Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam artık iyice cb 250 soğudum artık beni,m için bitti cbr 250 dosyası salı günü itibariyle allahın izniyle ninjayı alıyorum(2nciel) kendinize iyi bakın beyler
    Senin için 13 beygirden sonra 27 beygire değilde 33 hp bi motor daha uygun olur zaten. Bunu 9 bin devirden önce hissedemessin ama devirli kullanımda daha keyifli olur.

Yinede Cbr250 dizynı ve göstergeleri daha modern ve gösterişli bence. O göstergeler 1980 lerdeki motorlardakinin aynısı farlar özgün değil.. kawayı anlamak mümkün değil..Motor yenilenmek istiyor. makyajlanırsa seneye keyfin kaçabilir bunuda göz önünde bulundur.

Hayırlısı olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Eğer talep çok diye fiyatın üstüne koymaya kalkarlarsa güle güle honda hoşgeldin Kawasaki. Honda'nın kara kaşına kara gözüne bakmam gider 2. el Ninja 250 alırım içim hiç de acımaz.

ccc Ninja reyiz ccc
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin için 13 beygirden sonra 27 beygire değilde 33 hp bi motor daha uygun olur zaten. Bunu 9 bin devirden önce hissedemessin ama devirli kullanımda daha keyifli olur.

Yinede Cbr250 dizynı ve göstergeleri daha modern ve gösterişli bence. O göstergeler 1980 lerdeki motorlardakinin aynısı farlar özgün değil.. kawayı anlamak mümkün değil..Motor yenilenmek istiyor. makyajlanırsa seneye keyfin kaçabilir bunuda göz önünde bulundur.

Hayırlısı olsun
    kawa için solediklerinize katılıyorum
    özellikle o göstergeler yenilenmek isteniyor

Motosikleti
    Honda CBR 250r

Honda CBR 250r 2011 model

Kaporoyu verdik. En geç Haziranın ilk haftasında evinin önüne dediler. Hayırlısı

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı NetteTek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaporoyu verdik. En geç Haziranın ilk haftasında evinin önüne dediler. Hayırlısı
    sizede
    haziranın ilk haftası demeleri cidden rahatlattı içimi
    fiyatta değişikli söz konusu olurmu sizce?

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    iişler iyice karıştı anasına satiM yarın gidip kaporamı isteyecem aırım demi?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iişler iyice karıştı anasına satiM yarın gidip kaporamı isteyecem aırım demi?
    mevlut gel sen vazgeç bekliyelim haziran başına kadar
    anladım kadarıyla altında motorda var senin
    sabır azcık
    ulaşması zor olunca herşey daha güzel oluyor
    ninjanın o göstergesine ve farına değmez
    seneye yeni bi ninja çıkarcaklar göstergeli gzl fln içinde kalcak motor hevesi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:17 ----------

şu başlığı şenlendirin ya
    motor görelim azcık özlemimiz gitsin

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Bence acele kararlarla yanlış yapıyor olabilirsiniz.. Honda efeyle 2 gün önce konuştum bu hafta içinde motorumu teslim edeceklermiş ama ben 2 ay önce kapora verdiğim için ilk gelen partiden alabiliyorum.. Daha sonraki parti hazirandaymış bilginize..

Motosikleti
    Kawasaki Yeşil Ninja 250 R - 2011
    kuzen84 nasıl bu hafta içinde alıyormusuun? Seninle cumartesi konustuktan sonra konustum sen dahil 3 kişi daha en erken haziran başında alıcaz.. bir yanlış anlama mı war?? Şu anda Türkiyede CBR yok ki sana nerden nerecekler?? Honda Tr ile görüştüm ilk gelecek olan parti 28 mayısta tr de olcakmış.. 1-2 haziran gibi de bayilerde olacakmış..

reonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fuLia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuzen84 nasıl bu hafta içinde alıyormusuun? Seninle cumartesi konustuktan sonra konustum sen dahil 3 kişi daha en erken haziran başında alıcaz.. bir yanlış anlama mı war?? Şu anda Türkiyede CBR yok ki sana nerden nerecekler?? Honda Tr ile görüştüm ilk gelecek olan parti 28 mayısta tr de olcakmış.. 1-2 haziran gibi de bayilerde olacakmış..
    5 dk önce honda türkiyeden hanife hanım aradı ben bir şikayet bırakmıştım.. senin söylediğin gibi 27-28 mayıs da geleceğini haziran 1 ile 2 si gibi de bayiler aracılığı ile teslim alabileceğimizi söyledi... dediğin gibi motor yok türkiyede nasıl motor veriyorlar...

Motosikleti
    benimde şikayetime karşılık aradılar.. bölge satış müdürününde şikayetimden haberleri varmış..

aynen öle.. tr de motor yok ve tüm türkiyeye aynı tarihte gelecek.. 28 mayıs.. bayilere 1-2 haziran.. ancak kaç tane dağıtılacağı konusunda net bir bilgi yok.. Ben 3. sıradayım ama alabilcekmiyim o bile çok şüpheli.. 3-4 adet ancak gelecekmiş ankaraya..

benimde şikayetime karşılık aradılar.. bölge satış müdürününde şikayetimden haberleri varmış..

aynen öle.. tr de motor yok ve tüm türkiyeye aynı tarihte gelecek.. 28 mayıs.. bayilere 1-2 haziran.. ancak kaç tane dağıtılacağı konusunda net bir bilgi yok.. Ben 3. sıradayım ama alabilcekmiyim o bile çok şüpheli.. 3-4 adet ancak gelecekmiş ankaraya..
    istanbulda bir iki bayi ile görüştüm , ben D&B den almıştım daha doğrusu kaporosunu vermiştim, istanbula kaç tane geleceği de belli değil anes motor 5 adet bekliyor 5 kişiden kaporo almış , diğer bir bayi 3 adet bekliyor... bu gidişle bekleyenlerin büyük bir kısmı başka taraflara kayacak...

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    şimdi bir de istanbul mototal kızıltoprak bayisini aradım.. onlar da efe honda gibi 15 mayısta geminin yanaşacağını gümrük işlemlerinin durumuna göre en geç 20sinde elimde olabileceğini, aksi yönde herhangi bir bilgi gelmediğini söylediler.. ikinci parti de haziranda gelicekmiş ama o grubu bile sattık dediler..

Off kafam karıştı iice motoruma kavuşmak istiyorum artık!!

Motosikleti
    Alıntı kuzen84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi bir de istanbul mototal kızıltoprak bayisini aradım.. onlar da efe honda gibi 15 mayısta geminin yanaşacağını gümrük işlemlerinin durumuna göre en geç 20sinde elimde olabileceğini, aksi yönde herhangi bir bilgi gelmediğini söylediler.. ikinci parti de haziranda gelicekmiş ama o grubu bile sattık dediler..

E sana çok net bilgiyi verdik Tüm Türkiye ye 28 Mayısta gelecek.. Onlar yalan sölüolar daha da ötesi yok.. Bir de kiminle konsutugun çok önemli.. Ben Honda Efe Satış müdürü ile konsutum, benim altımdaki elemanlarım yanlış bilgi vermişler dedi..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:55 ----------

ikinci parti de haziranda gelicekmiş ama o grubu bile sattık dediler..
    28 mayıstan önce bir teslimat yok.. ayrıca bu 28 mayısta gelecek olan ikinci parti, ilk değil.. Üçüncü parti ne zaman olacak bilinmiyor bile..

O gurubu sattık ne demek anlamadım? sattık dedikleri kaporayı aldık anlamındadır.. ben bile daha çok net bilgi biliorum arık bana sorun

fulia'nın da dediği gibi yanlış bilgi ben honda türkiye ile konuştum birinci ağız 28 mayıs türkiyeye gelme tarihi 1-2 haziran bayilerde.. gerisini bilmiyoruz artık...

Motosikleti
    heee bu arada bayilerin elimize su kadar gelicek bu kadar gelicek demelerine inanmayın çünkü hangi bayiye kaç adet gönderileceği bilgisi netleşmemiş.. bu hafta sonuna doğru belli olur dedi honda türkiye..

heee bu arada bayilerin elimize su kadar gelicek bu kadar gelicek demelerine inanmayın çünkü hangi bayiye kaç adet gönderileceği bilgisi netleşmemiş.. bu hafta sonuna doğru belli olur dedi honda türkiye..
    evet önümüzdeki hafta başı belli olacak dediler..

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Tamam arkadaşlar ben sadece size inanıyorum bundan sonra ne desem çürütüyosunuz yaa moral bırakmadınız insanda
    Honda efede ismi "b" ile başlayan biriyle görüştüm, değişik bir ismi var hatırlayamıyorum ama ben kaporayı da ona vermiştim.. Satış derken kaporadan bahsediyorlar.. Ne çok detaylara takılıyosunuz yaw

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    B ile başlayan satış müdürü.
    t ile başlayan satış elemanı.
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    B ile başlayan satış müdürü.
    t ile başlayan satış elemanı.
    hafızam çok zayıf napıyım yaa t ile başlayan satış elemanı tansu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler