Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepsi gayet güzel modeller. Hayırlısı olsun. Eee ben de alıyorum 636'yı nisan-mayıs gibi. Güzel güzel gazlarız artık. Bazen gönlüm 1.000'liğe kayıyor . Benim de sağım, solum belli olmuyor. Korkuyorum bazen kendimden . Ama yeni 636'yı gerçekten çok beğendim .

636 ıyı guzel ama dedıgım gıbı aradakı 10.000tl kı bu ıyımser bı rakam benı dusunduruo.bı de lojmana hem 0 hem de 30 ustu bı motor fazla gelır.suan bıle 3saatte bır motora gıdıp bakan ben kafayı yıyebılırım

1000lıkler? gazlamak yok demıstık ama?

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye o kadar masraf yaptın diye sordukalrında yıllarca binicem kendi zevkime göre para harcadım diyince verdiğin ilan biraz erken oldu sanki...

aksesuarlar elbette fiyata eklenir ama aksesuarın normal fiyatını eklemek abestir...yarı fiyatını ekleyebilirsin ancak motora...aksesuar motoru sadece cazip kılar..senin motorun fiyatını normal yazmışsın...işi abartan çok piyasada...
    kasımdan sonra 2ay neredeyse motora bınemeyecegım.cocuktan dolayı.bu yuzden sımdıden verdım ılanı ;) bı de yukarıda yazdıgım gıbı bı ızın cıkacagına hıc umıt vermıyordum

elbette 500lraılık egzoz alıp 9900 sıfırı olan motora 11 yazan gavat cok pıyasada ama yukarıda arkadasın yazdıgı safca bır soruya bu sekılde cevap verılmesı hıc hosuma gıtmedı kı yazılan cevap da cok yersız olmus.

---------- Post added at 20:37 ---------- Previous post was at 20:34 ----------

Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    er6-f de 2011_12 on numara düşün derim. benim hedefim ama daha var
    cıft sılındır kesınlıkle dusunmuyorum andaccım. en buyuk ıstegım 4 sılındır gurultusu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3.000tl masraf yaptım ben, cıkarayım o halde 5000e vereyım. pekı neremle guleyım onu dusunuyorum

Biri de demıskı canta olsa neyse, egzoz fıyata mı eklenır? Motosıklete egzoz mu takılır beyler? Takın 10 tane canta, gazlayın 15e hahah

Her aracın bır alıcısı vardır.Ben mesela sımdı alırsam, egzozlu & aksesuarı hazır bı motor ısterım.bır daha kendım neden 2000-3000 tl vereyım bi egzoza? Zihni sinir olmak lazım bu dedıgını yapmak ıcın. Orjınalı tamamen bozulmus gerı donusu olmayan ıgrenc seyler neyse, ama fıyatı yuksek olan ve cıkarılıp paraya donusturulebılen malzemeler ıcın cok komık konusmussunuz, sırf sızın zevkınıze uymadıgı ıcın...

Bu arada 2 gun evvel esımle yaptıgım uzun bır munazaradan sonra hacım yukseltme ıznı aldım

Bu da ilanım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3681861/detay/
    Sözlerim tartışma amaçlı değil, tecrübelerimi belirtmek amaçlıydı. Hoşunuza gitmemiş, aynı fikirleri paylaşmıyor olabilirsiniz; düzgün bir dille derdinizi anlatamıyorsunuz belli ki o yüzden vücudunuzun nerelerini daha aktif kullanabiliyor, nerelerinden gülebiliyorsanız bol bol gülün.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    636 ıyı guzel ama dedıgım gıbı aradakı 10.000tl kı bu ıyımser bı rakam benı dusunduruo.bı de lojmana hem 0 hem de 30 ustu bı motor fazla gelır.suan bıle 3saatte bır motora gıdıp bakan ben kafayı yıyebılırım

1000lıkler? gazlamak yok demıstık ama?

Eğer bir yandan takaslıklara bakıyorsan GSX-R 600'de çok güzel bir model barış. 2008 üstü olmak kaydı ile fiyatta güzellikler yaptırılabilir. 600F benim de aklımda vardı. Gerçekten yeni kasası hornetin giydirilmiş hali olsa da hoşuma gidiyor. Üstün de abs'nin de gelmesi ayriyeten cezbedici. Hayırlısı olsun. Ben de bi ustalarımıza haber salayım bakalım ellerin de neler varmış, araştıralım.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    pani / 3colore
    suzukıler asırı pahalı.40 lıra 0ı 600lugun belkı duses olabılır ama koca bır belkı

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Evet sıfırları pahalı. Zaten insanlar o yüzden 600'lük yerine 1.000'lik alıyor. Suzukinin ss sınıfta fiyat politikasını anlayamıyorum zaten. Mesela GSXR-1000, Hayabusadan'da pahalı filan . Abi sen bence al sıfır 600F kafan rahat olsun. Eğer sıfır Honda alacaksan, sana gerçekten güzel fiyattan sağlayabilirim bilgin olsun . Perşembe buluşma da konuşuruz...
    wolrath bunu beğendi.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    pani / 3colore
    konusalım kanka ;)

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Piyasa mekanizması fiyat davasını çözüyor, satamayan düşürür, alabilen yazanı verir, ortada bir konsensus fiyat kendini belli eder, tartışmak ancak fikir denen soyut algıdan öte gitmez, gerçek olgusunu piyasa kendi eliyle seçer. Zevk işi, bakarsın biri 10 bin verir, bakarsın sezona kadar kalmış, 8 bin 500'e de gidebilir. Ama şu da var ki, piyasa denen şey de az-çok bellidir ;)

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesela GSXR-1000, Hayabusadan'da pahalı filan .
    gsxr1000 hayabusadan daha kullanışlıda ondan
    Youtube: YOL AVCISI

Motosikleti
    pani / 3colore
    ama kawasaki 1400ler, zx10 dan pahalı ?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler bu arada 29 ekim kortejinde bi ara kasimpasa kisminda motorlarin arasi biraz acilinca uzayip gazlayan gurup surusu icin tehlikeli olmaya baslayan apaciler vardi. bi apaci kardesimizde tri colour cbr250si ile 600 lerin geenelde yaptigi yanlama hareketini yapiyodu. tam goremedim totosu kollamaktan ama cbr 250 torkundan dolayi 40 km gibi hizlardan debriyaj cekince biraz kic atabiliyor galiba.

bu tarz hereketlere pek ozenen biri degilim ama trafigi tehlikeye atmadan uygun zamanda bu hareketi yapabilen veya deneyen varmi aranizda?

yani konu teknik olarak bu motorun o hereketi yapabilip yapamadigi...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bu arada 29 ekim kortejinde bi ara kasimpasa kisminda motorlarin arasi biraz acilinca uzayip gazlayan gurup surusu icin tehlikeli olmaya baslayan apaciler vardi. bi apaci kardesimizde tri colour cbr250si ile 600 lerin geenelde yaptigi yanlama hareketini yapiyodu. tam goremedim totosu kollamaktan ama cbr 250 torkundan dolayi 40 km gibi hizlardan debriyaj cekince biraz kic atabiliyor galiba.

bu tarz hereketlere pek ozenen biri degilim ama trafigi tehlikeye atmadan uygun zamanda bu hareketi yapabilen veya deneyen varmi aranizda?

yani konu teknik olarak bu motorun o hereketi yapabilip yapamadigi...
    Cbr 125 te 1. Viteste gazi biraz sabit tutup sonra tamamen gazi ac, vitesi cok hizli bi sekilde 2 ye gecir oluyo

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...e-antalya.html
    son gezimiz yenisi icin bekliyorum bu sefer egeden baslayacağım
    Pain bunu beğendi.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Selam arkadaşlar
    biri bana özellikle gösterge panelini net bir şekilde karanlıkta bile görüntüleyebilecek kamerasını ödünç verebilirse Cbr ile yaptığım 180km/h yaptığımı çekmek istiyorum.
    Geçenlerde yine 180 yaptım ama malasef kamera yok

Motosikletimin rodajı çok çok iyi yapılmış. Yetkili servisteki usta öyle söyledi. Ben de nette hiç 180 yapan cbr250 videosu görmedim. Hiç değilse dünya bunu biz Türk'lerden görsün ilk
    vlknsyrn bunu beğendi.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

cenkkara07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRACER900
    172de kaldım ben

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar
    biri bana özellikle gösterge panelini net bir şekilde karanlıkta bile görüntüleyebilecek kamerasını ödünç verebilirse Cbr ile yaptığım 180km/h yaptığımı çekmek istiyorum.
    Geçenlerde yine 180 yaptım ama malasef kamera yok

Motosikletimin rodajı çok çok iyi yapılmış. Yetkili servisteki usta öyle söyledi. Ben de nette hiç 180 yapan cbr250 videosu görmedim. Hiç değilse dünya bunu biz Türk'lerden görsün ilk
    Sen 180 le giderken yanında başkasında gidebilirsa giderse daha saglıklı olur benim tahminim göstergenin fazla göstermesi olabilir. RüzgarSA ile yan yana giderken bizim göstergeler ona göre fazla gösteriyor tahminim seninkide bizimkiler gibi standar %10 sapmalı ( fazla ) gösteriyor.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen 180 le giderken yanında başkasında gidebilirsa giderse daha saglıklı olur benim tahminim göstergenin fazla göstermesi olabilir. RüzgarSA ile yan yana giderken bizim göstergeler ona göre fazla gösteriyor tahminim seninkide bizimkiler gibi standar %10 sapmalı ( fazla ) gösteriyor.
    cbr göstergelerinde muhtemelen sapma var..gps ile ölçülmesi gerekiyo hızın...

fasulity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 HONDA PCX 125
    Hangi kara taşıtında sapma yok ki. Kadranlardaki %10'luk sapma üreticilerin kendilerini korumak için yaptıkları bir numara. Bende Fiat Linea var onda da sapma %10. Daha öncede Albea, Peugeot Partner, Ford Fiesta ve Skoda Fabia kullandım hepsinde de sapma ortalama %10 civarında.
    Benim hayret ettiğim, şu hızı yaptım diyene hala "onda sapma vardır sapma, %10 fazla gösteriyordur" denmesi. E bu bilinen bir şey zaten. Her defasında Amerika'yı keşfetmiş edasında olmaya ne hacet.
    Zippo's bunu beğendi.
    Fasulity

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı fasulity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi kara taşıtında sapma yok ki. Kadranlardaki %10'luk sapma üreticilerin kendilerini korumak için yaptıkları bir numara. Bende Fiat Linea var onda da sapma %10. Daha öncede Albea, Peugeot Partner, Ford Fiesta ve Skoda Fabia kullandım hepsinde de sapma ortalama %10 civarında.
    Benim hayret ettiğim, şu hızı yaptım diyene hala "onda sapma vardır sapma, %10 fazla gösteriyordur" denmesi. E bu bilinen bir şey zaten. Her defasında Amerika'yı keşfetmiş edasında olmaya ne hacet.
    valla ben bilmiyodum...yani hiç aklıma gelmiyodu bilinçli yapılabileceği...bu devirde de istemsizce ortaya çıkmaz diye düşünrdüm...

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı fasulity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bu hızı yaptım diyene hayret ediyorum hızının o olduğunu bilmeye bilmeye neyin ideası o zaman bu? Yasal olarak %10 fazla gösterir her kara taşıtının göstergesi ama bazılarından bu farklıdır.

Sen 180 yapmamışındır demek mi yanlış? Ben 180 yaptım demek mi? Bence bunu tartışmalı o zaman!...
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

fasulity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 HONDA PCX 125
    Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla gibi düşünün arkadaşlar, yani ben 180 yaptım diyeyim siz 164 anlayın
    Hangi hızı yaptığının elbette önemi yok. Önemli olan gideceğin yere varabilmektir. Ama her araç sahibi kullandığı aracın limitlerini merak ediyordur diye düşünüyorum. Zaman zaman elimizin ayarı kaçıyordur bu limiti öğrenmek için. Bence CBR250R'ın üst limiti 180 dir. Pardon yoksa 164 mü demeliydim
    Fasulity

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler