Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Uzun yol yapacak arkadaşlar, ben sadece uzun yol yapıyorum hafta sonları, yormuyor doğru oturuş pozisyonuyla. Dizinizi depoya tam yapıştırmayın fakat bacaklarınızı da ayırmayın dirseklerinizi kırık olarak kullanın ve boyunuz uzun değilse dik durun.

---------- Post added at 15:29 ---------- Previous post was at 15:27 ----------

Haftasonu 720 km. gayet rahat gittim geldim Batum'a
    theplatoon bunu beğendi.
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir video daha. Aslında baya var ama düzenlemek ve yüklemek zaman alıyor biraz.

http://www.youtube.com/watch?v=LoTwsKOiwko

Merhaba, bir ara hızınız 145 civarında kaldı acaba daha fazla basmadınız için mi yoksa bu kadar mı çıkabiliyor top speedi? Bende cbr 250r almayı düşünüyorum fakat 100km sonra hızlanması biraz hantal gibi sizin yorumlarınız nedir acaba?

Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bir ara hızınız 145 civarında kaldı acaba daha fazla basmadınız için mi yoksa bu kadar mı çıkabiliyor top speedi? Bende cbr 250r almayı düşünüyorum fakat 100km sonra hızlanması biraz hantal gibi sizin yorumlarınız nedir acaba?
    basmamıştır. ben 169 gördüm düz yolda. beklesem biraz daha hızlanırdım hatta.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    145 en çabuk çıkabileceğiniz hız ondan sonra motor yavaş yavaş hızlanıyor tabiki çokta yavaş değil

ödemiş35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250
    Arkadaşlar 1000 bakımı zamanı geldi. Yarın Kuşadası Mnr de bakımı yaptıracağım. Yağ konusunda size danışmak istiyorum. Bu yağı önerir misiniz? İnternette 10 tl daha ucuz, fiyat farkı çok fazla.

ipone Motorsiklet Yağı - 10.4 / (10W40) 4T Sentetik Motor Yağı (1L)

http://www.motosikletaksesuarlari.co...1L-_683.html#0

Ya da

Motul Motosiklet Yağı - 5100 4T 10W40 - 1 Lt

http://www.motosikletaksesuarlari.co...-Lt_411.html#0

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı ödemiş35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 1000 bakımı zamanı geldi. Yarın Kuşadası Mnr de bakımı yaptıracağım. Yağ konusunda size danışmak istiyorum. Bu yağı önerir misiniz? İnternette 10 tl daha ucuz, fiyat farkı çok fazla.

Ya da

ipone candır can kullandım ve çok memnun kaldım tavsiye ederim
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

lorelas.es - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhabalar dün 1000 bakımı yaptırdım yolda gelirken trip metrenin sıfırlanmış olduğunun farkına vardım geri de servise de dönmedim şuan 50 km de gözüküyor bir fikriniz varmı servis yıkamıştı ayrıca ondan kaynaklana bilir mi?

Motosikleti
    cbr 250
    Totali sıfırlamamışlardır. Mode kısmından totali seçtiğinde mi 50 km görünüyor yoksa trip mi 50?

abi sağ üst köşede trip metre yokmu gittiğimde servise 992 km deydi servis cıkışında sıfırlandığını varkına vardım yolda, suan yaptığım yol 50km yani 1050 olması lazımken trip yeni baştan saymaya başladı...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    1000 e geldiğinde sıfırlar.
    Motorun gerçek km si totalde yazar

Motosikleti
    cbr 250
    Kardeş onu istediğin zaman kendinde sıfırlayabilirsin reset düğmesinden. Sen toplam yaptığın km yi totalden görebiliyorsun zaten. Mode düğmesine bas totali yani toplam km yi görürsün yine.

peki o zaman bakımı yapan velet mi oynamış bunla

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:20 ----------

yani bir sorun yok demi olan şey

Nexthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lorelas.es adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki o zaman bakımı yapan velet mi oynamış bunla

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:20 ----------

yani bir sorun yok demi olan şey
    Velet iyimiş :D ben hala o trıp metreyı ve saat ayarlamayı cozemedım bıraktım oyle nasıl oldugunu bılen soylesın lutfen
    35 FA 1995 İzmir/Buca

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    İki düğmeyede basılı tutun saat yanıp sönmeye başlicak sonra reset tuşutla saat ileri alınıyor mode tuşuyla dakikalara geçiyor öle bişeyler

Alıntı Nexthor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Velet iyimiş :D ben hala o trıp metreyı ve saat ayarlamayı cozemedım bıraktım oyle nasıl oldugunu bılen soylesın lutfen
    aga napyım sitrese soktu beni dünden beri honda mı bir daha asla büyük konuşmayayım ama insanı çıldırtıyor bunlar...

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD

Ya da

Motul Motosiklet Yağı - 5100 4T 10W40 - 1 Lt

Mnrden motor qelecek halen qelecek Karabükteyim selam söle Ahmet beylere qına qeldı beklemekten.c.tesi bekliodum pazar-pazartesi gelir diyo ya. çıldırcam.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    cbr 250
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mnrden motor qelecek halen qelecek Karabükteyim selam söle Ahmet beylere qına qeldı beklemekten.c.tesi bekliodum pazar-pazartesi gelir diyo ya. çıldırcam.
    Mnr de 3-5 günden fazla şaşmaz, sözlerinin eridirler. Tire Delikanlı Honda Bayii Mart başında 1 haftaya gelecek dediği motoru (kesin alacağımı söylememe ve her hafta aramama rağmen, beklediğimi bildiği için)Mayıs ayında getirmiş, gelen 2 motoru da satmış ve hala motorlar gelmedi diyerek beni kandırıyordu ki bende oyaladağını anladığım için motoru Kuşadası Mnr'den aldım dönüşte Tire'ye uğradım beni tanımadığı için 2 tane geldi onları sattık 1 haftaya gelecek demez mi! O kadar delikanlı yani. Kuşadası Mnr sözünün arkasında durur, emin ol.

boyum 1.84
    dizleri aynen dedigin gibi yapiyorum dirseklerede dikkat ediyorum fakat uzun oldugumdan sanirim biraz fazla egiliyor olabilirim
    ne kadar egildiginizi nasil anlatabilirsiniz bana varmi bir olcusu acaba

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Mnr de 3-5 günden fazla şaşmaz, sözlerinin eridirler. Tire Delikanlı Honda Bayii Mart başında 1 haftaya gelecek dediği motoru (kesin alacağımı söylememe ve her hafta aramama rağmen, beklediğimi bildiği için)Mayıs ayında getirmiş, gelen 2 motoru da satmış ve hala motorlar gelmedi diyerek beni kandırıyordu ki bende oyaladağını anladığım için motoru Kuşadası Mnr'den aldım dönüşte Tire'ye uğradım beni tanımadığı için 2 tane geldi onları sattık 1 haftaya gelecek demez mi! O kadar delikanlı yani. Kuşadası Mnr sözünün arkasında durur, emin ol.
    ßELKİ tire hondayı savunan olacak ama onların ben sözünün ta ..... anladın sen onu. Tire ile telefonda qörüştüm. Paranın nakit olduqunu söledim. tamam dediler. motoısikleti KARABÜK'E nakliye edecekleri söledikler özellikle bunu söledim kardeş. sonra gittim bankadan parayı çektim. Adamları aradım böle böle parayı havale edecem ama son kez sölüyorum motoru KARABÜK'e qöndereceksınız dedim. yok efendım qönderemeyiz biz öle bişey demedik biz İESHİŞEHİR'E kadar qöndeririz bilmem ne laga luga ettiler. sözünde durmadılar. benı 1 ay bekletti şerefsizler. Her neyse Düzceyı aradım Düzce de ki Honda bayisi telefonumu MNR motora vermıs (Ahmet Bey HEMŞERİM çıktı) hemşeriliğini qöster qönder o motoru bana dedım. tamam dedi. 1 haftadır bekliyorum kardeşim. halen gelecek. büğün aradım. pazar-pazartesi günü düzceden aktarma ile gönderiyorum dedi. bu sefer qelmez ise almıcam motoru filan!
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı onoank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boyum 1.84
    dizleri aynen dedigin gibi yapiyorum dirseklerede dikkat ediyorum fakat uzun oldugumdan sanirim biraz fazla egiliyor olabilirim
    ne kadar egildiginizi nasil anlatabilirsiniz bana varmi bir olcusu acaba
    Kardeş, oturuş pozisyonunu en iyi Altın Elbiseli Adam gösteriyor bence. Altın Elbiseli Adam CBR 250 Tanıtımı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler