Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    valla bana cesaret de gelmıyor acayıp kıl kullanırım motoru gorenler bılır
    ama o gun yol yorgunlugu 3 saatlık sınır stres hatalar zıncırını getırdı...

*kask konusunda hem fıkırz.10km de bunlar basıma geldı.20km de cbr cı arkadasımız vefat ettı mersınde.aman gercekten.cok cok yavasım,mahalle arasındayım vs sakın yani...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun wolrath..bazen üst üste öyle şanslıklar oluyor ki..mesela motorla giderken tişörtümün içine arı girdi ve soktu..güç bela motoru kenara çektim..Allah tan trafik pek yoktu..mesela kaskımın ön camı açıkken (bu arada shoei multitec kullanıyorum) arı girmesinden hep tırsmışımdır
    wolrath bunu beğendi.

kkarabidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nc700s
    Alıntı enzo1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 modellerde yeni tri-color gelmiş ve bazı arkadaşlar almışlar, pekiyi repsol ve düz kırmızı gelmiş mi arkadaşlar?
    Az önce sahibinden de ilanlar abakıyordum cbr 250 değil ama honda genel bölüme bir baktım cb125 in arkasında bi repsol honda, kastamonu motor bu arada, aradım hemen cbr 250 dedi, vardı sattıldı yeni repsol nisan mıı dedi mayıs mı dedi pek hatırlamıyorum gelecekmiş, yani kastamonudan bi arkadaş veya birkaç arkadaş repsol 250r almış.

ilan linki

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...19125538/detay

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı kkarabidan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cb125 in arkasında bi repsol honda, kastamonu motor aradım hemen cbr 250 dedi, vardı sattıldı yeni repsol nisan/mayıs gelecekmiş, yani kastamonudan bi arkadaş veya birkaç arkadaş repsol 250r almış.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...19125538/detay
    Yetkili kişi tamamen sallamış. Bu fotoğraf Ukrainada bi mağazaya ait

Vardı, sattık, gelecek... hikayelerine feci kıl oluyorum, olmayan ürüne birde deli indirimli fiyatlar yazmıyorlarmı aboouuww
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

kkarabidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nc700s
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yetkili kişi tamamen sallamış. Bu fotoğraf Ukrainada bi mağazaya ait

Vardı, sattık, gelecek... hikayelerine feci kıl oluyorum, olmayan ürüne birde deli indirimli fiyatlar yazmıyorlarmı aboouuww
    Hadi yaa, bende inandım valla adem gayet ciddiydi oysa

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı kkarabidan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi yaa, bende inandım valla adem gayet ciddiydi oysa
    Yani repsol gelir, gelmez onu bilemem. Ama geldi sattık, yenileri bekliyoruz, ahanda vitrinde duruyordu, bak fotosu falan... full+full emsalsiz sallama

Mağaza fotoğrafı zaten çakma, hadi onu geçtim 2 repsol gelmiş, Honda TR fuarda tanıtmamış ama bunlar satmış bile mi

Çoğunluk CBR' ı, racing başlangıcı olarak alıyor, Repsol gelse millet kendini keser Honda bunun gayet farkındadır zaten

not: ( en beğenmediğim CBR rengidir kendisi :/ )
    kakare ve barodi bunu beğendiler.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...19419903/detay

Bu motorun sahibi burdamısınır arkadasım niyetlendi buna da gecmişi bilen gören konusan var mı?
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu motorun sahibi burdamısınır arkadasım niyetlendi buna da gecmişi bilen gören konusan var mı?
    uzun zamandır takip ediyorum burayı ben ilk defa gördüm.
    2000km de ve 7900tl istiyor.
    kafanızı karıştırmak gibi olmasın ama bana bi kusurunun olduğunu düşündürdü.
    açıklamadaki takas için yazısı da garip " İKİBİN ONBİR İKİBİN ONİKİ BÜYÜK UFAK FARK ETMEZ "

ugur.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 CBR 250 TRICOLOR XJ6N
    Allah kimseye kaza bela gösermesin hayırlı sürüşler şu askerlik bi bitse bende kavuşucam cbr' ıma 17 mayıs bekle beni

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:20 ----------

motorun güzelliği orda ortaya çıkıyo işte tam gaz ve devam arkadaki ile görüşmüyosun ybr tecrübesi

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gidon topuzları falan yok, motor bloğunda çizik var ama daha çıkıntılı olan sakalda yok sakal zaten yan sanayi gibi tuhaf bi gri, arka çamurluk en ulaşılmayan yer olmasına rağmen resmen "0", arka grenaj stickerları yok

Soldan adam gibi fotoğrafı yok, plaka belli değil, ön çamurluk vidaları biri siyah diğeri değil, artçı pegi bi tuhaf yere sürtmüş gibi olmasına rağmen kendi pegi kullanılmamış gibi, bana en parlak boya ön çamurlukta gibi geldi... ...

Bunlar ufak makkaj detayları ama altında ciddi bisebep yatıyor olabilir, motosiklet nezaman alındı acaba, bukadar az kullanılmış olmasına sebep olan şey de aynı mevzu olabilir

İnsan oraya kolay satılabilir herhangi bi Honda getir kurtar beni şundan yazacağına, yattı/yatmadı, plakam şudur servise sorgulat, borç harç, vergi çıkmaz, değişeni var şunlar şunlar veya yok... yazar ya :/

Valla komple çok çok iyi bi göstermeden / sorgulatmadan ben cesaret edemezdim Sabit. Km sayacınında basit bi şekilde düşürülebildiğini de unutmamak lazım

Ayrıca bana göre çok anım şanım avantajlı bi fiyatıda yok. Arkadaşın sabredebilirse, Honda bayileri bundan ucuza 2. el fırsat sunuyor zaman zaman. En azından iyice kontrolden geçmiş bi motosikleti olur

Yada ben biraz fazla takılıyorum herşeye

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

İzmir/Tire deki nasıl mesela Üzerinde 500$ Akrep CBR250 egzozu var. Buna rağmen pazarlıkla yine o fiyatlara çekilebilir tahminim, sezona girilirken SM aşkıyla yanıp tutuşan bi arkadaşımız sonuçta yapar bi güzellik

Onunda tek kusuru 9küsür km de o egzoz çıkışını okadar yakmak için nasıl gaz açtıysa artık Yoksa makkajda sorun yok, km gayet olağan 1 yılda yapılabilecek en ideal km, plaka apaçık ortada ne güzel... ...
    jakiyamayess, zenon ve tugfox bunu beğendiler.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidon topuzları falan yok, motor bloğunda çizik var ama daha çıkıntılı olan sakalda yok sakal zaten yan sanayi gibi tuhaf bi gri, arka çamurluk en ulaşılmayan yer olmasına rağmen resmen "0", arka grenaj stickerları yok

Soldan adam gibi fotoğrafı yok, plaka belli değil, ön çamurluk vidaları biri siyah diğeri değil, artçı pegi bi tuhaf yere sürtmüş gibi olmasına rağmen kendi pegi kullanılmamış gibi, bana en parlak boya ön çamurlukta gibi geldi... ...

Bunlar ufak makkaj detayları ama altında ciddi bisebep yatıyor olabilir, motosiklet nezaman alındı acaba, bukadar az kullanılmış olmasına sebep olan şey de aynı mevzu olabilir

İnsan oraya kolay satılabilir herhangi bi Honda getir kurtar beni şundan yazacağına, yattı/yatmadı, plakam şudur servise sorgulat, borç harç, vergi çıkmaz, değişeni var şunlar şunlar veya yok... yazar ya :/

Valla komple çok çok iyi bi göstermeden / sorgulatmadan ben cesaret edemezdim Sabit. Km sayacınında basit bi şekilde düşürülebildiğini de unutmamak lazım

Ayrıca bana göre çok anım şanım avantajlı bi fiyatıda yok. Arkadaşın sabredebilirse, Honda bayileri bundan ucuza 2. el fırsat sunuyor zaman zaman. En azından iyice kontrolden geçmiş bi motosikleti olur

Yada ben biraz fazla takılıyorum herşeye

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

İzmir/Tire deki nasıl mesela Üzerinde 500$ Akrep CBR250 egzozu var. Buna rağmen pazarlıkla yine o fiyatlara çekilebilir tahminim, sezona girilirken SM aşkıyla yanıp tutuşan bi arkadaşımız sonuçta yapar bi güzellik

Onunda tek kusuru 9küsür km de o egzoz çıkışını okadar yakmak için nasıl gaz açtıysa artık Yoksa makkajda sorun yok, km gayet olağan 1 yılda yapılabilecek en ideal km, plaka apaçık ortada ne güzel... ...
    Aynı seyleri görmüşüz bana baska bir gözünt eyidi lazım dı tarafsız olarak cok sağol ;)
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün 10.cu günüm cbr 250r ilk vitesli deneyiminin 10ncu gününde ilk defa arkama artçı alarak zeytinburnu yeşilköy yaptım akşam 19.00 21.00 arasında.hiç zorlanmadım.artçıda bende hiç yorulmadık. vaybe nerden nereye daha 1.ci gün motoru çalıştırmayı bilmiyor kavrama vs yapamazken 10 gün gibi kısa sürede baya bi yol kat ettim bu katetmiş olduğum yol başlangıç kısmı içindir. yoksa motosiklette baya bi tecrübe için 100bin 200bin yapmak lazım diye düşünüyorum.bakırköy de enbesilin biri tali yoldan şeridime girmemesi için defalarca korna çaldım uzunda çaldım.maloğlu mal benim geçtiğimi göre göre tali yoldan çıkıp şeridime girdi bende 40 50 km hız ile zaten anlamıştım malın beni dinlemeyeğini 200m ilerden gördüğüm ve hissettiğim için hiç riske girmedim. özellikle tali yolları çok kesmek lazım her an herşey çıkabiliyor. ve motosikletimle defalarca uyarıda bulunmama korna basmama rağmen adam benim motosikletin üstünde bir can taşıdığımı anlamıyor olsa gerekki şerefsiz direk şeride daldı.soğukkanlı olduğum için panik yapmadım aynayı kontrol edip sol şerit boş iken sol şeride girdim. ve yoluma devam ettim.eğer sol şerit dolu olsaydı frenlemeyi panik frenlemeyi çok iyi kullanabildiğim için sorun çıkmıyıcaktı. karar vermek içn 2 saniye lazımdı. ben sol şerit kararını uyguladım. ikinci karar frenleme ile arabanın arkasına doğru yavaşlamakta olabilirdi.
    ilk 5000 km artçı almayın. Özellikle konu istanbul trafiğiyse
    barodi bunu beğendi.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    plakalık olan yerdeki scooter benzeri kuyruğu iptal etmek istiyorum
    oraya takılan ufak bi aparat vardı plaka takmak için bunu satan bi site bulamadım
    erişebilceğim bi yer varsa link atarmısınız
    Antalya civarı olursa 10 numara olur
    yada bilindik güvenilir sitede olur
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    1985 Mobylette - 1994 Minsk - 1995 MZ 251 - ?
    Arkadaşlar hepinize kazasız belasız sürüşler dileğiyle. Ben R ziyade VFR tipi motorsikletlerden hoşlanıyorum. Ancak VFR 'yi almak zaten belli bir ense kalınlığı istiyor. Binmek ise o ensenin kalın kalmasınaa. CBR250 hem fiyat olarak, hem yakıt olarak, lastik vs. VFR ye göre çok hesaplı ve birazcak VFR nin yavrusu gibi. Şimdi asıl soruya gelirsek CBR250R 'a arka bagaj ve VFR gibi yan topcase'ler taktıran var mı? Ya da taktırma imkanı var mı? Motokurt abi yeni nesil heybe dediğimiz yan çantalar koymuş, arka topcasede yapmış ancak yan çantalarda topcase gibi sabit olamazmı tıpkı VFR gibi. Çok önce sahibinden satılık bir CBF 150 varlı yavru transalp diye ilan vermişti GİVİ çantalar vardı yanlarda çok hoşuma gitti. Bazı arkadaşlar RR motoru katlettiğimi düşüneceklerdir. Aslında haklılık payı var. O arkadaşlar CBR250R ın kalite standartlarına alternatif bir yavru VFR önerirlerse memnun olurum. Allah tekerinizi taştan esirgesin. Bilgi paylaşıldıkça daha bi güzel oluyor, formu zevkle takip ediyorum. Tüm katkısı olan arkadaşlara teşekkürler..

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bummerangg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize kazasız belasız sürüşler dileğiyle. Ben R ziyade VFR tipi motorsikletlerden hoşlanıyorum. Ancak VFR 'yi almak zaten belli bir ense kalınlığı istiyor. Binmek ise o ensenin kalın kalmasınaa. CBR250 hem fiyat olarak, hem yakıt olarak, lastik vs. VFR ye göre çok hesaplı ve birazcak VFR nin yavrusu gibi. Şimdi asıl soruya gelirsek CBR250R 'a arka bagaj ve VFR gibi yan topcase'ler taktıran var mı? Ya da taktırma imkanı var mı? Motokurt abi yeni nesil heybe dediğimiz yan çantalar koymuş, arka topcasede yapmış ancak yan çantalarda topcase gibi sabit olamazmı tıpkı VFR gibi. Çok önce sahibinden satılık bir CBF 150 varlı yavru transalp diye ilan vermişti GİVİ çantalar vardı yanlarda çok hoşuma gitti. Bazı arkadaşlar RR motoru katlettiğimi düşüneceklerdir. Aslında haklılık payı var. O arkadaşlar CBR250R ın kalite standartlarına alternatif bir yavru VFR önerirlerse memnun olurum. Allah tekerinizi taştan esirgesin. Bilgi paylaşıldıkça daha bi güzel oluyor, formu zevkle takip ediyorum. Tüm katkısı olan arkadaşlara teşekkürler..

Yabanci forumlarda bu fotograf cok dolasiyor. Canta modeli Givi v35. Ama bu modelin bizim motora gore bir ''side case mount''u(yan canta tutturma mekanizmasi) olmadigi icin fotografin photoshop oldugunu dusunuyor cogu kimse...

Kafaya taktiktan ve parasini verdikten sonra ayni cantalardan alinip yetenekli ellerde bir sekilde oturtulabilir bu canta... Butce ve emek vermek lazim...
    bummerangg, wolrath, barodi ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    İşte benim tarzım. Evet çok güzel. "Yetenekli eller" ifadesi çok önemli. Fotoğrafa bakmaya doyulmuyor. Biraz daha abartıp birte topcase koydunmu ver elini avrupa yolları. Tşkler tugfox..
    tugfox bunu beğendi.

Bu da benzer bir ornek... Uygulamak isteyenlere fikir olsun

tavares ve barodi bunu beğendiler.

Motosikleti
    tugfox resimler açmadı. Benim bilgisayarda mı uygun program yok acaba?

Alıntı bummerangg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tugfox resimler açmadı. Benim bilgisayarda mı uygun program yok acaba?
    acmasi lazim aslinda...

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=810229 bu linkten buldum resimleri.

enzo1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dogus2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün bakırköy havuzbaşında 2013 model tri-color vardı.
    2013mü yoksa önceki sayfalarda deniyor, model 2012 ama 2013 renkli diye öyle mi? Ayrıca 2012-2013 arasında ne farklar var?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler