Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim gözümde driftinde cbr 125 lerden kalır yanı yok bence neden bukadar ah çektin
    pardon ya ben modelleri karıştırdım arkadaş cbr125r demiş ben başka model anladım
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    CBR125R dedi zaten abi
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    driftle cbr 125'in beygir güçleri aynı sayılır cok ufak bi rakam var 0.7mi neydi. fakat torkta drift'i yer Cbr bence. sınıfları ayrı zaten biri SS biri Commuter-Touring.
    İnanmıcaksın ama bi arkadaşımda cbr 125 wardı arkadaşından almış gezmek için 2 arkadaşımdada drift war düz yolda yarıştılar drift geçti bence drift daha seri bir motor ama cbr biraz bakımsızdı herhalde 2012 model bu arada cbr drift daha torklu bence

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    olabilir abi beklenir Drift'ten. yanı Drift'i hafıfe almamak lazım ama CBR125'e de haksızlık etmemek lazım ya sonucta Honda ve 125cc'siyle abilerinin SS grubunda yanlıs yapmıs CBR'Yi gecen drift'ciler cok ayıp cok

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    walla 2 motorunda arkasına bindim gerçekten drift daha seri ya arkadaşlar benım arkadaşın driftte titreşim arttı 3650 km de bakımları düzenli yapıldı neden olabilir bu titreşim artması yağdan fln yazmıssınız ama ?

nebri_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150 mucize alet
    eşimle birlikte gebze ağva arasini dolaştık geldik. Şimdi oturdum. 180 km yol yapmisiz. Artci olmasına rağmen o köy yollarında 3. vitesten aşağıya inmesini diyebilirim. Tabiki bunda lastiklerinde payı büyük. Şu an motorumu bir kez daha testlerinden geçirmiş oldum. Üzmedi beni eve getirdi. Çok mutluyum. Karanlikta yol almak ise ayrı bir keyifti aydınlatmanın yeterli olduğu karanlikta daha iyi anlaşılıyor. Çok güzel bir gündü bu makineyi almama sebep olan ve yardimlarini esirgemeyen forum kullanicilarina ayrıca tavsiyelerinden dolayı teşekkür ederim. Video var yuklryebilirsem inşallah...
    ugrgnr bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı nebri_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eşimle birlikte gebze ağva arasini dolaştık geldik. Şimdi oturdum. 180 km yol yapmisiz. Artci olmasına rağmen o köy yollarında 3. vitesten aşağıya inmesini diyebilirim. Tabiki bunda lastiklerinde payı büyük. Şu an motorumu bir kez daha testlerinden geçirmiş oldum. Üzmedi beni eve getirdi. Çok mutluyum. Karanlikta yol almak ise ayrı bir keyifti aydınlatmanın yeterli olduğu karanlikta daha iyi anlaşılıyor. Çok güzel bir gündü bu makineyi almama sebep olan ve yardimlarini esirgemeyen forum kullanicilarina ayrıca tavsiyelerinden dolayı teşekkür ederim. Video var yuklryebilirsem inşallah...
    abi böyle yorumları gorunce yerımde duramıyorum sankı kapalı olan mondial bayısını aactrıp hemen drift'i altıma alasım geliyor beklıyorum video'yu abi, fotografda cektıysen gorebılırsek ıyı olur

zahter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kocasının Mondial MH 125Drift'inde ARTÇI şmdilik
    ugrgnr bunu beğendi.

zahter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kocasının Mondial MH 125Drift'inde ARTÇI şmdilik

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

artçı olarak eşimin arkasında ancak bu kadar çekim yapabildim. Rüzgara karşı telefonu düşürürüm diye çok elime almadım.Ama kask kamerası almak şart
    ugrgnr bunu beğendi.

crayz_metin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift
    cbr 125R ın görüntüsü duruşu 6 vites olması felan hoşuma gidiyor. Özelliklede 6. vites olması ve km göstergesinin digital olması. Ben genelde düşük devirlerde kullanırım motoru. Driftte 5 vitesli olduğu için 5. viteste ortalama 100 km hızda felan biraz fazla bağırır cbr'a göre. Uzun yolda felan cbr 6. viteste driftten daha düşük devirde gider. Ne bileyim görüntüsü felan daha çok hoşuma gidiyor ss olduğundanda kaynaklı biraz. Onun için videolara baktıkça iyice içleniyorum
    ugrgnr bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Mt09

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

buda benim canavar bu aralar ii takılıyoruz beraber
    ugrgnr bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 150 MR VultuRe
    s.a ümit krdşm motor nerede acaba ben ciddi alıcıyım sakaryada oturuyorum eger sakaryaya yakınsanız motoru görmek isterim.

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    yaa arkadaşlar burda milyon kez yazıldı motorlarınıza otomobil yağı koymayın otomobil yağı 5000-6000 devir çeviren makinelere göre yapılmıştır. bizim motorlarımız 10000 devirde redline a giriyo!!!
    ayrıca motosikletlerin şanzumanlarıyla silindir yağlaması aynı yağla yapılır ama otomobillerin vites yağı farklıdır motor yağı farklıdır. otomobil yağının vitesinize zararı vardır...
    heee ama sizin tercihinizdir ne yapmak isterseniz yapın ama burda insanları yanlış bilgilendirmeyin. motora motor yağı konulur. siz hiç patatesi margarinle kızartanı gördünüz mü?

---------- Post added at 09:21 ---------- Previous post was at 09:19 ----------

Alıntı SakaryaM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a ümit krdşm motor nerede acaba ben ciddi alıcıyım sakaryada oturuyorum eger sakaryaya yakınsanız motoru görmek isterim.
    kardeş sen ümite sormuşsun ama ben görünce cevaplamak istedim. motor istanbulda avrupa yakasında görmek istersen ümit numarasını yazmış ordan ulaşabilirsin...
    viper17 ve memurmb bunu beğendiler.
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı SakaryaM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen eray abinin dedigi gibi ..
    motor avrupa yakasında istanbulda..
    2 gün içinde satıldı satıl dı satılmadı..
    arkadaş kullanmaya devam edecek motoru..
    0546 678 85 88 nodN ulaşabilirsin

crayz_metin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa arkadaşlar burda milyon kez yazıldı motorlarınıza otomobil yağı koymayın otomobil yağı 5000-6000 devir çeviren makinelere göre yapılmıştır. bizim motorlarımız 10000 devirde redline a giriyo!!!
    ayrıca motosikletlerin şanzumanlarıyla silindir yağlaması aynı yağla yapılır ama otomobillerin vites yağı farklıdır motor yağı farklıdır. otomobil yağının vitesinize zararı vardır...
    heee ama sizin tercihinizdir ne yapmak isterseniz yapın ama burda insanları yanlış bilgilendirmeyin. motora motor yağı konulur. siz hiç patatesi margarinle kızartanı gördünüz mü?

---------- Post added at 09:21 ---------- Previous post was at 09:19 ----------

Eray margarinle kızaran patates daha görmedim ama yağsız kızaran patates gördüm

KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    evet bende gıttım aldım drıft mh 125 beyaz sıyah gostergelı ıstedım cok guzel yapmıslar bu sefer eve getırdım kardesım surdu bende arabayı 5 le rampa cıkıyor masallah kullananlar cbf ybr tvs kafa tutamıyor dıyor ama en cok yaklasan tvs daha surme ımkanım olmadı malum zaman bulamadım yaza bol bol kullanacagım

nebri_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150 mucize alet
    Alıntı KAYA018 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bende gıttım aldım drıft mh 125 beyaz sıyah gostergelı ıstedım cok guzel yapmıslar bu sefer eve getırdım kardesım surdu bende arabayı 5 le rampa cıkıyor masallah kullananlar cbf ybr tvs kafa tutamıyor dıyor ama en cok yaklasan tvs daha surme ımkanım olmadı malum zaman bulamadım yaza bol bol kullanacagım
    Hayırlı uğurlu olsun gule gule kullan kardeşim. Allah kaza bela göstermesin. Rodaja dikkat et ilk 1000 km sonra keyfini surersin uzun ömürler.

alper bozok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 Mh Drift
    Arkadaşlar motorun rolanti ayarını yükseltirsem gaz yemesi (ivmelenmesi) iyileşirmi veya son hızı yükselirmi ?

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı alper bozok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorun rolanti ayarını yükseltirsem gaz yemesi (ivmelenmesi) iyileşirmi veya son hızı yükselirmi ?
    rolantiyle hızın ne alakası var orasını anlamadım rolanti anlayışın nedir başta
    memurmb bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Yeni motoruna kavusan arkadasima hayirli olsun

Rolantinin hizla cekisle alakasi yoktur yazin 1,5-2 arasi ayarlanmali
    Kisin 2-2,5 arasi ayarlarsan calismasi daha rahat olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)