Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    DoLPHiN2306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-R6-ktmrc200-ktmduke390
    2014 İçin tavsiye edilen satış fiyatı 13.000 TL oldu. Bayi 14.000 olacak demişti yaza. HAyırlısı olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı DoLPHiN2306 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 İçin tavsiye edilen satış fiyatı 13.000 TL oldu. Bayi 14.000 olacak demişti yaza. HAyırlısı olsun
    Şaka gibi

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr250 bi üst vergi dilimine geçti heralde, kendini 600'lük sanıyor

Honda artık BSG diyorum!

Ulan inatla şu motora yaptıkları zamma rağmen şu motoru alıyorum ya kendime hayret ediyorum neyse yapacak bir şey yok niyet ettik bir kere 2 aydır bekliyoruz 300 500 için geri dönmek olmaz. Herkese iyi hafta sonları

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    Herkesi anlıyorum da böylede zam yapılmaz ki, bu kadarda olmaz bi şekilde protesto lazım hondaya.
    Dezinho bunu beğendi.
    ZEMHERİ!

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Arkadaşlar topcase almaya niyetliyim. Bizim motora 40 lt lik çanta nasıl gider? Cok büyük durur mu? Birde tavsiye de bulunursaniz şu marka şu ürün vs gibisinden çok memnun olurum... içine bir kask bide montumun sigabilecegi bi çanta düşünüyorum.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Tardigrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar topcase almaya niyetliyim. Bizim motora 40 lt lik çanta nasıl gider? Cok büyük durur mu? Birde tavsiye de bulunursaniz şu marka şu ürün vs gibisinden çok memnun olurum... içine bir kask bide montumun sigabilecegi bi çanta düşünüyorum.
    aga sana tavsiye veremem ama sana şunu söyleyebilirim. 32 Litre çantaya KASK sığıyor. Benım Küçük Yavru Hondamda var iş görüyor
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı Tardigrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ankaradan 2. el shad top case satan vardı cok temız duruyordu ıstersen bır bakıp lınkını atıyım . sahıbınden.com da gormustum arkadasım cbr 125e cocase takmıstı 50lt sen 40 dıyorsun cok sırıtacagını sanmıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Iste beklenen vıdeo
    agrasiwe bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    bizim yorumu boşverde nasıl memnunmusun eksozdan sesten, bide oksijen sensörü denilen bişey var galiba eksoz dumanının içindeki oksijeni ve kalan yakıtı ölçüp ona göre benzini enjeksiyon ayarlıyormuş bu konuda bilgi verebilirmisin

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ankaradan 2. el shad top case satan vardı cok temız duruyordu ıstersen bır bakıp lınkını atıyım . sahıbınden.com da gormustum arkadasım cbr 125e cocase takmıstı 50lt sen 40 dıyorsun cok sırıtacagını sanmıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Iste beklenen vıdeo http://www.youtube.com/watch?v=Gp99B3T0IN8
    hocam videodan ses pek belli değil, yani duyulan ses güzel değil, senin tiger a göre hoşuna gittimi bide ellerine sağlık videolar güzel.
    _pLay_06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim yorumu boşverde nasıl memnunmusun eksozdan sesten, bide oksijen sensörü denilen bişey var galiba eksoz dumanının içindeki oksijeni ve kalan yakıtı ölçüp ona göre benzini enjeksiyon ayarlıyormuş bu konuda bilgi verebilirmisin
    vallahı dostum bu konuda bılgım var desem yalan olur. ses olarak ben cok memnun kaldım 180tl gıbı bır rakama bence cok ıdeal

Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam videodan ses pek belli değil, yani duyulan ses güzel değil, senin tiger a göre hoşuna gittimi bide ellerine sağlık videolar güzel.
    dostum ıphone 5s ıle cekdım fakat gercegı ıle 1e1 ses vermıyor. tıgera gore bence cok daha guzel tıger bangır bangır bagırıyordu. bu daha ıdeal bence.
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250R
    motorumu satıyorum yamaha wr 125r almak için bu da ilan no abilerim 163352165

Motosikleti
    arkadaslar bır kac ufak ayrıntı belırtmek ıstersek eksoz bence cok ıdeal motosıkletın kendı eksozunun agırlıgı 6-7 kg cıvarlarında. sımdı taktıgım eksoz ıse 1kg cıvarlarında ıkı eksoz arası fark 5-6 kg fark etmekde. buda hem yakıtın bır mıktar daha ( cok fazla degıl ) az yakmasında etkılı ve aynı zamanda eger artcılı veya tek bınıyorsanızda kendı yukunun 5-6 kg daha hafıf olması konusunda daha cazıp oluyor. ornek verecek olursak. sırtınıza bır sırt cantası takıp ıcerısıne 6 kg yuk doldurup bır yokusu cıkmaya calısın. bırde sırt cantasını cıkartıp aynı yokusu cıkmaya tekrar calısın. emınım aradakı farkı daha ıyı anlamıs olacaksınız.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    cbr 250 nin repsol rengi hondanın resmi sitesinde gözüküyor tricolor da bazı yerler siyah gözüküyor yani repsol gelecek herhalde artık

Motosikleti
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 250 nin repsol rengi hondanın resmi sitesinde gözüküyor tricolor da bazı yerler siyah gözüküyor yani repsol gelecek herhalde artık
    soylenılenlere gore repsol gelecekmıs. kımısı repsolu pek sevmıyor fakat bende aksıne cok sevıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:43 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3401002/detay/

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sipsi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumu satıyorum yamaha wr 125r almak için bu da ilan no abilerim 163352165
    neden honda crf 250L yi neden tercih etmiyorsun..250 likten sora 125 lik sıkılırsın yaaaaa

Motosikleti
    ilanı aksam saat 7 çeyrek gibi siteye attım ve bir kaç saat sonra aktif oldu. şu anda saat 11 ve favori sayısı 7ye ulaştı bu gidişle 2 güne satılır herhalde =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

cbr gençliği neredesiniz bugün kimsenin sesi çıkmıyor ?
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    ilanı aksam saat 7 çeyrek gibi siteye attım ve bir kaç saat sonra aktif oldu. şu anda saat 11 ve favori sayısı 7ye ulaştı bu gidişle 2 güne satılır herhalde =)

http://i.hizliresim.com/rLE50M.png

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

cbr gençliği neredesiniz bugün kimsenin sesi çıkmıyor ?

valla kardeşim geçen hafta wolf alma bahanesi ile gece 3 te ilana verdim, sabah onaylanmış, iki kişi aradı, açmadım hemen ilanı kaldırdım, neden kaldırdın dersen bu çarşamba wolf ü bayide test edicem kısmetse, bu kadar kısa sürede talep olacağını düşünmediğim için testten sonra koyucam bakalım
    _pLay_06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kardeşim geçen hafta wolf alma bahanesi ile gece 3 te ilana verdim, sabah onaylanmış, iki kişi aradı, açmadım hemen ilanı kaldırdım, neden kaldırdın dersen bu çarşamba wolf ü bayide test edicem kısmetse, bu kadar kısa sürede talep olacağını düşünmediğim için testten sonra koyucam bakalım
    hadi bakalım hayırlısı =) ben mecburiyetten satıyorum yoksa motosikletimden hem memnundum hemde satmak kafamda olsa boşa para harcamazdımda.
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    hadi bakalım hayırlısı =) ben mecburiyetten satıyorum yoksa motosikletimden hem memnundum hemde satmak kafamda olsa boşa para harcamazdımda.
    herşeyin hayırlısı kardeşim yurt dışı olayın çıkmış sanırım..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler