Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Honda Pcx 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    eSP motor kullaniliyor, yani 150cc iken olmasi gereken gucu dusunun ve bunun %30 fazlasini, eSP icin rodaj gerekmiyor dedi bayi bana, benim click 125i eSP ve 13.5 beygir ve 14.1nm tork, pcx 150 ise daha guclu ve daha ekonomik olacak ( 125cc pcx ten daha az yakacak )
    bende kirmizi beyaza bayildim, acikcasi goren her on kisiden 6-7kisi ayni diyor, sonraki secenek ise kirmizi siyah
    pcx125 ile arasinda fark yok, sadece 150cc eSP , onun disinda buyukluk depo tekerler grenaj hepsi ayni, hiz kesici oldugunu dusunmuyorum, otobanda daha hizli gidebilmek icin istenildi 150cc, yoksa 125cc her yonden yeterli, uzun kisa yol, dag bayir, 150cc ise uzun yol, otoban icin, benim click 120-130lari goruyordu daha ilk 100km bile olmamisken, bundan beklentim de o yonde, ama 125ccden daha ekonomik olacakmis, o iste tadindan yenmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı ilkeronat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motosiklette rodaj soz konusu mu yoksa al ve normal sekilde kullanmaya basla mi? bilmeyen, kullanmayan, fikri olmayan arkadaslar yorum yapmazlarsa sevinirim. anlayisiniz ve vereceginiz mesajlar icin simdiden tesekkurler.
    Rodajsız motor olmaz, mutlaka rodaj yapılmalı. Ne zaman ki kullanma kılavuzunda kocaman siyah yazılarla "Bu motorda rodaja gerek yoktur" diye yazar, o zaman rodaj yapmazsınız.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bu motor şambriyelli mi la ??

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6.000 tl atla deve değil ama bu fiyata bu motor eski sempatikliğini baya yitirdi bence. 150 lik olsa Ps gibi bi teselli olur ama boyutlarıda fiyatına ufak..

Dizaynı maxi skuter taklidi yapıyor ama en az Sym Joyride kadar olaydı iyiydi Ne mini ne maxi...

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    kırmızısını getirmiş honda çokta şık duruyor keşke 150cc olaydı :(
    ne imzası beaaa

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dizaynı maxi skuter taklidi yapıyor ama en az Sym Joyride kadar olaydı iyiydi Ne mini ne maxi...
    Şimdi bir tanım yapacam cuk oturacak. Mondial ZC 150'nin Honda versiyonu. Gerçekten 2 modeli ölçüler, sele yüksekliği, gidon şekline göre kıyaslayın. Mondial bu tarz scooter'ı 6 sene önce getirmişti, aynen ne mini ne maxi bi garip

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor şambriyelli mi la ??
    125cc değildi buda değildir diye tahmin ediyorum
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    Gayet hoş bi scooter.Maxi yi andırıyor.Tam uzun yol scooter i

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi bir tanım yapacam cuk oturacak. Mondial ZC 150'nin Honda versiyonu. Gerçekten 2 modeli ölçüler, sele yüksekliği, gidon şekline göre kıyaslayın. Mondial bu tarz scooter'ı 6 sene önce getirmişti, aynen ne mini ne maxi bi garip
    karıştı sanırım. Ne mini ne maxi olan joyride PCX bildiğin CygnusX kadar

bu motosiklette rodaj soz konusu mu yoksa al ve normal sekilde kullanmaya basla mi? bilmeyen, kullanmayan, fikri olmayan arkadaslar yorum yapmazlarsa sevinirim. anlayisiniz ve vereceginiz mesajlar icin simdiden tesekkurler.
    havanin iyilesmesini bekliyorum, 25 km'de su anda benim pcx. kullanma kilavuzunu simdi aldim elime, cok detayli bir uyari yapmamis ama servisin de teslim ederken soyledigi gibi, ilk 500 km fazla yuklenmeyecekmisiz. vitessiz oldugu icin kullanici olarak yapabilecegimiz fazla birsey yok.

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı Tekir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    havanin iyilesmesini bekliyorum, 25 km'de su anda benim pcx. kullanma kilavuzunu simdi aldim elime, cok detayli bir uyari yapmamis ama servisin de teslim ederken soyledigi gibi, ilk 500 km fazla yuklenmeyecekmisiz. vitessiz oldugu icin kullanici olarak yapabilecegimiz fazla birsey yok.
    Bizim siyah PCX 1189 km de gri de 675 km de.. 500 e kadar da 500 den sonra da hiç bi fark göremedim ben..
    Belki km'nin tamamını şehir içinde yaptığımdan da olabilir bilemiyorum..

1 Aralıkta ehliyeti aldığımdan beri yaklaşık 1250 km deneyimim oldu sadece şehir içinde.. İyi uyum sağladım şehre.. :D
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6.000 tl atla deve değil ama bu fiyata bu motor eski sempatikliğini baya yitirdi bence. 150 lik olsa Ps gibi bi teselli olur ama boyutlarıda fiyatına ufak..

doğru analiz kardeşim
    bu motor 3 boyutlu gibi anlaşılması biraz garip sonra şapka çıktı kel gözüktü oluyo
    küçüklune bişi diyememde güzel motor olduğu kesin
    alan herkese uğurlu olsun
    Mustafa Kemal Atatürk

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    150 zc fiyatına göre on numara motosiklet ama.

gidonun cevresindeki bos alanlarin hizasinda, yani altinda neler var bilen var mi? 12V cakmak yuvasi yapmak istiyorum da uygun bir yere

ilkeronat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS
    http://www.dealextreme.com/p/car-cig...ket-12v-117599
    sunun gibi bir urun koltuk altinda gayet guzel olur. ben innovaya yapmak icin siparis ettim ve geldi.gayet guzel gorunuyor.

http://www.dealextreme.com/p/car-cig...ket-12v-117599
    sunun gibi bir urun koltuk altinda gayet guzel olur. ben innovaya yapmak icin siparis ettim ve geldi.gayet guzel gorunuyor.
    evet cok mantikli. heybe ve topcase dusunuyordum, farz oldu. sele altini da bir yasam alanina cevirmeyi dusunuyorum an itibariyle hersey uzun yol icin...

ısparta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 2006
    Alıntı Tekir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidonun cevresindeki bos alanlarin hizasinda, yani altinda neler var bilen var mi? 12V cakmak yuvasi yapmak istiyorum da uygun bir yere
    Solda torpidonun içine koymanı tavsiye ederim, geçen hafta bende x max a yaptım torpidonun içine, yıkarken filan sorun olmuyor, yalnız araya kesin sigorta koy.

Alıntı ısparta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Solda torpidonun içine koymanı tavsiye ederim, geçen hafta bende x max a yaptım torpidonun içine, yıkarken filan sorun olmuyor, yalnız araya kesin sigorta koy.
    sele altina kaski koydugumuzda, geriye kalan bir bolum var ya, oraya ozel sunta benzeri bir malzemeden kesip kutu yapmayi ve alarm, sarj vb elektronik duzenleri buraya kurmayi dusunuyorum. torpidoya sarj halindeki telefonu koyacagim

kor nokta aynasi sart gibi bu arada, boyum uzun oldugundan sollarken egilmek zorunda kalabiliyorum. aynalar uzerine yapistirilan kucuk tumsek aynalar isimi gormezse bahsettigim bolumlere sabit guzel bir ayna koyabilirim.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    arkadaşlar bodrumdan pcx kullanıcıları varmı aranızda? Bugün bikaçtaneyle yolda karşılaştımda.

drgon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Yani Mondialle Hondayı bir mi tutuyosun. Mondial 6 sene önce getirdide o 6 sene önceki motorlar hala piyasadamı acaba? Şekle şemale bakarak niye konuşuyosun.Önündeki Honda kalitesi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)