Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı snake_cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun çok güzel durmuş sesi merak ediyorum açıkcası

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Youtube'de FMF'in bir videosu var.
    http://www.youtube.com/watch?v=Bn8nRU4b9n8
    Ses gayet iyi. Burdaki full system

Siyah modele carbon daha iyi gitmiş ama orjinal egzoz kapagıda açık renk olduğundan orjinalinden daha iyi durmuş. Biraz boyutu büyük olabilirmiş. değişimden sonra full depo gittiği yol ne kadar değişir merak ediyorum.

Bu egzoz 125cc ler için ara boru ayarlandığında nasıl olur acaba? 250cc ye göre olduğundan çekişten falan düşürürmü alt devirleri bozarmı. Gerçi aynı markanın 125 cc içinde üretimi vardır

Hayırlı olsun...

Hayırlı olsun videoyu bekliyoruz bak hala

Ses böyle bişey mi ?
    saol vidyo yukleniyor suan bekliyorum ,ses biraz daha farkli titanyum oldugu icin , normalde titanyum egzozlar en iyi sesi veren egzozlardir, gerci oda zevk meselesi birde kesinlikle vidyodaki seslere gore egzoz degerlendirmeyin derim kesinlikle gercek ile arasinda cok fark oluyor , ducati lerin sesi nasil vidyolarda berbat ama gercekte cok guzel onun gibi dusunun, o torkli ses vidyoda anlasilmiyor tabiki.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet titanyum'un sesi daha iyi olur derler 310 kalite tenekeden yapılan egzozlardan iyidir

Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun çok güzel durmuş sesi merak ediyorum açıkcası
    tesekkurler enginaruz tesekkurler , GP500 benzin hakkinda henuz birsey soyleyemeyecegim bir test yapicam bos depoya ulasayim bi , normalde egzoz takmayacaktim fakat o orjinal egzoz o kadar agir ve sessizki dayanamadim
    dururkenki sesi
    http://www.youtube.com/watch?v=EUaPK...Ua53B2CuWOGtAm
    giderkenki sesi
    http://www.youtube.com/watch?v=5vBLi...ature=youtu.be

yukarida vidyoyu siteye eklemeyi beceremedim admin arkadaslar goruntuyu duzeltirlerse sevinirim , kusurabakmasinlar.

umarim begenirsiniz :D
    erginaruz ve Felon bunu beğendiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    hayırlı olsun.

tercıh meselesı elbette ama teksılındır 250cc gorunum harıcı pek bı degısıklık olmuyo. helıkopter sesı cıkararak ılerlıyoruz ben de ızmır'de baktım h.sonu akrep buldum hatta ama ne bıleyım. o para bosuna gıdecek dıye dusunuyorum. alacagım 1bg. hadı onu gectım sesın de duzelme ımkanı yok hacım ve sılındır yonunden. kucuk denmıs egzoza ama bence kucuk egzoz daha sexy duruyo. bızım orjınal egzoz bence 125lık gıbı olsa daha ıyı olurdu. devasa bı egzoz koymuslar

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    @snake_cbr
    Sen uğraşmışsın bize video düzenlemek düşer... Eline sağlık...

erginaruz, Felon ve pol@ris bunu beğendiler.
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

tesekkurler wolrath bende yakindan dinlemedigimde kotu oldugunu dusunuyordum sesin ama gercekte sesin torklu oldugu belli oluyor o yuzden hosuma gitti taktiktan sonra iyiki takmisim dedim en azindan

metci eline saglik cok tesekkurler , bir turlu yapamamistim su vidyoyu koymayi
    erginaruz bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250 R
    snake ben almayı düşünüyorum , fuarda da var bu adamlar dediğim gibi konuştum , hayırlı ugurlu olsun , uzadıgındada kayıtta sesi duyuluyor , en azından yanından geçtiğim araba farkeder ...

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    hayırlı olsun yeni egsozunuz. bir gezi sırasında cbr 250 sahibi bir arkadaşda yoshimura görmüşdüm sesi pek tatmin edici değildi umarım bunun sesi tokdur birde birşey sorucam enjeksiyonlu motorlarda egsoz değişikliğini ecu ya tanıtmamız gereklimidir yoksa hava filtresi değişimiyle aradığımız perfonması bulabilirmiyiz
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Alıntı erginaruz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    snake ben almayı düşünüyorum , fuarda da var bu adamlar dediğim gibi konuştum , hayırlı ugurlu olsun , uzadıgındada kayıtta sesi duyuluyor , en azından yanından geçtiğim araba farkeder ...
    tesekkurler,gercekte dinlediginizde ses daha tatmin edici keske hava guzel olsa fuara motorla gelebilsem sesi duyma sansinizda olurdu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

Alıntı yasin_942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun yeni egsozunuz. bir gezi sırasında cbr 250 sahibi bir arkadaşda yoshimura görmüşdüm sesi pek tatmin edici değildi umarım bunun sesi tokdur birde birşey sorucam enjeksiyonlu motorlarda egsoz değişikliğini ecu ya tanıtmamız gereklimidir yoksa hava filtresi değişimiyle aradığımız perfonması bulabilirmiyiz
    tesekkurler, ses alt devirlerde gayet tok , ust devirlerde yirtiklasmaya basliyor , ecu mudahalesi performans icin her zaman sart tabi ona bagli olarak yakit artisida olur, bazzaz firmasinin uretigi bir urun var cbr250r icin fiyat uygun olsa alip denerdim soyle 300tl filan olsa fakat fiyati 300 dolar civari , birde elde edilen guc 1-2 hp hemde egzoz ile birlikte uyani ucurum beklememek lazim guc artisinda fakat mutlaka fark edilir cunku % olarak degerlendirilince %16 gibi bir guc artisi saglaniyor, bazzaz takmis yabanci forumlardaki cbr250r kullanicilari motorun fazla yakmaya basladigini soyluyorlardi ki normal
    yasin_942 bunu beğendi.

aaaaa onlara öyle denir mi plakası varmış tank padı varmış Bide atar yapıyorlar fiyat bu beğenmeyen sıfırını alsın diye
    onu diyorum abi. yok tankpadmiş. yok sıfır gibiymiş. ulan sıfır fiyatına veriyorsun. heralde gidip sıfırını alacağım. geçen bitanesi 9500 yazmıştı dellendim. neyse yarın fuar var. gider bakarız. konuşuruz fiyatı. alırız biz de sıfırmızı. 3 kuruşluk çakalların nazını çekeceğime.

Alıntı meshvela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu diyorum abi. yok tankpadmiş. yok sıfır gibiymiş. ulan sıfır fiyatına veriyorsun. heralde gidip sıfırını alacağım. geçen bitanesi 9500 yazmıştı dellendim. neyse yarın fuar var. gider bakarız. konuşuruz fiyatı. alırız biz de sıfırmızı. 3 kuruşluk çakalların nazını çekeceğime.
    hocam al sifirini bak keyfine millet kendini zeki saniyor , millet motor sevdasi icin degil artik kar elde etmek icin kullaniyor motoru, adam aliyor ikinci elini 15 e motorun satiliga koyuyor 16 ya 17 ye en kotu aldigima satayim diyor , demiyorki arkadas ben bu motora bindim bunun bir bedeli var :D suanda cbr250r ilanlarida saka gibi , bitanesi vardi rodaji ile urasmiyacaksiniz hazir ben sizin icin yaptim diyordu 9 kusur fiyat yazmisti :D ya 10 yazan gordumde bidaha gormedim ilani :D

Can Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.youtube.com/watch?v=9jlS5...gqdHlMsUwgPXNc

Bu video ECM yakıt enjeksiyon beynini resetlemeyi öğretiyor. www.cbr250.org diye bir sitede eksoz değişimden sonra beynin kendi kendine yakıt hava karışımını öğrenmesini sağladığı ile ilgili bir muhabbet dönüyor. Ne kadar gerçekçi bilmiyorum ama eksoz değişiminden sonra yakıt hava karışımını ayarlamak sadece güç arttırmak için değil motorun randımanını da arttırmakla alakalı doğru çalışması için.

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    hocam al sifirini bak keyfine millet kendini zeki saniyor , millet motor sevdasi icin degil artik kar elde etmek icin kullaniyor motoru, adam aliyor ikinci elini 15 e motorun satiliga koyuyor 16 ya 17 ye en kotu aldigima satayim diyor , demiyorki arkadas ben bu motora bindim bunun bir bedeli var :D suanda cbr250r ilanlarida saka gibi , bitanesi vardi rodaji ile urasmiyacaksiniz hazir ben sizin icin yaptim diyordu 9 kusur fiyat yazmisti :D ya 10 yazan gordumde bidaha gormedim ilani :D
    hocam yine 250likler insaflı.cbr 125 e 10 bin yazan vardı.gerekçesi de piyasada yok sıra bekleyeceğinize alın.ula sıra beklememek için de 4 bin fazla verilmez ki.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @ Snake cbr

tek silindir olduğundan supermoto ya has ses mevcut ama uzaklaştığın videoda daha iyi anlaşılıyor tok bir ses var. VTR1000 SP1 in ducatilerin o bass sesini biraz andırıyor devirlenince.

Zaten çok teferruata gerek yok millet ölü noktadayken arkasındayken ve çaprazındayken farketsin yeter...
    erginaruz bunu beğendi.

MersinJJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R6 -
    erginaruz bunu beğendi.
    @ ~ Lastiği Yak , Ruhunu Değil .

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    @ Snake cbr
    ses güzel bende istiyorum en kısa zamanda almayı düşünüyorum

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Snake

Ben botlarını beğendim
    Yuce123 bunu beğendi.

Efe Şenkader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N
    Arkadaşlar fuara kırmızı renk CBR 250 R gelmemiş merak edenlere duyurulur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler