Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    Alıntı narkozcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN
    eyw. kazasız belasız herkese

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ne alacağıma karar vereyim hemen...:(
    Alıntı Hakan D. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler
    bugün kaza yapıyordum ama bir taxi yüzünden. birden önüme atladı beni gördüğü halde. ani fren ile zorla durdum kaydım az. adama bağırmaya başlarken birden tüydü ortadan. motosikletlerin de yolda gitmek için hakkı vardır, nedir bu eziyet?
    kazasız belasız sürüşler herkese. taksi, dolmuş, minibüs, otobüs, kamyon ve kamyonet. özellikle bunlara dikkat etmek gerek
    Haklısın dostum ağız tadıyla motor süremiyorsun ... satranç oynamak gibi bir strateji ile ilerliyorsun söyle yaparsam şu olur, şu şunu yapabilir aman şuna dikkat edeyim vs.vs... sürüş tekniklerini iyi öğrenmek lazım...

korsanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çeşitli motorlardan sonra Gölgeyele Titanic 20
    ben ankarada siyah kutusunda duran bir adet roadstar buldum kısmetse para biriktirip alıcam
    hem şehir içi hem şehir dışı için ideal bir araç olduğunu düşünüyorum
    insan su gibi olmalıdır konduğu kabın şeklini almalı gittiği heryere istediği şekli verebilmeli B.T.

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    çarşamba günü izmir için 17-20 derece arasında ve parçalı bulutlu-güneşli olacakmış tahminlere göre, sabah işten çıkıp(geceleri çalışıyorum ) direk kuşadasına gitme planlarım var, uykusuzluktan fotoğraf makinamı unutmassam çekerim bolca ve gezi fotoğralarına eklerim

saygılarımla

narkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan roadstar 250
    geçen cumartesi havanın son olarak iyi olduğunu düşünüp ankara beypazarı ankara yaptım.2kişi 249 km çok zevkli oldu
    seneye baharda ankara'dan ayder'e gitmeyi planlıyorum ama bu motorla gidilebilirmi acaba

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:22 ----------

Alıntı korsanxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ankarada siyah kutusunda duran bir adet roadstar buldum kısmetse para biriktirip alıcam
    hem şehir içi hem şehir dışı için ideal bir araç olduğunu düşünüyorum
    hocam ankarada neredesin ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    geçen cumartesi havanın son olarak iyi olduğunu düşünüp ankara beypazarı ankara yaptım.2kişi 249 km çok zevkli oldu
    seneye baharda ankara'dan ayder'e gitmeyi planlıyorum ama bu motorla gidilebilirmi acaba [COLOR="Silver"]

elbette gidilebilir,bakımlı olması kafi.
    Geçen yaz by_star özer Monero cmX 250 ile 1850 km gidip gelmişti.
    biz de günü birlik 400 km lik yollar yapıyorduk
    iki günde 900 km yol da çok rahatlıkla yapılabilir .
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...ine-keyif.html
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...da-424-km.html

http://www.motosiklet.net/forum/etki...e-var-2-a.html

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    motordaki koruma demirinin faydasını bugün gördüm. ucuz atlattım. :S dolmuş önümdeki aracın önünü kesti önümdeki araç da doğal olarak ani fren yaptı bende iyi bir mesafe olmasına rağmen ani fren yapmak zorunda kaldım. kaçıcak yer de yoktu ufak bir kaza geçirdim. ne ben ne motorda hasar yok. 2miz de sağlamız şansımız varmış ama önümdeki araç ve kazaya sebep olan dolmuş ben ayaa kalkana kadar bastı gitti. plakayı alamadım o sırada yerde yuvarlanıyordum saolsun arkamdaki araçdan hemen birileri çıktı yardımcı oldular. onlar da görmemiş plakayı.
    koruma demiri olmasa ayağım motor ile yol arasında kalıyordu.

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Geçmiş olsun arkadaşlar. Bu ara kaza atlatan atlatana. Aman dikkat.
    Tekirdağ-Çorlu

korsanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çeşitli motorlardan sonra Gölgeyele Titanic 20
    seneye baharda ankara'dan ayder'e gitmeyi planlıyorum ama bu motorla gidilebilirmi acaba

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:22 ----------

tuzluçayırda oturuyorum dostum
    insan su gibi olmalıdır konduğu kabın şeklini almalı gittiği heryere istediği şekli verebilmeli B.T.

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    bisan roadstar 250 ile 100km şehiriçi/şehirdışı karışık 3.57LT

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Evet yakışı çok güzel motorun.
    Tekirdağ-Çorlu

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan

Ben 2150 km yol yaptım. Bu gezi içerisinde de tek günde Bodrum'dan Gebze'ye geldim (670 km). 2 mola arasında 200 km ye yakın mesafelerimiz oldu.

Bu arada ben yedek depo sorunumu resmen çözmüş bulunmaktayım :D darısı sizin başınıza
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Barış motordaki hava hortumu benzin hortumu gibi zamanla parçalanan hortumlar var. Isıya dayanıklı hortumlar. Bunları değiştirmeyi düşünüyormusun ? Ben seneye bunları da yenilemeyi düşünüyorum. Bunları değiştirmeyi de seninle beraber yapmak istiyorum Bunları değiştirirken yedek depo hortumlarını da değiştiririz beraber.
    Tekirdağ-Çorlu

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış motordaki hava hortumu benzin hortumu gibi zamanla parçalanan hortumlar var. Isıya dayanıklı hortumlar. Bunları değiştirmeyi düşünüyormusun ? Ben seneye bunları da yenilemeyi düşünüyorum. Bunları değiştirmeyi de seninle beraber yapmak istiyorum Bunları değiştirirken yedek depo hortumlarını da değiştiririz beraber.
    hehehe dün akşam karterden hava filtresine giden hortumu ısıya dayanıklı hidrolik hortumuyla değiştirdim Benim yaptığım egzos sisteminde normalde fake olan arka egzos borusunu kullandığım için orada ısı çok yüksekti. orijinal boru çok yüksek ısılara maruz kalıyordu. Ben de dün değiştridm . Fakat filtreye giren kısımdaki açıdan dolayı hortum katlantı. o kısımda orijinal borunun dirseğini kullanacağım. Ben tüm hortumları hatta buji kablolarını da değiştirmeyi düşünüyorum. Ateşleme bobinlerini de soldaki kutunun içine koymayı düşünüyorum. Aslında çok iyi olur birlikte bu işle uğraşmak. Ben tek başıma üşeniyorum açıkcası :d birisi daha olursa ben de heveslenirim.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Aynen bende tekbaşıma yapmak istemiyorum. Muayene sırasında söktüğüm sis farları ve 4 lü flaşörlerin bağlantılarını bile yapmak istemedi canım tek başıma. Halen kablolamı sistemi duruyor el sürmedim.
    Tekirdağ-Çorlu

ots - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    (#2794)
    arbetus

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:17 ----------

arbetus hazır rekorlar var Hava filtresindeki çıkıntının üstüne monte edersen Hortumdaki katlanmayı engelleyebilirsin Örnek sayfa gönderiyorum fikrin olsun diye

http://ranarekor.com.tr/?id=urunler&arama2=Rakor

Ateşleme bobinlerini soldaki kutuya ıslanmasın diyemi koyacaksın ? o kutu damla şeklinde olduğu için insanı aldatıyor büyükmüş gibi görünüyor ama ben xenon beynini zor sığdırdım içine ateşleme bobinlerinin sığması zor gibime geliyor sökmeden önce bi ölç derim

Narkozcu Motordan yana şüphen olmasın bu makine yol yaptıkca dahada açılıyor ve insanı yormuyor Ben 1 günde 900 km den fazla yol yaptım bu motorla tık demedi

Kazasız sürüşler dilerim

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    benzin deposuna takılan deri kılıfı nerden bulabilirim ve fiyatları nedir bilen var mı??

kazasız sürüşler

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Oto döşemecisinde yaptırabilirsin.
    Tekirdağ-Çorlu

narkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan roadstar 250
    Alıntı ots adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (#2794)
    arbetus

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:17 ----------

arbetus hazır rekorlar var Hava filtresindeki çıkıntının üstüne monte edersen Hortumdaki katlanmayı engelleyebilirsin Örnek sayfa gönderiyorum fikrin olsun diye

http://ranarekor.com.tr/?id=urunler&arama2=Rakor

Ateşleme bobinlerini soldaki kutuya ıslanmasın diyemi koyacaksın ? o kutu damla şeklinde olduğu için insanı aldatıyor büyükmüş gibi görünüyor ama ben xenon beynini zor sığdırdım içine ateşleme bobinlerinin sığması zor gibime geliyor sökmeden önce bi ölç derim

Narkozcu Motordan yana şüphen olmasın bu makine yol yaptıkca dahada açılıyor ve insanı yormuyor Ben 1 günde 900 km den fazla yol yaptım bu motorla tık demedi

Kazasız sürüşler dilerim
    teşekkürler, güvenim ve şevkim artıyor zaten , bir pastırma yazları daha gelirse hani beeelllki rize ayder yapabilirim

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oto döşemecisinde yaptırabilirsin.
    teşekkürler cevap için ;)

bu arada çarşamba günü hava bayağ güzeldi. ben de sabah işten çıkıp direk kuşadasına gittim. sakin ve hoş bi gezi oldu benim için
    az bi fotoğraf çektim. vakit bulduğumda koyarım fotoları..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler