Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı nsht adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben cbr 250 ye bu topcase olayını hiç sevmiyorum her nekadr ss olmasada ss e yakın bi motor olduğundan bence komik duruyo tabi bu benim fikrim takan arkadaşlarada saygı duyuyorum

++++++.+++

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rq7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu motor bizim cbr 250r mi bu renk seçeneğini ilk defa gördüm üstelik jantlar da siyah , bu motor hakkında bilgi verebilecek olan varmı ?

adem87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Joymax
    Merhaba arkadaşlar
    Az önce motor fuarından geldim hemen foruma üye oldum ve ilk mesajımı yazıyorum.
    Resimdeki motor 125r. 250lik bi tek siyah rengi vardı. benim gördüğüm en azından. Honda standı çok kalabalıktı. kısmetse yaza 250r alarak başlangıç yapacağım.
    Saygılarımla...

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @ Felon

2. foto daki egzoz görüntüyü baya güzelleştirmiş

Kırmızı/gri kombinasyonununda çok meraklısı var bizde valla.. Aslında komple gri - Siyah/gri ve kırmızı/gri bu tayland daki tüm renkleri burdakilerden daha çok beğeniyorum.

Alıntı adem87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    Az önce motor fuarından geldim hemen foruma üye oldum ve ilk mesajımı yazıyorum.
    Resimdeki motor 125r. 250lik bi tek siyah rengi vardı. benim gördüğüm en azından. Honda standı çok kalabalıktı. kısmetse yaza 250r alarak başlangıç yapacağım.
    Saygılarımla...
    hoşgeldin adem,
    öncelikle bilgilendirme için sağol bu rengi daha önce ne 125r ne de 250r da görmemiştim o yüzden sordum.inş.en kısa zamanda 250r ını alıp aramıza katılırsın

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Herkese selamlar, bu pazar motosiklet fuarı ile birlikte sezonun resmi açılışını pazar kahvaltısıyla yapalım dedik.
    Pazar sabahı önce ortaköyde kahvaltımızı yapıp sonrasındaysa fuara gidecek arkadaşlarla fuara geçeceğiz.böylece sezonun resmi açılışınıda yapmış bulunacağız herkesi bekleriz!
    buluşma noktası: Avcılar metrobüs insa lisesi arkası (e-5 kenarı) =Saat 10:00! 10.15de teker döner!
    11 gibi ortaköyde oluruz, ortaköye daha yakın olan arkadaşlar direk kahvaltı mekanına geçip bizi orada karşılayabilir.
    2.buluşma noktası:Suadiye marmaris cafe saat 11:00
    Kahvaltı sonrasında sahil yolundan geze geze yeşilköydeki cnr expo fuar alanına gidip fuarı dolaşacağız.Fuara gitmiş olan yada o kadar vakti olmayan arkadaşları yinede kahvaltı için bekleriz.

Suadiye marmaris cafe iletişim bilgileri:
    Cafenin yeri çok basit Ortaköyde Muallim Naci Caddesinde no:16
    cafe tel:+90 (212) 258 53 48
    http://suadiyemarmarisortakoy.turkiy...om/default.asp
    Facebook Etkinlik Sayfası:
    http://www.facebook.com/events/379585718718947/
    Zippo's bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    kırmızı-gri kombinasyonu motoru sanki daha hacimli göstermiş. Bence en güzeli tri color
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

anildurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar önceki sayfalarda FMF egzoz takan siyah cbr lı bir arkadaş vardı ismini şuan bulamadım, bu aksam 11.00 sularında bağdat caddesinden geçen arkadaş eğer o ise, egzozun sesi gerçekten güzel ve tok, videoda çok beğenmemiştim ama canlı duyunca beğendim, düşünenlere tavsiye ederim.

Alıntı anildurmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar önceki sayfalarda FMF egzoz takan siyah cbr lı bir arkadaş vardı ismini şuan bulamadım, bu aksam 11.00 sularında bağdat caddesinden geçen arkadaş eğer o ise, egzozun sesi gerçekten güzel ve tok, videoda çok beğenmemiştim ama canlı duyunca beğendim, düşünenlere tavsiye ederim.
    anil durmaz , evet bendim tesekkur ederim begendigin
    icin snake_cbr forumdaki adim

Motosikleti
    honda cbr250r hussar 125
    egzozun sesini bende beyendim hatta bende düşünebilir ama size sormak isteğim bişi var bu ecu olayı nedir nasıl ayar yapılır yaşadığım şehir hen yakın yetliki servise 150 km burda da güvenilecek usta olduğunu sanmıyorum direk egzozu takıp kullanamazmıyız ve kullanırsak ne sorun yaşarız yardımcı olursanız co sevinirim

pol@ris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125, Hyosung GV 250, Honda CBR 250R
    Alıntı rq7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motor bizim cbr 250r mi bu renk seçeneğini ilk defa gördüm üstelik jantlar da siyah , bu motor hakkında bilgi verebilecek olan varmı ?
    http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...40257905_n.jpg
    benim bildiğim bu 125cc nin rengi

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı snake_cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anil durmaz , evet bendim tesekkur ederim begendigin
    icin snake_cbr forumdaki adim
    Buralarda oturuyorsan müsait olduğun bir aksam buluşalım caddede, ben henüz almadım ama önümüzdeki 1 ay içinde gelecek motorum, müsait bir zamanda sohbet etmek isterim, anadolu da oturan arkadaşlar varsa herkez gelebilir tabi=)

Devriм - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Sevdiğim şarkıcılardan Funda aRaR
    Motosikletim CBR 250 R :p

Alıntı Devriм adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevdiğim şarkıcılardan Funda aRaR
    Motosikletim CBR 250 R :p
    motosikletin 600rr olsa daha kafiyeli olurdu

Alıntı anildurmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buralarda oturuyorsan müsait olduğun bir aksam buluşalım caddede, ben henüz almadım ama önümüzdeki 1 ay içinde gelecek motorum, müsait bir zamanda sohbet etmek isterim, anadolu da oturan arkadaşlar varsa herkez gelebilir tabi=)
    tabiki cok iyi olur bulusuruz hem sohbet ederiz bir arkadas daha var zaten merak eden , oda gelir , yine forumdan gelmek isteyen arkadaslar olursa guzel bulusma gibi olabilir yakin olan arkadaslar ile carsamba gunu gelecek her arakdasada uygun ise caddebostan sahilde bulusur sohbet ederiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:24 ----------

Bu arada fuara gittim bazzaz getiriyorlarmi diye sordum getirebiliyorlarmis kisaca fmf egzozu taktiktan sonra bazzaz ecu mudahalesinde bulunabilirim , yine bununla beraber aleminyum hafif ve daha buyuk arka disli , olmazsa olmaz iridyum buji :p :D ile beraber bazzaz QS yani quickshift baktim hepsi kabataslak 1500 tl ye yakin tutuyor bakalim alabilirim henuz karar vermedim ama alirsam foto ve vidyolar ile sonraki onceki hali gibi forumdaki arkadaslari bilgilendiririm bazzaz in quickshift ve yakit kontrol unitesinin fiyati toplam 800 kusur dolar fiyatina degermi diye bakiyorum su aralar tabiki fiyati kadar performans saglamayacak ancak 3 ile 5 hp arasin da guc katiyor motora tekerde ki verisi arastirmalarima gore , kimi kaynaklarda 22,7 iken 25,8 oluyor kimi kaynaklardada 22,7 iken 27,4 filan oluyor, % 16 gibi bir artis sagladiginida okumustum degermi bilmiyorum ama arka dislide buyutulunce ayni anda guzel sonuclar alinabilir diye dusunuyorum.tabi birde guce etki etmeyen ama hizlanmaya cok buyuk yarari olan quickshift bolumu varki zaten o 400 dolar tutuyor , bu islemlerden sonra sanirim 0-100 hizlanma degeri 6 sn gibi degerlere inebilir eger orjinal hali ile 7 saniye ise tam bilmiyorum bizim motor 7 gibi cikiyor gibime geliyor kabataslak tabi :D

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    tabiki cok iyi olur bulusuruz hem sohbet ederiz bir arkadas daha var zaten merak eden , oda gelir , yine forumdan gelmek isteyen arkadaslar olursa guzel bulusma gibi olabilir yakin olan arkadaslar ile carsamba gunu gelecek her arakdasada uygun ise caddebostan sahilde bulusur sohbet ederiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:24 ----------

Bu arada fuara gittim bazzaz getiriyorlarmi diye sordum getirebiliyorlarmis kisaca fmf egzozu taktiktan sonra bazzaz ecu mudahalesinde bulunabilirim , yine bununla beraber aleminyum hafif ve daha buyuk arka disli , olmazsa olmaz iridyum buji :p :D ile beraber bazzaz QS yani quickshift baktim hepsi kabataslak 1500 tl ye yakin tutuyor bakalim alabilirim henuz karar vermedim ama alirsam foto ve vidyolar ile sonraki onceki hali gibi forumdaki arkadaslari bilgilendiririm bazzaz in quickshift ve yakit kontrol unitesinin fiyati toplam 800 kusur dolar fiyatina degermi diye bakiyorum su aralar tabiki fiyati kadar performans saglamayacak ancak 3 ile 5 hp arasin da guc katiyor motora tekerde ki verisi arastirmalarima gore , kimi kaynaklarda 22,7 iken 25,8 oluyor kimi kaynaklardada 22,7 iken 27,4 filan oluyor, % 16 gibi bir artis sagladiginida okumustum degermi bilmiyorum ama arka dislide buyutulunce ayni anda guzel sonuclar alinabilir diye dusunuyorum.tabi birde guce etki etmeyen ama hizlanmaya cok buyuk yarari olan quickshift bolumu varki zaten o 400 dolar tutuyor , bu islemlerden sonra sanirim 0-100 hizlanma degeri 6 sn gibi degerlere inebilir eger orjinal hali ile 7 saniye ise tam bilmiyorum bizim motor 7 gibi cikiyor gibime geliyor kabataslak tabi :D
    Bana uygun carsamba aksamı, diğer arkadaşlarada uygun olursa saati kararlaştıralım ozaman=)

arkadaslar CARSAMBA gunu , is cikisi saatlerinde caddebostan sahil tarafinda bulusalim , saati benim icin hic farketmez , gelebilen arkadaslar lutfen gelsin baktigim kadari ile hava gunesli olarak gorunuyor, is cikisi saatlerinde olsunki daha cok arkadas gelsin gelicek yada gelemeyecek arkadaslar fikir belirtir ise sevinirim , hem bulusmus sohbet etmis oluruz. saatide 21.00 diyelim gelmek isteyen calisan arkadaslara uygun olsun diye isterseniz.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hava iyi olursa benimde boş günüm o gün gelebilirim.

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava iyi olursa benimde boş günüm o gün gelebilirim.
    cok sukur 1 kisi daha casillas zaten ben seni nasil goremiyorum anlamiyorum ayazaga vidyonu filan gordum benimde okul beykent orada okuyorum

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cok sukur 1 kisi daha casillas zaten ben seni nasil goremiyorum anlamiyorum ayazaga vidyonu filan gordum benimde okul beykent orada okuyorum
    aaaa eee görüşelim bigün ya benim ev yürüyerek 5 dk koşarak 2 dk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler