Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
70. sayfa BirinciBirinci ... 20606869707172 ... SonuncuSonuncu

Mondial 150MR Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese selam olsun...

Dostlar bu makinaya tel jant takmış olan var mı? Yahut takılır uyan jant var diyen?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Arkadaşlar,

Farımı değiştirdim,büyüttüm ( 150 kt farı taktırdım ).
    Ön ve arka sinyallerimi değiştirdim ( beyaz lead sinyal taktırdım )
    Arka port bagajı çıkarttım.

Bu tip modifiyeler düşünen arkadaşlar içi fotoğraflar aşağıdaki gibidir.

asde06 ve otobeygir bunu beğendiler.

JuxtaCrucem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390 ABS
    Merhabalar, bu motoru araştırıyorum bu aralar.
    Boy konusunda sıkıntı yaşarmıyım 1.80 boy var.
    Sizce motora göre ideal boy kaçtır?

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı JuxtaCrucem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim açık konuşayım yaşarsın.Benim boy 175 bana bile kısa geliyor motor.

Volteria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Treme Max 150
    Alıntı JuxtaCrucem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerden baktığına bağlı. Benim boy 185 vulture'a binince yakıştığımı söylüyorlar, bende hoş gözüktüğümü düşünüyorum.
    Bence herhangi bir sıkıntı yaşamazsın.

JuxtaCrucem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390 ABS
    Hocam eğer motor ile bi fotoğrafınız varsa atmanız mümkün mü örnek olması açısından. Kilo kaç bu arada?

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    merhaba arkadaşlar,

konyada yaşıyorum burası epey sıcak. motor yağımı değiştireceğim. 10w40 kullanıyorum. yine 10w40a mı devam edeyim. 10w50ye mi geçeyim? ne dersiniz?

Merhabalar bende yeni aldigim vulture icin on cam taktirmak istiyorum...hangi marka ve model almaliyim...onerilerinizi bekliyorum...

Motosikleti
    150 Mr Vulture(15000 km), Mondial MCT 250
    Arkadaşlar motorumu satıyorum forum üyesi arkadaşlara fiyatta daha esnek olabilirim
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5879259/detay/

bu seleden yaptırmak ısteyenler

[IMG][/IMG]

merhabalar bende yenı aldım vultureyı ama arka tarafa bagaj taktıgımda ıkıncı kısı cok sıkısık oluyo bu yuzden daha kullanıslı olan bu seleden yaptırıcam

bu sele pıyasadsa yok o yuzden yaptrımak gerekıo sordum 10 tane uzerı olursa 40 tlye gelıo tanesı ısteyenler 05321301721 arayın toplu yaptıralım seleden ...

Alıntı cihanfoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://<a href="https://hizliresim.c...N1.jpg</a></a>

merhabalar bende yenı aldım vultureyı ama arka tarafa bagaj taktıgımda ıkıncı kısı cok sıkısık oluyo bu yuzden daha kullanıslı olan bu seleden yaptırıcam

bu sele pıyasadsa yok o yuzden yaptrımak gerekıo sordum 10 tane uzerı olursa 40 tlye gelıo tanesı ısteyenler 05321301721 arayın toplu yaptıralım seleden ...
    Bunun yan çanta demirli olanından yaptıramaz mıyız acaba?

otobeygir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE / HONDA CBR 250R çokyakında
    kardeş ben eskişehirde bu yaz sıcaklarından dolayı, ustam 15w50 kullandı. 10w40 sıcak havada su gibi oluyor. pistonlara zarar verme ihtimali oluyor çok ince yağda.
    mondial 150 mr vulture / 2014

Arkadaşlar, düşük hızda arka frene bastığımda aşırı ses geliyor. Ne yapabilirim? Arka fren kampana değil mi? Nasıl söküp temizleyebilirim?

merhabalar mr vulture alacaklar icin motoru biraz tanıtayım.
    ilk vitesli kullanacaklar icin onermem sele alcak ve motor seri oldugu icin ufak bi hareket kafa dikiyor.Fren Sistemi Zayıf Lastiklerinde Cok etkisi var lastik değişimi hakkında cok iyi bilgilendirme yapabilirim isteyenlere.kmde 180 kurus yakıyor normal kullanıma 160 a kadar iniyor.hic durmadan 200 km gittim tık yok bayılma yok şişme yok duz yolda 135 140 ulaşabiliyorsunuz 90 kilo olmama rahmen hıza inanmayanlar olacak onunda resmini cekıp koyabilirim.motor yagının cok etkısı oldugunu gordum 120 mı yaparken zorlanıyordum CASTROL POWER 1 RACİNG 4T 10W-50 1LT kullandıktan sonra makına canavarlastı .

Motosikleti
    Kle 500
    Cozef 1455 e eklemeler yapayım.

150 cc sınıfında çevremde gördüğüm pek çok başka markaya göre hem daha otantik, hem daha seri. Motorun alçak oluşu ağırlık merkezini de aşağıya çekiyor ve oldukça dengeli bir sürüş sağlıyor. Ayrıca elden marş dışında ayaktan marş özelliği de pek çok motordan kendisini ayırmasını sağlıyor. Yakıtı motor hacmine göre normal. Üzerinde gelen lastikler çok güven vermiyor.100 km süratlere kadar titreşim yok denecek kadar az.Ön disk, arka kampana frenler mükemmel değil ama yeterli. Sele alışana kadar biraz sert gelebilir. Ancak artçı için de yeterli alan sağlıyor.Kuyruk taşıyıcısı arka fren lambasının yüksek araçlar tarafından görülmesini kısmen engelliyor, topcase kullanacak arkadaşların topcase üzerine ek lamba koymasını öneririm. Deponun geniş olması hasebiyle geniş koruma demiri yeni kullanacak arkadaşlar için faydalı olacaktır,yatma durumunda depo zarar görmez. Fiyat fayda değerlendirilmesine gidildiğinde önerilebilecek motorlardan biridir.

selamun aleykum beyler bende sıfır motor almayı planlıyorum kararsız kaldım sizden yardım bekliyorum cevap verirseniz sevinirim motorlar

falcon crown 150 bilmeyenler için linki bu

http://www.falconmotosiklet.com/model_detay.php?grupid=70

diğeri ise mondial 150 mr vulture onun linkide bu

http://www.mondialmotor.com.tr/model/touring-motosiklet/150-mr-vulture

yorumlara asılın beyler dörtgözle bekliyorum yorumları

Yan gençler bende lastiklerden muzdaribim..

çok düşük hızda viraja giriyorum zemin hafif ıslak sanki buzda sürüyomuşum gibi bi oyana bi buyana kayıyor :D

yüksek hızlara çıkınca arka teker sarsıyor bi ara patladımı acaba diyorum o derece..

sizden ricam önerdiğiniz lastik modeli varmıdır dişsiz istiyorum ön arka kaliteli olsun=?

Motosikleti
    Mondial 150 Mr
    Alıntı rockinn2009 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan gençler bende lastiklerden muzdaribim..

çok düşük hızda viraja giriyorum zemin hafif ıslak sanki buzda sürüyomuşum gibi bi oyana bi buyana kayıyor :D

yüksek hızlara çıkınca arka teker sarsıyor bi ara patladımı acaba diyorum o derece..

sizden ricam önerdiğiniz lastik modeli varmıdır dişsiz istiyorum ön arka kaliteli olsun=?
    michelin öne 2.75-18 arkaya 120-80-16 taktım memnunum.

EsHero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR 600 K6
    Sakarya'dan Eskişehir'e, Eskişehir'den KIBRIS'a çinli motor nasıl gider diye sorarsanız Vulture gider derim arkadaş.
    Geçen sene satıcam edicem diyordum hiç fırsatım olmadı satmaya bende bir gazla vulture'yi Kıbrıs'a götürdüm şuan çok memnunum.
    İlk motor olarak düşünenler, aklında motor ile alakalı sorusu olanlar danışabilirler.
    Mart 2015'den bu yana 7 bin km olmuş MAŞALLAH. 1 ayda yattığı halde...

Lastikleri kesinlikle değiştirin en iyi yolda bile buz pisti gibi kayıyor.

Merhaba arkadaşlar. Motora genel bir bakım yapmayı düşünüyorum; çünkü şu haliyle pek çekici gelmiyor. Egzozda ve gidonun bazı kısımlarında paslanma var, benzin deposunda hafif bir göçük var ve genel olarak çizikler mevcut. Motora daha temiz bir görünüm katmak için neler yapabilirim?.. Kendim boyayabilir miyim veya bu işi ustasına yaptırsam ne kadar bir maliyet çıkar?

Bir de ön arka toplam 300 lirayı aşmayacak lastik önerebilecek var mı?

REKLAM ALANI
70. sayfa BirinciBirinci ... 20606869707172 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)