Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok :(
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam, bende dün itibariyle siyah CBR250r ile aranızdayım
    YBR'den sonra bu motor gerçekten mükemmel.
    Dün eve gelince birşey farkettim, ön fren hidrolik sıvısı seviyesi alt sınırda duruyor.
    Bunun bir zararı olurmu yoksa üzerine hidrolik sıvısı mı eklemek lazım?
    Hayırlı olsun sıfır satısta sıra vs durumları varmı bende yarın sınawa gırıcem bır ay sonrada ehlıyetımı alıcam kısmet olursa ıns ılk motorum bu olucak sıra varsa sımdıden gıdıp yazılıyım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Alıntı free_erman01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar tüm kullanıcılara soruyorum 1. 2. viteslerde giderken gazı bırakdıgınızda bir ses geliyormu servise gittim birşey yok yanıtını aldım işte normaldir tek silindir oldugundan fln dır dedi pek inanmadım bnde teknik servis hizmeti verdigimden biliyorum ) ricamdır bir kulak verin vede cevap yazarsanız sevinirim
    Bende de aldığımdan beri var bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum.

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Stoklar bittikçe getiriyorlar motorları. Bence şimdiden sıraya girmene gerek yok.
    Sen alacağın zaman motor yoksada en fazla 10 gün beklersin.
    Gerçi ÖTV'ye zam gelecek diye bir söylenti dolaşıyor ortada ama kesin bilgi yok henüz.
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

hoyrat79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Alıntı free_erman01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar tüm kullanıcılara soruyorum 1. 2. viteslerde giderken gazı bırakdıgınızda bir ses geliyormu servise gittim birşey yok yanıtını aldım işte normaldir tek silindir oldugundan fln dır dedi pek inanmadım bnde teknik servis hizmeti verdigimden biliyorum ) ricamdır bir kulak verin vede cevap yazarsanız sevinirim
    SLM.ARKADSIM BUTUN CBR250R LARDA O SES VAR TEK SILINDIR OLMASINDAN KAYNAKLANIYOR İÇİN RAHAT OLSUN.AYRICA BIZ MERSIN DEYIZ TANIŞMAK ISTERSEN FACE MERSİN İKİ TEKER TUTKUNLARI SAYFAMIZ VAR YARINDA İSKENDERUNA GEZIMIZ OLUCAK ADANADAN KATILMAK ISTERSEN GÖRUSURUZ

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    o ses bende de var takır takır çalışıyo tırsıyorum bazen :D bide vites geçişleri tak tuk sesler geliyo

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    kArdeşim hayırlı olsun marka ne idi lastiğin ve performansı nasıl

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    pirelli sport demon bu gun deneme fırsatım oldu bay bi sınırlarını zorladım hatta yanak sıfır dayandı yol tutuş super tavsiye edeirim arkadaslar metzeler alacagınıza bunu bi deneyin derim ;)

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    Alıntı erdal3323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pirelli sport demon bu gun deneme fırsatım oldu bay bi sınırlarını zorladım hatta yanak sıfır dayandı yol tutuş super tavsiye edeirim arkadaslar metzeler alacagınıza bunu bi deneyin derim ;)
    hmm iyi diyorsun yani peki irc den çok iyimi
    yorumlara baktım pek iyi değil dediler ondan tereddüt etmiştim
    pweki fiyat neydi

Arkadaşlar bu motosikletin kırmızısı gelmeyecek mi?Bilgisi olan var mı? Tri-color da güzel de ancak kırmızısı gelirse cbr 250'yi almayı düşünücem...

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı sharkjag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motosikletin kırmızısı gelmeyecek mi?Bilgisi olan var mı? Tri-color da güzel de ancak kırmızısı gelirse cbr 250'yi almayı düşünücem...
    valla benimde aklımda bu soru var 2012 deki model nasıl olcak acaba? kırmızı ve gri renk gelecek mi? abs olacak mı? baya merak ediyorum.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla benimde aklımda bu soru var 2012 deki model nasıl olcak acaba? kırmızı ve gri renk gelecek mi? abs olacak mı? baya merak ediyorum.
    c3nk arkadasim bende kirmizi rengi cok arastirdim ama Turkiye ye kirmizi rengi gelmiyor. ebay da ABS kiti ve kirmizi grenaji buldum koltuk icin kirmizi deri de buldum toplam hepsi 1500 TL ye yaklasiyor. 2012 de satis orani na gore donanim ve renk belirlenecekmis diyede duydum.

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Alıntı suhasonisik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... 2012 de satis orani na gore donanim ve renk belirlenecekmis diyede duydum.
    O zaman büyük ihtimalle gelecek.

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaskımızı ve çeşitli eşyalamızı koyabilceğimiz bir top case yok mu honda cbr 250r için..softçantalarla olacak bişey değil..uzun yolculuk çekilmez hale geliyor..lütfen yardım.......

Motosikleti
    Honda CBR250R
    topcase var olmasına ama cbr250r arkada taşınabilecek maksimum güvenli ağırlık 5kg. topcase'in kendi ağırlığını da düşersen topcase bile olsa yine de yük taşıma açısından sınırlanıyorsun. Bence en iyisi depo üstü çantalar.

pirelli sport demon takımı kaç tl ya aldınız? çoğu arkadaş gibi ben de merak ediyorum. Lastik araştırmam sonucunda michelin pilot active alma niyetine geldim şu anda. takımı 580TL'ya geliyor ve birebir bizim cbr250r ebatında geliyor. Pirelli sport demon ve bir pirelli modeli daha var bizim ebatlara uyan. Onların fiyatını internette bulamadım. Pazartesi bayisini arayacağım. Fiyatlarda gelince son kararımı vereceğim

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı CaptainHakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topcase var olmasına ama cbr250r arkada taşınabilecek maksimum güvenli ağırlık 5kg. topcase'in kendi ağırlığını da düşersen topcase bile olsa yine de yük taşıma açısından sınırlanıyorsun. Bence en iyisi depo üstü çantalar.

pirelli sport demon takımı kaç tl ya aldınız? çoğu arkadaş gibi ben de merak ediyorum. Lastik araştırmam sonucunda michelin pilot active alma niyetine geldim şu anda. takımı 580TL'ya geliyor ve birebir bizim cbr250r ebatında geliyor. Pirelli sport demon ve bir pirelli modeli daha var bizim ebatlara uyan. Onların fiyatını internette bulamadım. Pazartesi bayisini arayacağım. Fiyatlarda gelince son kararımı vereceğim
    o tasıma kapasitesi cbf150 de bile 5kg hata 2011lerde 3kg yazmıslar ama 10kg aşa tasıyan yok ben 10kg bi zarar vericeğinide düşünmüyorum
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hangi devirlerde hangi hıza çıkmak lazım cbr250r de..hangi devirlerde vites değüiştirmeliyim..

Motosikleti
    Dragstar 650 custom
    arkadaşlar merhabalar.şu an falcon 400 kullanıcısıyım.motorumu satar satmaz cbr 250 alıp aranıza katılıcam allah kısmet ederse.hepinize kazasız sürüşler diliyorum.

horizonriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR
    arkadaşlar ötv nin ne zaman artacağını yada artmayacağını bilen varmı? bayiler sürekli yakında artacak diyor ama bir türlü artmadı...

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı horizonriver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ötv nin ne zaman artacağını yada artmayacağını bilen varmı? bayiler sürekli yakında artacak diyor ama bir türlü artmadı...
    Banada öyle söylediler bir kaç bayiiden. Belkide artmayacak, piyasa yapmak istiyor olabilirler.
    Güven olmaz hiçbirine..
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler