Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
46. sayfa BirinciBirinci ... 36444546474856 ... SonuncuSonuncu

Kanuni - Ronny

Motovento
    REKLAM ALANI

Aynen okan abi fabrika diyordur şimdi yaa hep aynı kişiler ))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Esp Explorer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı madphantom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen okan abi fabrika diyordur şimdi yaa hep aynı kişiler ))
    belkide tum ronnyciler :p

2.el Ronny Alacağım 1800 TL verilirmi?

merhaba arkadaşlar
    dün den beri sizin yorumlarınızı okuyorum ve hepsini de tek tek okudum baya bilgi tapladım.

iki haftadır kendime göre işe gidip gelmek icin (5 km mesafe) kendime scooter arıyorum.
    birtane Ronny 150 cc buldum. sahibi 1800 tl diyor daha bakmaya gitmedim ama temiz görünüyor.
    Model 2011 / km 2800 / siyah renk / SORUNSUZ, BORÇSUZ, HARÇSIZ, KAZASI, DÜŞMESİ YOKTUR.
    GARANTİ 1,5 YIL DAHA VAR, VİZE 2014'E KADAR. diyor.. sizce değer mi bu parayı vermeye ?
    şimdiden yorumlarınız icin teşekkür ederim.

Mantıklı düşünecek olursan normalde 2540+250 plaka ruhsat 2790 tl ye alıcaksın.Yani yaklaşık 990 tl kar etmiş olursunki bu tutarda az degil.Ayrıca motor güzel benim gördügüm kadarı ile tek bir sorunu egzoz sıkıntısı var.Zaten oda 2 yıl garanti kapsamında Gerekli bakımlarını zamanında yaptırırsan,hiç sıkıntı çekmezsin.Yinede son karar senin...

Motosikleti
    kanuni ronny s
    slm motorum su an 317km yahu benım anlamadıgım cok yakıyor bu zamanla duzelcekmı motoru aldıgımdan berı 2 bucuk depo benzın aldım
    zamanla benzın duzelcekmı benzın sarfıyatı

RTG26 Benim normalde 18-20 kuruş arasında yakıyordu.Son yaptırdığım bakımdan sonra 17 kuruş yakıyor.Benzin pahalandı.Yapcak birşey yok.Mesela benim kuzenimde yarı otomatik var 100 lük onun motoru bile 12 kuruş yakıyor.Bizim motora göre yakması normal gözüküyor.

Slm arkadaşlar 5. egzozumuda taktırdım.Kanuni bu sefer bağlantı noktasının alt kısmına titreşimi azaltması için ek yapmış.Büyük vidanın geçtigi yere lastikli bir giriş yapıllmış.Bakalım artık beklicez ve görücez...

asot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    Slm arkadaşlar 5. egzozumuda taktırdım.Kanuni bu sefer bağlantı noktasının alt kısmına titreşimi azaltması için ek yapmış.Büyük vidanın geçtigi yere lastikli bir giriş yapıllmış.Bakalım artık beklicez ve görücez...
    hey maşallah hayırlı olsun. Benim 2. egzosum hala sorun çıkarmadı. Bu arada km. 3.100 oldu.

merhaba arkadaslar.. ben uzun araştırmalar sonucu,burada yazılanlara dayanarak ve (ronny nin şeklini de begendiğimden) bu motoru tercih ettim ve bugün aldım.herkese kazasız belasız günler inş.

bir isteğim olacak sizden.
    aldıgım kişi yan ayagını sökmüş. bende kullanımı daha kolay oldugu için takmak istiyorum.bir türlü takmayı beceremedim.
    o ayagın arka kısımdan fotosunu çekip ekleyebilirmisiniz rica etsem.yayın takıldıgı yeri, küçük delikli bir parça var onun duruş pozisyononu bilmem gerekiyor.
    cok teşekkürler hepinize daha önce verdiğiniz bilgilerden dolayı.

Motosikleti
    tracer 700
    Alıntı Ronny20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar
    dün den beri sizin yorumlarınızı okuyorum ve hepsini de tek tek okudum baya bilgi tapladım.

iki haftadır kendime göre işe gidip gelmek icin (5 km mesafe) kendime scooter arıyorum.
    birtane Ronny 150 cc buldum. sahibi 1800 tl diyor daha bakmaya gitmedim ama temiz görünüyor.
    Model 2011 / km 2800 / siyah renk / SORUNSUZ, BORÇSUZ, HARÇSIZ, KAZASI, DÜŞMESİ YOKTUR.
    GARANTİ 1,5 YIL DAHA VAR, VİZE 2014'E KADAR. diyor.. sizce değer mi bu parayı vermeye ?
    şimdiden yorumlarınız icin teşekkür ederim.
    kazasız belasız kullanmak nasip olsun, motoruma iyi bakarsın işallah.

Asot demek sen sattın motoru Hayırlısı olsun.Kardeş sanada hayırlı olsun kazasız belasız binersin inşallah.Bu arada bende araba almayı düşünüyorum.Tabi haliyle motoruda araba alırsam satarım.Bakalım zaman neyi göstericek...

Motosikleti
    tracer 700
    Asot demek sen sattın motoru Hayırlısı olsun.Kardeş sanada hayırlı olsun kazasız belasız binersin inşallah.Bu arada bende araba almayı düşünüyorum.Tabi haliyle motoruda araba alırsam satarım.Bakalım zaman neyi göstericek...
    teşekkürler kardeşim, araba aldığımdan beri ben de üvey evlat muamelesi yapar olmuştum motora ama ne yalan söyliyim satarken üzüldüm. Çünkü ilk motorumdu. Şimdi bütçeyi artırdım başka bir motora geçme niyetim var.

Burda 1 yıla yakındır konuşup, sorunlara derman bulduk. İşallah kısa süre sonra yine motor camiasına dönerim.

Alıntı inoktacnokta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar.. ben uzun araştırmalar sonucu,burada yazılanlara dayanarak ve (ronny nin şeklini de begendiğimden) bu motoru tercih ettim ve bugün aldım.herkese kazasız belasız günler inş.

bir isteğim olacak sizden.
    aldıgım kişi yan ayagını sökmüş. bende kullanımı daha kolay oldugu için takmak istiyorum.bir türlü takmayı beceremedim.
    o ayagın arka kısımdan fotosunu çekip ekleyebilirmisiniz rica etsem.yayın takıldıgı yeri, küçük delikli bir parça var onun duruş pozisyononu bilmem gerekiyor.
    cok teşekkürler hepinize daha önce verdiğiniz bilgilerden dolayı.
    Selam @inoktacnokta ancak zaman bulabildim.Umarim isini gorur.Motorun hayirli olsun.

---------- Post added at 12:01 ---------- Previous post was at 11:57 ----------

Alıntı asot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazasız belasız kullanmak nasip olsun, motoruma iyi bakarsın işallah.
    Hayılısı olsun @asot ;)

Motosikleti
    tracer 700
    Alıntı Esp Explorer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam @inoktacnokta ancak zaman bulabildim.Umarim isini gorur.Motorun hayirli olsun.
    http://i104.photobucket.com/albums/m...a/PICT3364.jpg[COLOR="Silver"]

Hayılısı olsun @asot ;)
    esp teşekkür ederim, hafta sonu birkaç motoru inceleme kullanma fırsatım oldu. Kimisi test motorunu kullandırdı, kimisi tanıdık olduğu için emanet etti.. derken izlenimlerim..

Kymco xciting 500i R ; Keşke görmeseydim, kullanmasaydım diyeceğim bir motorsiklet. Devasa cüssesine rağmen inanılmaz bir atikliğe sahip, kısa bir tur attım. Resmen aşık oldum. Sıfır fiyatı 16.000 TL, sıfır kadar temiz ikinci el fiyatı 11.500 TL. 220 kg. lık bir ağırlığa sahip, o yüzden yokuş aşşağı dururken sehpadan indirince kaymaması için el freni gibi bir şey var. Bunla uzun yola çıkmayı düşünemiyorum, kız arkadaşım bile al diye tutturdu. Ama bunu almak şimdilik fantazi olur gibi duruyor, o yüzden eledim

Yamaha Cygnus L ; Sıfır fiyatı 3800 TL, 100 CC'lik bir motor , buram buram kalite kokuyor, kullanımı aşırı rahat, Ronny'den indikten sonra sanki asfalta oturmuşum gibi geldi, selesi yere çok yakın.. Fiyat performans ve görüntü olarak beğenimi kazandı. Bunun aynı tipteki 125 cc lik modeli 2000 TL daha pahalı. Ben biraz da uzun yola çıkmak istediğim için 100 cc. beni üzer gibi geliyor.

Yamaha Bws 125 ; Sıfır fiyatı 6200 TL , çok kalite ve spor bir görüntüsü olsa da kimse bu parayı hak etmediğini düşünüyor, bunu da şimdilik eledim.

Aprilia scrabeo ; Bu motoru ikinci el buldum, sıfır kadar temiz 6.250 TL fiyat istiyolar. En güzel yanı su soğutmalı olması ve 200 cc. olması. Türkiye turu atmak için uygun gibi duruyor.

En güçlü alternatif ise Kymco agility 125 ve agility city 125... Agility 125'de şu an kampanya var fıyatı 3100 TL, her 3 pizzacının 2sinde bu motoru görüyorum. Demekki aşırı sağlam ve bence fiyatı da gayet uygun..... Agility city ise sadece daha büyük jantlara(16) sahip 4500 TL gibi bir fiyatı var... Sanırım agility 125 en mantıklı seçim gibi duruyor..

bana akıl verin fena kararsız kaldım

Valla @asot zor secim ama Kymco Agility 125 aklına yatmis gibi

Alıntı asot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    esp teşekkür ederim, hafta sonu birkaç motoru inceleme kullanma fırsatım oldu. Kimisi test motorunu kullandırdı, kimisi tanıdık olduğu için emanet etti.. derken izlenimlerim..

Kymco xciting 500i R ; Keşke görmeseydim, kullanmasaydım diyeceğim bir motorsiklet. Devasa cüssesine rağmen inanılmaz bir atikliğe sahip, kısa bir tur attım. Resmen aşık oldum. Sıfır fiyatı 16.000 TL, sıfır kadar temiz ikinci el fiyatı 11.500 TL. 220 kg. lık bir ağırlığa sahip, o yüzden yokuş aşşağı dururken sehpadan indirince kaymaması için el freni gibi bir şey var. Bunla uzun yola çıkmayı düşünemiyorum, kız arkadaşım bile al diye tutturdu. Ama bunu almak şimdilik fantazi olur gibi duruyor, o yüzden eledim

Yamaha Cygnus L ; Sıfır fiyatı 3800 TL, 100 CC'lik bir motor , buram buram kalite kokuyor, kullanımı aşırı rahat, Ronny'den indikten sonra sanki asfalta oturmuşum gibi geldi, selesi yere çok yakın.. Fiyat performans ve görüntü olarak beğenimi kazandı. Bunun aynı tipteki 125 cc lik modeli 2000 TL daha pahalı. Ben biraz da uzun yola çıkmak istediğim için 100 cc. beni üzer gibi geliyor.

Yamaha Bws 125 ; Sıfır fiyatı 6200 TL , çok kalite ve spor bir görüntüsü olsa da kimse bu parayı hak etmediğini düşünüyor, bunu da şimdilik eledim.

Aprilia scrabeo ; Bu motoru ikinci el buldum, sıfır kadar temiz 6.250 TL fiyat istiyolar. En güzel yanı su soğutmalı olması ve 200 cc. olması. Türkiye turu atmak için uygun gibi duruyor.

En güçlü alternatif ise Kymco agility 125 ve agility city 125... Agility 125'de şu an kampanya var fıyatı 3100 TL, her 3 pizzacının 2sinde bu motoru görüyorum. Demekki aşırı sağlam ve bence fiyatı da gayet uygun..... Agility city ise sadece daha büyük jantlara(16) sahip 4500 TL gibi bir fiyatı var... Sanırım agility 125 en mantıklı seçim gibi duruyor..

bana akıl verin fena kararsız kaldım
    Asot kardeşim madem tekrar scooter alıcaktın elindekini niye sattın,ama şu var diyorsanki daha iyi bir motor alıcam.Kymcoyu boşver dedigin motora baktım bizim ronnylerden daha küçük ve bence çok az kalite farkı var.Bak hondanın sitesine gir.Orda honda pcx var hayatımda gördügüm en güzel motor o bence.125 lik motor resmen uçuyor.Enjeksiyonlu ve su sogutmalı 2 suboblu 6100 tl ve honda kalitesi aldıgında garanti belgesini yırtmak isticeksinki buram buram kalite kokuyor.Heleki göstergesi, motorda çok şık bir gösterge varki bu göstergeyi çogu arabada bile bulamazsın.Bende imkanım olsa pcx alırdım.Hayatın boyunca hiç pişman olmayacağın bir motor.Bende motoru öyle bir övdümki görende hondada çalışıyorum dicek ama gerçekten motor kalite,KARAR SENİN.Git ve göster onlara ))

wers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    joyride 200i
    sym de bakın derim =)
    Üzerine benzin dökerek intihar etmeye kalkışan genci uzun süre ikna etmeye çalışan polis, sonunda bir bidon benzini kurtarmayı başardı...

Motosikleti
    cb125 honda
    slm arkadaslar uzn zamandır yazamıyorum yaklasık 25 gündür elim alçıda oldugu için motoruma binemiyordum sonunda elim alçıdan çıkdı mororuma binmeye basladın ama 3üncü gün benim egzoz tam bogaz kısmından kopdu nasıl oldu anlamadım en üsünden bide sasırdım kaldım yüksek ısıdan zamanla eridi heralde yeni egzoz siparisini verdik bakalım bu arada 12000km ye ulasdı benim motor bu egzoz 7500kmdeyken takılmısdı bu gelecek olan yanlıs hatırlamıyorsam 3üncü değişim olcak suan adeta traktör gibi manyak bagırıyo ceza yemeden gelse bari yeni egzozum herkeze iyi srüsler arkadaslar

Alıntı atillaboz07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar uzn zamandır yazamıyorum yaklasık 25 gündür elim alçıda oldugu için motoruma binemiyordum sonunda elim alçıdan çıkdı mororuma binmeye basladın ama 3üncü gün benim egzoz tam bogaz kısmından kopdu nasıl oldu anlamadım en üsünden bide sasırdım kaldım yüksek ısıdan zamanla eridi heralde yeni egzoz siparisini verdik bakalım bu arada 12000km ye ulasdı benim motor bu egzoz 7500kmdeyken takılmısdı bu gelecek olan yanlıs hatırlamıyorsam 3üncü değişim olcak suan adeta traktör gibi manyak bagırıyo ceza yemeden gelse bari yeni egzozum herkeze iyi srüsler arkadaslar
    Gecmis olsun Atilla.Valla benim ikinci egzozda inceden sinyaller veriyor ara sira.Ozellikle 80 km ve uzerinde.

Atilla geçmiş olsun.Ayrıca bu nedir abi biz eğzoz istemeekten usandık adamlar bıkmadan usanmadan gönderiyorlar.Vallaha pişman edecekler yakında,benimde gaz kolu bir kaç gündür çok sert dün zaten bir ara takıldı allahtan hemen düzeldi.Wd 40 die sprey var koruyucu ve yağlayıcı ondan sıktım.Biraz düzeldi bakalım.

REKLAM ALANI
46. sayfa BirinciBirinci ... 36444546474856 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)