Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Ben koruma takozunu anes mototdan almistim markasi keiti, dun on lastigin kaymasi sonucu sag tarafa dustum bendede motordada bisey yok, koruma takozu ve gidon topuzu hafif eridi bunun disinda koruma takozu; sag grenajin ic orta taraftaki tirnagini kirmis ama bi sorun teskil etmiyo suan, dicem o ki full koruma, iyi lastik ve koruma takozu edinin arkadaslar bayadir kasiniyodum sonunda birakti lastik kendini
    EmirŞengezer bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fey112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servis ucreti yok derken sadece parca parasi mi istiyorlar yani
    Yağ ve filtre ücreti alıyorlar hocam rodaj bakımında.. Tabi benim zamanında yaptığım gibi yağını kendin götürürsen, filtre ve işçilik ödersin orası ayrı..

Fyz.01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14 CBR 250R
    beyler plakalığı sökmek istiyorum ama sinyaller kalsın istiyorum youtube da bi kadın hayalimdekini yapmış resmen. onu istanbulda nerede yaptırabilirim varmı bi çözümü olan..

istanbuldakiler buluşma ayarlarsanız mutlaka haber verin 1 kişi bile olsa gelmeye çalışırım. genelde tek tabancayım

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı Fyz.01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler plakalığı sökmek istiyorum ama sinyaller kalsın istiyorum youtube da bi kadın hayalimdekini yapmış resmen. onu istanbulda nerede yaptırabilirim varmı bi çözümü olan..

istanbuldakiler buluşma ayarlarsanız mutlaka haber verin 1 kişi bile olsa gelmeye çalışırım. genelde tek tabancayım
    onu bulabileceğini sanmıyorum, çünkü özel yapım bişeye benziyor, ki zaten cbr a kuyruksuz hali bence pek yakışmıyor, çünkü bi r25 gibi sipsivri kuyruğu yok.

Serkan S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    7k devirden sonra bi cizirti basliyor arkadaslar neden oldugu konusunda fikri olan var mi ? Son 25km de basladi daha oncesinde yoktu

Motosikleti
    CBR 250R '13
    Alıntı Fyz.01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Katlanır plakalık diye aratırsanız sahibinden üzerinden satanlar var. Bende yaptırmayı düşünüyorum ürünü alıp fotolarsanız denemek isterim

Fyz.01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14 CBR 250R
    Yok katlanır plakalık gördüm ben hiç hoş değil

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Arkadaşlar Motor Rengi Konusunda KOnusulmuş Fikir vermesi acısından motosikletimle hafta sonu yaptığım küçük gezi
    http://i.hizliresim.com/rQ9M83.jpg
    http://i.hizliresim.com/YBbkr2.jpg
    http://i.hizliresim.com/n7rMLN.jpg
    http://i.hizliresim.com/Xv4kL5.jpg
    Mehmet korkut kardeşim motorunda yakıyor : ))
    ( tanıdınmı faceden ahmet demir ben )

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Merhaba arkadaslar Arkadasım aldı Cbr 250R aldı beyaz Rengi kırmızı ve siyaha oranla daha kalıplı duruyor rodajı bitirdik 1500 km kusur oldu motor cok güzel hacı ama her zamanki ırc lastik sorunu benzinlikten benzin aldım cıkıcam kalkısı yaptım az az gaz verdim motor gitmiyo ilk anlamadm 2. gaz verişimde arka sağa sola gidince dedim arka kayıyo gaza dokunma :D 15 dk sürmüştük ama yerden kaynaklı bi sorundu galiba kaygan bi zemin vardı benzinlikte. Bende Ybr mi satıp hayırlısıyla R25 alıcam kimse marka savasına girmesin tamamen marka takıntısı Arabam Honda motorum yamaha arkadaşla artık değişe değişe kullanıcaz Herkeze kazasız belasız sürüşler. [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:22 ----------

[QUOTE=Gkhan;3615990]
    Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankarada brn motor vardi, ordan bulabilirsiniz takozu[COLOR="Silver"]

Öneri için teşekkürler, fakat fiyat kafamı karıştırdı. Sahibinden de 150 160 TL civarına bulunabilen bi takoz bu sitede 359 TL. Ben mi yanlış yere bakıyorum yoksa bunun normal fiyatı bu sahibinden satıcıları mı ucuz yada kötü ürün satmaktadır?
    Kardeşim brn motordan alışveriş yapma alıcan bişey varsa oradan araştır bul fakat başka bi yerden sipariş et ben R25 in hava filitresini alıcaktım brn motorda 320 tl BMC filtre yetkili şatış yerine gittim elimizde yok yeni cıktı gelir 2 haftaya dedi fiyatını sordum 150 tl civarı olur en fazla 10-20 tl oynar dedi bende brn motorda 320 tl dedim sizde yoksa orda nası oluyor dedim orası genelde ellerinde olmayan ürünleri de ekliyor sitesine ve 2 kat fazla fiyat istiyor bu sadece filtre için deyil oradaki malzemelrin % 80 ı böyle zenginlerin işi orası bide kargo parasını dahi ödemiyorlar jant şeridi aldım mucbur kaldım herkez bi jant şeridine o kadar para vermez takoz u yetkili servislerde bulabilirsn bizim arkadaş taktıracak 150 200 250 tl lik 3 ayrı takoz varmıs para biriktiriyor.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    [QUOTE=Ahmetcan45;3617578]Merhaba arkadaslar Arkadasım aldı Cbr 250R aldı beyaz Rengi kırmızı ve siyaha oranla daha kalıplı duruyor rodajı bitirdik 1500 km kusur oldu motor cok güzel hacı ama her zamanki ırc lastik sorunu benzinlikten benzin aldım cıkıcam kalkısı yaptım az az gaz verdim motor gitmiyo ilk anlamadm 2. gaz verişimde arka sağa sola gidince dedim arka kayıyo gaza dokunma :D 15 dk sürmüştük ama yerden kaynaklı bi sorundu galiba kaygan bi zemin vardı benzinlikte. Bende Ybr mi satıp hayırlısıyla R25 alıcam kimse marka savasına girmesin tamamen marka takıntısı Arabam Honda motorum yamaha arkadaşla artık değişe değişe kullanıcaz Herkeze kazasız belasız sürüşler. http://<a href="http://hizliresim.co...DZ.jpg</a></a>

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:22 ----------

Alıntı Gkhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kardeşim brn motordan alışveriş yapma alıcan bişey varsa oradan araştır bul fakat başka bi yerden sipariş et ben R25 in hava filitresini alıcaktım brn motorda 320 tl BMC filtre yetkili şatış yerine gittim elimizde yok yeni cıktı gelir 2 haftaya dedi fiyatını sordum 150 tl civarı olur en fazla 10-20 tl oynar dedi bende brn motorda 320 tl dedim sizde yoksa orda nası oluyor dedim orası genelde ellerinde olmayan ürünleri de ekliyor sitesine ve 2 kat fazla fiyat istiyor bu sadece filtre için deyil oradaki malzemelrin % 80 ı böyle zenginlerin işi orası bide kargo parasını dahi ödemiyorlar jant şeridi aldım mucbur kaldım herkez bi jant şeridine o kadar para vermez takoz u yetkili servislerde bulabilirsn bizim arkadaş taktıracak 150 200 250 tl lik 3 ayrı takoz varmıs para biriktiriyor.
    Aynen Brn motordan tövbe bişi almam. ayrı yerlerden 2 ürün cıkarttılar( Akü ) diğer ürünü hatırlamıyom. 2 sinin kargosunuda bana yüklemişlerdi ayar olmustum!
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    cbr 250r
    iyi akşamlar michelin pilot street lastik aldım dün motor ellerimi bırakınca sola çekiyo arka lastik ayarı tamam düz bakıyo yani. lastik basınçlarına bakıcamda ırc ler gibi buda ön arka 29 mu

Motosikleti
    CBR 250R '13
    [QUOTE=cx571;3617646]
    Alıntı Ahmetcan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar Arkadasım aldı Cbr 250R aldı beyaz Rengi kırmızı ve siyaha oranla daha kalıplı duruyor rodajı bitirdik 1500 km kusur oldu motor cok güzel hacı ama her zamanki ırc lastik sorunu benzinlikten benzin aldım cıkıcam kalkısı yaptım az az gaz verdim motor gitmiyo ilk anlamadm 2. gaz verişimde arka sağa sola gidince dedim arka kayıyo gaza dokunma :D 15 dk sürmüştük ama yerden kaynaklı bi sorundu galiba kaygan bi zemin vardı benzinlikte. Bende Ybr mi satıp hayırlısıyla R25 alıcam kimse marka savasına girmesin tamamen marka takıntısı Arabam Honda motorum yamaha arkadaşla artık değişe değişe kullanıcaz Herkeze kazasız belasız sürüşler. http://<a href="http://hizliresim.co...DZ.jpg</a></a>

Aynen Brn motordan tövbe bişi almam. ayrı yerlerden 2 ürün cıkarttılar( Akü ) diğer ürünü hatırlamıyom. 2 sinin kargosunuda bana yüklemişlerdi ayar olmustum!
    Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Birde servisten sorgulamasını yaptırıyım.

yaso2867 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    Alıntı mazixxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar michelin pilot street lastik aldım dün motor ellerimi bırakınca sola çekiyo arka lastik ayarı tamam düz bakıyo yani. lastik basınçlarına bakıcamda ırc ler gibi buda ön arka 29 mu
    Michelinin sitesinde motosikleti ve lastiği girince basınçların değerlerini gösteriyordu sanırsam bi bakın sitesine

slyman_b - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Yağ değişim aralığı eski kasalarda 12 bin km iken yeni kasalarda neden 4 bin km oldu ?

Motosikleti
    Mt 07
    Arkadaşlar motorumu sattım. Dün gece koydum ilana 15 saatte satıldı motor. Bu motorun piyasası bitecek diyenler bence yanılıyor. Hele sıfır fiyatlar bu seviyeye gelmişken ikinci elde güzel sirkülasyon olacak gibi. Neyse satma sebebim çok memnun olsam da çoğunlukla uzun yol yapmam ve tek silindir sarsıntısından usanmam. CBR 500 R düşünüyorum hem serinin devamı hem de çift silindir, aynı zamanda görece hata affeden bir motor gibi duruyor. Tavsiyelerinize ihtiyacım var.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı forumcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumu sattım. Dün gece koydum ilana 15 saatte satıldı motor. Bu motorun piyasası bitecek diyenler bence yanılıyor. Hele sıfır fiyatlar bu seviyeye gelmişken ikinci elde güzel sirkülasyon olacak gibi. Neyse satma sebebim çok memnun olsam da çoğunlukla uzun yol yapmam ve tek silindir sarsıntısından usanmam. CBR 500 R düşünüyorum hem serinin devamı hem de çift silindir, aynı zamanda görece hata affeden bir motor gibi duruyor. Tavsiyelerinize ihtiyacım var.
    hayırlı olsunda hocam, cbr 500 gibi yetersiz bir motora 4 silindir yada çift silindir daha yeterli motorlar almak varken ona o parayı vermek bence saçma ama keyfin bilir tabi.
    cx571 bunu beğendi.

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Alıntı slyman_b adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yað deðiþim aralýðý eski kasalarda 12 bin km iken yeni kasalarda neden 4 bin km oldu ?
    4 yıla uzattılar garantiyi o yüzden :D
    2 yıl bizi kesmez 4 yıl öpeceğiz sizi diyorlar
    1-6-12-18-24 şeklinde gitmeniz kafi

Motosikleti
    Mt 07
    Hocam 4 silindir zaten hem tecrübe hem de ekonomi açısından liste dışı. CBR 250 oturuş pozisyonuyla beni çok memnun ediyordu. CBR 500 de gayet iyidir bu konuda çok bir fark yok aralarında. Son hızda 15 km/h fark var ama 100 - 130 km/h arası CBR 500 R çok daha sessiz bağırıp çağırmadan yol alır diye düşünüyorum. Kawasaki er6-f de ilgimi çekiyor ancak yakıt ve parça servis maliyeti yine hondaya itiyor beni. NC serisi de çok güzel ama o fiyatlar nedir öyle çıldırmış resmen.

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı forumcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Makul fiyat verildiği takdirde kısa sürede satılıyor. Ben de geçen ay CBR125 imi 3günde vermiştim. Sizin yerinizde olsam (sürüş stilinizi ve tecrübenizi bilmiyorum tabi de) CBR250den sonra mt07 veya xj6 alırdım. Parasının hakkını 500Ra nispeten daha çok veren motorlar.
    Ahmet
    Honda CBR125 (5500 km)
    Yamaha YZF R25 (15000 km)

ilkerakdag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF 125 R MAT GRi '14
    Hala hazırda kullanmaya devam ettiğim yzf125r'mi cc yükseltmek için satışa çıkarttım arkadaşlar. Oturuş pozisyonu vs. daha dik biliyorum fakat yamaha ve kawasaki'nin parça ve servis fiyatları hondaya göre yüksek olduğundan bundan sonra ki 2 teker serüvenine honda ile devam etmeyi düşünüyorum.

cbr250r sürme fırsatım olmadı sizden + ve - lerini öğrenmek istiyorum. Ayrıca 2013 düşük km arayışındayım satmayı düşünen yada tanıdığı vs. olan varsa bana ulaşabilir.

Saygılar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler