Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Alıntı motodriftt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha yzf 125r top speed 150 kmh
    o motor dişli değişimsiz 134 ü geçmiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    bu rengi neden getirmiyolar ya...

avcagatay bunu beğendi.

Can Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motodriftt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor güzel tertışmasız saglamdır honda güvenceli ama ben motordan biraz daha oturaklı olmasını beklerim yani hyosung 250gt kadar olmasada ninja 250 kadar olabilirdi ayrıca cbr 125r güzel motor ama bence hepsini bir kenara bırakalım yamaha yzf 125r top speed 150 kmh
    Oturaklıdan kastın nedir. CBR tutuşu baya iyi , tork değerleri yolda tıkamayacak kadar yüksek , kalıp olarak saydıklarından biraz ince ama oturaklıdan kastın nedir.

Alıntı Okur_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısıyla az önce ilk kazamı yaptım arabanın birinin sagından yavaşça geçerken arka kapı birden açıldı ve sol göğsüme çarptı. motorda birkaç çizik var ve sol ayna kirildi benim de sol el biraz sürtuldu.. ehliyeti henüz teslim almadığım için sadece uzaklastim.
    Geçmiş olsun. Ikea'dan çıkarken seni gördüm, bende de cbr250r var da. Bugün inanılmaz kalabalıktı, duran trafikte baygınlık geçiren tiplerin ne yapacağı belli olmuyor. Ben de giderken üzerime sigara izmariti attı kadının teki.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    sende kulluk at

Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Ikea'dan çıkarken seni gördüm, bende de cbr250r var da. Bugün inanılmaz kalabalıktı, duran trafikte baygınlık geçiren tiplerin ne yapacağı belli olmuyor. Ben de giderken üzerime sigara izmariti attı kadının teki.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 250r ını satan bir arkadaşımız varsa bana ulaşabilir renk farketmez fiyat uçuk olmama şartı ile...05316006228
    sıraya gir arkadaşım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:41 ----------

beylr bi sorum olucak...motorun siyahı biraz daha mı zayıf duruyo sizce..fotolardan bana öyle geldi de...

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Yok arkadaşım bayanların giyim tekniğine göre siyah zayof gösterir ondan benim boyun 182 kilom 65-70 arası 4 gün oldu cbr'ımla tek kelime ile şahane yemişim araba kullanmayı bugün yağmurlu havada bile işlerimi onunla hallettim otoparka para ödememek benzinliğin yanından geçerken el hareketleri çekmek mükemmel bir duygu. :D
    avcagatay bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Kırmızı gri renk cidden hoşmuş ama siyah renge olan sempatimden birde canım ülkemde o renk seçeneği bulunmadığından siyah tercih ettim yolda giden simsiyah biri görürseniz benim çekinmeden yolumu kesebilirsiniz arkadaşlar.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Flashock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırmızı gri renk cidden hoşmuş ama siyah renge olan sempatimden birde canım ülkemde o renk seçeneği bulunmadığından siyah tercih ettim yolda giden simsiyah biri görürseniz benim çekinmeden yolumu kesebilirsiniz arkadaşlar.
    keserimde bari kaskının rengi nasıl onu söleseydin çok siyah var yanlıs adamın önünü kesmiyelim :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    venom siyah mont ve kask olan biri varsa anlayınki o benim. baştan aşağı simsiyah ama sırtında sadece ufak venom üçgen amblemi var.

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tri-color olan miydi?

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Arkadaslar bir sorum olacak sizlere. Bu motor alma süreci hakikaten stresli geciyormuş CBR 250r en bastan beri favorim ancak cevrede aklımı çelen çok maalesef. Sorum su , CBR 250r kullanıcısı olarak hyo GT 250r hakkındaki düşünceniz nedir ? Fiyatı yaklaşık 800 tl daha pahalı olmasına rağmen param olsa da yine CBR alırdım der misiniz? Tricolor olsa bugün alacağım çekinmeden, bekleme süreci kafamı cok karıştırıyor. CBR kullanıcıları olarak düşüncelerinizi bekliyorum. Saygılar. İyi geceler.

Bu arada kaza yapan 2 arkadasa da gecmis olsun dileklerimi iletmek istiyorum.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı erreeen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bir sorum olacak sizlere. Bu motor alma süreci hakikaten stresli geciyormuş CBR 250r en bastan beri favorim ancak cevrede aklımı çelen çok maalesef. Sorum su , CBR 250r kullanıcısı olarak hyo GT 250r hakkındaki düşünceniz nedir ? Fiyatı yaklaşık 800 tl daha pahalı olmasına rağmen param olsa da yine CBR alırdım der misiniz? Tricolor olsa bugün alacağım çekinmeden, bekleme süreci kafamı cok karıştırıyor. CBR kullanıcıları olarak düşüncelerinizi bekliyorum. Saygılar. İyi geceler.

Bu arada kaza yapan 2 arkadasa da gecmis olsun dileklerimi iletmek istiyorum.
    kurda kuzuyu emanet ettin şimdi kalkışta cbr250r daha başarılı 110-120den sonra hyo daha hızlı tırmanıyor cbr a göre bunları arkadaşın cbr la test ettik ordan biliyorum ama sonuçta bildiğimiz güvendiğimiz honda diğer tarafta kanuninin disbiritörlüğünü yaptığı hyosung firması servis hondaya göre berbat performans görüntü yerinde motorda iyi kişiden kişiye değişsede servis olayında kıl biriyseniz yani en ufak sorunu dert ediyosanız bi fren gıcırtısı size servise gitme isteği duyuruyosa cbr250r ın kafanız rahat etsin gerçi boy kilo olarak nasıl durusunuz bilmiyorum hyosung cbrdan daha hızlı ve daha kalıplı işte cbr250r parça kalitesi grenaj kalitesi olarak daha kaliteli işçilik montaj gibi konularda sonuçta honda ilk motorunuz olucaksa honda trı color bekleyin ve alın bunu 2012 hyosung gt250r sürücüsü olarak söliyorum sonuçta hergün biriyle kapışmıycaksınız vede hız için almıyosanız cbr250r alın gerçi 0-100de çok güzel bi alet bu da şehir içi çok güzel bi olay kullanımı oturuş pozisyonu daha rahat
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    ....
    slm arkadaslar cbr 250r siyah yada beyazmavi kırmızı rengini arıyorum bulabılırsem temiz satın alıcam iyi forumlar numaram 0553 237 08 65.... istanbul içi
    ------DoĞaRsIn------YaSarSıN-----ÖlÜrSüN....

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kurda kuzuyu emanet ettin şimdi kalkışta cbr250r daha başarılı 110-120den sonra hyo daha hızlı tırmanıyor cbr a göre bunları arkadaşın cbr la test ettik ordan biliyorum ama sonuçta bildiğimiz güvendiğimiz honda diğer tarafta kanuninin disbiritörlüğünü yaptığı hyosung firması servis hondaya göre berbat performans görüntü yerinde motorda iyi kişiden kişiye değişsede servis olayında kıl biriyseniz yani en ufak sorunu dert ediyosanız bi fren gıcırtısı size servise gitme isteği duyuruyosa cbr250r ın kafanız rahat etsin gerçi boy kilo olarak nasıl durusunuz bilmiyorum hyosung cbrdan daha hızlı ve daha kalıplı işte cbr250r parça kalitesi grenaj kalitesi olarak daha kaliteli işçilik montaj gibi konularda sonuçta honda ilk motorunuz olucaksa honda trı color bekleyin ve alın bunu 2012 hyosung gt250r sürücüsü olarak söliyorum sonuçta hergün biriyle kapışmıycaksınız vede hız için almıyosanız cbr250r alın gerçi 0-100de çok güzel bi alet bu da şehir içi çok güzel bi olay kullanımı oturuş pozisyonu daha rahat
    Cok tesekkür ederim, tam olarak ihtiyacım olan yazıyı yazmissin. Hem de hyo kullanıcısı olarak. Honda cok küçük kaçmıyor altımda rahatlıkla kaldırıyor. 1.80 84 kilo civarındayim sadece bir anlık heves olarak kalsın hyo ben de sonra ılerde herhangi bir sorun çıkarsa vicdan azabı çekmem en azından. Beklemeye devam tekrar teşekkürler. Saygılar.

Motosikleti
    CBR 250R
    Benim motor hala gelmedi cumaya kadar dediler ama daha simdiden sabirsizlanmaya basladim insallah carsamba falan gelir neyseki anes sagolsun evime kadar getiriyor tek uzuntum 50lira bile indirim yapmamalari belki bi kilit fln hediye ederler en azindan insan bi teselli istiyo:D gecms olsun kaza yapan arkadaslara levent tarafinda 250lik kullanan arkadaslar varmi bulusmak isterm motorum geldiginde

rq7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr 250r 9900 tl olmuş arkadaşlar hayırlı olsun

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı rq7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 250r 9900 tl olmuş arkadaşlar hayırlı olsun
    ben de şimdi gördüm..dün negzel 9500 dü...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:23 ----------

şimdi aç ikinci el satıcıları 200-300 koymanın peşine düşerler...

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Selam arkadaşlar nasılsınız? Bayadır girmiyordum siteye, neler olmuş öyle!

Çok geçmiş olsun, size birşey olmaması sevindirici.

Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bu sabah kaza yaptım otomobil sürücüsünün aniden yola çıkması ve yolun ortasında durması yüzünden aracı stop etmiş oyüzden durmuş sol lastikten vurmak zorunda kaldım mesafe çok kısaydı durmam imkansızdı hızlı da değildim 55-60 la gidiyordum bende birşey yok ama motorda 7-8 parça değişecek

Hayırlı olsun dostum, Allah kaza bela vermesin.
    Bende KTM'yi çok merak ediyorum. Bir ara buluşalım motoru alınca.

Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba arkadaşlar.Konluk motora gittiğimde motor'u almaktan vazgeçtim ve krediyi iptal ettim.Bugün Ktm 200 için peşinat verim ve satış sözleşmesi yaptık.Gezilerinize beni davet etmemezlik yapmazsınız umarım

Haydaa, ne oluyor böyle yahu. Pazartesi sabahı moralim bozuldu iyice.
    Geçmiş olsun çok. Ehliyet konusuna hiç değinmiyorum

Alıntı Okur_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısıyla az önce ilk kazamı yaptım arabanın birinin sagından yavaşça geçerken arka kapı birden açıldı ve sol göğsüme çarptı. motorda birkaç çizik var ve sol ayna kirildi benim de sol el biraz sürtuldu.. ehliyeti henüz teslim almadığım için sadece uzaklastim.
    +1

Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hay allahım ya.
    bu kacıncı kaza haberi :(
    gecmıs olsun.
    cbr cok nazar cekıyor...gozu olanın, gozu cıksın...

---------- Post added at 09:19 ---------- Previous post was at 09:17 ----------

Bu arada motoru aldığımdan beri 950 TL kar etti.
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar nasılsınız? Bayadır girmiyordum siteye, neler olmuş öyle!

Çok geçmiş olsun, size birşey olmaması sevindirici.

Hayırlı olsun dostum, Allah kaza bela vermesin.
    Bende KTM'yi çok merak ediyorum. Bir ara buluşalım motoru alınca.

Haydaa, ne oluyor böyle yahu. Pazartesi sabahı moralim bozuldu iyice.
    Geçmiş olsun çok. Ehliyet konusuna hiç değinmiyorum

+1

---------- Post added at 09:19 ---------- Previous post was at 09:17 ----------

Bu arada motoru aldığımdan beri 950 TL kar etti.
    Hoşgeldin abi,nerelerdesin ya
    Bende 125'i 5.600 e aldım,şuan 6.900 olmuş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler