Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
73. sayfa BirinciBirinci ... 23637172737475 ... SonuncuSonuncu

Mondial 150MR Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    UFK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mr vulture
    Alıntı asde06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, kamu görevlisi olmam ve yoğun işlerim nedeniyle motorumu ayda 40-50 km kullanabilmekteyim. Motorum yatmaktadır..Bu sebeple satıyorum..Motorun bir ufak yana yatması var..Garantilidir, motora kefilim,hız kesicisi iptal edilmiş orjinal beyin takılmıştır.Üstünde gelen beyin de durmaktadır.. Motorun sıfırı 4.000 TL + plaka+ruhsat+sigorta masraflarıyla hesap edildiğinde 4.500 TL denk geliyor en az..Motorun bütün evrakları tam, ANKARA ERYAMAN'Da önceden randevu alınarak motor görülebilir..Fiyat 3.500 TL ancak ciddi alıcılara bir miktar indirim yaparım.Not: Apaçi türü, kendini bilmez ve ayarsız konuşan tipler hiç bulaşmasın, parasını peşin de verseniz satmam size...Motorun yanında bir adet s beden kask ve zincir kilit hediye edilecektir..
    Hayırlı satışlar
    asde06 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Scream41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu motor kurye motoru yapsam bakımları zamanlı yaptırdıktan sonra 50bin km yaparmı??

Alıntı Scream41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor kurye motoru yapsam bakımları zamanlı yaptırdıktan sonra 50bin km yaparmı??
    Cbf kullandıysanız kuryede bu motor zorlayabilir. Gidonu geniştir ve düşük hızlarda aynı çizgide cbf kadar stabil gidemez.Bu durum biraz da motorun kısalığından kaynaklanır. Kaliteli ve visikozitesi hava sıcaklığına uygun yağ koyduğunuz sürece motor 50000 i çok rahat görür.

Scream41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı enderbilgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf kullandıysanız kuryede bu motor zorlayabilir. Gidonu geniştir ve düşük hızlarda aynı çizgide cbf kadar stabil gidemez.Bu durum biraz da motorun kısalığından kaynaklanır. Kaliteli ve visikozitesi hava sıcaklığına uygun yağ koyduğunuz sürece motor 50000 i çok rahat görür.
    uygun çaplı oldugundan dolayı şirket motor kirası verecek işime geliyor motor fiyat bakımından

IQRI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MR
    Merhaba, motoru yeni aldım ve köyde kullanmaya başladım. Yollar toprak olduğu için yağmurdan sonra çamurda ön tekeri kontrol etmek zorlaşıyor, kayıyor. Köyde toprak yollarda kolay tutanmasını sağlamak için hangi tip yada marka-model lastik kullanmalıyım?

Biran önce ön lastiği değişmem gerek, önerilerinize ihtiyacım var.
    Herkese güvenli-eğlenceli sürüşler dilerim.

Alıntı IQRI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, motoru yeni aldım ve köyde kullanmaya başladım. Yollar toprak olduğu için yağmurdan sonra çamurda ön tekeri kontrol etmek zorlaşıyor, kayıyor. Köyde toprak yollarda kolay tutanmasını sağlamak için hangi tip yada marka-model lastik kullanmalıyım?

Biran önce ön lastiği değişmem gerek, önerilerinize ihtiyacım var.
    Herkese güvenli-eğlenceli sürüşler dilerim.
    Bulabilirsen mezeler me22 al fiyatına göre tutuşu ömrü iyi bi lastiktir

acestor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    reklamlar...
    Alıntı nakiakpinar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ilk iş olarak koltuğu kaplattım ben üstündeyken deri mont vs. iyi duruyorda tek başına biraz yalnız kaldı gibi. Aynı renklerde bir şeyler düşünüyorum yaptırmayı. 2-3 güne mondial ve vulture 150 mr yazısını çıkartıp yerine SCRAMBLER yazan bir sticker ve diğer tarafa bir amblem yapıştıracağım onuda atarım. Görüşlerinizi bekliyorum.
    http://i.hizliresim.com/LA1kjG.jpghttp://i.hizliresim.com/7gM9jW.jpghttp://i.hizliresim.com/PkP8jN.jpghttp://i.hizliresim.com/g8ZdQR.jpg
    Koltuk gayet güzel olmuş

mete gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250r
    daha motorun tadını çıkaramadan kaza yaptık. ön tekerlek amortisor felan kırıldı.motorun öntarafı yalan oldu. güvenilir bir yedek parça adresi önerebilirmisiniz tecrübeli arkadaşlar?

merhabalar buda benim makina yeni aldım 2012 vulture 7500 de aldım. yeni bakımdan çıkmıştık. yeni resimler ve bilgiler paylaşmak nasip olur inş.

ilker_41 bunu beğendi.

Güle güle kullanın. Çok güzel makine. Bende 2014 modelini kullanıyorum titresim falan var ama 2 kişi çok güzel gidiyor. Ayrıca yakıt olarak ekonomik sayılır.

Alıntı cem_uar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın. Çok güzel makine. Bende 2014 modelini kullanıyorum titresim falan var ama 2 kişi çok güzel gidiyor. Ayrıca yakıt olarak ekonomik sayılır.
    tşk ler titreşim bendede var biraz. fakat lastiklerim çok çabuk kayıyor. arka ve ön lastikleri değiştireceğim. birde ön cantı değiştireceğim. lastik öneriniz ne olur ?

Arkadaşlar ön amortisör keçesi kaça kaç?

lastik konusunda birşey diyemeyeceğim. ben orjinali kullanıyorum. fazla hız yapmadığım ve ıslak havalarda kullanmadığım için lastik değişimine ihtiyaç duymadım. ama forumda 3-4 sayfa önve lastik konusunda cevaplar yazılmıştı. kazasız sürüşler.

arkadaşlar krom egzos koruması tarzı şeyi boyatsak nasıl olur veya çıkarsak

Konuyu diriltiyorum sanırım ama bu motoradan almayı düşünüyorum.

Birkaç sorum olacak

1-2 kişi uzun yola çıkmayı planlıyorum bu motorla. Bazende şehir içi turistik geziler 2 kişi rampada çekişi nasıl olur?

2-Ne derece kaliteli malzemesi var parça konusunda yada gidişatta üzer mi?

3-Rodajda artçı alınması hakkında ne düşünüyosunuz?

4-Sizce bu motorun ömrü kaç bin km dir?

5- Genel olarak artılarını ve eksilerini söyleyebilir misiniz?

6-Bu fiyat aralığında (4000) 2 kişi seyahat edebileceğim, önereceğiniz motor var mıdır?
    şimdiden teşekkür ederim...
    KARADAVUT bunu beğendi.

Dostlar bu motordan cafe racer-scrambler custom yapılabilir mi? Düşünceleriniz neler?

Motosikleti
    mondial mr vulture 150
    arkadaşlar merhaba. motorumu geçen ay aldım. 2011 model ancak pek kullanılmamış eski sahibi tarafından garajda beklemiş bi süre. 8 bin kilometrede. İZMİRde yaşıyorum ve mr vulture için güvenebileceğim bi servis veya tamirci arıyorum. bilgi verebilecek olan var mı?

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    dostum öncelikle burası ilan bölümü değil. kamu görevlisi olduğunu neden belirtiyorsun anlamıyorum. insanlar neden ünvanını paylaşma gereği duyarlar? ben de teknoloji şirketinde kaliteciyim. ayrıca sigorta masrafını motoru satınca geri alacaksın. sigortayı kendine yapıyorsun motoru satarken sana bir faydası yok.

Alıntı asde06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, kamu görevlisi olmam ve yoğun işlerim nedeniyle motorumu ayda 40-50 km kullanabilmekteyim. Motorum yatmaktadır..Bu sebeple satıyorum..Motorun bir ufak yana yatması var..Garantilidir, motora kefilim,hız kesicisi iptal edilmiş orjinal beyin takılmıştır.Üstünde gelen beyin de durmaktadır.. Motorun sıfırı 4.000 TL + plaka+ruhsat+sigorta masraflarıyla hesap edildiğinde 4.500 TL denk geliyor en az..Motorun bütün evrakları tam, ANKARA ERYAMAN'Da önceden randevu alınarak motor görülebilir..Fiyat 3.500 TL ancak ciddi alıcılara bir miktar indirim yaparım.Not: Apaçi türü, kendini bilmez ve ayarsız konuşan tipler hiç bulaşmasın, parasını peşin de verseniz satmam size...Motorun yanında bir adet s beden kask ve zincir kilit hediye edilecektir..

Ben de bir süredir Vulture kullanıyorum. Düşük hızda dengesi pek iyi değil. Sürekli bir ayağımı yere koymak için hazır tutuyorum. Son zamanlarda arka teker gaz verince biraz savruluyor. Nedenini anlayamadım. Ara sıra sorun çıkarıyor. Ama küçük sorunlar. Bir keresinde yolda giderken gaz teli koptu. Gaz telinin bu kadar kolay kopması bana ilginç gelmişti. Onun dışında iyi bir motor.

IQRI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MR
    Düşük hızda (2-3 vites) ön taraftan ince-az bir ıslık sesi geliyor. Çözemedim, bilgisi olan var mı?

REKLAM ALANI
73. sayfa BirinciBirinci ... 23637172737475 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)