Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı SerhatK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya zaten ben şuan için değil, bu ağustosta ehliyeti alıcam, ehliyeti aldıktan 1 bilemedin 2 hafta sonra satın almayı düşünüyorum yalnız senin motorunda maşallahı var, 3000tl extrası olan bi motor için 9.750 az değilmi ? Sadece extralarla 11 Bin gibi düşünmüştüm
    yok 0ından pahalı olması sacma olur ama ıyı fıyat dıyelım.henuz cıddı bır alıcı cıkmadı.takaslarda da aksesuar vs yı onemsemıyorlar pek.egzozu verdıkten sonra daha rahat satılır dıye dusunuyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kısmet :)
    Alıntı Rathje adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açıklama için teşekkürler kesinlikle karar verdim cbr 250 ye geçicem ilk başta biraz sıkıntı çekicem ama alışırım herhalde :D şimdi ps150 yi satmak ya da takas etmek kaldı..
    arkadaslar ps 150 m siyah 2012 model 4100 km de bakımlarını yeni yaptırdım çizigi çarığı çürügü yan yatması hiç bir şeyi yok ne kadar eder sizce ?
    Bence ilkönce sahibinden.com dan bi piyasaya bak, ona göre bi fiyat biç, eğer hemen satılsın diyorsan, 100 lira eksik söyle ''bence'' , bide ayrıntılı şekilde fotoğraflarını paylaş sahibinden.com'da.
    6750 ile 6800 arasında bi fiyat eder seninki, km den dolayı ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok 0ından pahalı olması sacma olur ama ıyı fıyat dıyelım.henuz cıddı bır alıcı cıkmadı.takaslarda da aksesuar vs yı onemsemıyorlar pek.egzozu verdıkten sonra daha rahat satılır dıye dusunuyorum
    Yalnız inşallah motora senin gibi bakabilecek birisine satılır, böyle güzelim bi motorun ''apaçi'' kardeşilğin eline geçmesini istemem
    wolrath bunu beğendi.
    Hayat kısadır dostum. Seçimini yap ve arkana bakma.

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Rathje adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açıklama için teşekkürler kesinlikle karar verdim cbr 250 ye geçicem ilk başta biraz sıkıntı çekicem ama alışırım herhalde :D şimdi ps150 yi satmak ya da takas etmek kaldı..
    arkadaslar ps 150 m siyah 2012 model 4100 km de bakımlarını yeni yaptırdım çizigi çarığı çürügü yan yatması hiç bir şeyi yok ne kadar eder sizce ?
    alışmak için sıkıntın yaklaşık 40 km veya 1 gün sürer diye düşünüyorum sonradan sonraya dahada rahatmış diceksin ilk başta sırt ağrısı olabilir merak etme 200-300 km de alışıyorsun

Mytap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800R
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafan rahat değilse lastik değişebiliyo...honda yeni teknolojisiyle lastik değişimine imkan sağlıyo...hatta daha geniş lastik bile takabiliyosun...
    gerçekten mi ? yeni duydum lastiğin değişebildiğini. Çok yardımcı oldunuz teşekkürler.
    wolrath ve tuc bunu beğendiler.
    Yola çıktığında değil vardığında övün ....

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her yorumunuzda alaycı bir tavır var hiç hoş değil
    kime göre, neye göre?

Bana sürüş konforu lazım, ve her kime sorduysam aynı şeyi söyledi, yamahaya vereceğin paraya cbr250 al dediler, ömür boyu kullan dediler ama , ben sadece tecrübesizliğimi atmak için kullanıcam , oda taş çatlasa bi 10 sene sürer diye düşünüyorum. Ondan sonraki motorum ya fz6 olur yada Hornet olur zaten
    10 sene cbr 250 r a bin alnından öpeyim...6 ay sonra imkanın varsa hemen değiştirmek isteyeceksin...kimse ilk motoruna o kadar süre binmez...

Bence ilkönce sahibinden.com dan bi piyasaya bak, ona göre bi fiyat biç, eğer hemen satılsın diyorsan, 100 lira eksik söyle ''bence'' , bide ayrıntılı şekilde fotoğraflarını paylaş sahibinden.com'da.
    6750 ile 6800 arasında bi fiyat eder seninki, km den dolayı ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

Yalnız inşallah motora senin gibi bakabilecek birisine satılır, böyle güzelim bi motorun ''apaçi'' kardeşilğin eline geçmesini istemem
    motor dediğin 10 000 kilometrede kendini bulur, yakıt tüketimi düşmeye başlar...

Alıntı Mytap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten mi ? yeni duydum lastiğin değişebildiğini. Çok yardımcı oldunuz teşekkürler.
    evet dostum gerçekten öyle..rica ederim burası bir forum ve bizler birbirimize danışmak için varız...

Bugün ilk defa sağlam su sıçrattılar, kasislerde su birikintileri oluyor, kasisin boşluğundan geçeyim diye sağdan gittim. Arkadan gelen cip son gaz kasisin üzerinden geçip bütün suyu attı. Bilerek yaptı çünkü 3 litrelik aracıyla çeyrek litre motoru nasıl geçemiyorum diye öncesinde de hırs yapmıştı, çok yakın takip ediyordu, biraz akıllı davranıp keşke hiç yol vermeseydim, ders oldu . Yolun beş adım ilerisinde de ikinci bir kasis var, bu sefer yavaş geçiyor p*ç, ben de yanından geçerken el kol hareketleriyle hissettiklerimi aktardım.

Bu arada sipariş verdiğim mesnete telefon sabitleme aparatları geldi, onları da test etme şansım oldu, çok başarılı yapmışlar. Etraftaki bütün bozuk yollarda test ettim, düşme gibi bir riski yok. Hiç sarsıntı da olmuyor, kullandıkları malzeme titreşimi sönümlendiriyor. Hava karardığı için resmini çekemedim, yarın resim ekleyeceğim.
    RuzgarSA bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha FZ6N

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün ilk defa sağlam su sıçrattılar, kasislerde su birikintileri oluyor, kasisin boşluğundan geçeyim diye sağdan gittim. Arkadan gelen cip son gaz kasisin üzerinden geçip bütün suyu attı. Bilerek yaptı çünkü 3 litrelik aracıyla çeyrek litre motoru nasıl geçemiyorum diye öncesinde de hırs yapmıştı, çok yakın takip ediyordu, biraz akıllı davranıp keşke hiç yol vermeseydim, ders oldu . Yolun beş adım ilerisinde de ikinci bir kasis var, bu sefer yavaş geçiyor p*ç, ben de yanından geçerken el kol hareketleriyle hissettiklerimi aktardım.

Bu arada sipariş verdiğim mesnete telefon sabitleme aparatları geldi, onları da test etme şansım oldu, çok başarılı yapmışlar. Etraftaki bütün bozuk yollarda test ettim, düşme gibi bir riski yok. Hiç sarsıntı da olmuyor, kullandıkları malzeme titreşimi sönümlendiriyor. Hava karardığı için resmini çekemedim, yarın resim ekleyeceğim.
    hayırlı olsun hıc bana gore degıl ama benım gıbı unutkan adam cok telefon yurutturur ondan
    seigen bunu beğendi.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09

--

Arkadaşlar
    Hava gayet güzel. Bu akşamki etkinliği Değerlendirin. Biz 19:30'da Feribot gişenin önünde gelenleri bekliyor olacağız.
    Detayları yazmıştım: http://www.motojektif.com/etkinlik/9...m-etkinligi-2/
    Buradan da takip edebilirsin: http://www.motosiklet.net/forum/etki...e-davet-2.html
    erro bunu beğendi.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    tracer 900
    güzel fiyat istemişsin, düşünenlerin atlaması lazım...
    hayırlı satışlar dilerim seninse, cbf600 dense fazer ı tavsiye ediyo herkes...

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Ben bu motora talibim, ama İstanbul dışında oturuyorum. 15 Kasım'dan önce de gelemem. Umarım o zamana kadar satılmaz da bana nasip olur.

Motosikleti
    Erro, eğer cbr alırsam , o ilk motorum olmicak zaten, motor konusunda pek bi bilgim yoktur o yüzden ilk 10 binde ne kadar yapar bilmiyorum k.bakma Yalnız ben motor aldığım zaman en az 5 sene binerim , zamanla cc si az gelicektir ama, sırf tecrübe kazanmak için

Motosikleti
    tracer 900
    Erro, eğer cbr alırsam , o ilk motorum olmicak zaten, motor konusunda pek bi bilgim yoktur o yüzden ilk 10 binde ne kadar yapar bilmiyorum k.bakma Yalnız ben motor aldığım zaman en az 5 sene binerim , zamanla cc si az gelicektir ama, sırf tecrübe kazanmak için
    şu kilometre konusuna şu ülkede çok takılıyor...bunun büyük sebebi de motoru manyak gibi kullanan zevat...millet de ister istemez huylanıyo yüksek kilometreli motordan ve bu da kilometre düşürme olayına sebep oluyo...amerikada avrupa da burdaki gibi yeni motor göremezsin...neyse mevzu o değil...

tecrübe dediğin 5000 km de kazanılıyo başlangıç için...250 r da başlangıç motoru olduğundan (genellikle) yeterli tecrübeyi kazandığını düşünen (2000-5000 km kullanım) kişilerin hemen biti kanlanıyo ve farklı arayışlar içine giriyo. Bunu yüksek cc olarak düşünme, sahip olduğu tarzın aslında kendine uygun olmadığını düşünen de motorunu değiştiriyo...onun için maddi imkanı olan birisinin cbr ya da emsali bir motora dediğin süre kadar binmesine imkan yoktur...o da herkes gibi motorunu değiştirir..stop...
    SerhatK ve Volkan Serezli bunu beğendiler.

Motosikleti
    @erro Aslında haklısın bi bakıma, 5000 km az bi yol değil, ama ben şimdi gelecek için konuşuyorum, belki bende 1 ay sonra değiştirmek isterim , bilemem yani Stoppie..

Motosikleti
    pani / 3colore

Motosikleti
    Egzos çıkmış , Yalnız senin motoru ben fireblade'e benzetiyorum

Motosikleti
    pani / 3colore
    aynen. 550 lıraya verdım bı aksılık olmazsa.

yavru fireblade hehe

bu arada orjınal sesı de fena degılmıs.bugun gemıden bı tane alıcı cıktı.turlarken dınledım.devır yukseldıkca hatta orjınal daha ıyı bıle denılebılırmıs

*ama artık kopegım ben gelınce balkona cıkıp benı karsılamıyor.cunku duymuyor :(

---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

orjınal parcalardan:

sag ayna
    sol on sınyal
    sol arka sınyal
    ön cam

ıhtıyacı olan varsa servıs fıyatının 3te1 ıne verırım.parcalar 0 kondısyondadır ;)

sitemızden 2 arkadasa verdım.kendılerı de almak ısteyenlere referans olurlar
    seigen ve RuzgarSA bunu beğendiler.

Motosikleti
    :D senin köpeğindemi seni karşılıyor :D benim şerefsizde aynı, benim ıslıktan tanıyor, alman kurdu Orjinal sesi güzel olmasına güzelde, fıtıfıtıfıtı , o kasaya öyle ses yakışmıyo ya
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    drift videosu bıle var kızımın

http://www.youtube.com/watch?v=UMyybgBRge8

Motosikleti
    drift videosu bıle var kızımın

http://www.youtube.com/watch?v=UMyybgBRge8
    hahhaha :D köpeği fırlatıyosun :D driftmi yapmış oluyo , yalnız sağlam yanlıyor kaportayı :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler