Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cbr250 de vites göstergesi mevcut mu panelde herşey var galiba ama merak ediyorum vites göstergesi olup olmadığını
    vites göstergesi yok aslında ihtiyaçta yok insan alısıyor bir süre sonra öte yandan yeni motor hayatına başlıyanlar tarafından tercih edilebilen bi motorda bi eksiklik diyicemde kawadada yok hyodada yok hiç birinde yok :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MersinJJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R6 -
    Cbr 250 R siyah motoruma ne gibi modifiyelerde bulunabilirim şıklık sağlıyacak ?
    @ ~ Lastiği Yak , Ruhunu Değil .

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı MersinJJ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 250 R siyah motoruma ne gibi modifiyelerde bulunabilirim şıklık sağlıyacak ?
    Bence yapılabilecek en doğal modifiye, jantları siyah yapıp kırmızı şerit çektirmek, Lastikleri arka 150 veya 160 ön 120 takmak, Can'ın yaptığı gibi Xenon takmak... Bence daha fazlada birşey yapmamak lazım mesela egzos değiştirmek gibi...
    s.e.c bunu beğendi.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    Way bea 300 km yapmışız ama hakikaten seninle yol bitmiyoo be sercan. 60-70-90 olmuyo

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...33692458_n.jpg

Şöyle bi günün özetini geçeyim size Trip'e dikkat
    Devamı fotoları upladıktan sonra
    Total:620km felan oldu
    http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTGoF6ap0qFQOPVDVW_OAWQW-dgRP9UrIzlnMnHoVRj0_Go1sLK

Alıntı Drvi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler arkadaşlar belki bu soruyu buraya sormam yanlış olabilir belki ama ben her motoru süreninden öğrenerek almayı düşündüğüm için soruyorum.
    Şu ana kadar hiç vitesli sürmedim ehliyetim var ama ehliyetteki o dandirik yarı otomatik motorla 250'likler karşılaştırılamaz kesinlikle o yüzden hiç bir bilgim yok diyorum bu konuda. Ve aklımda 2 motor var biri kawa ninja250 diğeri CBR250, buraya sormamında sebebi budur. Siz bunları kullananlar olarak dürüst bir şekilde bana -'leri +'ları açıklayabilirmisiniz. Daha da öncesinde başlangıç motoru olarak bu 250cc'lik motorlar uygunmudur.Şu anda Denizli'de yaşıyorum ama 4-5 ay sonra İstanbul'a taşınacağım. Forumlarda gördüğüm kadarıyla Honda'nın motor eğitim kursunada gitmeyi düşünüyorum İstanbul'a taşındığımda orda ''güvenli sürüş 1''den başlayacağım. Bunlara bakarak bana neleri önerirsiniz neleri önermezsiniz yeni başlayanla için +'ları -'leri nelerdir yazarsanız çok tşk. ederim. Baştada dediğmi gibi yanlış bir yere yazdıysamda affola.
    Arkadaşlar belki görmemişsinizdir yardım edebilirmisiniz bu konuda bana biraz?

Yuce123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda Cbr 600f -- 2015 Honda Cbr 1000rr
    Bugün Motorumu 1000km bakımına götürücem Kuşadasına bakalım kaç tl alıcaklar

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Alıntı Drvi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar belki görmemişsinizdir yardım edebilirmisiniz bu konuda bana biraz?
    cevap şu şekilde olabilir. bir çok arkadaşta katılır sanırım.

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @cngzaltn adam neyden bahsetmiş acun0 neyden bahsetmiş. CBR250R ı alanların öncelikleri farklı arkadaşım. şahsen bir sonraki motorum inş cbr250r olucak nedenmi?

1-Ninjadan fiyat performans olarak daha iyi olduğu için 2000tl daha ucuz
    2-Benim için geçiş motoru olucağı ve satarken daha az zarar edip daha kolay ve hızlı satabileceğim için
    3-2008den beri sadece göstergesi ve egzos rengi değişen ninjadan daha modern ve yeni olduğu için.
    4-tipi daha hoşuma gittiği ve bana vfr yi anımsattığı için
    5-heryerde servisi olduğu için
    6-Mesela yazın ufak bir parçası bile kırılsa bozulsa 3-4 ay bekleyip yazımı zehir etmiyceği için parçasını heryerden bulabildiğim için.
    7-Tek silindir olduğundan depoyu doldurup bol bol gezebileceğim için
    8-top speed hiç önemli değil 130km/h rahat rahat gider buda bana fazlasıyla yettiği için isterse ninja hyo yanımdan 180le geçsin 0-100ü benden daha iyi olsun benim için sorun değil.

işte bu yüzden cbr250r alırım. Herkes kendine uygun olan gönlüne güzel gelen motoru alır biner. Bu yüzden burada saçma sapan hakaret içeren msjlar atmayın.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı E_R_K_A_N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Way bea 300 km yapmışız ama hakikaten seninle yol bitmiyoo be sercan. 60-70-90 olmuyo
    Hakkı mı yeme yokuşlarda 120 yaptım

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence yapılabilecek en doğal modifiye, jantları siyah yapıp kırmızı şerit çektirmek, Lastikleri arka 150 veya 160 ön 120 takmak, Can'ın yaptığı gibi Xenon takmak... Bence daha fazlada birşey yapmamak lazım mesela egzos değiştirmek gibi...
    jantları siyah yapmak ne kadara malolur acaba bilgisi olan varmı ?

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vites göstergesi yok aslında ihtiyaçta yok insan alısıyor bir süre sonra öte yandan yeni motor hayatına başlıyanlar tarafından tercih edilebilen bi motorda bi eksiklik diyicemde kawadada yok hyodada yok hiç birinde yok :D
    hocam evet ben de senin düşündüğün gibi düşündüm aslında ilk motorum olabilir cbr250 ama ben daha evvel arkadaşın ybr vs. kullandım onlarda da yoktu biraz karıştırmaktan ziyade şehir içi trafikte seyrederken insan bazen şaşırabiliyor 3 müydü 2 mi diye hele ki fazla tecrübesi yoksa
    ne imzası beaaa

reonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar selam

pirelli sport demon lastik kimler kullanıyor performansı hakkında bilgi verebilir misiniz ?

teşekkürler..

Alıntı cngzaltn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jantları siyah yapmak ne kadara malolur acaba bilgisi olan varmı ?
    150TL felan 2 jantı boyatmak.

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    150TL felan 2 jantı boyatmak.
    Düzgün bir usta varmi sok tak is cikicak bir iki gün makina yatar ama olsun. Hemen yaptıralım bakalım nasıl duruyor) olmadı eski haline çeviririz

Alıntı cngzaltn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düzgün bir usta varmi sok tak is cikicak bir iki gün makina yatar ama olsun. Hemen yaptıralım bakalım nasıl duruyor) olmadı eski haline çeviririz
    Söküp götürünce yapıyordu sanırım ben iletişim bilgilerini alayım pm atıyım sana.

Bu arada Cıbır ile sahil turlaması Gopro ile test kayıtlarımız

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    [QUOTE=cngzaltn;2577590]jantları siyah yapmak ne kadara malolur acaba bilgisi olan varmı ?[/QUOTE ]

kendin yaparsan bi sprey boya masrafın olur
    honda cbr 250r siyah

Sprey boyayla jant mı boyanır üstad ya
    2 gün sonra sağından solundan atacak

Motosikleti
    CBR 125R'11
    Merhaba arkadaslar. Ben CBR125'11 kullanicisiyim ve sizin konunuzu surekli takip ediyorum.

Size bir sorum olucak.

Ben siyah cbr kullanicisiyim ve cbr ve 125 yazilari on grenajda butun olarak yapismis durumda. Ben 125 yazisini cikartmak istiyorum ama cbr yazisina zarar vermeden bunu nasil yapabilirim?
    ERKAN isimli arkadasim siz ziebart'ta calisiyorsunuz diye biliyorum, beni bilgilendirebilirseniz cok sevinirim.
    Tesekkurler.

Yuce123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda Cbr 600f -- 2015 Honda Cbr 1000rr
    Arkadaşlar Bu arka koltuktan geçen fileleri nerden bulabilirim internette varmıdır ucuz yollu..

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Alıntı Yuce123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Bu arka koltuktan geçen fileleri nerden bulabilirim internette varmıdır ucuz yollu..
    bahsettiginiz orumcek file ise ben gecen hafta hudson dan 5 tl ye aldım. fena degil.

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Çocuklar çok kaliteli bir çekim yapmışsınız hele kameranın açısını ayarlamanıza hayran kaldım . Ancak çok profesyonel bir kameraman bu kadar mükemmel ayarlıyabilir canigönülden tebrikler.
    Yanlız çok riskli motor sürdüğünüz kanaatindeyim ,trafikte sıkışan araçların sağında solundan hiç uyarmadan geçmenizi nefesim kesilerek izledim dikkatsizce açılabilecek bir araç kapısından hiç kaçış şansınız olmayabilir . Allah kazadan beladan saklasın herşey gönlünüzce olsun hoşçakalın
    Söküp götürünce yapıyordu sanırım ben iletişim bilgilerini alayım pm atıyım sana.

Bu arada Cıbır ile sahil turlaması Gopro ile test kayıtlarımız
    http://www.youtube.com/watch?v=xDoIxrCQYqU
    s.e.c bunu beğendi.
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler