Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Resimler tarihten gelmiş gibi... İyi nostalji oldu...
    Ömer, resimleri bekliyoruz ama!!!
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    resimler nişanlımın cep telefonunda, bu hafta sonu alacağım,gerçi çok resim yok, olduğu kadar artık..zaten bi önceki gezinin bıraktığı izleri takip ettim.aynı yerde oturup çay içtik vb.güneyliye gitmedik,baklaburnuna gittik.mecidiye diye bir yer varmış.orası güzelmiş,bu sefer oraya gideceğiz.zira bu gittiğimiz yerin alt yapısı iyi olsa ucubik, saçma sapan bir müzik yağmuru vardı, kafamız şişti, sonra havai fişik rezilliği.deniz ve kum ve mehtap vb.süperdi..gidelim derim.
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

Motosikleti
    Artık Yok...

şu motorun şu haliyle şu çekimine hastayım sanki amerikan çöllerinde tek başına bir rider havası var...

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    iyi akşamlar arkadaşar.bakıyorum da nostalji yapmışsınız.mete han abi bile duygulanmış herhal sesi çıkmaz olmuş

ömer abi fotoğrafları şiddetle bekliyoruz.bende nişanlımla geçenlerde biraz dolaştım çok keyif aldım.merak eden olursa diye resmilerin linkini veriyorum.çok keyifli bir geziydi.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ak-vadisi.html

herkese iyi geceler.keyifli sürüşler..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşar.bakıyorum da nostalji yapmışsınız.mete han abi bile duygulanmış herhal sesi çıkmaz olmuş

ömer abi fotoğrafları şiddetle bekliyoruz.bende nişanlımla geçenlerde biraz dolaştım çok keyif aldım.merak eden olursa diye resmilerin linkini veriyorum.çok keyifli bir geziydi.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ak-vadisi.html

herkese iyi geceler.keyifli sürüşler..
    dostum savaş abi ve sülüman çaresiz vaka kelimeler kifayetsiz artık...

ömer şirin kendi hallerine bırak dedi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hımm işin uzmanı o şekilde söylediyse yapacak bişi yok galiba metehan abi

Motosikleti
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hımm işin uzmanı o şekilde söylediyse yapacak bişi yok galiba metehan abi
    haklarından Mustafa Topaloğlu gelirmiş...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    BMW R1200 GS

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum savaş abi ve sülüman çaresiz vaka kelimeler kifayetsiz artık...

ömer şirin kendi hallerine bırak dedi...
    olum asıl sizi kendi halinize bırakmak lazım,

Sizinki garanti kapsamı dışında, tamamen kullanıcı hatası

Yaşasın markalara takılı kalmamış motorcu kardeşliği

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:38 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:35 AM ----------

haklarından Mustafa Topaloğlu gelirmiş...
    Nedense sizin muhitte dolanıyor hep,12 km çapında bir alan içinde,,Ulus,Mecidiyekör,Levent,Seyrantepe civarındaki mekanlardan sabaha karşı karakola akıyor
    demekki uzaylılar oraya takılıyor Vardır bi bildiği

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    size bişey söyleyeyim arkadaşlar,şu anda masamda karayolları haritası var,kendime bir sahil kasabası beğenip basıp gideceğim,kuvvetle muhtemel orası mecidiye/suluca plajı olacak,bırakalım şu marka bayraktarlığını,gelin işi kolay kılıp önümüzdeki hafta minimum bir gün kalmak üzere buraya gidelim.herkes tedarikli gelsin,migros, kipa şarabımdan ve tuvalet kağıdımdan vermem,efendim sonra neden vermedin, efendim sonra bu nasıl "yoldaşlık" diye beni sorguya çekmesin.malum yaz bitimine,hüznün başlamasına az kaldı.bu arada herkes herkesi kendi haline bıraksın ve sadece önümüzdeki hafta içi nereye kaçabilirizin hesabını yapsın.gün kaçma ve markası ne olursa olsun motosikleri güneşli günlere sürme zamanıdır..ilanen duyurulur.
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı omersirin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    size bişey söyleyeyim arkadaşlar,şu anda masamda karayolları haritası var,kendime bir sahil kasabası beğenip basıp gideceğim,kuvvetle muhtemel orası mecidiye/suluca plajı olacak,bırakalım şu marka bayraktarlığını,gelin işi kolay kılıp önümüzdeki hafta minimum bir gün kalmak üzere buraya gidelim.herkes tedarikli gelsin,migros, kipa şarabımdan ve tuvalet kağıdımdan vermem,efendim sonra neden vermedin, efendim sonra bu nasıl "yoldaşlık" diye beni sorguya çekmesin.malum yaz bitimine,hüznün başlamasına az kaldı.bu arada herkes herkesi kendi haline bıraksın ve sadece önümüzdeki hafta içi nereye kaçabilirizin hesabını yapsın.gün kaçma ve markası ne olursa olsun motosikleri güneşli günlere sürme zamanıdır..ilanen duyurulur.
    hüooop Mete sana söylüyor

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Abi Mete gelemez İstanbul da motorsiklet yağı kalmamış. Okadar yol giderse motorunda hem yağ kalmaz hemde totoşu seleye yapışır birdaha üstüne oturamaz
    Tekirdağ-Çorlu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Mete gelemez İstanbul da motorsiklet yağı kalmamış. Okadar yol giderse motorunda hem yağ kalmaz hemde totoşu seleye yapışır birdaha üstüne oturamaz
    burası Trakya,
    Kolza yağı, çicek yağı ne bulursak yolda bırakmayız arkadaşımızı

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Abi evde papates kızartması yaptığım kullanılmış yağım da var onu süzeyim de yolda onuda kullanır Metehandro cincinati
    Tekirdağ-Çorlu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    doğru bir ayar teknigi vermiş arkadaş
    Alıntı fehmiilker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava ayarını yaparken motor sıcak olsun.
    1. hava ayar vidasını 2-2.5 tur sık.
    2.motoru çalıştır. ( rolantide durmaz stop eder.)
    3.rolanti ayarını yükselt ( normalden biraz fazla)
    4.azar azar hava ayarını gevşet ( rolanti yükselmeye başlar)
    5. rolanti ayarını biraz düşür
    6. hava ayarını rolantinin en yüksek olduğu konumda bırak .
    7. rolanti yi son bi defa ayarla .

işlem tamam .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:47 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:45 AM ----------

Abi evde papates kızartması yaptığım kullanılmış yağım da var onu süzeyim de yolda onuda kullanır Metehandro cincinati
    boşuna değildir Mete'nin İstanbul'dan Çorlu'ya gelirken acıktım bahanesi ile Değirmenköy'e uğraması

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Ben eminim Lifan yazısını söküp yamaha yazsan ve Metehandroya al bunu kullan desen abi müthiş bir motor bu harika bir japon der. Zaten bir tur attıktan sonra "abi güzel motor ya" demedimi

Onun takıntısı etikette. Motorla bir sorunu yok halbuki.
    Tekirdağ-Çorlu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben eminim Lifan yazısını söküp yamaha yazsan ve Metehandroya al bunu kullan desen abi müthiş bir motor bu harika bir japon der. Zaten bir tur attıktan sonra "abi güzel motor ya" demedimi

yok onun takıntısı motora değil
    senle bana kitleyecek
    sinir edecek,sonra da seyredip kih kih gülecek

Motosikleti
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olum asıl sizi kendi halinize bırakmak lazım,

Sizinki garanti kapsamı dışında, tamamen kullanıcı hatası

Yaşasın markalara takılı kalmamış motorcu kardeşliği[COLOR="Silver"]

al birini vur ötekine... fotokopi gibi...bisangiller....

Alıntı omersirin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya abi sende atom bombasını bıraktın çekildin...beni yalınız goma yiğidim...

sülo yaz motorcusu savaş abi adli tatil motorcusu....

hüooop Mete sana söylüyor
    sülo yaz motorcusu savaş abi sen adli tatil motorcusuuu....sen oku..

aynı yağın akışkanlığını sendede deniycem...

burası Trakya,
    Kolza yağı, çicek yağı ne bulursak yolda bırakmayız arkadaşımızı

delikanlı motör yağ eksiltir...gittiği yere imzasını atıyor..

boşuna değildir Mete'nin İstanbul'dan Çorlu'ya gelirken acıktım bahanesi ile Değirmenköy'e uğraması

31 yıldır açım...

yok onun takıntısı motora değil
    senle bana kitleyecek
    sinir edecek,sonra da seyredip kih kih gülecek
    ]
    galiba sizin küçükken başınıza bir hal geldide bu sendrom başladı...bir abiniz gezdirdi galiba motörle...

Forumdan Uzaklaştırıldı

galiba sizin küçükken başınıza bir hal geldide bu sendrom başladı...bir abiniz gezdirdi galiba motörle...
    tecrübe konuştu galiba vah vah
    bizim evde 1969 dan beri garacava vardı,başka bir sey demem.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:02 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:55 AM ----------

sülo yaz motorcusu savaş abi sen adli tatil motorcusuuu....sen oku..
    ben Adli tatil motorcusuyum ama milletin 12 ayda gezemediğini ben bir ayda gezerim.
    Zaman mı var da motora binelim langidi langidi gezelim?
    Telefonumuzu kapatamıyoruz,
    büromuz" 09-17 ve arada iki saat öğle tatili modunda" değil zaten.
    ailevi ve sosyal sorumluluklarımızı da eklersek geri kalan zaman uyumaya ancak yetiyor.
    Sen Yarından sonrasını seyret.
    Ekşin,macera,keyif,eğlence all time.

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Evet arkadaşlar bugün motoruma ilk defa anahtar deydi Artık pek de tutmamaya başlayan arka fren balatasını değiştirmek için Sevdin ustanın dükkanına gittim.

İlk olarak motorun dükkandaki yakışıklı halini fotoğrafladım

Bu arada ilk defa motorun balatalarını görüyorum.
    Balatayı söktünten sonra arka tekerleği fotoladım

Kapak balata tozu olmuş

Meşhur balata. Balatalar aşınmamış ama arasına su girdiği için sanırım sertleşmiş.

Ben ustanın yanında kurtlandım. Dur dedim alet edevat var madem egsozları da sökeceğim merak ettim

2. egsozun tamamen kapalı olduğunu söktükten sonra görmüş oldum.

Egsozsuz olan V motoru görelim buranda da

Sevdin ustadan birkaç deneme balata taktık ama istediğim gibi verimli değildi. Ne yapalım ne edelim derken imdadıma Savaş abi yetişti. Hızır gibi adam valla. Hemen Savaş abi ile sanayi ye gittik balata çaktırmak için. 2 dükkan gezdik ve açık biryer bulduk. Bunlar da taze balatalarımın resmi

Hazır birsürü aleti bulmuşum ustası da yanımda rahat durmadım motorun nekadar merak ettiğim yeri varsa başladım sökmeye Motorun dişlilerine baktım ilk önce dişliler taş gibi çıktı ustayla bir göz kontrol

Zincirden dünya kadar yağ sıçramış kapakların altına orayı bir güzel temizledim. Ellerim yağ içinde kaldığı için tabi bu bölümlerini cep telefonu ile foto çekemedim
    Tekirdağ-Çorlu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler