Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
48. sayfa BirinciBirinci ... 38464748495058 ... SonuncuSonuncu

Kanuni - Ronny

Motovento
    REKLAM ALANI

öNCELİKLE ARANIZA YENİ KATILDIM MOTORLAR HAKKIN FAZLA BİLGİM YOK.BUNDAN DOLAYI SİZE DANIŞMAM GEREKLİ OLAN DURUMLAR VAR.YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM..

1:RONNY 150 LİK MOTORA SAHIBIM MOTORUN ÖNCEKİ SAHİBİ MOTORLA KAZA GEÇİRMİŞ KAZADAN DOLAYI ÖN MAŞA DEMIRI EĞİLMİŞ.NEREDEN TEMIN EDEBILIRIM VE FIYATI HAKKINDA BILFISI OLAN VARMI. İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA OTUYORUM. İYİ GÜNLER.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ibrahim ışık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Ronny 150
    bu söylediğin parçayı kanuni servisinde bulabilirsin galiba. yoksa da sipariş verip istetirler sana. servisin nerde olduğunu bilmiyorsan herhangi bir kanuni bayiisine git servislerin nerde olduğunu söylerler sana. hem parça hem de fiyat konusunda yardımcı olacaklardır

Esp Explorer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ibrahim ışık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdiye kadar o düğmeyi pek kullanmıyordum. mengu16 arkadaşın dediği gibi scooterlarda pek yok bu düğme. kontaktan kapatıyorum genelde ben. kapatmak pek sorun olmuyor.
    ama uyarı için yine de teşekkür ederim acil bir durum çıkmaz umarım
    Rica ederim.@mengu16 (çok gerekli değil ki çoğuna koymuyorlar) diye yazmışsın.Allah korusun kaza anında veya gaz telinin takılı kalması halinde ihtiyacın olabilir.

---------- Post added at 18:44 ---------- Previous post was at 18:41 ----------

Alıntı ronnys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öNCELİKLE ARANIZA YENİ KATILDIM MOTORLAR HAKKIN FAZLA BİLGİM YOK.BUNDAN DOLAYI SİZE DANIŞMAM GEREKLİ OLAN DURUMLAR VAR.YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM..

1:RONNY 150 LİK MOTORA SAHIBIM MOTORUN ÖNCEKİ SAHİBİ MOTORLA KAZA GEÇİRMİŞ KAZADAN DOLAYI ÖN MAŞA DEMIRI EĞİLMİŞ.NEREDEN TEMIN EDEBILIRIM VE FIYATI HAKKINDA BILFISI OLAN VARMI. İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA OTUYORUM. İYİ GÜNLER.
    Bu adresten servislere ulaşabilirsin.
    http://www.kanuni.com.tr/servisler

Merhaba arkadaşlar esp explorerin dedigi benim başıma geldi motoru çok yıkadığımdan dolayı gaz telimde 2 kere takılma oldu o tuş iyiki varmış dedim çünkü o anda insanın aklına kontak kapatmak gelmiyor allahtan yavaştım.Bu arada gaz telini ve elçikleri degiştirdim.Gaz telim çok sertti meğer paslanma olmuş ve gaz telini degiştirttikten sonra pamuk gibi oldu.Motordan gerçekten çok büyük zevk almaya başladım.Ayrıca şunuda söylüyeyim ilgisi varmı bilmem ama bakımda hava filtresi,buji,yağ,ve kayış degişti.Gaz telinide yaptırdıktan sonra motor bugün baktıgımda hesap yaptım 16 kuruş yakmaya başladı önceden 21 kuruşu düşürmezdi şehiriçinde.Şunu düşünüyorum gaz telinin seert olmasındanmı kaynaklanıyordu.Arkadaşlar herkese tavsiyem gaz telinde sertlik varsa degiştirin çok büyük bir fark görüceksiniz.Komple degişmesine gerek yok sadece iç kısımdaki teli degiştirtseniz hem fazla bir işçilik gerektirmiyor hemde tel 1-2 tl toplamda piyasada 10 tl ye degiştiriyorlar.Gaz telini degiştirmek 10 tl bunun verdiği haz paha biçilmez Bu arada benzini bpden alıyorum 97 oktan.Herkese keyifli,kazasız belasız sürüşler dilerim.

Bugun yolda kaldim.Ama teknik bir arizadan dolayi degil.Full depo ile 171 km yol gitti.Serik civarlarinda tam da Shell benzin istasyonunun onunde motor stop etti.Aklinizda bulunsun kesinlikle pet şisede veya bidonda benzin vermiyorlar.Zor bela hallettim.Su siralar motor cok yakmaya basladi.8000 km bakimini bekliyorum.@mad Tayfun Ustaya danisicagiz artik

Motosikleti
    kanuni ronny s
    selam gecen gün ronny s gordum adam oyle bısey yapmıskı aynalar sorunsuz kullaNIYOM DEDI TELIM YANIMDA DEGILDI FOTO CEKEMEDIM AYNAYA EK PARCA YAPMIS TORNACIDA BI TARAFI DIREKSIYONA SIKMIS UST TARAFIDA DISLI ACTIRIP AYNAYI SIKMIS AYNALAR KALKMIS YAKLASIKDORT PARMAK KADAR SORUN YOK DEDI EN KISA ZAMANDA YAPTIRCAM BENDE KAZASIZ SÜRÜŞLER

Alıntı rtg26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam gecen gün ronny s gordum adam oyle bısey yapmıskı aynalar sorunsuz kullaNIYOM DEDI TELIM YANIMDA DEGILDI FOTO CEKEMEDIM AYNAYA EK PARCA YAPMIS TORNACIDA BI TARAFI DIREKSIYONA SIKMIS UST TARAFIDA DISLI ACTIRIP AYNAYI SIKMIS AYNALAR KALKMIS YAKLASIKDORT PARMAK KADAR SORUN YOK DEDI EN KISA ZAMANDA YAPTIRCAM BENDE KAZASIZ SÜRÜŞLER
    Yaptirdiginda fotograflari bekliyoruz.

Motosikleti
    sym gts 250
    arkadaşlar güzel paylaşımlar okumak motor hakkında sağlıklı bilgilere ulaşabilmek gayet güzel. tebrikler öncelikle. ronny gerçekten harika bir motor. arkadaşım hergün 90 kmden fazla kullanıyor otobanda trafikte hiçbir sıkıntı yaratmamış.bende kullandım boyunuz 1.75 in altında olması sıkıntı yaratıcak gibi. türkiye koşullarında motorun altı yüksek lastik ebatı büyük olması büyük avantaj. yağmurlu havada hondasına kadar lastik takmıyor. fly 100ün lastiği bile made in china. o yüzden o motorda da haliyle kötü lastik kullanılmış. değiştirilmesini öneririm.kaltışta ilk gazla motor elinden geleni yapıyor daha fazlasını yapmasın zaten uçar gider altımızdan
    kısacası tavsiye ederim sağlam ve güzel. apaçhi olmamak şartıyla hoş modifiye yapılması mükemmel olacaktır.
    saygılarımla

Motosikleti
    Kanuni Ronny 150
    mrb ronny severler. bugün ufak bir kaza geçirdim. bi yere uğramıştım motoru yolun kenarına yandaki ayaklık üzerinde park ettim. ana yol da değil sokak yoluydu işimi halletmek için 1 dakikalığına motordan indim çok ilerde bir araba vardı geri geri geldi ve motoru görmedi galiba motorun ön lastiğine çarptı ve hala gitmeye devam etti salak adam. motoru baya bi sürükledi ayaklık üzerindeyken ama yere düşmedi geri geri sürüklendiği için ayaklık öne doğru baya bi yamuldu motor nerdeyse yere tam yan yattı son anda yetiştim adam öyle durdu. ne yapıyorsun dedim hiç umrunda değil öne doğru gidip adam tekrar yoluna devam etti geri zekalı. neyse ki motora fazla bir şey olmadı sadece ayaklık yamuldu eve gelince söktüm sökmek baya uğraştırdı vidası yalama mı yaptı bilmiyorum çok uğraştım sonda çıktı vida. ayaklığı çıkarıp çekiçle vurup düzleştirdim ve boyası çıkan yere kadar boyadım ve tekrar taktım yerine. ilk defa bir kaza geldi başıma ronny'me çok üzüldüm :(

herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum...

Gecmis olsun İbrahim kardes.Allah daha buyuk kaza bela vermesin.

Motosikleti
    Kanuni Ronny 150
    Alıntı Esp Explorer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun İbrahim kardes.Allah daha buyuk kaza bela vermesin.
    teşekkür ederim Allah razı olsun

Motosikleti
    Kanuni Ronny 150
    meraba arkadaşlar sizin motor en çok ne kadar basıyor. bir de gösterge doğru mu gösteriyor. benim gösterge bozuk galiba. çok basıyorum hızlı gittiğimin farkındayım ama yine de gösterge hep 60'larda. geçenlerde test ettim bir arkadaşımla beraber bastık ikimiz yanyana giderken benim gösterge 60 onunki 80'i gösteriyordu. zamanla düzelir mi acaba yoksa servise göstereyim mi. 1100 km yaptık daha

arkadaslar 500 bakımını yaptırdım.2500 bakımına kadar yag değiştirme yapmam gerekiyormu.suan 1600 km deyim .
    herhangi bir sorun cıkmasından korkuyorum.
    tesekkürler.

Alıntı inoktacnokta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar 500 bakımını yaptırdım.2500 bakımına kadar yag değiştirme yapmam gerekiyormu.suan 1600 km deyim .
    herhangi bir sorun cıkmasından korkuyorum.
    tesekkürler.
    Ben ilk bakıma 700 km de girmiştim.Ikınci bakıma da 2520 km de.Sorun olmadı.Zaten bakım formunda 700-800 km ve 2500-3000 km yazıyor.

---------- Post added at 11:45 ---------- Previous post was at 11:40 ----------

Alıntı ibrahim ışık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meraba arkadaşlar sizin motor en çok ne kadar basıyor. bir de gösterge doğru mu gösteriyor. benim gösterge bozuk galiba. çok basıyorum hızlı gittiğimin farkındayım ama yine de gösterge hep 60'larda. geçenlerde test ettim bir arkadaşımla beraber bastık ikimiz yanyana giderken benim gösterge 60 onunki 80'i gösteriyordu. zamanla düzelir mi acaba yoksa servise göstereyim mi. 1100 km yaptık daha
    Forumda daha once bu konuda bilgi paylasmistik.Ama sonuc cikmadi.Evet hız göstergesi dogru gostermiyor.Servisle de gorusmustum.Çinli motorlarda bu sorun var demisti.Artik araba veya emin oldugun baska bir motorla beraber test edip akıla yazmak gerekiyor.Atiyorum senin 60 ın normalde 80 km gibi.

Motosikleti
    Kanuni Ronny 150
    teşekkür ederim aklımızda kendimize bi ayar yaparız artık

En güzeli.işte Ronny nin kendi sayfasından bir bilgi.Yorum sizin...

SELAM ARKADAŞLAR BEN MOTORU BUGÜN ARABA ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜMDEN DOLAYI SATTIM.HEPİNİZİ TANIMAK GÜZELDİ.ARASIRA ZİYARETİNİZE GELİRİM YİNE.KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM...

Alıntı madphantom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SELAM ARKADAŞLAR BEN MOTORU BUGÜN ARABA ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜMDEN DOLAYI SATTIM.HEPİNİZİ TANIMAK GÜZELDİ.ARASIRA ZİYARETİNİZE GELİRİM YİNE.KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM...
    Hayırlısı olsun Suat kardeş.Senide tanımak güzeldi.İyi haberlerini bekliyoruz.

Motosikleti
    Kanuni Ronny 150
    Alıntı madphantom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdiden hayırlı uğurlu olsun. kazasız belasız sürüşler diliyorum abi. arasıra buraya bekleriz inş...

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Selamun aleykum arkadaşlar benı belkı hatrlamışsınızdır epeydir yazmadım . motor 6000 km oldu bu hafta yağ kayış supap ayarı bujı arka fren balatalarını ihtiyaç olmadığı halde değiştrdim motor 6000 km de su an ve bı sıkıntı yasamadım bugune kadar . hatta acık konuşmak gerekırse zaman gectıkçe motor dahada ıyılesio sankı yenı aldığım zamanlarda orası burası gevsıyodu şimdi çok sorunsuz .kask takmayı ihmal etmeyın iyi sürüşler ..

REKLAM ALANI
48. sayfa BirinciBirinci ... 38464748495058 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)