Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Dezinho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul yok mu yarına gezi planı, gidelim bir yerlere doğru..?
    Yarın eskişehirde olacam dostm Ankaradan 2 motor arkadası 1 tanede eskişehirden buldum sende gel bizim yanımıza...

theplatoon bunu beğendi.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    Alıntı Nexthor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu akşam 21:00 gibi Buca-İnciraltı ufak bi gezi yapicam. Motoru olan olmayan herkesi beklerim. Hem biseyler iceriz hemde tanismis oluruz... 05073998944 ulaşın...
    6 buçuğa kadar inciraltındaydım :D
    deep_far bunu beğendi.
    2 Teker bir başka !

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın eskişehirde olacam dostm Ankaradan 2 motor arkadası 1 tanede eskişehirden buldum sende gel bizim yanımıza...

http://s1306.hizliresim.com/1b/q/pg6nf.jpg
    maaaaşallah..süper yaaaaa...hayırlı olsun kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen honda bayine gittim . Yarın tekrar gidip son kararı vereceğim .
    ninja250 bile sönük kalıyor dostum..beyazı başka ama..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:02 ----------

Bakan bir daha bakar doğrudur hatta döner bir daha bakar fakat cbf in rahatlığını ararım gibi geliyor , arkaya ve yanlara çantayıda taktınmı oh mis amaaaa bastımmı gitmiyor
    cbf 150 kesinlikle alma dostum

Bugün rüzgar arkamdan mı esti.nedir anlamadım 182 gördüm hız otobanda İstanbuldan gelirken gebze çıkışında. üstüne yatmadan 165 görünce işkillenip yattım 182 yaptım. Kırmızı bölgeye girmemek için daha hızlanmaya çalışmadım.
    theplatoon, deep_far ve ömer2 bunu beğendiler.

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbr 250r ın otjinal lastikleri nasıl ? idare edermi yoksa çok mu berbat ?

Bu arada geziniz çok güzel olmuş ,tekerinize sağlık
    5 bin km yi aştım..lastiklerle alakalı bir problem yaşamadım..şiddetli yağmur,kuvvetli rüzgar,korkunç sıcaklarda bile bana mısın demedi

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Motorum 2013 model siyah cbr 250 r

Alt skaladaki siyah parçanın üstüne gri renkte Honda yazısı yazsak nasıl durur acaba

( depo üstünde ki hında yazısıyla ve iki parça gri renkle aynı renkte bir yazı )

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

Alıntı Nexthor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu akşam 21:00 gibi Buca-İnciraltı ufak bi gezi yapicam. Motoru olan olmayan herkesi beklerim. Hem biseyler iceriz hemde tanismis oluruz... 05073998944 ulaşın...
    Onceden görseydim keske gelirdim ya bı isim yoktu bugün motoru güzelce temizledim.

Yarın Karaburun gezisine gideceğiz 9 yada 10 motorla r6 dan cbr e kadar çeşit var )

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    koskoca cbr sayfasında manavgat motosiklet festivaline giden yok mu şimdi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki ninja 250r
    kardeş sen kawasaki ninja 250r mı zannettin altındaki tek silindirli motoru.arkadaş tek silindirli ss motormu olurya hangi motorcuya söylesen güler 182 yapmış

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    İstersen 6 silindir koy 250 cc tüy siklet motosiklet birader her silindir en fazla 5-6 km etkiler kafasına basılmış kurbağa kafalı ninjayı buralarda fazla övme ezerler
    avcagatay ve barodi bunu beğendiler.

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı muratlion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş sen kawasaki ninja 250r mı zannettin altındaki tek silindirli motoru.arkadaş tek silindirli ss motormu olurya hangi motorcuya söylesen güler 182 yapmış
    bunlar hep dış mihrakların halkımızı bölmek için bir oyunu, provakatörler iş başında, ninja lobisi spekülasyon yaratıp bundan nemalanmak istiyor, yeşile olan sevgi yeşil ninja alarak gösterilmez! 250 cc halkının %50 sini zor tutuyorum !
    erdem_cengiz, yusufozugenc, m1t0 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

Ya yalan borcum mu var ciddiyim ben de şaşırdım normalde 168 i geçmiyordu. hiç rüzgar hissetmedim arkadan rüzgar vuruyordu sanırım anlamadım ben de. Aynı yola video mu yapsam ne yapsam

atizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250r
    selam değerli dostlar, dün sonunda bende cbr ıma kavuştum, salihli yükselişten aldım motorumu, sercan bey saolsun çok yardımcı oldu, sabah 5 te düştüm yollara, güzel bi deneyim oldu benim için, ama gelirken kollar yanmış biras, acıyolar şuan, motorla ilgili bi kaç şey sorcam arkadaşlara birincisi çok ısınıyo gibi geldi motor bana, yani radyatörden ayaklarıma sıcaklık dalgaları geldi, ikinciside vitesleri 5-6 bin devir arası değiştiriyorum bu doğrumudur 7 bin devir üstüne daha çıkmadım bu doğrumudur ?
    gelirkende hızım 80- 100 arasıydı, bi ara 110 a yaklaştım arkadan bi kamyon sıkıştırdı filan, orda bi 7 bin devir görür gibi oldum, rodaj için böyle gider mi ?

cevaplar için şimdiden teşekkürler

Alıntı muratlion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Moto 3 klasmanında tek silindirli 250 cc SS'ler yarışıyor, böyle de cahillik olmaz. Hadi öğren de gel.
    slymn93 ve RuzgarSA bunu beğendiler.

rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Alıntı ybalci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün rüzgar arkamdan mı esti.nedir anlamadım 182 gördüm hız otobanda İstanbuldan gelirken gebze çıkışında. üstüne yatmadan 165 görünce işkillenip yattım 182 yaptım. Kırmızı bölgeye girmemek için daha hızlanmaya çalışmadım.
    Inandirici olabilir neden olmasin cunku ben ninja ile 140 km de seyrederken cbr la arkadasin 165 le yetisemedigine sahit olduk
    2006 mondial mct 250 2009 hyosung gtr 250r 2010 kawasaki ninja 250r 2012 kawasaki ninja 250r

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    muratlıon'u sıkayet etmekten bıktım ben.ve hala yazmaya devam edebılıyor.demokrası dedıgın boyle bısey heralde.her "ÇATLAK" sese kulak vereceksın.
    slymn93 bunu beğendi.

slymn93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 R- Siyah(full)
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Moto 3 klasmanında tek silindirli 250 cc SS'ler yarışıyor, böyle de cahillik olmaz. Hadi öğren de gel.
    ağzına sağlık !
    2 Teker bir başka !

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı rebelrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Inandirici olabilir neden olmasin cunku ben ninja ile 140 km de seyrederken cbr la arkadasin 165 le yetisemedigine sahit olduk
    kardeş 2011 model ninjaların ibresinde problem olduğu biliyordum haklı mısın daha eski ninja sahibi mastem abim ile karşılaştırma fırsatı bulduk top speedte 5-8 km hız farkı var.kalkışlardada ninjayı kesiciye girdirirsen cbr uzuyor girdirmezsen hele hele 120+ hızlarda hızlanırken uzayıp gidiyor ama cbr'yi hafife almanızı önermem.(benim motorda herşey orjinaldi.ninjada akrapovic egzoz vardı ve lastiği michelindi.lastiğiniz ufak onu söylememe gerek yok sanırım.)

Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş 2011 model ninjaların ibresinde problem olduğu biliyordum haklı mısın daha eski ninja sahibi mastem abim ile karşılaştırma fırsatı bulduk top speedte 5-8 km hız farkı var.kalkışlardada ninjayı kesiciye girdirirsen cbr uzuyor girdirmezsen hele hele 120+ hızlarda hızlanırken uzayıp gidiyor ama cbr'yi hafife almanızı önermem.(benim motorda herşey orjinaldi.ninjada akrapovic egzoz vardı ve lastiği michelindi.lastiğiniz ufak onu söylememe gerek yok sanırım.)
    imzam da su an kulldagim motosikletin 2012 oldugunu gorebilrisin evet formumuzda bir kac arkadastan km saatlerinin 140,150 lerde takildigi konusunda yorumlari oldu ki ben ayni motorla 170 leri rahar gorebilyorsam bu soyledinizin bir anlami kalmaz ve ben gayet olabilicegini soyledim neden olmasin belki arkadasin motoru biraz bol keseden atiyordur seninde bildigin gibi özellikle motosiklet ibrelerinin sapma payi diger araclara gore daha yuksektir cbri hafife falan aldigim yok bence su an 250 cc segmenti gayet canlandi herkesin zevkine kullanim amacina uygun secenekler var tek silindirli cift silindirli naked comuter touring sport touring raceing ve bu cok guzel zira daha 5 , 6 yil once sadece cinli chooper bozmasi motorlara mahkumken su an 10 dan fazla secenegimiz var herkes kendine hitap eden secimi yapar zevkinide surer benim karsi oldugum konu kullanicinin kendi motorunu overken digerlerini yerden yere vurmasi insanlari yaptiklari secimlerden dolayi kotu dille elestirmesi yakismiyor simdi malum kisi ve onun gibiler bizim formun icine ettiler yetmedi simdi hangi forma baksam orda da ayni

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:54 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:05 ----------

wolrath bunu beğendi.
    2006 mondial mct 250 2009 hyosung gtr 250r 2010 kawasaki ninja 250r 2012 kawasaki ninja 250r

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı rebelrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    imzam da su an kulldagim motosikletin 2012 oldugunu gorebilrisin evet formumuzda bir kac arkadastan km saatlerinin 140,150 lerde takildigi konusunda yorumlari oldu ki ben ayni motorla 170 leri rahar gorebilyorsam bu soyledinizin bir anlami kalmaz ve ben gayet olabilicegini soyledim neden olmasin belki arkadasin motoru biraz bol keseden atiyordur seninde bildigin gibi özellikle motosiklet ibrelerinin sapma payi diger araclara gore daha yuksektir cbri hafife falan aldigim yok bence su an 250 cc segmenti gayet canlandi herkesin zevkine kullanim amacina uygun secenekler var tek silindirli cift silindirli naked comuter touring sport touring raceing ve bu cok guzel zira daha 5 , 6 yil once sadece cinli chooper bozmasi motorlara mahkumken su an 10 dan fazla secenegimiz var herkes kendine hitap eden secimi yapar zevkinide surer benim karsi oldugum konu kullanicinin kendi motorunu overken digerlerini yerden yere vurmasi insanlari yaptiklari secimlerden dolayi kotu dille elestirmesi yakismiyor simdi malum kisi ve onun gibiler bizim formun icine ettiler yetmedi simdi hangi forma baksam orda da ayni

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:54 ----------

http://img692.imageshack.us/img692/5002/w3j5.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:05 ----------

http://img195.imageshack.us/img195/7258/j48x.jpg
    bilemem inişlerde yapması mümkün bence ben ninja ile denerken inişte tünele girmiştim 177'ye kadar çıkmıştı 182'de olmaz değil olabilir ama ninja 182 yaptığı yerde 190 yapar orası ayrı

Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    250 cc kardesligine bir kac resim atayim dedim umarim hosunuza gider
    tuc bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler