Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    MCX alanlar dikkatle benı dinleyın kesınlıkle motor koruma demırını ybr esd modelınde olduğu gıbı yukarı kıvrık olanından almayın dizinınz cok kötü carpıyor ve diz örtüsü kullanmak istersenız olmuyor haberınız olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Çok teşekkür, güzel bir uyarı.

---------- Post added at 23:53 ---------- Previous post was at 23:48 ----------

MC X te diz örtüsü kullanan var mı, nereden ve kaça aldınız?
    Orhan KÖNİ

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı Ahmet Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür, güzel bir uyarı.

---------- Post added at 23:53 ---------- Previous post was at 23:48 ----------

MC X te diz örtüsü kullanan var mı, nereden ve kaça aldınız?
    ben kullanıyorum ama eskıden vardı hala yenı onu kullanmaya devam edıyorum sirkecıden aldım doğubank ın arka kapısının karşısında mondial satan arkadaşlar var onlar ıyıdırler esnaf olarak devamlı ordan alışverış yaparım ama sen yınede orda bulunan esnafları dolaş fıyat araştırması yapmalısın tahmını olarak 30 ile 50 arası olması lazım

Motosikleti
    mc x 150 mondial
    s a arkadaşlar benim ehliyet yok alacam ama vermiyorlar ilkokul mezunuyum diye kursdan dediler acılacak telefon nosu birak biz sizi ararız dediler gercekden acılacakmı bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim cezalar fena

Motosikleti
    HONDA PCX
    Askon, teşekkür ederim.
    Orhan KÖNİ

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Bu gün MC nin arka amotisörlerini yine değiştirdim.
    Bu seferde Mobylette amartisörleri taktım arkaya.Gayet yumuşak oldu.Elinde Beldesan ın mobylette amortisörü olan denesin derim.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı eywallah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s a arkadaşlar benim ehliyet yok alacam ama vermiyorlar ilkokul mezunuyum diye kursdan dediler acılacak telefon nosu birak biz sizi ararız dediler gercekden acılacakmı bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim cezalar fena
    cezaların fena oluşunun farkında olman güzel sakın bu konuyu hafıfe alma ilkokul konusunda bir söylenti olduğu doğru kurs ta bunun takıbındedır ve senın gıbı başvuranlar coğalınca onlarda bı sekılde bu konun önünün acılması için baskı yaparlar yada sonuç istendiği gıbı olursa müşterı kacırmamak için senı muhakkak ararlar ama sen yınde peşini bırakma devamlı sor ara olmuyorsa da nasıl alabılırsın kollarını sıva işe başla senın adına kolay gelsın arkadaşım benımde motosıkleti cok sevıp okulu sevmeyen oğlum var elınden gelse ılkokulu bıle okumayacak o derece yani

Muzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Alıntı brein_box adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazladan bi disk fren değişik ön çamurluk biraz daha rahat sele satıpta mc mi X yapmaya yetmedi..
    slm, MCX in Selesi MC ye uyuyormu?? ben Ustaya sordum olmaz dedi nasıl yaptınız?

Motosikleti
    mc x 150 mondial
    mc x selesi sert uzun yolda sorun oluyor cumartesi baba eskiye gittim istanbuldan rahat bi sele değil çözümü varmı arkadaşlar ehliyet için bekle dediler bekliyoz bakalım nolacak yoksa yalan dolan bi diploma alacagım cevaplarınız içinde ayriyetden teşekür ederim askon bi sorun olmassa cumartesi 8 de cafedeyim ama işim cıkacak gibi bi aksilik olursa kusura bakma kardeş

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:25 ----------

ahmet orhan kardeş bu arada motorunda hayırlı ugurlu alsun kardeş allah kaza bela vermesin

Motosikleti
    Honda XL 200< Mondial 150 MC RoadRacer
    Alıntı Muzo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm, MCX in Selesi MC ye uyuyormu?? ben Ustaya sordum olmaz dedi nasıl yaptınız?
    seleler birbirinden farklı olmuyor ne yazık ki
    [B][COLOR="Red"]Roadracer 150 MC[/COLOR][/B]

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    ohh yaa forum azda olsa canlanmış. herkese hayırlı günler dilerim.
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı eywallah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mc x selesi sert uzun yolda sorun oluyor cumartesi baba eskiye gittim istanbuldan rahat bi sele değil çözümü varmı arkadaşlar ehliyet için bekle dediler bekliyoz bakalım nolacak yoksa yalan dolan bi diploma alacagım cevaplarınız içinde ayriyetden teşekür ederim askon bi sorun olmassa cumartesi 8 de cafedeyim ama işim cıkacak gibi bi aksilik olursa kusura bakma kardeş

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:25 ----------

ahmet orhan kardeş bu arada motorunda hayırlı ugurlu alsun kardeş allah kaza bela vermesin
    Dün bir iş görüşmesıne gıttım malum benım işler kışın durgun oluyor bende boş durmayayım dıye gıdıp calışıyorum eğerki perşembe evrakları teslım edersem hemen akabinde cuma çalış dıyecekler durum öyle olunca cumartesi benım gelmem zor olacak calışma saatlerim 12 00 20 00 olacak eğer aksi bır durum olursa ben cumadan buraya durumumu tekrar yazarım

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    hayırlı olsun inşallah üstad

Motosikleti
    Alım Aşamasında :)
    arkadaşlar ben mersinde ögrenciyim ve mc almaya karar verdm fakat ehliyet yok. Szce sabredip bu işe ehliyetlemi girmeliyim yoksa kask takıp dikkat ettkten snra sorun olmazmı polislerin son zamanlardaki davranşlarnı blmyorum

Motosikleti
    HONDA PCX
    Ehliyetsiz binme, birisi gelir sana çarpar ceza yersin.
    Orhan KÖNİ

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    kardeş ehkiyetsiz seni yakaladıkları taktirde 800 TL civarında ceza yersin. Allah korusun birine çarpsan ölümüne sebep olsan içerden çıkamazsın. başın çok ağrır yani bence motora vereceğin paranın bir kısmını git ehliyete harca hem ehliyetini almış olursun hem demotorun için belki daha fazla para biriktirmiş olursun en azından atıyorum 100lük alacağına 150lik daha iyi daha güzel bir motor alırsın.saygılarımla

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    arkadaşlar selamlar.

bende kısmetse bugün mc almayı düşünüyorum.
    mcx le arasındaki tek fark sanırım arka disk fren oluşu. bunun dışında başka bir fark var mı?

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

ErcanC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCX 150
    Alıntı kerem182 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar.

bende kısmetse bugün mc almayı düşünüyorum.
    mcx le arasındaki tek fark sanırım arka disk fren oluşu. bunun dışında başka bir fark var mı?
    merhaba kerem;

benim bildiğim kadarıyla farklar; disk fren, deponun şekli biraz farklı. selesi biraz daha geniş (teknik verilere göre 2 cm galiba), birde lastik ebatları farklı. mc: 90-90-18, mc-x: 110-80-17. bunların dışında varsa bilmiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:13 ----------

Arkadaşlar merhaba;

Geçen hafta aldığım motoru, ruhsat plaka işlerinin de bitmesiyle teslim almaya gittim. Daha doğrusu arkadaşlarımda merak ettiği için arkadaşlarımla beraber gittik. Daha ben hiç sürmeden, teslimatı yapan usta sonra arkadaşlarımın hepsi sürdüler. Çok da memnun kaldılar. Hepsi sevindirik olmuştu. Sevinme sırası bana geldi diye düşünmüştüm. Bir arkadaşımın illa gel arkama otur diye ısrarı üzerine oturmuş bulundum. Tabi ben 90 kg üzeri, arkadaş motorun acemisi, bende (artçı olsam dahi). Akıl o ya; durduğumuz yerde dik rampa Hayde bakalım motor stop eder gibi oldu. Dedim arkadaşa gaz ver gaaaazzz. O da verdi, Allah bismillah önce bi yalpalama sonra ikimizde yerdeyiz. Motor bi yerde biz biyerde. Bize bişey olacak diye çok korktum. Özellikle arkadaşıma. Çok şükür kırık çıkık olmadan ufak tefek zedelerle atlattık. Sonra motora baktık. Bize bişey olmadı ya motor ne olursa olsun dedim. Ama yine de merakla baktım ne oldu diye. Çok şükür onda da bişey yoktu. Gerçi henüz gündüz vakti bakmak nasip olmadı. Hayırlısı. Olayın haricinde motor gerçekten çok güzel. Kazadan sonra aldım kullandım. Alacak olanlara gerçekten tavsiye ederim. Selamlar...

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    hocam yani dakika 1 gol 1 olmuş sizinkisi. çok geçmiş olsun hayırlı uğurlu olsun kardeşim. kazasız belasız sürüşler dilerim.motorla ilgili ilk izlenimlerinizi de burada paylaşabilirseniz sevinirim çünkü bende bu ay başında alacağım inşallah.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)