Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Kymco Agility 125 / Agility City 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhaba,
    Son 2-3 haftadır motosikletsiz kaldım,tabi büyük eksiklik hissediyorum Motosiklet alıyorum bi kaç ay içinde satıyorum,motorsuz kalınca da işlerim çok aksıyor,diyorum ki bi scooter alayım ve o sabit kalsın,satmayım vs.
    İş konusunda da çok ihtiyaç oluyor ve gün içerisinde sağa sola gitmek için bir scooter alma düşüncem var(bugün oluştu ya da hız kazandı da diyebiliriz).Acil bir şekilde 1-2 gün içinde almayı düşünüyorum.Bir iki tane 2006 model 1500-1750 aralığında agility 125 var,genel olarak kymco kalitesinden şüphe etmemekle beraber biraz daha para verip başka bir scooter alsam mı diye de düşünmeden edemiyorum,birde 2006 model için o fiyatlar normalmidir,bildiğiniz temiz motor varmıdır?Siz kullanan arkadaşlara da danışmak istedim.Kafamı çelen bir motor daha var,piaggio liberty 200.Bin lira daha verirsem onu da alabiliyorum,kararsız kaldım Piaggio nun fazla yakıtı ve pahalı parçasına karşılık (tabi artı olarak da şık görüntüsü,büyük lastikleri ve 200 cc olması var) kymco nun tahminimce daha ucuz parçası ve daha az yakan bir motosiklet olması durumu var..Düne kadar çok fazla aklımda olmayan bir alet olarak scooterlar konusunda çok bilgiliyim desem yalan olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    yavru.. gel sana agility 200i alalım.. sıfır al kurtul.. süper makina ..
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

5 liram olsa scooter almam abi
    Sağa sola gitmek için alıcam,almışken belki biraz daha iyisini alıp piaggio alırım diyorum emin değilim,ama en son limiti o.5 lere çıkma şansım yok şuan.

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 liram olsa scooter almam abi
    Sağa sola gitmek için alıcam,almışken belki biraz daha iyisini alıp piaggio alırım diyorum emin değilim,ama en son limiti o.5 lere çıkma şansım yok şuan.
    seni kurtarcak 2 makina var kymco agility ve kymco like 125 ikisininde yenisi 3000tl civarındaydı,temiz 2nci elini 2-2,5 arası alırsın,büyük teker agility de olabilir ama biraz daha yüksek fiyatlı bulursun,
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    kymco agility sıfır 3000 bence bunu al.

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,
    Son 2-3 haftadır motosikletsiz kaldım,tabi büyük eksiklik hissediyorum Motosiklet alıyorum bi kaç ay içinde satıyorum,motorsuz kalınca da işlerim çok aksıyor,diyorum ki bi scooter alayım ve o sabit kalsın,satmayım vs.
    İş konusunda da çok ihtiyaç oluyor ve gün içerisinde sağa sola gitmek için bir scooter alma düşüncem var(bugün oluştu ya da hız kazandı da diyebiliriz).Acil bir şekilde 1-2 gün içinde almayı düşünüyorum.Bir iki tane 2006 model 1500-1750 aralığında agility 125 var,genel olarak kymco kalitesinden şüphe etmemekle beraber biraz daha para verip başka bir scooter alsam mı diye de düşünmeden edemiyorum,birde 2006 model için o fiyatlar normalmidir,bildiğiniz temiz motor varmıdır?Siz kullanan arkadaşlara da danışmak istedim.Kafamı çelen bir motor daha var,piaggio liberty 200.Bin lira daha verirsem onu da alabiliyorum,kararsız kaldım Piaggio nun fazla yakıtı ve pahalı parçasına karşılık (tabi artı olarak da şık görüntüsü,büyük lastikleri ve 200 cc olması var) kymco nun tahminimce daha ucuz parçası ve daha az yakan bir motosiklet olması durumu var..Düne kadar çok fazla aklımda olmayan bir alet olarak scooterlar konusunda çok bilgiliyim desem yalan olur.
    Merhaba,

Pazarlıkla 1750 TL'ye falan modeli yeni veya 2006 model olup da temiz olan bir Agility alınabilir kanımca.

Bir kenarda dursun,sağa-sola koşturmada binerim diyorsanız 1750 TL'yi Agility'ye verdiğinize değer kesinlikle.

Fakat ben sürekli bu motor üstünde olurum, ara sıra uzun sayılacak yollara da çıkarım diyorsanız Agility 125 yetersiz kalabilir yer yer.

Gaz kolunu çektiğinizde ibre 100 km/s'yi gösteriyor ama ne hikmetse ülkemiz trafiğinde bu hızda seyretmek bile yetersiz kalabiliyor.

"Yetersiz kalabilir"den kastım ülkemiz trafiğinin seyri ile alakalı malum.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

İlginize teşekkürler arkadaşlar
    Bi kaç ay başka motosiklet alamayabilirim hal böyle olunca da biraz daha seri ve yokuşta sıkıntı çıkarmayacağını umduğum piaggio libertyde karar kılıp dün motorun sahibiyle el sıkıştım.Fiyatı da uygun geldi,bu da büyük etken tabi.Ama kymco agility de kesinlikle güzel bir alet.Eğer piaggio nun fiyatı makul olmasa kesinlikle kymco alırdım
    Keyif dolu sürüşler..

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Hayırlı olsun.

Güle güle kullanın.

arkadaşlar bu gün hava filitresi aldım ama aklımabir soru takıldı orda bitane cıty varmış onu göstererek hava filitresi dedim çıkarken o cıty 200 lük müş benim makina ise 125 lik bir sorun olurmu sizce fiitre şekil şemal olarak aynı ama yapısı falan değişik olmasın.?
    cevaplarsanız sevinirim...tşk.

Motosikleti
    kymco agility city 125
    Hocam dıkkatınızi cektimi bilmiyorumda 2011 agility 125 lerin seleleri biraz farklı daha güzel alçak yapmıslar sanki . Alırken dikkat edilsin arkadaslar bu unsura gidipde 2009 lardan kalanları almayalım. Saygılar...

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı kymco07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu gün hava filitresi aldım ama aklımabir soru takıldı orda bitane cıty varmış onu göstererek hava filitresi dedim çıkarken o cıty 200 lük müş benim makina ise 125 lik bir sorun olurmu sizce fiitre şekil şemal olarak aynı ama yapısı falan değişik olmasın.?
    cevaplarsanız sevinirim...tşk.
    Bir fark olacağını sanmıyorum filtre motora uyuyorsa.

Alıntı .ozgur. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam dıkkatınızi cektimi bilmiyorumda 2011 agility 125 lerin seleleri biraz farklı daha güzel alçak yapmıslar sanki . Alırken dikkat edilsin arkadaslar bu unsura gidipde 2009 lardan kalanları almayalım. Saygılar...
    Benim de dikkatimi çekmişti bu durum.

Fakat yanlış bilmiyorsam Agility'nin selesi yedek parça olarak temin edilmek istendiğinde 2 farklı alternatif sunuluyor.

Bu alçak sele 2011 modellere has olmayabilir.

Bir de bu selenin altına kask sığmayabilir.

Motosikleti
    kymco agility city 125
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir fark olacağını sanmıyorum filtre motora uyuyorsa.

Benim de dikkatimi çekmişti bu durum.

Fakat yanlış bilmiyorsam Agility'nin selesi yedek parça olarak temin edilmek istendiğinde 2 farklı alternatif sunuluyor.

Bu alçak sele 2011 modellere has olmayabilir.

Bir de bu selenin altına kask sığmayabilir.

İyi olmuş ama kontrolü yere yakın oldugundan dolayı daha rahat bir pozisyon sunar hocam her ne kadar kask sıgmıcak durumada gelse

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    agility city 'i gerçkte gördüm hastası oldum diyebilirm çok güzel makina...
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    agility city 'i gerçkte gördüm hastası oldum diyebilirm çok güzel makina...
    motosiklet gibi.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    farketmez her türlü )
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    suzuki bandit 650 sa
    selam arkadaşlar bende suzuki bandit 650 mi sattım.ve ilerde tekrar büyük cc bir makina alsamda satmamak için şehir içi sürekli kullanabileceğim bir agility aldım.(agility almamda bu forumun rolü çok büyük) beyaz far kullanan varmı agility için ne önerirsiniz? haa birde bu konuda philips diamond vision 5000 k ampulleri öneriliyor genelde.daha uygun fiyatlı önerebileceğiniz bir model varmı?

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı emor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bende suzuki bandit 650 mi sattım.ve ilerde tekrar büyük cc bir makina alsamda satmamak için şehir içi sürekli kullanabileceğim bir agility aldım.(agility almamda bu forumun rolü çok büyük) beyaz far kullanan varmı agility için ne önerirsiniz? haa birde bu konuda philips diamond vision 5000 k ampulleri öneriliyor genelde.daha uygun fiyatlı önerebileceğiniz bir model varmı?

Büyük bir motor alınması durumunda bile ,dediğiniz gibi Agility satılmayacak bir motor.

Hayırlı olsun motorunuz.

Güle güle kullanın.

Beyaz ampüller iyi aydınlatmadığı gibi kısa sürede patlayabilmektedir de. O açıdan beyaz ampulleri tavsiye etmem.

Bahsettiğiniz Philips Diamond Vision'ın sanırım 35W'si de yok. 55W ampuller akü açısından sıkıntı olabilir bizim motorlarda.

Aydınlatma için en iyi çözüm xenondan geçiyor fakat bizim motorlara xenon takılabilmesi için alternatörün;yani şarj dinamosunun elden geçmesi lazım.

Ben bir ara xenon kit takmıştım motora. Mevcut alternatör aküyü şarj etmekte zorlanıyor xenon takılı olunca.

Alternatörün bobin sargısını elden geçirmek lazım ama orjinalini bozmayayım dedim.

agility 125 almayı düşünüyorum.
    Merak ettiğim bir konu var.
    Bu motorun tekerleri tubeles mi?
    Değilse bunu değiştirmenin maliyeti nedir?sanırım cantlar da değişıyo.
    Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    beyler agility 125 2. el hemen hemen ne kadara bulabilirim? sıfır 3000 lira zaten
    ayrıca led far takan var mı? takılır mı? çok iyi aydınlatıyor diyolar

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı kadirr26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    agility 125 almayı düşünüyorum.
    Merak ettiğim bir konu var.
    Bu motorun tekerleri tubeles mi?
    Değilse bunu değiştirmenin maliyeti nedir?sanırım cantlar da değişıyo.
    Cevaplarınız için teşekkür ederim.
    Agility'nin lastikleri tubeless.

Tubeless olmasına tubeless fakat inanılmaz orjinal lastikler kesinlikle kalitesiz.

İyi bir lastik büyük oranda kauçuk,bir miktar da nylon esaslı oluyor.

Fakat Agility'de bulunan CST marka lastikler tamamen nylondan yapılma. Haliyle bu lastikler sert.

Yağışsız havalarda bu lastikler çok sorun olmuyorsa da yağışta çok kayıyor.

Ben motorumu fazla kullanmadığım için açıkçası bu zamana kadar önemsememiştim bunu.

Geçtiğimiz ay Sava marka Slovenya malı(Goodyear bünyesinde) lastik aldım 2 adet.

2 lastik için 84 TL ödedim. Lastikler 2009'un 10. haftası üretim olduğu için fiyatı o sebepten ucuz. Diğer türlü de bu lastiklerin teki 50-60 TL arası olur muhtemelen.

Metzeller, Michelin gibi markaların Agility'ye uygun lastiklerinin tanesi ise 80-90 TL arası sanırım.

Alıntı ToLGa_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler agility 125 2. el hemen hemen ne kadara bulabilirim? sıfır 3000 lira zaten
    ayrıca led far takan var mı? takılır mı? çok iyi aydınlatıyor diyolar
    İlanlarda epey fiyat çekiyorlar ama 2000 TL'ye temiz bir Agility alınması lazım esasında.

Like'yi satacak mısınız?

Led fardan kastınız ne bu arada? Xenon'u mu kastediyorsunuz?

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler