki ninja 250r

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı rebelrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm herkese iyi geceler bizim ninja kullanicilarin da zaten etkinlik konusun da is yok bari diyorum cbr kullanicilari bi etkinlik falan yapsa bizim buralar da onlarda da tik yok bende 600 cc ve ustu grubu ile takiliyorum oda cok tat vermiyor
    manavgatta neredeyse her pazar etkinlik var.bu pazar peralde dim çayı olcak gibi senin oraya gelcekler yani.ama ben kpss var gelemiorum bu hafta
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    Fazer
    Merhaba arkadaşlar,illaki yazılmıştır ancak göremedim.13.000 km'ye gelen motosikletimin bakımlarını yapacağım.Yağ ve hava filtresi hakkında bilgi alabilir miyim ? Orjinal mi kullandınız,fiyatlar ne durumda,teşekkürler

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Abi saçmalama Allah aşkına. Dışarı çık bak bakiyim 10 erkekten 9 undan daha yakışıklısındır . O kızı biyerde birgün bi si.. erler bidaha bütün erkekler brad pitt gibi gelir . O top mudur nedir sırf kıza yavşamak için aklınca bişeyler yapıyor . Bu konuda şiddete karşı değilim , temiz dövülür . Hatta keşke bursada olsada bende gelsem o derece nefret ediyorum bu tip yavşaklardan . Tüm sinirimi çıkarırdım üzerinden . Abi bak yaşım senden küçük emin ol öyle kendine haksızlık ediyorsun , önemli olan iç güzellik o tip kızlardan zaten hayır gelmez . Brad pitt bekliyorlar johny sins geliyor alıp götürüyor bunları . Bu arada herkezden özür dilerim +18 konuştum biraz . Sinirlendim yahu .
    DİKKAT EDERSENİZ O KIZ ZATEN FAKE Bİ HESAP BELKİDE ERKEĞİN BİRİ İÇ DÜNYASINI BU ŞEKİLDE SUSUTURUYOR o yüzden takmaya gerek bile yok gerçek bi kız olsa neyse dicem bariz fake
    barodi bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı ybalci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otobanda köpek geçti önümden bugün. Baya fren yapmak zorunda kaldım.

Bu arada sabit 100 ile giderek yakıt denemesi yaptım. 230 Km de 8.9 litre benzin yakmışım. Fazla gibi geldi bana. Baktırıcam servisine.
    Usta o ne öle 8,9 litre fazla yakmıssın yaw. 0,183 kurus yakmıs hesabıma göre: 8,9*4,75(1 LİTRE BENZİN) = 42,275 . 42,275/230=0,18380 KUrus yakmıs.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:55 ----------

Alıntı ermanay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,illaki yazılmıştır ancak göremedim.13.000 km'ye gelen motosikletimin bakımlarını yapacağım.Yağ ve hava filtresi hakkında bilgi alabilir miyim ? Orjinal mi kullandınız,fiyatlar ne durumda,teşekkürler
    13000 km bakımı yaptırmadım. ama Honda Efede 1000 km bakımını yaptırırken 12000 bakımına gelmiş bi abı ile tanıstım. sorması ayıptır dedim kaç tl dedim tuttu bakımınız.Sonuc olarak bende dedim buraya yaptırıyom.o zaman ben 1000 bakımındaydım. CBR 250 R 2012 modeldi motosikleti. 182tl ödedim dedi ama tam olarak neler yaptığını soramadım ama hava filitresi buji filan değişti gibisine cümleler kurmustu. en güzeli servisi telefonla arayıp sorabilirsiniz... size net rakam sölüyorlar.
    ermanay bunu beğendi.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

lorelas.es - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bugün kasksız kullandım motoru ve arkataraftan gelen zincir sesine taktım bu nasıl bir ses ya zincirede bakıyorum 200 km de bir temizliyip yağlıyorum bu ne böyle ya...

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Gençler ne var ne yok, hadi bir festival yapalım. Müzik, motor, gösteri, hava, deniz, kum, güneş vb..

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı lorelas.es adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün kasksız kullandım motoru ve arkataraftan gelen zincir sesine taktım bu nasıl bir ses ya zincirede bakıyorum 200 km de bir temizliyip yağlıyorum bu ne böyle ya...
    Bi daha kasksız Kullanma o zaman! Benımde ses geliyo namussuzdan. yapacak birşey yok.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    Bende egzoz un oralardan bir zırıltı geliyor , sizdede varmı aynı olay ?

Bende egzoz un oralardan bir zırıltı geliyor , sizdede varmı aynı olay ?
    egzoz korumasını sabitleyen iki silikon parça var. onlardan biri düşmüş ise ses yapıyor olabilir

ödemiş35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250
    Arkadaşlar 5500 devirden sonra motor bloğundan gelen bozuk para tarzı sesin nedeni egzantrik gergisi, bilginiz olsun. wolky-ksk nickli arkadaş daha önce bahsetmişti. 1 haftadır motor Kuşadası MNR'de gergi bekliyor. İnşallah yarın alabileceğim.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı ödemiş35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 5500 devirden sonra motor bloğundan gelen bozuk para tarzı sesin nedeni egzantrik gergisi, bilginiz olsun. wolky-ksk nickli arkadaş daha önce bahsetmişti. 1 haftadır motor Kuşadası MNR'de gergi bekliyor. İnşallah yarın alabileceğim.
    Hondalarda gergi zaten kronik sorundur cbr600f te de böyle yaptırıyosun tekrar aynı hale geliyor ama kullanımda sıkıntı olmuyor. Hondanın beceremediği bir konu zaten bu egzantirik sesi ama sadece ses işte kafaya takmıyosan problem yok. 600f te yaptırsanda bir kaç aya aynı haline dönüyordu inş cbr250de öyle değildir. Bence motoru açtırmaya gerek yok egzantrik için.
    ödemiş35 bunu beğendi.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler