Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bisan road star black devıl
    motor siyahsa al derim başka renk iş yapmaz gerçi road star al o fiyata ama seçim senin olmazsa motorcuya götür

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:38 ----------

arkadaşlar motor üstüne resimler görüyorum bazen bu resimleri nerden bulalbilirim bi harley resmi bulsam süper olacak road starın yanlarına yapıştırmayı düşünüyorun bilgisi olan varmı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Selamlar arkadaşımın roadstar ına ön çamurluk lazım nerden temin edebiliriz yardımcı olursanız sevinirim.İzmir deyim özelden de mesaj atabilirsiniz bordo renkli motoru.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

narkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan roadstar 250
    deneme yapmaya çalıştım

chrome://imgbot/content/tabs.xul

Motosikleti
    HONDA NSS300 FORZA ABS

merhaba

arkadaşlar forumun ilk sayfalarında servis konusunda yoğun sıkıntı varmış, şimdi durum nasıl acaba, ben bisan fabrikayı aradım ilgili kimseye ulaşamadım, bağlıyoruz diyorlar telefona kimse çıkmıyor. internet sitesi çok kötü, yani bisan gibi bir firmanın böylemi sitesi olmalı. bir iki bayiyi aradım fiyat ve taksit için telefonlara çıkanlar başkaları, bayi listesi de güncel değil. hyosung gv 250 ekonomik olarak bana uygun olmadığı için bisan düşünüyorum. acaba fiyat konusunda bilgi verebilecek var mı? teşekkürler

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Dostum şu anda bisan firması bu motora destek vermeyi bıraktı. Lifan kendi çabalarıyla yürümeye çalışıyor ama sanırım bürokratik engellere takılıyorlar. servis konusuna gelince 0 km motor bulunamadığı için garanti kapsamı denen bir şey yok maalesef işinin ehli iyi bir usta ile sorunalrınızı giderebilirsiniz.

Bu arada yedek depo sorunumu çözdüm hortumlar ters bağlanmış bende. zaten hep yedek depo konumunda gidiyormuşum. hortumalrın yerini değiştirdim. yedekte ve pri konumunda gidebiliyorum.

sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    HONDA NSS300 FORZA ABS

teşekkür ederim

cevap için teşekkürler. ne yapacağımı şaştım, hyosung bütçemi aşıyor bu durumda regal raptor araştırmak uygun olacak gibi.

Motosikleti
    Alıntı sencerkocer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevap için teşekkürler. ne yapacağımı şaştım, hyosung bütçemi aşıyor bu durumda regal raptor araştırmak uygun olacak gibi.
    regalin de servisi kimdir nedir bellli değil ki. ithalatçı firmanın web sitesine giriyosun herhangi bir bilgi yok. ben yedek parça konusunda bisanı daha avantajlı görüyorum çünkü 3-4 firma farklı adlarda getirdiler ülkeye dolayısıyla birinde olmazsa ötekinde parça var.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Regal raptor komple sorun. Bisan ona göre daha avantajlı. Bisanın sıfırını bulmak oldukça zor ama ikinci el almayı düşünüysen bu ilana bakmanı öneririm.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...asiyorum/detay
    Tekirdağ-Çorlu

ots - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada yedek depo sorunumu çözdüm hortumlar ters bağlanmış bende. zaten hep yedek depo konumunda gidiyormuşum. hortumalrın yerini değiştirdim. yedekte ve pri konumunda gidebiliyorum.

sağlıcakla.
    Barış iyiki aldın bu motoru senin sayende bizim problemlerde çözülüyor bendede aynı sorun vardı bende hortumların yerini değiştireyim bide dikkat edersen motordaki problemlerin çoğu burda toplanırken yapılan hatalardan kaynaklanıyor

Geçenlerde Hava soğukken motoru test edeyim dedim yolda gene sapıtmaya başladı söylediğin hava ayarını yarım tura yakın Sağa çevirdim tamamen düzelmedi ama bayya azaldı şimdi bi yarım tur daha çevireceğim ama tekrar sökmeye üşeniyorum motorun çekişide az bişey yükseldi

Motosikleti
    Alıntı ots adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış iyiki aldın bu motoru senin sayende bizim problemlerde çözülüyor bendede aynı sorun vardı bende hortumların yerini değiştireyim bide dikkat edersen motordaki problemlerin çoğu burda toplanırken yapılan hatalardan kaynaklanıyor

Geçenlerde Hava soğukken motoru test edeyim dedim yolda gene sapıtmaya başladı söylediğin hava ayarını yarım tura yakın Sağa çevirdim tamamen düzelmedi ama bayya azaldı şimdi bi yarım tur daha çevireceğim ama tekrar sökmeye üşeniyorum motorun çekişide az bişey yükseldi
    Abi dediğin gibi garip montaj hataları çıkıyor zaman zaman. Umarım sizdeki sıkıntı da bu yöndedir ve düzeltirsiniz.

ots - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Alıntı süleyman1983 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor siyahsa al derim başka renk iş yapmaz gerçi road star al o fiyata ama seçim senin olmazsa motorcuya götür

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:38 ----------

arkadaşlar motor üstüne resimler görüyorum bazen bu resimleri nerden bulalbilirim bi harley resmi bulsam süper olacak road starın yanlarına yapıştırmayı düşünüyorun bilgisi olan varmı

Selam Harley bilmiyorum ama Burda bizim motorların orjinali olan viragonun çıkartması var

http://www.motoliz.com/index.php?p=l...Virago&pk_id=2

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    merhaba arkadaşlar cuma günü 5000 km'de bir bisan roadstar 250 sahibi oldum
    şimdilik gayet güzel gidiyor umarım sorunsuz bir şekilde yollarda devam edebilirim

Motosikleti
    Ne alacağıma karar vereyim hemen...:(
    Hayırlı olsun dostum... kazasız belasız...

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    Alıntı Efrasyap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun dostum... kazasız belasız...
    eyw saolasın

herşeyi orjinal değişeni yok. bujileri deiştirmeyi düşünüyorum. aynı zamanda 6000 e gelmek üzere ve yağını da değiştirecem. tavsiye ettiğiniz marka söleyebilirmisiniz? yoksa motor ustalarına mı bırakayım??
    teşekkürler şimdiden

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250

Uploaded with ImageShack.us

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Görüntü güzel güle güle kullan dostum. Depodaki alev deseni pek bana uymuyor Motorda çanta demiri var mı ? Eğer yoksa amortisörlere değen çanta zamanla yırtılıyor.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    Teşekkür ederim, üzerindeki çıkartmalar aldığımda vardı benim de pek içime sinmedi onlar, motorun deposuna deri kılıf takacam ozaman doğal olarak kapanacak hem depo için de daha sağlıklı sanırım ejderha deseni çok kötü ama neyse oraya da bişeyler uydururuz zamanla

Motosikleti
    bisan roadstar 250
    hayırlı olsun, güle güle kullan allah kaza bela vermesin

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    Alıntı narkozcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, güle güle kullan allah kaza bela vermesin
    teşekkürler
    bugün kaza yapıyordum ama bir taxi yüzünden. birden önüme atladı beni gördüğü halde. ani fren ile zorla durdum kaydım az. adama bağırmaya başlarken birden tüydü ortadan. motosikletlerin de yolda gitmek için hakkı vardır, nedir bu eziyet?
    kazasız belasız sürüşler herkese. taksi, dolmuş, minibüs, otobüs, kamyon ve kamyonet. özellikle bunlara dikkat etmek gerek

Motosikleti
    bisan roadstar 250
    BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler