Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Cıbırımızın bıcıbıcıdan sonraki hali. (Pis halini çekmeye gönlüm razı olmadı)

seigen bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 250r
    arkadaşlar bende 1 aydır aranıza katılarak cbr 250 r kullanıcısıyım. motosikletimin yağ seviyesi stopta iken normal çalışınca yağ gösterge camında hiç gözükmüyor stop normal seviye yine. bende aslında makinistim bizim makinelerde çalışınca yağ azalır bir miktar ama göstergeden kaybolmaz sizlerde de aynımı acaba?

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı silent_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende 1 aydır aranıza katılarak cbr 250 r kullanıcısıyım. motosikletimin yağ seviyesi stopta iken normal çalışınca yağ gösterge camında hiç gözükmüyor stop normal seviye yine. bende aslında makinistim bizim makinelerde çalışınca yağ azalır bir miktar ama göstergeden kaybolmaz sizlerde de aynımı acaba?
    tam bilmiyorum ama sanırım forumda biri bahsetmişti.şimdi motor çalışınca karterdeki yağ motorun içinden geçiyor o yağ seviyesi göstergeside karterdeki yağı gösterdiği için hiç görünmüyor.ama motor durunca yağ tekrar karter'e döndüğü için yağın seviyesini normal olarak görebiliyoruz diye biliyorum genede bilen biri açıklarsa iyi olur
    kakare ve avcagatay bunu beğendiler.

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    motor çalışınca yağ kullanıma giriyor. Stop ettiğinde dibe çöker ve göstergen dolu görülür, yani senin mantık doğru, bizim motorda önemli olan stop ettikten sonra yağ dibe çökünce seviyenin iki çizgi arasında olması
    tuc bunu beğendi.
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

Kontağı çevirir çevirmez yağı motora karıştırıyor zaten hemen,dikkat edersen yağ lambası da kısa bir süre yanar ve söner,ayrıca o yağı karıştırma sesini de duyabilirsin biraz dikkatli dinlersen.Yağı motor çalışır vaziyetteyken görmemen normaldir.

Motor'un yağ seviyesini sağlıklı olarak öğrenmek için motor soğuk'ken düz bir zeminde ve motor tam düz (ayaklığında değilken) şekildeyken bakılır.Yağ seviyesi alt çizginin altında görünüyorsa sorun var demektir.İki çizgi arasında ise problem yoktur.

Motosikleti
    simdilik yok
    hayirli olsun allah kaza bela vermesin...
    [COLOR="#000000"][/COLOR] Ugur SAHIN IZMIR

Mytap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800R
    Yeni renkler için ne düşünüyorsunuz ?

Kişisel görüşüm : İlk olarak kesinlikle respol (her ne kadar Türkiye de göremeyecek olsak da) , ikinci olarak ise yeni tri-color çok hoşuma gitti.
    gogucu, oznkrçm ve sungurmete bunu beğendiler.
    Yola çıktığında değil vardığında övün ....

Motosikleti
    Bunlar Türkiye'ye gelecek mi acaba? Evet tri - color çok iyi durmuş. Benim favorim kırmızı.

dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Egzoz koruma kapağı bu sefer daha iyi olmuş
    sungurmete bunu beğendi.
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı o 2 tekerin üzerinde gitmezdim

sungurmete - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 cbr 250 r siyah
    egzos kaplaması ve jantları siyah yapmaları iyi olmuş,bizde boyatıcaz artık..
    HERKESİN BİRGÜN ÖLÜMÜ TADACAĞINI,BAZILARININ HAYATI TADACAĞINI ÖĞRENDİM...

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Kırmızı çok ucuz durmuş. Türkiye'ye gelmeyen orjinal kırmızı/gri harikaydı.

sungurmete, avcagatay, oznkrçm ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    bu dördü arasında en güzel duranı repsol oda türkiyeye gelmiyor o yüzden bunların arasında siyah derim. Ancak bence en güzel cbr tri color olan yani ilk çıkan tri color
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012

sungurmete ve durango bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ilk sürümdeki kırmızı gri - sadece gri ve siyah gri karışımlılar daha hoş bence.ayrıca egzos kapağı bana göre kötü olmuş çok kapalı renk oluyor ama jantın koyu renk olması iyi zincirden sıçrayan yağlara karşı kör olur iyi olur kiri pisi belli etmez :D
    sungurmete bunu beğendi.

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2013 honda cbr 250r renklerinde farklılık olacak mı?

Motosikleti
    Bugün 280 km.'de benzin göstergesi yanıp sönmeye başladı, bundan sonra yaklaşık olarak ne kadar daha km yapar. Benim Yamaha'da yedek depoya geçince F-trip'e girip sıfırdan saymaya başlıyordu. Merak ettiğim CBR'de de bu F-trip var mı?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yedek depoya düşünce 1,3 litre benzin kalıyordu içinde sanırım ama en kısa zamanda benzini almak gerek.benim depo yedekteyken son gaz 15-20 km kadar gezmiştim dahada bitmemişti.

Kullanım kılavuzuna göre 1.4 litre yazıyor ama 60 km civarı gidersin. Benim başıma geldi, 60 km gidip benzin alabilmiştim, gerçi benzinciye kadar çok sakin sürdüm . Daha önceki mesajlara bakarsan bir arkadaşın 70 km gittikten sonra benzini bitmiş.

Motosikleti
    Teşekkürler arkadaşlar. Kullanma kılavuzuna baktım ama yazmıyordu yedek depo kapasitesi. Neyse yolda kalmayalım da aniden. Yedeğe düşer düşmez hemen benzinciye, gerek yok dibine kadar bitirmenin benzini.

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda cbr 250r almak üzereyim..2013 ü beklesem mi?2013 cbr 250r de nasıl yenilikler olacak?2013 modeli beklemeye değer mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:11 ----------

özellikle yeni renk seçenekleri olacak mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler