Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    ilkay hayırlı olsun, kazasız belasız bin inşallah, iyi yapmışsın cc büyüterek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu günde çalışıyorum geçen haftada 16 / 23 vardiyasındaydım bugünde 08 / 16 vardiyası Barış sana iyi yolculuklar iyi gezmeler olsun bakalım
    Alıntı Dezinho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ogs ya da hgs olsa gelirdim valla.. Bir türlü alamadım şunları gitti.
    Alıntı tugfox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok da sevdiğim bir rota ama malesef işim yeni bitti. Yeni turlarda görüşmek üzere inşallah

saglık olsun
    bı dahakıne ınsallah.

allaha sukur kazasız belasız atlattık

shell'de depoyu doldurdum once. 55km sehırıcı 8.0 yakmısım. rekoru kırdım yanı
    lakın benım ıcın hıc de gercegı yansıtmıyor cunku cadde trafıgı ve sırf dur kalk + ort. denen sey depodan depoya olculmesı lazım.
    55kmnın ort.sı da olsa max. olarak yazacagım artık 4.6-8.0 oldu skalam.

neyse benzın alıp-lastık kontrolu yaptıktan sonra cıktık yola.
    2.kopruden neredeyse 110km full 2-3 serıt temız yol.hele otobanın bazı kısımları fena.ama bı aydın degıl maalesef
    burda 3.vıteste gordugum 202 nın sevıncıyle depoyu kuruttuk o gazla hehe :D
    saray'a kadar ıyı olan yol saray ıtıbarıyle bazen mıcırlı bazen cukurlu bı hal aldı.ama yınede gıdılmeyecek gıbı bı rota degıl.saraydan sonrakı vırajlar , bu konunun hastaları ıcın bulunmaz nımet gercekten.bıtmek tukenmek bılmeyen vırajları gecın,kac tane de S vırajı vardı sayamadım. valla bu ıste anlasam,yapmaktan keyıf alsam,aksama kadar gelmek ıstemeyebılırdım ama vıraja pek yabancı oldugum ıcın pek de zevkını cıkaramadım denebılır
    koye ulastık en sonunda.hayvan gıbı acıktıgımız ıcın ortamı fazla ıncelemedım ama nezıh-sakın bı yer.yunusla felan da nehırde dolasabılıyosunuz
    ben begendım ve tekrar gıderım
    elbette donmeden once MOTOR tanrısına da duamızı ettık kı , ceza meza yemeyelım

*bu arada 214km gıdıp saray'da tekrar yakıt aldık. sonuc; ben 55, ozberk (mt-03) 58 lıra aldı. her 2mız aynı yerde 2 defa aynı sekılde depo doldurduk. baska bır baslıkta 4 sılındır yakar da yakar demıslerdı tek sılındırden az yakıyo saka bı yana cıdden yakıttan cok memnunum. kı temde felan heyvan gıbı yardırdık. 125altına hıc dusmedık duz yolda. sehırıclerı ve aradakı 3.-4. vıtes bıtırmeler dahıl 5.5 ortalama cok ıyı bence.

https://www.facebook.com/media/set/?...=3&uploaded=15

m1t0, kakare, avcagatay ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

m1t0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-xt660r-mt07-fiddle2
    Alıntı i.canver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda bende cuma akşam üstü saat 5 gibi maltepe mutluhandan motorumu teslim aldım ellerinde vardı son bir tane ayvalıktan kaparo yatırıp ayırtmıştım eski 2011 yeni kasa cbr 125imi satıp üstüne para ekleyerek 2013 motorumu aldım performans baya baya fark etti 1. ve 2.vites muazzam dünde motorumu ayvalık'a getirdim
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Beyaz renk hiç hoşuma gitmiyordu ama siyahın yanında görünce çok hoşuma gitti gerçekten. Daha heybetli durmuş.

gedelekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250
    Yeni alan arkadasim motorun hayirli olsun.
    Arkadaslar 3 gun once 2500 km de bi cbr la araniza katildim bende.
    Aklimda bi soru var bu radyatorun fanı nezamanlari devreye giriyor? Benim her kullanmamda devreye giriyo normalmi?

Seino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000
    Alıntı gedelekli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklimda bi soru var bu radyatorun fanı nezamanlari devreye giriyor? Benim her kullanmamda devreye giriyo normalmi?
    seninde hayırlı olsun.

hepsi 100-150 km yol yaptım henüz gördüğüm kadarıyla dururken 1-2 defa devreye girdi...

bende vitesle ilgili birşey sorayım.
    bazen boşta dururken birinci vitese geçirmek için biraz ileri yada geri itmem gerekiyor motoru.
    bu normalmi yoksa yağla ilgili sorun mu vardır ?

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı gedelekli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı Seino adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seninde hayırlı olsun.

hepsi 100-150 km yol yaptım henüz gördüğüm kadarıyla dururken 1-2 defa devreye girdi...

bende vitesle ilgili birşey sorayım.
    bazen boşta dururken birinci vitese geçirmek için biraz ileri yada geri itmem gerekiyor motoru.
    bu normalmi yoksa yağla ilgili sorun mu vardır ?
    normal bunu bende sık yaşıyorum ya debriyajı tam sık bırak ya da dediğin gibi azıcık hareket ettirirsen geçiyo..
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

gedelekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun

tesekkur ederim abi ALLAH daha iyilerini sana versin ins.

---------- Post added at 20:37 ---------- Previous post was at 20:35 ----------

Bulucaz ins sanada temiz bi cbr
    metci bunu beğendi.

S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Alıntı Dezinho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam pek düşeceklerini sanmıyorum. Nuh diyor peygamber demiyorlar çünkü motosiklette kar marjları çok düşükmüş bayilerin.
    Bu yüzden aralarında anlaşmışlar 200-300'den fazla yapmiyorlar, alet çokta satılıyor zaten tok satıcılar. Tank pedden başka bişi de koparamadım.
    Çok az karla bu işi yapacaklarını sanmıyorum.Ben Bisikletçiyim bu işleri çok iyi bilirim.Bayiler kasıyorlar.Sezon açılırken motor almaya kalkarsanız bayiden hiç bir şey koparamazsınız.Ben bir örnek vereyim.Kasım ayında CB 125 aldım fiyatı 3500 tl idi.Kredili almıştım.Fiyattan inmediler ama yanında 100 tl lik kask almıştım.Daha sonra yine kredili CBR 250 almıştım.Yine fiyatta bir indirim yaptıramadım.Ama inanıyorum.Eylül Ekimden sonra canlı paranız varsa ucunu gösterin yeter istediğiniz indirimi alırsınız bastırırsanız.Bu sefer bayi değil siz kasacaksınız.Ama isterik olursanız yine siz kaybedersiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:39 ----------

Alıntı b.dog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr250r nin liste fiyatı 10.500.tl olmuş. Bence fiyat avantajını tamamen kaybetti. bugün motor almaya karar versem duke a ninjaya suzukiye ve diger koreli markalara daha dikkat ederdim.
    sizce?
    SYM Wolf 250 yi ben çok beğeniyorum.Tek dezavantajı yedek parçalarının çok pahalı oluşu.
    ferdinandd ve b.dog bunu beğendiler.

Flash_9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı b.dog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr250r nin liste fiyatı 10.500.tl olmuş. Bence fiyat avantajını tamamen kaybetti. bugün motor almaya karar versem duke a ninjaya suzukiye ve diger koreli markalara daha dikkat ederdim.
    sizce?
    aynen oyle ninja 250 r ile arasında cok fark kalmadı fiyat olarak ama parçasının ucuz olması cazip deilmi?
    b.dog bunu beğendi.

S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Alıntı Flash_9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen oyle ninja 250 r ile arasında cok fark kalmadı fiyat olarak ama parçasının ucuz olması cazip deilmi?
    Parça fiyatlarını elbet baz alabilirsiniz.Ama ben SYM Wolf 250 yi yakından inceledim.Çok daha teknolojik bir motor.CBR onun yanında zayıf kalıyor.Benim CBR yada honda düşmanlığım yok.Ben Honda nın bugüne kadar CGL125,CB 125,CBR 250 sinede sahip oldum,ve şu andada Honda nın bir ürünü CBF 150 kullanıyorum.Sonuçta Hondacıyım ama Honda son zamanlarda çok büyük stratejik hatalar yaptığını sanıyorum.Hem rakiplerinden teknolojik olarak geri kaldı hemde malzeme kalitesini günden güne düşürüyor.Ben şahsen hondadan soğumaya başladım.
    b.dog bunu beğendi.

b.dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    honda fiyat avantajını kaybetse de herkesin aklında yedek parça fiyatları ve servis ağı olayı var.
    Bunlar fiyatın sürekli artmasına rağmen markayı cazip yapıyor tabi ama zamlar durmayacak.
    8.600 den 10.500 e 2 yıl. 2015 te 12.500 tl fiyat olduğunu düşünün.
    fikirlerinizi öğrenmeyi isterim. öngörünüzü paylaşın.
    hondayı eleştireceğiz az bişey değil. hadi bakalım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:53 ----------

bu arada fiyatı sürekli yükseltirken renk seçeneklerini ve abs opsiyonunu hala bize çok görüyorlar.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Ninja kasayı değiştirse anında gider alırdım ama 300cc yaptı eskisi aynı kaldı. yıllardır aynı renk aynı kasa hiç bir değişiklik yok 80lerden kama göstergeleri var parçası Çok pahalı servisi sıkıntı o yüzden bulaşmadım. Sym de aynı motoru kaliteli olabilir ama SYM... yağ filtresi 27tl hondanın 2 katı parçası pahalı ve servisi yaygın değil şahsen pahalı yedek parça ve servisi seçiceksem çıplak sınıfında suzukiyi seçerim şimdi suzukiden de iyi motor değil sym. Hondanın satış politikasında bize göre yanlışlık olabilir ama adamlar araştırmadan etmeden bu hamleyi yapmaz ki verilerde bunu gösteriyor forumda motor alıcak olanlar motor bulamıyor bulsada fiyatta bir şey yapmıyorlar demekki satıyor Ktm ye zaten bir şey denmez 200cc ama 250cc kategorisinde eline su döken olmaz hele şu 390duke vergiye takılmasa tadından yenmez.. bu 250cc sınıfı tamamen kişinin ne istediğine bağlı benim için herşeyin başında kaliteli ucuz servis ve yedek parça gelir bunuda honda veriyor para sıkıntı olmasa ya ninja300 yada duke 200 alırdım. duke-ninja-cbr-inazuma-sym-hyo olur tercihim.
    viper17, b.dog ve S.Orhan bunu beğendiler.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saglık olsun
    bı dahakıne ınsallah.

allaha sukur kazasız belasız atlattık

shell'de depoyu doldurdum once. 55km sehırıcı 8.0 yakmısım. rekoru kırdım yanı
    lakın benım ıcın hıc de gercegı yansıtmıyor cunku cadde trafıgı ve sırf dur kalk + ort. denen sey depodan depoya olculmesı lazım.
    55kmnın ort.sı da olsa max. olarak yazacagım artık 4.6-8.0 oldu skalam.

neyse benzın alıp-lastık kontrolu yaptıktan sonra cıktık yola.
    2.kopruden neredeyse 110km full 2-3 serıt temız yol.hele otobanın bazı kısımları fena.ama bı aydın degıl maalesef
    burda 3.vıteste gordugum 202 nın sevıncıyle depoyu kuruttuk o gazla hehe :D
    saray'a kadar ıyı olan yol saray ıtıbarıyle bazen mıcırlı bazen cukurlu bı hal aldı.ama yınede gıdılmeyecek gıbı bı rota degıl.saraydan sonrakı vırajlar , bu konunun hastaları ıcın bulunmaz nımet gercekten.bıtmek tukenmek bılmeyen vırajları gecın,kac tane de S vırajı vardı sayamadım. valla bu ıste anlasam,yapmaktan keyıf alsam,aksama kadar gelmek ıstemeyebılırdım ama vıraja pek yabancı oldugum ıcın pek de zevkını cıkaramadım denebılır
    koye ulastık en sonunda.hayvan gıbı acıktıgımız ıcın ortamı fazla ıncelemedım ama nezıh-sakın bı yer.yunusla felan da nehırde dolasabılıyosunuz
    ben begendım ve tekrar gıderım
    elbette donmeden once MOTOR tanrısına da duamızı ettık kı , ceza meza yemeyelım

*bu arada 214km gıdıp saray'da tekrar yakıt aldık. sonuc; ben 55, ozberk (mt-03) 58 lıra aldı. her 2mız aynı yerde 2 defa aynı sekılde depo doldurduk. baska bır baslıkta 4 sılındır yakar da yakar demıslerdı tek sılındırden az yakıyo saka bı yana cıdden yakıttan cok memnunum. kı temde felan heyvan gıbı yardırdık. 125altına hıc dusmedık duz yolda. sehırıclerı ve aradakı 3.-4. vıtes bıtırmeler dahıl 5.5 ortalama cok ıyı bence.

https://www.facebook.com/media/set/?...=3&uploaded=15

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...90524599_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...40954432_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...58960450_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...93880065_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...27878134_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...50652838_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...23825639_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...20726032_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...25336330_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...80616426_n.jpg
    Gelemedim ya çok kıskandım Size deve önünde gidecek bi cbr 250 lazım, bide bi arkadaş vardı ben uslu uslu kullanırım 120 / 160 giderim diyen neredeymiş o 3. viteste 202 yapıyor artık

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    kıskanma nolur,bı dahakıne gel senın de olur

cbr 250 lazım eveT

:D 200 u gecmıcem dıye ortada bulusalım heheah

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n

cbr 250 lazım eveT

Şu gezilere gelmek için ölüyorum ama hep kaçırıyorum. Yeni kask almam lazım, otoyola benim kaskla çıkmak işkence, gürültüden baş beyin kalmıyor... Artık temmuz ağustos gibi belki de eylüle katılacağım gezilere :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:53 ----------

Motorunu yeni alan arkadaşlar;
    Hepinize yeni motorlarınız hayırlı olsun. Kazasız belasız güzel günlerde sürmek nasip olsun hepinize.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R

cbr 250 lazım eveT

200ün tadını alan bırakamaz hele gençken daha fena race binip basmayan adam olmaz basmasa zaten cbr250 alır
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

ugur.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 CBR 250 TRICOLOR XJ6N
    bu ülkenin hukuk kurallarının a.q ehliyeti niye veriyosun adama motor vermeyeceksen

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

geçmiş olsun kaan var işte böyle dangalak araba sürücüleri aynısın benim başıma geldi ybr kullanırken .Rampadan indim bekliyordum sola dönmek için sonra bi tak sesi baktım motor altımdan hafif gider gibi oldu bi baktım arkada bi araç indim adam demez mi kardeş kusura bakma frenler tutmuyo diye döver misin söver misin baktım motora görünürde bişey yoktu zaten az ileride servis vardı götürdüm bişey yok dediler bürük ihtimalle seninki de esnemeden dolayı o sesi çıkarmıştır. Hayırlıs sürüşler Allah büyük kaza bela vermesin.
    kakare bunu beğendi.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı ugur.t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ülkenin hukuk kurallarının a.q ehliyeti niye veriyosun adama motor vermeyeceksen

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

geçmiş olsun kaan var işte böyle dangalak araba sürücüleri aynısın benim başıma geldi ybr kullanırken .Rampadan indim bekliyordum sola dönmek için sonra bi tak sesi baktım motor altımdan hafif gider gibi oldu bi baktım arkada bi araç indim adam demez mi kardeş kusura bakma frenler tutmuyo diye döver misin söver misin baktım motora görünürde bişey yoktu zaten az ileride servis vardı götürdüm bişey yok dediler bürük ihtimalle seninki de esnemeden dolayı o sesi çıkarmıştır. Hayırlıs sürüşler Allah büyük kaza bela vermesin.
    aynen allahtan bişey olmadı, bundan da ders çıkardık arkamızda adam durdu diye rahatlamak yokmuş artık sürekli diken üstünde durcaz baksana :/
    ugur.t bunu beğendi.
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

merhaba arkadaşlar
    disk kilidi almak istiyorum. tavsiye edeceğiniz bir marka varmı alınacak sitesi ile birlikte.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler