Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Aynen fiyatlar acayip.Muhtemelen motosikletle fuarda tanışanlara geçirmeye yönelik.Çünkü iyi bildiğimiz ürünler mağazada sattıklarından daha pahalı.Arkadaşa metzeler m5 lastik bakıyorduk.Dışardan 730 tl montaj dahil fiyat aldı.Fuarda en ucuz bulduğumuz nakit montajsız set 800 tl. Ve son gün böyle olmuş.Aynı yere bana fiyat sordurdu.İlk gün 1150 tl fiyat çekiyorlar, bugün öğlen 950 oluyor,ve ben fuar kapanmaya yakın uğradığımda 780 tl dediler.Ayıptır,bunu alan adamın günahı ne...
    seigen, wolrath ve sungurmete bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Beyler iyi akşamlar.Aramızda AGV'nin K-3 serisi kaskını kullanan veya shark s900c kaskını kullananlar bana bir mesaj atabilir mi aklımdaki kasklar onlarda kullanıcıları ile iletişime geçip bilgi almak istiyorum iyi akşamlar

Motosikleti
    CBR 250
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuardan 5 liralık disk kilidini hatırlatma kordonu aldım, başka da birşey alınmazmış . O da motoplus standında 10 euro dediler başta, şoka girdim...

Bir de Würth zincir yağı alacaktım, 70 lira fiyat yazmışlar. 30-40 lira değil miydi bunlar diye kendimi sorguladım bir an, gerçekten de öyleymiş, fuar için fiyatı şişirmişler...

Geçen senenin aynısı bir fuardı, bu sene biraz daha bilinçli bir şekilde önümüzdeki sene almayı düşündüğüm 600'lükleri inceledim, denedim, o açıdan güzeldi. Gerçi kawasaki olmadığı için almaya en yakın hissettiğim motorlara bakamadım.
    allah allh ben würth kuru zincir yagı bırde disk temızleyıcıyı 40 liraya aldım ucuz geldı sız hodsunda vardı bıtane 70 lira onu dıosunz galıba

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen fiyatlar acayip.Muhtemelen motosikletle fuarda tanışanlara geçirmeye yönelik.Çünkü iyi bildiğimiz ürünler mağazada sattıklarından daha pahalı.Arkadaşa metzeler m5 lastik bakıyorduk.Dışardan 730 tl montaj dahil fiyat aldı.Fuarda en ucuz bulduğumuz nakit montajsız set 800 tl. Ve son gün böyle olmuş.Aynı yere bana fiyat sordurdu.İlk gün 1150 tl fiyat çekiyorlar, bugün öğlen 950 oluyor,ve ben fuar kapanmaya yakın uğradığımda 780 tl dediler.Ayıptır,bunu alan adamın günahı ne...
    pılotlar cok uygundu 500 liraya verıolardı dısarda daha pahalı degılmı

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    pilotu bilmiyorm bu 180 120 600 rr için metzeler m5

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    @wolrath Arkandayım abi deri al tulum al hörgücüde olsun dizliğide Alternatif olarak çift parça deri takımlara da bak,birleştirilebiliyorlar tulum gibi oluyorlar.Şahsen inşallah r6 yı aldığımda bende tulum ya da çift parça bir şeyler düşünüyorum.İyisinden al derim,bu ürünlerde iyileri evladiyelik denebilecek düzeyde.Yanı sıra yazlık ya da 4 mevsim bir tekstil montun da bulunsun varsa satma bence,sana alternatif olur.(Bunlar tamamen kendim yapmayı düşündüğüm şeyler)
    tulum konusunda kararsızım.bıraz tembelım ben.+gıyıp ızmır'e gıdemezsın.avm vs cok kro olur ya :D derı ceket-mont kesın alcam orası ayrı.ayrılabılır belkı olur ama tek parca cok cok ucuz olması lazım

bı tane sıyah duz var-kısın kullanmak ıcın
    akıtolar var-cok soguk yagmurda bınmedıgım ıcın bunları verecegım.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    O yüzden alternatifin olsun diyorum min 100 km yol yaptığında giymelisin zaten,onla dolaşırsan garip tepkiler alırsın
    wolrath bunu beğendi.

Alıntı motosev2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah allh ben würth kuru zincir yagı bırde disk temızleyıcıyı 40 liraya aldım ucuz geldı sız hodsunda vardı bıtane 70 lira onu dıosunz galıba
    Aynen Hudson'daydı. Yakındaki görevliye sordum, bu 70 lira doğru mu diye, o da bilmiyorum, üzerinde yazılan fiyat falan birşeyler geveledi. Ben de üstelemedim. Würth yağı tavsiye ettikleri için fiyatı uygunsa alacaktım ama olmadı .

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Sahibinden de en son "Wurth Zincir yağı + Balata Spreyi" 32 TL idi

X2 bile yetmemiş Hudsona
    wolrath bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    CBR 250
    pilotu bilmiyorm bu 180 120 600 rr için metzeler m5
    ha yk ben bızım motorlar ıcın olanı sordum :D 140 70

Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen yınede kendın bos yolda calısma yap.belırlı cızgı cız,kerterız al ve calıs ustunde.bunu her defasında stressız yapmayı ogrenmeden yolda uygulamaya calısma.olay anında yuksek suratte zaman kaybedersen tıklayabılırsın cunku ondekıne bos yollar en guzel tecrube alanı.kontra manevra ve frenajı bol bol calısmak lazım.acıl zamanlarda ıyıkı yapmısım dersınız
    Öneriniz için sağolun çok haklısınız istanbulda acaba bu alıştırmaları yapabileceğim boş araziler varmı bildiğiniz anadolu yakasnda ?
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Pendik sahilyolu greenpark otel önü,bu iş için biçilmiş kaftan
    wolrath bunu beğendi.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı m1t0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzos koruma demirini siyaha boyayan-boyatan arkadaşlar nasıl bir boya kullanıyorsunuz? Boyada ısıdan kabarma veya renk değişimi oluyor mu?
    Ben mat siyah boya kullandım ama hiç hoşuma gitmedi sonra karbon kaplama yaptım gayet güzel durdu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:28 ----------

Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ılan vıtrıne koyalı 20 gun oldu volkan
    Tüh be geç kalmışım :D
    m1t0 ve wolrath bunu beğendiler.

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bir sure sonra o kadar alisacaksinki frensiz motorda sadece motor freni kullanarak yavaslayip durabileceksin ' arka freni tutmayan bir motordan bahsettim.

---------- Post added at 05:38 ---------- Previous post was at 05:35 ----------

Mobile dan girdigimden yanlislikla alinti yapmayi untmusum k.bakmayin.
    wolrath bunu beğendi.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen Hudson'daydı. Yakındaki görevliye sordum, bu 70 lira doğru mu diye, o da bilmiyorum, üzerinde yazılan fiyat falan birşeyler geveledi. Ben de üstelemedim. Würth yağı tavsiye ettikleri için fiyatı uygunsa alacaktım ama olmadı .

Çağdaş abi bende sordum o yağı. Alman malı felan birşeyler söyledi. Fiyat dedi, normalde 70 ama şuan indirimde 40 lira dediydi bana.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    arkadaşlar izmirde hemen hemen her yerde würth zincir yağlama 30 fren balata spreyi 10 tl bilginiz olsun. Hatta kahramanlar motomaxta 3 taksit yapıyorlar 15 gün önce aldım ben
    wolrath bunu beğendi.

Merhaba arkadaşlar,

Siz farketmeseniz de uzun süredir takip ediyorum burada yazılanlar
    Uzun süredir ekipman araştırması yaptım sizlerin tecrübelerinden de yararlandım ve sonunda dün icraate geçerek alttaki ürünleri aldım

- SHOEI XR1100
    - DIANESE XANTUM d-dry mont
    - DIANESE dizlik

İlk aşamada eksik kalan ekipmanım eldiven kaldı. Yaz için zamanı gelince yazlık bir eldiven alacağım fakat beni nisan-mayıs-haziran'da kullanabileceğim kaliteli bir eldivene ihtiyacım var.
    Acemi olduğum için yağmurlu havalarda motor kullanamam bu sebeble goretex eldivenleri pek düşünmedim. Yine kışın çok kullanacağımıda düşünmüyorum.
    Genelde sonbahar ve ilk baharda kullanmak için özellikle koruma açısından kaliteli memnun olduğunuz eldiven varsa önerirseniz çok sevinirim.

Eldivenden sonrada artık temiz bir 2.el cbr250r arayışına gireceğim inşallah

Teşekkür ederim şimdiden
    seigen ve wolrath bunu beğendiler.

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı onoank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Siz farketmeseniz de uzun süredir takip ediyorum burada yazılanlar
    Uzun süredir ekipman araştırması yaptım sizlerin tecrübelerinden de yararlandım ve sonunda dün icraate geçerek alttaki ürünleri aldım

- SHOEI XR1100
    - DIANESE XANTUM d-dry mont
    - DIANESE dizlik

İlk aşamada eksik kalan ekipmanım eldiven kaldı. Yaz için zamanı gelince yazlık bir eldiven alacağım fakat beni nisan-mayıs-haziran'da kullanabileceğim kaliteli bir eldivene ihtiyacım var.
    Acemi olduğum için yağmurlu havalarda motor kullanamam bu sebeble goretex eldivenleri pek düşünmedim. Yine kışın çok kullanacağımıda düşünmüyorum.
    Genelde sonbahar ve ilk baharda kullanmak için özellikle koruma açısından kaliteli memnun olduğunuz eldiven varsa önerirseniz çok sevinirim.

Eldivenden sonrada artık temiz bir 2.el cbr250r arayışına gireceğim inşallah

Teşekkür ederim şimdiden
    Nitro NG 101 diye aratırsan bulabilirsin. Yazlık Bilekli eldiven, elleri hiç terletmiyor hava akışı mükemmel ve korumalarına diyecek laf yok. Aynı zaman da gaz kavraması on numara 2011 den beri kullanıyorum daha gaz kolu elimden bir kez dahi kaçmadı öneririm.

http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...N-pmu1254.html
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

sungurmete - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 cbr 250 r siyah
    Alıntı Ufuk İnkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nitro NG 101 diye aratırsan bulabilirsin. Yazlık Bilekli eldiven, elleri hiç terletmiyor hava akışı mükemmel ve korumalarına diyecek laf yok. Aynı zaman da gaz kavraması on numara 2011 den beri kullanıyorum daha gaz kolu elimden bir kez dahi kaçmadı öneririm.

http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...N-pmu1254.html

bu eldivenler yazlıkmı gerçekten dostum? ilanda açıklaması yok..
    HERKESİN BİRGÜN ÖLÜMÜ TADACAĞINI,BAZILARININ HAYATI TADACAĞINI ÖĞRENDİM...

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı sungurmete adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu eldivenler yazlıkmı gerçekten dostum? ilanda açıklaması yok..
    Yazlık reis görüntüsü yanıltmasın
    sungurmete bunu beğendi.
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

sungurmete - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 cbr 250 r siyah
    Alıntı Ufuk İnkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazlık reis görüntüsü yanıltmasın
    bende eldivenin tekini düşürmüşüm,böyle bişi alayım olmazsa,gerçi fazlaca kaba duruyo ama yerinde bi görmek lazım..
    HERKESİN BİRGÜN ÖLÜMÜ TADACAĞINI,BAZILARININ HAYATI TADACAĞINI ÖĞRENDİM...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler