Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Honda Pcx 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar seleden gıcırtı gelmeye başladı durup dururken. Elimle yokladığım kadarıyla menteşe bölgesinden geliyor ve sele esniyor aşağı doğru, sanırım kırıldı. Bir fikri ya da ne yapmam gerektiğini söyleyebilecek olan biri var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba,

Forum'a yeni üye oldum. Bu motoru alarak motosiklet kariyerime başladım. Oncelikle daha once motor deneyimim olmadıgı için bmw rider academy'de başlangıc eğitimi aldıktan sonra soluğu motorumda aldım. Gercekten cok konforlu ve guzel bir motor. Sürerken dikkatimi çeken bir kaç nokta var. Kaskla ceket arasında boynum baya bir üşüdü. Bunun için boyunluk takmak gerekiyor sanırım birde vizör kapalı iken nefes alıp verişimde cam buhulanıyor biraz. Onun dışında herşey mükemmel şimdilik 84 km. yaptım. Herkese önerebilirim bu motoru.

Alıntı Tekir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar seleden gıcırtı gelmeye başladı durup dururken. Elimle yokladığım kadarıyla menteşe bölgesinden geliyor ve sele esniyor aşağı doğru, sanırım kırıldı. Bir fikri ya da ne yapmam gerektiğini söyleyebilecek olan biri var mı?
    Anes İstoç'a götürdüm ve tatmin edici bir şekilde sorun olmadığını, esnemenin de idling stop sensöründen olduğunu belirttiler. sabah giderken de gıcırtı geçmişti.

ErsinBoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i 2011
    bu pcx150 nedir böyle arkadaş ya ben gözümü karartmış 2. elde olsa pcx125 için para ayarlamaya çalışırken pcx150 çıktı şimdi karşıma.beyaz-kırmızıya tutuldum resmen ne zaman ve aşağı yukarı nekadar olur acaba fiyatı
    Rüzgara Sevdalılar

Motosikleti
    Honda CBF 150 Siyah
    Alıntı bohemian125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Forum'a yeni üye oldum. Bu motoru alarak motosiklet kariyerime başladım. Oncelikle daha once motor deneyimim olmadıgı için bmw rider academy'de başlangıc eğitimi aldıktan sonra soluğu motorumda aldım. Gercekten cok konforlu ve guzel bir motor. Sürerken dikkatimi çeken bir kaç nokta var. Kaskla ceket arasında boynum baya bir üşüdü. Bunun için boyunluk takmak gerekiyor sanırım birde vizör kapalı iken nefes alıp verişimde cam buhulanıyor biraz. Onun dışında herşey mükemmel şimdilik 84 km. yaptım. Herkese önerebilirim bu motoru.
    Her motosiklet mağazasında bunun gibi baflar yada baklava'lar mevcut. Bunlardan bir tane işini görür. Buhu oluyorsa vizörü kısa süreliğine kaldırıp indirmek geçici çözüm. Bunun haricinde buhu önleyici losyonlar var, onlardan kullanabilirsin. Yeni motorun hayırlı olsun. Güle güle kullan
    Olgun YAZICI
    Beylikdüzü/İSTANBUL

Alıntı ErsinBoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu pcx150 nedir böyle arkadaş ya ben gözümü karartmış 2. elde olsa pcx125 için para ayarlamaya çalışırken pcx150 çıktı şimdi karşıma.beyaz-kırmızıya tutuldum resmen ne zaman ve aşağı yukarı nekadar olur acaba fiyatı
    Yabanci ulkelerdeki pazarlari arastirsaniz, neredeys motorsiklet almaktan vazgecersiniz, o kadar degisik cesitler var ki Ama 125'lik piyasadayken 150'lik getirmeleri cok mantiksiz, hani 250 falan olsa neyse. Kaldi ki 125'in uretimi de devam ediyor. Sanmiyorum buraya gelecegini.

Bugün danıştığım Honda Türkiye yetkilileri, PCX'in 150 cc.'lik olan versiyonunun, Türkiye pazarına sunulmasının düşünülmediğini, 250 cc.'lik farklı bir model getireceklerini belirttiler. http://www.motosiklet.net/forum/moto...ineri-ytu.html

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    PCX le uzun yol yapan kaç kişi var yorumlar nedir?
    harley is making love with davidson

Merhabalar, izmir'de yaşıyorum PCX ile 238 KM yol yaptım, bu yolda sadece 2 kere mola verdim, 15 DK lık. Uzun yolda, ruzgarı çok fazla hissettiğimi söyleyebilirim. Kaskım ve montum oldukça iyi fakat rüzgarda bir aptallık hissi veriyor belli bir zaman içinde yorgun düşüyorsunuz, hatta uykunuz bile geliyor Keyif olarak gayet güzel fakat otomobil kullanıcılarının ısrarla sizleri araç saymaması uzun yolda canınızı sıkabilir, Maximum 60 80 KM hızda ilerledim, seyir hali güzel di. yakıt performansı çok güzel, hesaplamalarıma göre 0,11 krş KM başına , 23 25 TL gibi bir yakıt ile 195 210 gibi bir Km yapma şansınız var. Devirli kullanmanızı tavsiye ederim, sürekli aynı viteste kullanmayın motoru ve genelde ara gaz vermekten kaçınmalısınız.

nen 2 ay önce aldım toplam 6100 e mal oldu şu an 400 km yaptım tavsiye ederim iki kişi biniyoruz toplam kilo 80 + 60 sorun yok çekiş iyi ve seri fren yeterli start stop özelliği iyi

Motosikleti
    Honda PCX
    arkadaşlar pcx i dün aldım haftaya elime geçecek.. kırmızı rengi de türkiyeye gelmiş..rodaj için nasıl bir yol izlemeliyim ?

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilanlara bakıyorum 2000 km motorlar hep satılık neden acaba ?

Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilanlara bakıyorum 2000 km motorlar hep satılık neden acaba ?
    benimki 3500'de satılık değil.
    supersamo48 bunu beğendi.

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Bu gün PCX aldım. Özellikleri olan güzel bir scooter. Memnun kalacağımı tahmin ediyorum.
    Orhan KÖNİ

Motosikleti
    HONDA PCX
    Ön cam, arka çanta taşıyıcı ve arka çanta alan varsa nereden kaç liraya aldığını markası ile yazarsa memnun olurum.
    Orhan KÖNİ

kappa cam, 35'lik canta ve baglanti demiri montaj dahil 375 tl. sirkeci ozen motor.

Motosikleti
    HONDA PCX
    Murat teşekkür ederim. Çanta ne marka?
    Orhan KÖNİ

rica ederim, kappa abi o da. 3500 km'dir kullaniyorum memnunum hepsinden. givi pahali hep. honda'ya hic bakmadim bile kappa'yi da her yerde arastirdim en ucuzu oradaydi. pazarlik yaptim tabi ki.

bir de motomax'tan cameron dillinger yan canta
    aldim 180 tl'ye. uzun yola cikarken kullanacagim.

Yan çantalar sert malzemeden mi?

hayır, sırt çantalarımızdan daha sert, şeklini koruyacak bir malzeme. bütün motorsiklet bayilerinde var benzer çantalar çeşitli markalarda.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)