Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 250 r ı sonunda uzun yolda bu gün iyice test ettim.
    artık bir daha bu motor hakkında iyi kötü yorum yapmayacağım.
    sebebine gelirsek.
    ben bu motoru ninja ile kıyaslayanlar var, diye üzerine çok oluyordum. fakat bu motor ninja 250 ile kıyaslamak sırf 250 cc olduğu için ve 2 tekeri ve fireni var. olduğu içindir.
    cbr 250 tork kıyaslamalarında kağıt üzerindeki verileri ile sürüş sırasındaki hissettirdikleri beni hayal kırıklığına uğrattı. bu kadarda kötü olacağı aklıma bie gelmemişti
    ben 60 km hızla giderken motora gaz verince cbr toparlamak yerine silkeledi. vites düşürmem gerekti. ninja 250 de ise 60 km hızda gaza asıldığındığında, roketleyip uzamasada ben gitemeyceğim demiyordu.
    ninjada 10 km hızdan sonra 2 ye atıldığında çok rahat tereyağı gibi süzülürken cbr yine silkledi bir alt vitese atmam gerekti.
    şöyle hadi arabaların arasından bir anda uzayalım dediğinde yine pek başarılı değil ben bu kadar da beklemiyordum.
    belki şimdiye kadar taraflı olarak bakmıştım olaya ama bence üzerinde bu kadar söz ettirecek motor değilmiş.
    sahibi 5500 devirdeki şıkırtının olduğunu söylemesine rağmen ben özellikle duymaya çalışsamda malesef duyamadım. kask ve yağmurunda etkisi varmıydı bilemiyorum.
    şıkırtı bir tarafa ama cbr ile ninja ya binen birisi olarak net olarak söylüyorum. ninja çok daha keyif verici bir motor. daha çabuk ivmeleniyor ve torku daha verimli kullanıyor.(sürat olarak cbr 130 a hemen kendini atarken ninja 160 a atabiliyor.)
    bunu ancak iki motoruda deneyen binen bilir.
    bu arada kullanıcıları hatasız kazasız binmelerini tememni ederim.
    bu şahsi yorumumdur.
    Yorumun güzel olmuş ne gördüysen yazmışsın ne güzel.Birde birisi tek silindir diğeri çift silindir onuda atlamamak gerekir.Dediğin gibi zxr silkeleme yapmaz devirsiz kullanırsan yani bir silindir diğerini tolere edebiliyor. ama tek silindir öyle değil senin yazdığın gibi...
    Aprilia RS 250 GP Nº1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 250 r ı sonunda uzun yolda bu gün iyice test ettim.
    artık bir daha bu motor hakkında iyi kötü yorum yapmayacağım.
    sebebine gelirsek.
    ben bu motoru ninja ile kıyaslayanlar var, diye üzerine çok oluyordum. fakat bu motor ninja 250 ile kıyaslamak sırf 250 cc olduğu için ve 2 tekeri ve fireni var. olduğu içindir.
    cbr 250 tork kıyaslamalarında kağıt üzerindeki verileri ile sürüş sırasındaki hissettirdikleri beni hayal kırıklığına uğrattı. bu kadarda kötü olacağı aklıma bie gelmemişti
    ben 60 km hızla giderken motora gaz verince cbr toparlamak yerine silkeledi. vites düşürmem gerekti. ninja 250 de ise 60 km hızda gaza asıldığındığında, roketleyip uzamasada ben gitemeyceğim demiyordu.
    ninjada 10 km hızdan sonra 2 ye atıldığında çok rahat tereyağı gibi süzülürken cbr yine silkledi bir alt vitese atmam gerekti.
    şöyle hadi arabaların arasından bir anda uzayalım dediğinde yine pek başarılı değil ben bu kadar da beklemiyordum.
    belki şimdiye kadar taraflı olarak bakmıştım olaya ama bence üzerinde bu kadar söz ettirecek motor değilmiş.
    sahibi 5500 devirdeki şıkırtının olduğunu söylemesine rağmen ben özellikle duymaya çalışsamda malesef duyamadım. kask ve yağmurunda etkisi varmıydı bilemiyorum.
    şıkırtı bir tarafa ama cbr ile ninja ya binen birisi olarak net olarak söylüyorum. ninja çok daha keyif verici bir motor. daha çabuk ivmeleniyor ve torku daha verimli kullanıyor.(sürat olarak cbr 130 a hemen kendini atarken ninja 160 a atabiliyor.)
    bunu ancak iki motoruda deneyen binen bilir.
    bu arada kullanıcıları hatasız kazasız binmelerini tememni ederim.
    bu şahsi yorumumdur.
    senin şu yazdıklarını ciddiye alıpta yola çıksak işimiz var yani , öyle bir yazmışsınki bu kadar bilirkişi , deneyimli motorcular, dergiler hep sallıyor, iyi motor , harika , GÜVEN VERİYOR diye... silkeliyip atıyor demek vah vah , acaba senin kullandığın HONDA CBR 250 değilde çakma bir çin replikası olmasın ??! ya hiç bişey bilmeyen adam bile bu ayki motorbike dergisini alır, orada ninja ile kıyaslaması var veya gider altınelbiseliadam'ın cbr 250 videosunu izler en basitinden...

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    neyse cevap yazmayın.bır daha yorum yapmayacagım demıstı.ben kurtulduk gozuyle bakıyorum

---------- Post added at 20:23 ---------- Previous post was at 20:17 ----------

Alıntı SARP AY52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öfff bugün çok sıkıcı, şimdi iş güç olmasa binsem motora gözümü kırpmadan çeşme yada foça sahillerine çıkarım.
    foca'ya gelırsen haber ver onceden

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı spawn1984 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin şu yazdıklarını ciddiye alıpta yola çıksak işimiz var yani , öyle bir yazmışsınki bu kadar bilirkişi , deneyimli motorcular, dergiler hep sallıyor, iyi motor , harika , GÜVEN VERİYOR diye... silkeliyip atıyor demek vah vah , acaba senin kullandığın HONDA CBR 250 değilde çakma bir çin replikası olmasın ??! ya hiç bişey bilmeyen adam bile bu ayki motorbike dergisini alır, orada ninja ile kıyaslaması var veya gider altınelbiseliadam'ın cbr 250 videosunu izler en basitinden...
    Beyimizin Barkın Bayoğlu hakkında dediklerini geri sayfalarda bulabilirsiniz bişeyden anlamayan biri onun gözünde

Efe Şenkader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N
    Şu meşhur 5500 - 6000 devir aralığındaki ses moturu il aldığımdan 5000 km 'ye kadar vardı. Motorum şimdi 5300 km 'de ve fark ettim ki 5000 km 'den sonra o ses kendiliğinden gitti bilgilerinize..

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Heyoooo ehliyetimi aldım bugün sonunda İlk yağmur deneyimimi de yaşadım. Ama şanslıymışım, motoru parkettim peşine fırtına koptu
    teocan94 bunu beğendi.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 gündür güneş açıyor ben motoru yıkıyorum akşamına yağmur yagıyo pispis gezmeyede gönlüm el vermiyo nedir bu çektigim ya
    wolrath bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Efe Şenkader adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu meşhur 5500 - 6000 devir aralığındaki ses moturu il aldığımdan 5000 km 'ye kadar vardı. Motorum şimdi 5300 km 'de ve fark ettim ki 5000 km 'den sonra o ses kendiliğinden gitti bilgilerinize..
    görelim bakalım...benimki anca ekim kasımı bulur 5000 olması için...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı erreeen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heyoooo ehliyetimi aldım bugün sonunda İlk yağmur deneyimimi de yaşadım. Ama şanslıymışım, motoru parkettim peşine fırtına koptu
    hayırlı olsun kardeşim darısı bizim başımıza biz anca ağustos'ta

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    hayırlı olsun kardesım

ben de motorumu aydından getırdıkten sonrakı gun ıllakı ıse gıtcem dıye hırs yapmıstım ocakta :D 30m gerı gerı kayınca ayaklarım tıtrereyek bırakmıstım motoru gerı :D ahah

kazasız belasız ınsallah ;)

Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardesım

ben de motorumu aydından getırdıkten sonrakı gun ıllakı ıse gıtcem dıye hırs yapmıstım ocakta :D 30m gerı gerı kayınca ayaklarım tıtrereyek bırakmıstım motoru gerı :D ahah

kazasız belasız ınsallah ;)
    Tesekkur ederim abi sağol icime dert olmuştu, ehliyeti aldıktan sonra dikkat ettim de, yokken sürekli sagda solda polis bakıyormuşum, simdi sadece yola odaklanabiliyorum o kadar tecrübe okuduk, sıkıntı yasamadım yağmurda, sadece ani fren yapmadım. Artık gönlüm rahat bundan sonrası kazasiz belasiz sürüşlere darısı herkesin basına...

Alıntı spawn1984 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeşim darısı bizim başımıza biz anca ağustos'ta
    Tesekkur ederim, sayılı zaman çabuk geçiyor
    wolrath bunu beğendi.

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    rizomaları taktım beyler birkaç resim atayım

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    yashukawa bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Teşekkürler

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    @yashukawa
    sen satmıyor muydun motoru kardesim? ben mı yanlış hatırlıyorum?

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bi an kendi motorumu gördüm sandım Güzel olmuş Mehmet Ali hayırlı olsun.
    yashukawa bunu beğendi.

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    bu arada beyler ben bu jantlari altin sarısına boyanmak istiyorum. nerede ve kaça yaptirabilirim? Sercan sen bilirsin.

Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Ilerde ben de düşünüyorum ama mavi istiyorum ben

Istanbul tayfa bugün yağmur yok ona göre yani ...
    yashukawa bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı Okur_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @yashukawa
    sen satmıyor muydun motoru kardesim? ben mı yanlış hatırlıyorum?
    hocam milletin hepsi ölücü 7 binden fazla veren çıkmadı motora bende satmaktan vazgeçmek üzereyim biniyorum daha motoruma düzgün alıcı bulana kadar bu hafta içinde satmazsan satmam birdaha motorum güzel seviyorum
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi an kendi motorumu gördüm sandım Güzel olmuş Mehmet Ali hayırlı olsun.
    teşekkürler
    Ilerde ben de düşünüyorum ama mavi istiyorum ben

Istanbul tayfa bugün yağmur yok ona göre yani ...
    ben bu siteye göre bakıyorum saatine kadar tutturuyor adamlar :D
    http://www.accuweather.com/en/tr/gaz...orecast/317880

Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben bu siteye göre bakıyorum saatine kadar tutturuyor adamlar :D
    http://www.accuweather.com/en/tr/gaz...orecast/317880
    Bende bunun iphone uygulamasını kullanıyorum pek şaşmıyor gayet başarılı

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:24 ----------

Arkadaşlar ben kendimi yollara atıyorum Canı sıkılan olursa arayın, durduğumda muhakkak dönerim Hava güzel evde oturmaya değmez
    542 425 0527

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler