Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    Alıntı Kaan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün kaza yaptım motor paramParça oldu en soldaki siyah artık yok
    Olm ne paramparçası ? Pasta cilalık işi var grenajın, egzosunda bi zımpara güzel bi şekilde vernikli boya atıcan oldu bitti!!

Tekrar geçmiş olsun kardeşim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    iyi günler. Mavi renk(bulabilirsem lacivert de olur) debriyaj ve fren maneti almayı düşünüyorum. Google'ye yazınca bulamadım e-bay da mavi var. Benim Türkiye'de bu iki renkten birini bulabilecğeim bir yer varmıdır? Birde bazıları "ben manetleri değiştirdim,debriyaj kaçırıyor ,fren kilitleniyor,tutumuyor " vb. şeyler söylüyorlar. manetleri değiştirmek bir sakınca yaratır mı? Ve garanti kapsamı dışında bırakır mı?

Manet olayını dün bizde konuştuk görüntü olarak güzel olabilir ama teknik ve fiziksel sorunlar yaratıyor önermem ama görüntü önemli karar senin rüzgar camını siyah yapmışlar siyah motorlara çok yakışıyor

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    manet teknık ve fızıksel olarak ne sorun yaratıyormus?

sadece tıtreme bıraz daha artıyor.ama altındakı lastık sokuldukten sonra tekrar altına takmak ıcın ugrasırsanız o da olmaz.kısa manet spor kullanım ıcın sart.standart manetler maasallah kolum gıbı-gereksız...

sahıbınden de fatıh kılıclı mavı satıyor.daha oncekı sayfalarda benım motorun fotlarından bakabılırsın nasıl durduguna.ben memnunum.suana kadar bır sorun yaratmadı.ayarlı oldugu ıcın cok kısa-kısa arasında 6adet secım yapabılıyorsun da...

Manet fiyatları nasıl ?

Büyük geçmiş olsun. Orjinal fren maneti 13 lira, debriyaj maneti 31,5 liraymış. Birkaç kere düzenledim ama buldum emailden.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal fren maneti 13 lira
    Emin misin bundan ? Bana bir sıfırı eksik gibi geldi...

Bu arada çok geçmiş olsun Kaan.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Eminim, eksiksiz ekspertiz istemiştim ben kaza yaptıktan sonra. Servis de en ufak hasar olan parçayı bile yazıp maliyeti email olarak atmıştı . İlk birkaç bin km'de acemilik düşürmeleri, dururken rüzgardan düşmesi vs. de olduğu için neredeyse bütün parçalar var listede . O yüzden oradan bakıp yazıyorum.

Motosikleti
    pani / 3colore
    arkadas aftermarketlerı sordu sanırım.onlar da redlıne vs 150, tıtax-rızoma lar 350den baslıyor.

tugfox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kaan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler nasılsınız ne gündü ne kaza geçirdim öyle
    Çok geçmiş olsun.

Sağolun Beyler iyi sayılırız Allaha çok şükür. Yavaş yavaş toplayacaz motoru

b.dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Merhaba.
    Öncelikle 1nci sayfadan 479 a kadar her satırı okudum.
    100.sayfadan sonra trafikte motosikletleri daha çok görüp rahat etmeleri için yol vermeye vs. başladım (otomobilimle)
    2013 te kuvvetle muhtemel cbr250r ı alıcam. Acemi biri için çok sorasım vardı kask nedir, mont nasıldır, viraj ne olur falan diye ama nerdeyse her konu en az iki kez konuşulduğu için bana soracak sadece nasıılsınız iyimisiniz kaldı. (bilgiyi fulledim notlarımı aldım yani)
    buradaki sohbetlerden kaliteli insanlar olduğunuz çok belli. Öyle ki hepinizle süper kankayım ama daha sizin bundan haberiniz yok. ))
    Bu arada istanbul anadolu yakası maltepedeyim. Anadolu yakası tayfasının bilgisine.
    kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun. Hepinize full keyifli sürüşler dilerim.
    iyi geceler
    seigen, lordbarbaros ve rastafariane bunu beğendiler.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı b.dog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba.
    100.sayfadan sonra trafikte motosikletleri daha çok görüp rahat etmeleri için yol vermeye vs. başladım (otomobilimle)
    2013 te kuvvetle muhtemel cbr250r ı alıcam. Acemi biri için çok sorasım vardı kask nedir, mont nasıldır, viraj ne olur falan diye ama nerdeyse her konu en az iki kez konuşulduğu için bana soracak sadece nasıılsınız iyimisiniz kaldı. (bilgiyi fulledim notlarımı aldım yani)
    buradaki sohbetlerden kaliteli insanlar olduğunuz çok belli. Öyle ki hepinizle süper kankayım ama daha sizin bundan haberiniz yok. ))
    Bu arada istanbul anadolu yakası maltepedeyim. Anadolu yakası tayfasının bilgisine.
    iyi geceler
    cok dogru yol alıyorsunuz,gecmıs sayfalarda okumadan soru soranların ne kadar sıktıgını farketmıssınızdır.Bende sıze yakın oturuyorum,her konuda yardımcı olmaktan keyıf alırım.Aklınıza takılan herseyı cekınmeden sorabılırsınız,arkadaslarda sonuna kadar yardımcı olacaktır,tekrar hosgeldınız dıyorum

b.dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    pain
    teşekkür ederim.
    arada a2 ehliyet, güvenli sürüş eğitimi falan var. motora kadar kask, mont, eldiven vs. de halledene kadar (gerçi herşeyi not ettim ama) aklıma takılan bişey olursa adresim sensin.
    tekrar teşekkür. ilgin için.
    Pain ve arifcell bunu beğendiler.

anildurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Beyler bir sorum olacak ozellikle wolrath sana (sen bayaa bir modifikasyon yaptigin icin)
    Internetten baktim ama bulamadim double bobble , zero gravity vb. Cbr250 icin on cam varmi? Alan , goren bilgi verebilecek olan varsa sevinirim.

Kaza yapan arkadasa da cok buyuk gecmis olsun pain in anlatmasiyla nerde yaptigini ogrendim cok serefsizler 1 haftadir caddenin girisi tirtikli ve logar kapaklari zeminden. Yarim metre yukarda insanin insan yerine koyulmadigi bir memlekette yasiyoruz, cok dikkatli ilmak lazim...
    cacique ve wolrath bunu beğendiler.
    Counter-Steering Always Works !..

b.dog hoşgeldin aramıza bende Pendik te oturuyorum sahilden dönerken bir arkadas daha eklendi. Gecmis olsun dileklerinizden dolayı sagolsun dostlar

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı b.dog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba.
    iyi geceler
    hosgeldın oncelıkle.
    okuyup baktım dıyorsun ama yınede sordugun her soruya sahsım adına ayrıntılı yardımcı olurum elımden geldıgınce.
    benım de 2taraftan da tum aılem anadolu yakasında.geldıgım zamanlar ayarlıyoruz bıseyler.haber verırız burdan

Alıntı anildurmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bir sorum olacak ozellikle wolrath sana (sen bayaa bir modifikasyon yaptigin icin)
    Internetten baktim ama bulamadim double bobble , zero gravity vb. Cbr250 icin on cam varmi? Alan , goren bilgi verebilecek olan varsa sevinirim.
    double bubble var,mra var,puıg var. 0 grav gormedım ama vardır heralde

ben puıg aldım daha taktırmadım.225lıra mersın motordan aldım.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olm ne paramparçası ? Pasta cilalık işi var grenajın, egzosunda bi zımpara güzel bi şekilde vernikli boya atıcan oldu bitti!!

Tekrar geçmiş olsun kardeşim
    Ayrıca o egzosun üzerinde ki koruma kdv dahil 15tl imiş,uğraştığına değmez:D

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı anildurmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kaza yapan arkadasa da cok buyuk gecmis olsun pain in anlatmasiyla nerde yaptigini ogrendim cok serefsizler 1 haftadir caddenin girisi tirtikli ve logar kapaklari zeminden. Yarim metre yukarda insanin insan yerine koyulmadigi bir memlekette yasiyoruz, cok dikkatli ilmak lazim...
    selam anıl, bu gün çağdaşla buluşup gezdik şileden girdik izmitten çıktık ama şile yollarında bi daha çağdaşa yol vermem adami en az bes dakika yollarda aradım uzamamis gitmiş . çağdaş ön cami degismis puig marka orjinal cama göre çok güzel kask bayağı kapatıyor orjinal camdan alti santim daha yüksek rüzgarı ve sesi bayağı kesiyormus.
    Pain, wolrath ve seigen bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    manet teknık ve fızıksel olarak ne sorun yaratıyormus?

sadece tıtreme bıraz daha artıyor.ama altındakı lastık sokuldukten sonra tekrar altına takmak ıcın ugrasırsanız o da olmaz.kısa manet spor kullanım ıcın sart.standart manetler maasallah kolum gıbı-gereksız...

sahıbınden de fatıh kılıclı mavı satıyor.daha oncekı sayfalarda benım motorun fotlarından bakabılırsın nasıl durduguna.ben memnunum.suana kadar bır sorun yaratmadı.ayarlı oldugu ıcın cok kısa-kısa arasında 6adet secım yapabılıyorsun da...
    Çok teşekkür ederim. ama bu titreme işi kafama takıldı. zaten motorda normaldede vibrasyon var birde onu takınca çok rahatsız edici olur mu? ve acaba takılan manetin markasının yada takarken ki işçiliğin bununla alakası olabilir mi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler