Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Arıza konjektör arızası cıktı 1 saat öncesine konustum halletigini söyledi ,Suanda konustum kula da 4 gibi burda olucak
    egelim 43 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    24 saat önce verdiğim sipariş istanbuldan geldi.Yol o kadar çekiyor zaten

Elcik koruma beklediğimden çok büyük çıktı, sevindim.Sis farı da çok küçük.Sis farı resimdeki vidalama deliği olan ile farklıydı aradım yanıltıyorsunuz insanları dedim ilanıda şikayet ettim ama bir delik için 25 tl lik şeyi gönder al yapmak istemedim.silikon anahtarlıkta göndermişler.Bakalım sisi nasıl yapıcaz
    ramizan83 bunu beğendi.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    led lamba döşe sis farı kadar ışık verir heralde ;) hayırlı olsun.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Sisler hakikaten çok ufakmış.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    TEşekkürler, Led alacaktım ama çok apaçivari duruyordu Sanırım eskilerin pasını bir şekilde söküp bağlantı yerlerni yenileyeceğim.Bunu da araya biryere mi taksam napsam Uzay gemisi gibi gezeriz artık arkada da led

Bu adam Ybr ye elcik koruma uyar dedi bari onda sıkıntı çıkmaz umarım
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TEşekkürler, Led alacaktım ama çok apaçivari duruyordu Sanırım eskilerin pasını bir şekilde söküp bağlantı yerlerni yenileyeceğim.Bunu da araya biryere mi taksam napsam Uzay gemisi gibi gezeriz artık arkada da led

Bu adam Ybr ye elcik koruma uyar dedi bari onda sıkıntı çıkmaz umarım
    Gelismeleri merakla takip edyoiruz
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Selamlar,bugün parçacıya dişli gelmiş aldım.
    [IMG][/IMG]
    Orijinal dişlimiz 14T
    [IMG][/IMG]
    Aldığım dişliyi taktım fakat göbekte biraz boşluk var dişli yerinde oynama yapıyor sizin taktığınız 15T dişlilerde oynama varmı?
    [IMG][/IMG]
    Güvenemedim arıza çıkarmasın diye tekrar eski dişliyi taktım.Sizin taktığınız 15T lerde sallantı varmı normalmi yoksa bunuda geri veriim.

Murat hayırlı olsun sisler hakkaten minnacık yanıltıyorlar insanı...

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Bugün kursa gittim belgemi alırım hevesiyle, müdür beyler tatile çıkmışlar belgeler de onu bekliyormuş. Milli Eğitim müdürleri mi neyse onlar haftaya kaldı yine sezon bitiyor. Wolf kapıda yatıyor. Birde karakol için bekleyeceğim .

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaslar..benimmakine 250 kmde dun bi basayim dedim 100 gordum suan icin yeterli birde ön gidon baglantisi hafif gevseme yapmis onu 2. Kez sıktırdim usta yer yapiyo dedi sizce normalmi basina gelen war mi
    tam olarak hangi civata ? ben öndeki hiçbir civatayı sıktırmadım.

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arıza konjektör arızası cıktı 1 saat öncesine konustum halletigini söyledi ,Suanda konustum kula da 4 gibi burda olucak
    neyse olacağı varmış. karakız giderayak bi çelme çaktı ahmet ağaya

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,bugün parçacıya dişli gelmiş aldım.
    http://<a href="http://imageshack.us...3/xtwu.jpg</a>
    Orijinal dişlimiz 14T
    http://<a href="http://imageshack.us...4/3sry.jpg</a>
    Aldığım dişliyi taktım fakat göbekte biraz boşluk var dişli yerinde oynama yapıyor sizin taktığınız 15T dişlilerde oynama varmı?
    http://<a href="http://imageshack.us...7/d1ra.jpg</a>
    Güvenemedim arıza çıkarmasın diye tekrar eski dişliyi taktım.Sizin taktığınız 15T lerde sallantı varmı normalmi yoksa bunuda geri veriim.

Murat hayırlı olsun sisler hakkaten minnacık yanıltıyorlar insanı...
    abi bu işler sakat işler. bence orjinali nasılsa öyle olmalı. yolda atarsa fena yapar adamı..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:22 ----------

Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün kursa gittim belgemi alırım hevesiyle, müdür beyler tatile çıkmışlar belgeler de onu bekliyormuş. Milli Eğitim müdürleri mi neyse onlar haftaya kaldı yine sezon bitiyor. Wolf kapıda yatıyor. Birde karakol için bekleyeceğim .
    karakolda bekleme yok. kursun verdiği evraklarla git aynı günde alırsın.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karakolda bekleme yok. kursun verdiği evraklarla git aynı günde alırsın.
    inşallah abi burdakiler tuhaf git bir hafta sonra demezler umarım.
    Mondial Loyal / Salcano Wolf / Motoran Karry / Regal Raptor 150 / Bajaj Discover 125 ST/ SYM Fiddle 2/ Honda Pcx 125 Motorsuz Araştırma İçerisinde

Motosikleti
    Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah abi burdakiler tuhaf git bir hafta sonra demezler umarım.
    valla evrakları vericeksin. şöförler odasına falan düdükletecekler. sonra bide karakolda düdükleyecekler. 100küsür paran gidecek.
    sabah gitmiştim ben. düdükleme işlemlerinden sonra akşamına ehliyetim hazırdı.

bide o sym orbit felaket yakar bulaşma sakın.. paketçilerde var ondan biliyorum. spacy yada fizy den başka scooter a bulaşma. benden tavsiye sana.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    adil abi, orjinalinde boşluk yoksa, bunda varsa o dişli muhtemelen cg dişlisidir. Uyar. Ben 10 bin km kullandım. Kullanılır ama ybr dişlisi bulabilirsen daha uygun olur. Yani kullanılmasına kullanılır.

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adil abi, orjinalinde boşluk yoksa, bunda varsa o dişli muhtemelen cg dişlisidir. Uyar. Ben 10 bin km kullandım. Kullanılır ama ybr dişlisi bulabilirsen daha uygun olur. Yani kullanılmasına kullanılır.
    Sağolasın Adem,orjinalinde 14T de çok az oynama var,yeni aldığımda daha fazla sağa sola 3mm oynuyor dedim zincir dişli göbek dağılmasın.Üstünde yazan 428-15T dediğin gibi cg dişlisi herhalde şimdilik taksam ybr ninkini alana kadar bi sorun çıkmaz diyorsun değilmi?

Tahsin abi ön takimin baglanti somunu war o gevsiyor direksiyonun orta gobegiradei kromajli somun..ama alt somundn ayar yapilip o somun sikıldi gevsek olunca cukurlarda vurma yapiyo bence montajdan kaynakli ama 2 kere gewsemesi entresan..ön takimi saseye baglayan somun

Motosikleti
    Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahsin abi ön takimin baglanti somunu war o gevsiyor direksiyonun orta gobegiradei kromajli somun..ama alt somundn ayar yapilip o somun sikıldi gevsek olunca cukurlarda vurma yapiyo bence montajdan kaynakli ama 2 kere gewsemesi entresan..ön takimi saseye baglayan somun
    yarın bir bakayım. bende aldığımdan beri kasislerden uçarak geçtiğimde tak diye bir ses geliyor.doğrusu 100-200km gibi başladı o tak sesi gelmeye. belkide dediğin somun gevşediği içindir. tak tuk hep uçarak geçiyorum ben kasislerden. şimdilik birşey olmadı tak sesinden.

Tamam abi bi bak bakayim

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    dün motorun arka dişli göbekte video da gözüken sorun / arıza yaşadım bana arıza göbekte gibi geldi ama bakıp yardımcı olursanız sevinirim ayrıca komple değiştirmekte istiyorum açıkcası ön ve arka dişli zincir arka göbek rulmanı değiştirmek istiyorum kaliteli uygun satan yer varmı bildiğiniz?

https://www.youtube.com/watch?v=SsuH6iE9SiQ&

Motosikleti
    Alıntı erenaltun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün motorun arka dişli göbekte video da gözüken sorun / arıza yaşadım bana arıza göbekte gibi geldi ama bakıp yardımcı olursanız sevinirim ayrıca komple değiştirmekte istiyorum açıkcası ön ve arka dişli zincir arka göbek rulmanı değiştirmek istiyorum kaliteli uygun satan yer varmı bildiğiniz?

km kaç ?
    acilen düzgün bir tamirciye gitmen şart bence. bayaa dağılmış gibi duruyor. belli ettimi birden mi oldu böyle ?

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla evrakları vericeksin. şöförler odasına falan düdükletecekler. sonra bide karakolda düdükleyecekler. 100küsür paran gidecek.
    sabah gitmiştim ben. düdükleme işlemlerinden sonra akşamına ehliyetim hazırdı.

bide o sym orbit felaket yakar bulaşma sakın.. paketçilerde var ondan biliyorum. spacy yada fizy den başka scooter a bulaşma. benden tavsiye sana.
    abi orbit ne kadar yakar hani net bilmiyosanda acaba 100/4litreyi geçermi
    Mondial Loyal / Salcano Wolf / Motoran Karry / Regal Raptor 150 / Bajaj Discover 125 ST/ SYM Fiddle 2/ Honda Pcx 125 Motorsuz Araştırma İçerisinde

Alıntı erenaltun adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Rulman dağılmış,Karaköyde Perşembe pazarını biliyorsundur orada rulman satan dükkanlar var sendeki rulmanların numarasını al oraya git ORS veyaSKF marka rulman al en iyileridir...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)