Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    arkadaşlar motorumu satıyorum ilgilenen almak isteyenler için bence kaçırılmaz bir fırsattır bundan temizini bulamazsınız

direk lihttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-hatasiz-cbr-250-bir-esi-daha-yok-57826364/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alper sen CBR 250 AL ; Ben de yeni kasa 600F alayım
    alabilirim ama bu yıl değil..cbr250 siyah jantlı modelini çıkarır seneye o zaman alacağım..gri jantını sevmedım
    ama gözüm er6f de ;)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorumu satıyorum ilgilenen almak isteyenler için bence kaçırılmaz bir fırsattır bundan temizini bulamazsınız

direk lihttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-hatasiz-cbr-250-bir-esi-daha-yok-57826364/detay/
    Arkadaşım istediğin fiyata sıfırını alabiliyoken neden 2.el bir motor için aynı fiyatı koyarsınız hiç anlamam.Seninki iman gücüyle falanmı gidiyo......

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Alıntı OR@CLE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım istediğin fiyata sıfırını alabiliyoken neden 2.el bir motor için aynı fiyatı koyarsınız hiç anlamam.Seninki iman gücüyle falanmı gidiyo......
    nasıl bu fiata sıfını alıyosun anlayamadım ? istersen bi bayiye uğrada plaka dahil motor kaça mal oluyo dünyadan haberin olsun. yada istersen ben seni biraz aydınlatim. bayide motor bulabilirsen eğer şu andaki plakasız fiatı 9250 + 250 yada 300 civarıda plaka masrafı isticekler senden + temmuz pulunu sen yatırmak durumunda kalacaksın 43 tl + zenon far taktırıcam dersen ki bende var 100 tl + keiti tank pad 55 tl. bilmiyorum hesapladınmı , bana göre 9700 lira vermek varken 8700 liraya ikinci el 1.5 aylık bi motor almak oldukça mantıklı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kardeş senin 2000km yapmış motorunu alıcağıma 1000 lira daha verir sıfırını alırım varsın zenonsuz olsun.40tl kar edicem diye..Ayrıca şuan motor her yerde bulunur durumda,dün sordum 9600tl anahtar teslim.Senin söylediğin fiyata devrini ekle kaskosu şusu busu aynı şey.100TL-200TL için değermi ya,fırsatçılıktan başka bişey değil.Motorun galerinin kapısından çıktığı an benim için 2.eldir..Kusura bakma niyetim seni kırmak değil,piyasada çok çakal geçinen varda o yüzden bunları söylemek istedim.Sanıyolarki Honda bu motoru bir tek onlara üretti kimse bulamıyo onlar ne fiyat çekse alıcaklar..

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    pendik'te gungor motorda cbr 250 vardı 4 gun once bır tane sahipsiz bakın derim

Motosikleti
    eski kasa cbr125 ile bu motorun yanyana fotoğraflarını çekip buraya koyma imkanı olan arkadaşlara dua ederim

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Kuşadasında MNR motorda 250R Var Satilmayi Bekleyen.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i

arkadaşlar artık fırsatçılığın lüzumu yok o mevzular 1-2 ay öncesine kadardı, artık motorlar gelmeye başladı ve bayilerde şuan sahibini bekleyen motorlar bile var. 29 ağustosta bu ilan verilmiş ozaman bu motorun fiyatı 8.800 dü ilanda görülen fiyat 8.700 ayıptır yani. Şuan 9.250 olan bu motor herşey dahil max 9.700 e gelse akıllı bi insan bunu alcağına, 8.700 tl bulmuş biraz daha zorlar gider sıfırını alır. Üzerindeki extralar ise kişisel tercihtir belki xenon taktırmak istemez yada senin tank pad i beğenmez bunlar öle çokta büyütülcek şeyler değil. Laflarım sadece sana değil geneldir, lütfen satılığa çıkaracağınız motorunuz için daha mantıklı fiyatlar belirleyin.

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    yahu kardeşim bende bu motora para verdim aldım . ha para vermesem dahi farzedinki bana hediye geldi arkadaşlar . ben diyorumki motorun sıfırı ne kadar kardeşim 9700 liramı ben 8700 lira yazmışım . ne var bunda ya bu kadar büyütecek. başka adamlar gibi 10 bin lira yazsam haklısınız . bana maliyeti bu motorun 9500 liraysa bir ay bindiğim motorda 800 lira zarar yetmezmi arkadaşım ya. bide kendiniz gibi düşünün sizin olsa kaç lira yazardınız allahaşkına ?
    nerde fırsatçı var yavşaktır . aldığım malın faturası belli ruhsatı belli satışı belli . ben oraya kimseyi kıracak rencide edecek kelime yazmadım adam gibi olur fiatını yazdım . cevap yazacak yorum yapacak arkadaşta varsa önce kendinin motoru olursa kaça vereceğini yazsın ondan sonrada adam gibi kelimeler kullansın .haddini bilsin ...

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı OR@CLE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş senin 2000km yapmış motorunu alıcağıma 1000 lira daha verir sıfırını alırım varsın zenonsuz olsun.40tl kar edicem diye..Ayrıca şuan motor her yerde bulunur durumda,dün sordum 9600tl anahtar teslim.Senin söylediğin fiyata devrini ekle kaskosu şusu busu aynı şey.100TL-200TL için değermi ya,fırsatçılıktan başka bişey değil.Motorun galerinin kapısından çıktığı an benim için 2.eldir..Kusura bakma niyetim seni kırmak değil,piyasada çok çakal geçinen varda o yüzden bunları söylemek istedim.Sanıyolarki Honda bu motoru bir tek onlara üretti kimse bulamıyo onlar ne fiyat çekse alıcaklar..
    Yav arkadaş delimisin tepekmisin.senbir kere fırsatçılığın ne olduğunu bilmiyorsun adam yok zamanda 10.500 fiyat çekmiyorki O gün baktım motor kalmadığı zamanlarda istabuldakibayiler.10.500 yazmış..millete bak piyasaya bak ona göre konuş.adamlar 9 milyardan aşağı yazan varmı.motoru ben gittim gördüm inceledim.bindim.motor 2000km de sığınakta yatıyor.daha napsın adam.9700 sııfr fiyatı.8700.arada 1 milyar var.sanki bana 100-200tl den bahsediyon.öle düşünürsen 2.el piyasası denen bişi olmaz herkes sıfır alsın o zaman.
    sen o motoru al ilk önce öle.. fiyatı indirimli satarken varya adamın yüreği gider be..100 tl düşürdümü..

NAPSIN ADAM 6 MİLYARA MI VERSİN.O ZAMANDA FIRSATÇI OLURMU

---------- Post added at 21:03 ---------- Previous post was at 20:55 ----------

Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar artık fırsatçılığın lüzumu yok o mevzular 1-2 ay öncesine kadardı, artık motorlar gelmeye başladı ve bayilerde şuan sahibini bekleyen motorlar bile var. 29 ağustosta bu ilan verilmiş ozaman bu motorun fiyatı 8.800 dü ilanda görülen fiyat 8.700 ayıptır yani. Şuan 9.250 olan bu motor herşey dahil max 9.700 e gelse akıllı bi insan bunu alcağına, 8.700 tl bulmuş biraz daha zorlar gider sıfırını alır. Üzerindeki extralar ise kişisel tercihtir belki xenon taktırmak istemez yada senin tank pad i beğenmez bunlar öle çokta büyütülcek şeyler değil. Laflarım sadece sana değil geneldir, lütfen satılığa çıkaracağınız motorunuz için daha mantıklı fiyatlar belirleyin.
    Yav ne adamlarsınız.eski fiyat 8.800 plaka fln 9.250 geliyor.zaten bu adam 8.700 e satıyor..şimdiki fiyatlar ise 9.700 e geliyor ve motor 2000km de sıfır gibi..az fiyat çeksen fırsatçı çok fiyat çeksen kazıkçı..adam gayet düzgün fiyattan vermiş.siz piyasayı bilmediinizden boş boş konuşuyorsuunz
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    10 dk önce temde 177 gördüm bende inanamadım ama gerçek yaklaşık 5 saniye kadar kaldı sonra eğim azalınca kendiliğinden düşmeye başladı...

Alıntı Ertug10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 dk önce temde 177 gördüm bende inanamadım ama gerçek yaklaşık 5 saniye kadar kaldı sonra eğim azalınca kendiliğinden düşmeye başladı...
    Ertuğ Bey. Ben de dün düz bir yolda 163 kadar çıktım. kilom 90. rüzgar da normaldi.

1sthanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki m800
    ertug kardeşim abartma şu hız olayını valla kızıcam bak.keyifle sür işte sürekli denemeler yapma. daha yaşayacağın çok guzel gunler var.

---------- Post added at 09:27 ---------- Previous post was at 09:20 ----------

Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağı nasıl yok yuhhhh,bu honda servislerde iyce azıttılar
    10-50 motor yağı kullanıcaksın
    yok be honda servisleri çok iyi çalışır bunu hepimiz biliyoruz. bu arkadaşın talihsizliği sanırım. 1000 km önce servisin önünden bile geçmemen gerek.üç kağıtcılara denk gelmiş sanırım.

herkese merhaba ben gaziantep ten mehmet ali salı günü cbr 250 aldım 5-6 bin devirlerde gidiyorum motoru yormuyorum ama servisten alırken size motorun yağını suyunu tamamlayıp mı verdiler yoksa sizmi tamamladınız bana motor hazı çalışır vaziyette dediler yapı suyu felan ama bugun baktım motorda yağ yok zaten çok binemedim de motora bide hangi motor yağını kullanıyorsunuz tavsiye edeceğiniz motor yağı varmı suyunu nasıl koymalıyım ılık su felan mı yoksa bunların suyu özel mi oluyo sorularım şimdilik bu kadar :D

teşekkür ederim herkese kazasız belasız sürüşler dilerim..
    mehmet ali kardeş bu arada bende gaziantepliyim hoş geldin foruma

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Alıntı habbili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ertuğ Bey. Ben de dün düz bir yolda 163 kadar çıktım. kilom 90. rüzgar da normaldi.
    Düz yolda normal bende son bu hızı gördüm.

Tamam daha denemiyorum son hızı

1sthanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki m800
    Düz yolda normal bende son bu hızı gördüm.

Tamam daha denemiyorum son hızı

işte budur gerek yok keyfini çıkar

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    abi sen öyle diyorsunda yol görünce bende basmak istiyorum ama gidiyorda

Motosikleti
    arkadaşlar şu motorun sahibi buralardan mı tanıyanınız var mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6708279/detay/

Motosikleti
    Honda CBR250R

Sakıncası yoksa neden satıyosun daha 2000km deki motoru ?

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Alıntı CaptainHakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakıncası yoksa neden satıyosun daha 2000km deki motoru ?
    satmıyorum kardeşim artık.
    seni tenzih ediyorum ama bu sayfadaki bazı kendini bilmez boş beleş konuşan insanlardan ve onların yazdığı kendileri gibi boş yorumlarından dolayı satmaktan vazgeçtim. uğraşamıyorum böyle insanlarla artık . satılık motorda yok kaldırdım zaten ilanıda ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler