Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla Ramazancım 55+90+130 diyor 135 Gider dersen 4 E atarım 5 Dedinmi Kırar
    Tamam Izzet gectin beni uvv duman ettin motor bu zevk isi

150 km yol yaptım bu gün 20 kmlik yolu uzattım 150 kmye araba o zevki vermiyor motor tepesinde anlamsız anlamsız gülüyorum daha mutlu oluyorum nedenini bende bilmiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs 5.200 tl
    Ybr 4.300 tl

Mh drift 2.800 tl fiyatına gore iyi drift
    Tvsaz yakar cok kacar titresimlidir
    Ybr kalitelidir ama 10 bg dir mh drift 13 bg titresimsiz

Parasına gore yani hersey bu paraya bu var anlıhacagın mh drift cin malıdır ama balansör var titresim yok
    titreşim konusunda 150 km de dikat etmişindir yorumunu alayım..

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu motor ilk çıktığı buraya konu açıldığı günden beri takip ediyorum abi tabi ozamanlar motor almak hayaldi bizim için
    Zor yapılır,İmkansız zman alır sadece maddiyat olsun,Gerisi gelir,Para oldugumu hersey acılır, + Olarak Kronik Sorunlarını bilirim Bir cok motorun

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:27 ----------

Tamam Izzet gectin beni uvv duman ettin motor bu zevk isi

150 km yol yaptım bu gün 20 kmlik yolu uzattım 150 kmye araba o zevki vermiyor motor tepesinde anlamsız anlamsız gülüyorum daha mutlu oluyorum nedenini bende bilmiyorum
    Valla motorda, Zevk veriyor arabada, Ama araba daha cazip gelmeye basladı, Cünkü ben gösterisi seven birisiyim,Araba daha güzel geliyor, Daha rahatsız Uzun yol vs, Yakıyor masrafı cok,Ama ne yapısaksın Zevk, Bazı duygulara kelimeler yetmez aynen öyle benim Olayım. İstek ve paranın sınırı yok

İyi geceler Yarın gene iş var

Motosikleti
    Var
    Alıntı ak1n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    titreşim konusunda 150 km de dikat etmişindir yorumunu alayım..
    Daha acemiyim tecrübem yok gec vites degistirirsen ayak koyma yerinde bi rahatsız etmiyecek titresim oluyor sanki düsük viteste özellikle 4 viteste gidilecek yerde 2 viteste gidersen oluyor gibi ama selede hic yok titresim

Motosikleti
    Daha acemiyim tecrübem yok gec vites degistirirsen ayak koyma yerinde bi rahatsız etmiyecek titresim oluyor sanki düsük viteste özellikle 4 viteste gidilecek yerde 2 viteste gidersen oluyor gibi ama selede hic yok titresim
    selede yok zaten merak etme ayakdakide bir süre sonra gidiyor ama artcının egzosun ustune koydu yerde oluyor ona cözüm bulcamda şimdilik bulamıyorum lokma takımım bozuldu yeni bir sap almam gerek onu alınca oda tamamdır benim..

bu arada arkadaşlar güzel bir telefon tutucu görürseniz link atarmısınız şu gidonun arasına koymayı planlıyom...

I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    alyan anahtarla sıkıcaksınız ilk önce aynayı ayarlayın sonra sıkın
    Peki kac numara alyan bilmeden almiyayim bosu bosuna fazladan para verilmiyelim bi bilginiz varmi

Ziya10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer > CBR600RR
    Alıntı I.Love.Drift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki kac numara alyan bilmeden almiyayim bosu bosuna fazladan para verilmiyelim bi bilginiz varmi
    Zaten alyanlar takım halinde oluyo işinize yarıycak tüm numaralar set halinde 10 lira filan ucuz yolluları
    utkan35 bunu beğendi.
    98' Honda CBR600 F3 Repsol

07' Fz6 Fazer -> 08' Cbr600 RR -> 98' Cbr600 F3

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Utkan,
    yas 17 demissin ya fatura kimin ustune kesildiyse sigortada onun adina olacak. Sayet senin ustune ise 100 liradan fazla cikmaz benim tahminim.
    Bana 95 demisti dubai star group
    yas olayi falan hikaye. Banada 240 dedi allianz sen google a yaz bnm dedigimi 100 liraya hallwdersin ins. Pc yanimda olsa ben sana tel. Verirdim. Sana uardimxi olurlardi.

Ziya10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer > CBR600RR
    Arkadaşlar motora sakal mı takmalı koruma demiri mi Ybr esd koruma demiri düşünüyorum.

Bir de benim kırmızıya ne renk jant şeridi gider beyaz ve kırmızı arasında kaldım

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı Ziya10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motora sakal mı takmalı koruma demiri mi Ybr esd koruma demiri düşünüyorum.

Bir de benim kırmızıya ne renk jant şeridi gider beyaz ve kırmızı arasında kaldım
    ben sakal taktım yuksek bi yerden inerken camurluk sakala carpıp kırdı yapıştırdım tekrar bide geçen düştüm demiştim koruma demiri olsaydı depo da göcük olmazdı bence koruma demiri takın bende takıcamda bu tam direk olanlar hangileri oluyo bizim arkadaş 35 liraya aldı direk olmadı büktü filan bi kaç işlem yapıp taktı jant şeridi olarak bende beyaz war ama kırmızı da cekmistim kırmızıda güzel sizin kararınız

Motosikleti
    ben sakal taktım yuksek bi yerden inerken camurluk sakala carpıp kırdı yapıştırdım tekrar bide geçen düştüm demiştim koruma demiri olsaydı depo da göcük olmazdı bence koruma demiri takın bende takıcamda bu tam direk olanlar hangileri oluyo bizim arkadaş 35 liraya aldı direk olmadı büktü filan bi kaç işlem yapıp taktı jant şeridi olarak bende beyaz war ama kırmızı da cekmistim kırmızıda güzel sizin kararınız
    ybrninkiler oluyor birtek bildğim kadarıyla 45 lira olması lazım montajıda onlardan olursa super..

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    ya arkadaşlar bu şase numarası warya gidonun altında hemen o arada kablo demeti war benim dışarıya çıkıyor takılıyor filan gidon dönerken kafalığı söktüm yerleştirdim yine aynı sizdede warmı aynı sorun

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    S.a iyi aksamlar herkeze keyifler nasıl.

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    ya arkadaşlar bu şase numarası warya gidonun altında hemen o arada kablo demeti war benim dışarıya çıkıyor takılıyor filan gidon dönerken kafalığı söktüm yerleştirdim yine aynı sizdede warmı aynı sorun
    içeriye yerleştirdikten sonra kablo demetini sabit olan bir yere bantlasak uygun olacağını düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:34 ----------

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a iyi aksamlar herkeze keyifler nasıl.
    iyi akşamlar cümleten geceniz iyi olsun.
    ak1n bunu beğendi.
    BİR DÜŞMANI AFFETMEK ,BİR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR.

Motosikleti
    ileriye doğru ittir orda kalıyor bi kere olmuşdu öğle yaptım sonrada geri gelmedi

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    ya arkadaşlar driftin lastikler hiç güven vermiyo düz yolda giderken bile hangi marka model önerirsiniz bide lastik tabanını büyütsem ne olur 110 luk yapsam fazlamı gelir 100luk filan yada ?

Motosikleti
    ya arkadaşlar driftin lastikler hiç güven vermiyo düz yolda giderken bile hangi marka model önerirsiniz bide lastik tabanını büyütsem ne olur 110 luk yapsam fazlamı gelir 100luk filan yada ?
    100luk yapabilirsin arkayı max ama 110 olmaz michelin pilot sporty asvalt lastiği yağmur çamur gerçekden çok iyi fren olsun yol tutuşu olsun arazidede kötü değil ben kulanıyorum..

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı ak1n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100luk yapabilirsin arkayı max ama 110 olmaz michelin pilot sporty asvalt lastiği yağmur çamur gerçekden çok iyi fren olsun yol tutuşu olsun arazidede kötü değil ben kulanıyorum..
    bu michelin pilot sportynin 100 tabanlı lastiği yok sanırım başka hangi lastik markasını önerirsiniz

Motosikleti
    Var
    Lastikler kalite olduktan sonra sorun olurmu Utkan
    Michelin derim bnde

Pirelli duranın yere basan kısmı daha genismis

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:40 ----------

Kablo bagı ile bagla o kabloları

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    gerçekten michelin pilot sporty çok övgü alıyor herhalde ondan alıcam peki bizim ön lastik 3.00 o nası olcak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)