Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Discovery 150 LF150-9J

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar bende lifan 150 cc motor kullanıcısıyım motorun km si450 oldu motorda 2 kişi hafif bibayır aşağı iniş yaptık motor 120 yi gördü ve motorda bitane titreme yok motoru alırken pek sewmedim ama kullanınca cok memnun kaldım fiyatıda uygun almayı düşünenlere taesiye ederim. . saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Bu lifan discovery 150 de çakmaklık özelliği var mı acaba scooterda varmış ? kullan arkadaşlar bi cevap yazarsalar sevinirim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:02 ----------

Bide ön far ampulu numarası nedir ? h1,h4,h7 mı ?

Motosikleti
    Lifan discovery 150

Buda benim biraz modifiye ettiğim discoverim mercekli zenon far var kafalık değişti .

yakıt tüketiminiz nedir ?

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    biraz daha büyük olsa kafalık dahada ıyı dururmus ama bu halıylede baya guzel olmuş.ustunden cıkan ampul neydı bılıyormusun h4 falanmıydı ?

Motosikleti
    Lifan discovery 150
    üstünden cıkan ampul bu trakör ampulu denenlerden galiba büyük bişi.

bugun zincirden ses geliyordu bi baktım dişli civatası gevşemiş

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    zincir önemli dikkat etceksin eğer alırsak bu motordan xenon var takmak ıstıyorumda ondan soruyorum ne olduguna dıye senin motor kaç km ye geldi bide renkli bi fotosu var mı

Motosikleti
    Lifan discovery 150
    4.000 km de bakımlarını kendim yapıyorum cok güzel motor zenonnu her şekilde orjinal kafaya montaj yaparsında merceksiz cok göz alıyor tavsiye etmem renkli resmi cekince eklerim

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    tamamdır beklıyorum fotoları senden renklendırelım bıraz bu konuyu

xkonblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan discovery 150
    Jusched kardeş bizde böyle değişik kafa takmak istersek ne olarak aratmamız lazım uyum sorunu yaşarmıyız ayrıca daha büyük kafa bulabilirmiyiz? var mı bi bilgin? ;)

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Çok ölü forum arkadaşlar canlandırılam biraz ya foto falan ekleyın en azından elinde olan arkadaşlar..

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    [/COLOR]
    Alıntı moto90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte benim lifan 150.cc işte video su titreşimsiz bir makine tavsiye ederim ...(http://www.izlesene.com/video/lifan-150cc/2740085)
    deponun altındakı o sıyah parça orjınallerde yok nerden bulabılırız onu ve ismi cismi falan varmı onun ya ?

Motosikleti
    lifan discovery 150
    arkadaşlar bugün nette gezerken bi ilan gördüm adama msj attım biizm motorlara da olur mu diye zaten bu tip motorlar için dizayn edilmiştir dedi sizce bu grenaj bizim motorlara uyar mı ne dersiniz? http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7407665/detay/

Motosikleti
    lifan discovery 150
    Alıntı xkonblue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün nette gezerken bi ilan gördüm adama msj attım biizm motorlara da olur mu diye zaten bu tip motorlar için dizayn edilmiştir dedi sizce bu grenaj bizim motorlara uyar mı ne dersiniz? http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7407665/detay/
    Bence bizim motorlara güzel oturmaz sakaryadaymış zaten ben bi ara gidip bakarım ona yene sayfayayazarım resimden bakılıpta alınıcakbişey deil bence

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:55 ----------

Arkadaşlar benim motorda motor bölümünden bi zırıltı geliyo sanki buji sesi gibi sizde boyle bir sıkıntısı olan varmı ? bu arada benim motor daha 800 km de

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:57 ----------

Alıntı semih39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]

deponun altındakı o sıyah parça orjınallerde yok nerden bulabılırız onu ve ismi cismi falan varmı onun ya ?

Ben motoru aldığımda vardı olması lazım sonradan alınan bi parça deilki o
    Uçakla Yarışmakta Sarmıyor Artık[U][COLOR="SeaGreen"] :P[/COLOR][/U]

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı welet54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben motoru aldığımda vardı olması lazım sonradan alınan bi parça deilki o
    ben sonradan takılan bı parça sandım orasını ınternettekı fotolarda lifanın yok orda oyle bi parça ondan sordum orjınalde var yanı o sıyah parca depo altında ?

Motosikleti
    lifan discovery 150
    [QUOTE=welet54;2372826]Bence bizim motorlara güzel oturmaz sakaryadaymış zaten ben bi ara gidip bakarım ona yene sayfayayazarım resimden bakılıpta alınıcakbişey deil bence [COLOR="Silver"]

bu konuda bilgi vermeni bekliyorum ;)

Motosikleti
    lifan discovery 150
    Alıntı semih39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sonradan takılan bı parça sandım orasını ınternettekı fotolarda lifanın yok orda oyle bi parça ondan sordum orjınalde var yanı o sıyah parca depo altında ?
    Tabiki orjinalinde var o parca bugun motoru aldığım yerde baktım diyerlerindede varmı diye hepsinde var sıkıntı yapma yani onu hiç hem o olmasa saten deponun aldıolduğu gibi görünür onun sayesinde cok hoşbi görüntü sağlamışlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:15 ----------

[QUOTE=xkonblue;2373034]
    Bence bizim motorlara güzel oturmaz sakaryadaymış zaten ben bi ara gidip bakarım ona yene sayfayayazarım resimden bakılıpta alınıcakbişey deil bence [COLOR="Silver"]

bu konuda bilgi vermeni bekliyorum ;)
    En kısa zamanda veririm ben merkezde oturmuyorum ilçede oturuyorum gittiğim zaman mutlaka orayada uğrarım ama bizim motorlara oyle şeylere hiç gerek yok giyorum granaj başa bela bence cok zırıltı yapıyo tabi zevk senin ama
    Uçakla Yarışmakta Sarmıyor Artık[U][COLOR="SeaGreen"] :P[/COLOR][/U]

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Tabiki orjinalinde var o parca bugun motoru aldığım yerde baktım diyerlerindede varmı diye hepsinde var sıkıntı yapma yani onu hiç hem o olmasa saten deponun aldıolduğu gibi görünür onun sayesinde cok hoşbi görüntü sağlamışlar[COLOR="Silver"]

Anladım teşekkürler cevap için zaten kısmetse motoru yarın alıyoruz artık devamlı burdayız

Motosikleti
    lifan discovery 150
    arkadaş bendeki de şans motor geldi kutu içinde ön çamurluk yok 1-2 gün daha beklicez zorunlu :( ayrıca welet gerçekten motor grenajsızda çok güzel gözüküo ama araştırmakta fayda var belki ilerde lazım olur ;)

tlgyksl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Discovery 150
    [/COLOR]Arkadaşlar benim motorda motor bölümünden bi zırıltı geliyo sanki buji sesi gibi sizde boyle bir sıkıntısı olan varmı ? bu arada benim motor daha 800 km de

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:57 ----------

arkadaşım benim motorda da var o zırıltı dediğin motorun yapısında var ben 2000 km deyim birçok motorcuyla konuştum bu motorun tabiatı bu diyolar sen gönlünü rahat tut motor güzel...

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    benımde motor bugun geldı ama gercekten bekledığımden daha iyi bi makina cıktı motor sesı görünüşü herşeyi çok iyi kalıplı bi motor daha dısarı cıkartıp kullanmaya vaktım olmadı ama yarın ınş. cıkarıp gezcez biraz bakalım resimlerini eklicem en kısa zamanda.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler