Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    internette 2008 modelini gördüm ama senin dediğin gibi 2006 dan bozma 2008 olma ihtimali de var.bisan lifan Türkiye'de fabrika açtıktan sonra internet sitesinde roadstar modelini göremedim.tek silindir ve çift silindir 250 cc motor birde 400 cc motor var ama daha piyasaya sürülmemiş.fiyatta yok.bende kararımı verdim gibi roadstar alma yolunda.ikinci el alayı düşünüyorum.daha çok uzun yol yapmayı düşünüyorum hatta çalıştığım izmir'den evime antalya'ya gitmeyi planlıyorum.yaklaşık 525 km.acaba bu yola dayanırmı diye düşünüyorum.birde izmir yada antalya'da servis sorunu çekermiyim diye düşünüyorum.

acaba çok mı düşünüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Ben 370 km yol yaptım bir sıkıntı yaşamadım. Senin bakmış olduğun lifan motorsikletler bizimki bisan lifan. Lifan kendi başına Türkiye de de fabrika açmış ve satışa başlayacakmış.Roadstarlar Bisan ve lifan firmalarının ortak malı olarak burada satışa çıktı.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    evet ben yanlış anlamışım.bisan lifan olan bu motorun sıfırını alsam acaba beni ilerleyen zamanlarda yedek parça sıkıntısı çektirir mi?ya ben keeway ss düşünmüştüm ama onların üretimi kalkmış.ikisi de neredeyse aynı denecek bir motor.o yüzden roadstar alacam kısmetse.acaba izmirden yada antalyadan forumu takip eden roadstarcı varmı?süleyman sen savaş abiden kaç km deyken almıştın motoru?

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Savaş abiden motoru aldığımda 3500 km deydi. Savaş abi motora çok temiz bakmış hiçbir yedek parçalık işim olmadığı için sıkıntı yaşanırmı bilmiyorum.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    izmirde bir bakayım bulabilir miyim?birde başka ilden sipariş versem motoru gönderme ihtimalleri varmıdır acaba?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmirde bir bakayım bulabilir miyim?birde başka ilden sipariş versem motoru gönderme ihtimalleri varmıdır acaba?
    Afyon'da var diye biliyorum sahibinden.com da bulabilirsin 0.motor
    http://www.sahibinden.com/turkiye_saskin_bu_rakama_tuirkiyenin_dort_bir_yeri ne_dagildi_vWQQaXQQ9529780WQQpXQQdisplayitem

parça sıkıntısı yaşayacağını sanmıyorum
    neredeyse bütün parçaları Virago 250 nin parçaları ile birebir uyumlu
    İnternet üzerinden yurtdışından bile getirilebiliyor
    Mefast.com da var parçaları.
    Uzun yola da aslanlar gibi gider.

günaydın millet dün nette gezerken lifan sayfasına takıldım adamlar 400cc hava soğutmalı yapmışlar bisan lifanı biliyorumda lifan bisan kadar iyi mi bilen var mı saygılarımla

Forumdan Uzaklaştırıldı
    400 CC lifan da Yamaha 400 Virago'nun versiyonu.
    Onun da kaliteli olacağını sanıyorum Ama henüz satışı yok.

bisan roadstarda kalitesiz diyorsun galiba sen ne önerirsin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı taştan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bisan roadstarda kalitesiz diyorsun galiba sen ne önerirsin
    Ben roadstardan çok memnundum.

anladım usta sağolasın şu 400 cc kafamı karıştırdı sadece ondan sordum birde bilgisi olan varsa birşey sormak istiyorum roadstar şaseye bu 400 cc hava soğutmalı lifan motor takılabilir mi

merhaba arkadaşlar bisan roadstar ın mmotorunu lifan üretiyor ya biz bu 400cc lik hava soğutmalı motoru şase aynı kalarak roadstara monte edebilirmiyiz merak ettim arabalarda motor değişimi oluyor ya o sistem.üstelikte motoru üreten firma aynı

caracalstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde izmirim tam 35 şimdilik istanbul...
    Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    iizmirde benım akrabam bu bisan lifanın bayi parça yı siparşis edıyosun geliyor istersen telefon ve adresini verebilirim bu arada bende akrabamdan aldım bisanı hala var onda :D 0 bisan ayrıca bende durmadan 250 km falan yol yaptım bı sorun olmadı kardeş o yönden rahat olabilirsin motor deil ama sürücü yoruluyo mecburen durursun bı on dakka )

Motosikleti
    DL 650
    herkeze slm arkadaşlar bi motor sevdası başladı bende inşallah hayırlısı olur, gerçi çocuklumdan beri chooper tarzı 2 tekerlere aşıgımdır, bisan roadstar almayı ve aranıza katılmayı duşunuyorum ama önce ehliyeti bi alalım.
    istanbuldan saygılar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı taştan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım usta sağolasın şu 400 cc kafamı karıştırdı sadece ondan sordum birde bilgisi olan varsa birşey sormak istiyorum roadstar şaseye bu 400 cc hava soğutmalı lifan motor takılabilir mi

merhaba arkadaşlar bisan roadstar ın mmotorunu lifan üretiyor ya biz bu 400cc lik hava soğutmalı motoru şase aynı kalarak roadstara monte edebilirmiyiz merak ettim arabalarda motor değişimi oluyor ya o sistem.üstelikte motoru üreten firma aynı
    O 400 cc motoru sana Lifan'ın satması lazım.O da satmaz.
    Hadi motoru buldun diyelim Bisan şasesini nereden bulacaksın?
    Onu da buldun diyelim teknik proje,TSE onayı vs ile canından bezersin.
    Adamlar 400 lük motoru ona uygun şaseye koymuşlardır muhakkak ,bunda hesap kitap mevzuu var.Ben yaptım oldu ile motor yapılmaz ki.
    Alıcaksın bir 250 Bisan keyfine bakacaksın.
    http://www.yamaha-motor.ca/products/products.php?model=2924&class=2&group=M|&LANG=en
    bakın kanada da satılan V-star nedir?nasıldır görün

bilmem farkında mısınız kriz,yüksek akaryakıt maliyetleri söz konusu iken bir çok motorcu CC düşürme derdine düştü,250 cc ve altı motosikletlerin altın çağı başlıyor.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı caracalstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iizmirde benım akrabam bu bisan lifanın bayi parça yı siparşis edıyosun geliyor istersen telefon ve adresini verebilirim bu arada bende akrabamdan aldım bisanı hala var onda :D 0 bisan ayrıca bende durmadan 250 km falan yol yaptım bı sorun olmadı kardeş o yönden rahat olabilirsin motor deil ama sürücü yoruluyo mecburen durursun bı on dakka )
    arkadaşım sana zahmet olmazsa bana akrabanın adres ve telefonunu verir misin?gidip bir uğrayayım..

savaş abi afyondan o motoru izmire kargoyla yollayacakları zaman yolda motorun başına birşey gelmezmi?sonuçta montajı yapılmış motorlar...?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşım sana zahmet olmazsa bana akrabanın adres ve telefonunu verir misin?gidip bir uğrayayım..

savaş abi afyondan o motoru izmire kargoyla yollayacakları zaman yolda motorun başına birşey gelmezmi?sonuçta montajı yapılmış motorlar...?
    gelebilir tabii ben olsam güvenemezdim.Kendim getirirdim
    İzmir kemalpaşadaki Bisan Fabrikasını niye aramıyorsun?

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ya belki gülebilirsin ama ben kemalpaşa'da bisan fabrikası olduğundan bihaberim.orada üretim montaj yapılmamış bulabilir miyiz ki?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ya belki gülebilirsin ama ben kemalpaşa'da bisan fabrikası olduğundan bihaberim.orada üretim montaj yapılmamış bulabilir miyiz ki?
    Ben de dogma buyume tekirdag'lıyım ama Burgaz rakı içerim
    Sen bir sor yine de en yakın bayii bilirler en azından

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    yarın öğleden sonra bakayım bari

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    evet arkadaşlar viragonun aynısı. kuzenimde var ve kullanma şansım oldu. bence de gayet hoş ve rahat bir motor. vibrasyon yok ve rahat .
    kuzenim de çok memnun. şimdiye kadar sorun çıkarmadı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler