Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hoyrat79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    TEKKEYİ BEKLEYEN ÇORBAYI İÇERMİŞ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Arkadaşlar bişey öğrenmek istiyorum cbr125r ın jantları orgınal siyah ama cbr250r siyahın jantları gri ve cok itici duruyor bence nasıl sıyah yapıp yanınada kırmızı şerit çekebilirz.

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Hadi hayırlısı olsun Gelmiş motorlar..

Bu nasıl iş motor gümrükte fakat gene bitmiş.Samsunda bayi olmadıgı için alamıcaz mı bu motoru olaya bak ya :(

Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Samsunda yoksa en yakın ildeki bayii den alabilirsın

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Biraz önce bayiyle görüştüm yok öle birşey diyo motor filan gelmedi diyor ne iş ya kafam karıştı iyicene kim yalan söylüyor burada ?

Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    bayiler yeni gelen motorlar satıldığı için daha gelmedı diyorlar bizzat honda gemının limanda olduğunu ve gümrük işlemlerının ve radyasyon testlerının tamamlandığını söyledi cuma günü biter işlemler pazarteside bayiilere faturalar kesilip sevk edilecek.

bugün yükselişe ugradım bir kamyon ve içinde kutusunda motorlar vardı 8-10 tane belkide fazlası...herhalde geldi dedim sordumki spayc lermiş cbr lar içinde ayın sonuna dogru dediler bu arada sh300 de showrumdaydı güzel yapmışlar...

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Alıntı hoyrat79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayiler yeni gelen motorlar satıldığı için daha gelmedı diyorlar bizzat honda gemının limanda olduğunu ve gümrük işlemlerının ve radyasyon testlerının tamamlandığını söyledi cuma günü biter işlemler pazarteside bayiilere faturalar kesilip sevk edilecek.
    Konuştuğum kişi motoru 40 gündür alacağımı biliyor zaten ben ayırtmıştım yada onun bilgisimi yok gelen gemiden şimdi

Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Kapora verip sözleşme yaptın mı

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    motorun geldiği kesin bayilere bakmayın
    müşteri hizmetleri tarafından öğrendim bende.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:15 ----------

bu arada 2 ay sonra alıcak arkadaşlar için söylüyorum motor eski fiyatından satılacakmış

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:21 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=_rYWQ...eature=related

motorun boyutlarının tam olarak anlaşılabildiği bir video buldum en nihayetinde..

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Arkadaşlar bunca zaman bekledikten, bunca çelişkili açıklama duyduktan sonra kendi bayimin beni arayıp 24 haziranda motorlarınız teslim edilecek demesi hala güvensizlik hissi yaratıyor. Kask mont falan alıcam sırf bu adamlara güvenemediğimiçin alamıyorum.

Ama yine de yeni başlayan bir kullanıcı olarak önerebileceğiniz kask mont ya da diğer yardımcı koruma ekipmanları var mıdır? Bütçe 500-600TL aralığındadır.

Motosikleti
    Kawasaki 250-R
    Alıntı newton06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bunca zaman bekledikten, bunca çelişkili açıklama duyduktan sonra kendi bayimin beni arayıp 24 haziranda motorlarınız teslim edilecek demesi hala güvensizlik hissi yaratıyor. Kask mont falan alıcam sırf bu adamlara güvenemediğimiçin alamıyorum.

Ama yine de yeni başlayan bir kullanıcı olarak önerebileceğiniz kask mont ya da diğer yardımcı koruma ekipmanları var mıdır? Bütçe 500-600TL aralığındadır.
    eger deri istiyosan bu guzel bi model Venom Orion Deri Racing Mont
    kask olarakda bunu önerebilirim AGV GP-1 SİYAH KASK 2sinin fiyatı toplam 600 filan yapmakta

motor gelecek diye feyizoğlundan shoei multitec kaskı 600 liraya aldım öylece dolapta duruyor bende motor daha fazla beklerse sahibindende 500 e okutup araba alacam

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı newton06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

CBR 125'lerde gelmişmidir acaba Türkiye'ye,bir bilgisi olan var mı ? Benim bayi hala birşey söylemedi

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 125'lerde gelmişmidir acaba Türkiye'ye,bir bilgisi olan var mı ? Benim bayi hala birşey söylemedi
    söyleyeceğim şey ancak varsayım olabilir ancak honda 125leri ayrı bir gemi ile getireceğini sanmam gemiler zaten çok büyük onbinlerce motor alabilir tahminim aynı postada varsa vardır 125lerde. tabii honda türkiyeye de bir sormak lazım.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı user123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söyleyeceğim şey ancak varsayım olabilir ancak honda 125leri ayrı bir gemi ile getireceğini sanmam gemiler zaten çok büyük onbinlerce motor alabilir tahminim aynı postada varsa vardır 125lerde. tabii honda türkiyeye de bir sormak lazım.
    Mail attım hala dönmedi honda türkiye.Konuşan biri olursa bayisi ile yada yetkili biri honda türkiye ile filan 125lerde içindemiymiş sorarsa çok iyi olur

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bayileri tam olarak pazartesi bilgilendirirler dağtm yapılcak snuçta

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayileri tam olarak pazartesi bilgilendirirler dağtm yapılcak snuçta
    bu arada yarın yine arıyacağım sırayı karıştırmasınlar..

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Eveet bugün bayi beni aradı. Gecikme için kusura bakmayın, motorları haftaya teslim ediyoruz dedi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler