Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi orbit ne kadar yakar hani net bilmiyosanda acaba 100/4litreyi geçermi
    birde motor ömrü nasıldır bir bilgin varmı abi? tavsiye etmiyorsun ama
    Mondial Loyal / Salcano Wolf / Motoran Karry / Regal Raptor 150 / Bajaj Discover 125 ST/ SYM Fiddle 2/ Honda Pcx 125 Motorsuz Araştırma İçerisinde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Her 2 tarafada hayırlı olsun diyorum,ahmet abime yeni arabası ,meric abime yeni motoru, 2 tarafada kazasız belasız sürüsler dilerim agamı yarı yola kadar gecirdik Bu arada aramıza 7 den sonra dün yeni aldıgı motoruyla cbf 150 ile katılan Fantim de vardı Onada hayırlı olsun diyorum.

fantim bunu beğendi.

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    km kaç ?
    acilen düzgün bir tamirciye gitmen şart bence. bayaa dağılmış gibi duruyor. belli ettimi birden mi oldu böyle ?
    14000 km belli etmişti ama ben zşbcşr bolardı diye çarpıyordur zannettim ve o şekilde git gel 250 yaptım verilmiş sadakam varmış dün farkettim bunuda ama komple set olarak değiştireyim diyorum.

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rulman dağılmış,Karaköyde Perşembe pazarını biliyorsundur orada rulman satan dükkanlar var sendeki rulmanların numarasını al oraya git ORS veyaSKF marka rulman al en iyileridir...
    biliyorum alırım gider bi bakarım..
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    adil abi cg dişliside olur ama cg dişlisinin ybr dişlisine göre sorun çıkarma olasılığı biraz yüksek. Karar senin.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Fatih abi 15 dişli genelde bosluk yapar sorun olmaz.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,bugün parçacıya dişli gelmiş aldım.
    http://<a href="http://imageshack.us...3/xtwu.jpg</a>
    Orijinal dişlimiz 14T
    http://<a href="http://imageshack.us...4/3sry.jpg</a>
    Aldığım dişliyi taktım fakat göbekte biraz boşluk var dişli yerinde oynama yapıyor sizin taktığınız 15T dişlilerde oynama varmı?
    http://<a href="http://imageshack.us...7/d1ra.jpg</a>
    Güvenemedim arıza çıkarmasın diye tekrar eski dişliyi taktım.Sizin taktığınız 15T lerde sallantı varmı normalmi yoksa bunuda geri veriim.

Murat hayırlı olsun sisler hakkaten minnacık yanıltıyorlar insanı...
    adil abi o taktığın dişli cg dişlisi zamanla taktığın yere zarar veriyor bence ybr için üretilmiş 15 dişliler var ondan al tak derim hem boşluk yapmaz hemde zarar vermez

Alıntı erenaltun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün motorun arka dişli göbekte video da gözüken sorun / arıza yaşadım bana arıza göbekte gibi geldi ama bakıp yardımcı olursanız sevinirim ayrıca komple değiştirmekte istiyorum açıkcası ön ve arka dişli zincir arka göbek rulmanı değiştirmek istiyorum kaliteli uygun satan yer varmı bildiğiniz?

https://www.youtube.com/watch?v=SsuH6iE9SiQ&
    ramazan abi rulmanlarda sorun büyük ihtimal sen önce bir sök derim tekeri herşey belli olur ondan sonra birde dişli zincir seti tak yağla zinciri devam et 15-20 bim km arkana bakma tabi bakımlarını yaparsan

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her 2 tarafada hayırlı olsun diyorum,ahmet abime yeni arabası ,meric abime yeni motoru, 2 tarafada kazasız belasız sürüsler dilerim agamı yarı yola kadar gecirdik Bu arada aramıza 7 den sonra dün yeni aldıgı motoruyla cbf 150 ile katılan Fantim de vardı Onada hayırlı olsun diyorum.

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...03159648_n.jpg
    her iki tarafa da tekrardan hayırlı olsun güle güle kullansınlar
    egelim 43 bunu beğendi.
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    ahmet abıden hayır haber varmı.kötayaya varmısmı kı acep.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alana satana hayırlı olsun.Ben elcik korumaları yandan yerleştirdim ama uzun geldi.Satıcıyı aradığımda ybr uyumlu başka ustaya götürün dedi .birşeyler uyduracağım artık bakalım.Tipi de çok hoşuma gitti ya takılacak ya takılacak
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alana satana hayırlı olsun.Ben elcik korumaları yandan yerleştirdim ama uzun geldi.Satıcıyı aradığımda ybr uyumlu başka ustaya götürün dedi .birşeyler uyduracağım artık bakalım.Tipi de çok hoşuma gitti ya takılacak ya takılacak
    takılır takılır biraz sabunlamak lazım
    genede kurye el kılıflarımı hiçbişeye değişmem. kış gelsede taksam gene sıcacık
    salcano_7946 bunu beğendi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Dayım ufak bi kaza yapmış cbf le. Köy içinde önüne birden bisikletli çocuk çıkınca kaçarken yatırmış motoru çocuğa bişey olmamış dayımın bileği çatlamış artçıda da bi iki sıyrık varmış.
    Fazla ayrıntı bilmiyorum birazdan yanına gidicem. dayım aslında şürüşüne en çok güvendiğim insanlardandır ama kaza işte.

Dün de babamn arkadaşının oğlu dereye uçmuş motorla,vefat etmiş. iyice keyfim kaçtı hergün kaza oluyo
    sizin de keyfinizi kaçırdıysam kusura bakmayın paylaşmak istedim

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Tahsin abi halledeceğim, sıkıntı ortaya gelen birleşme aparatlarının birbirine aynı açı ile bakmaması, araya belki eğebileceğim metal bir parça uyduracağım.

Enes geçmiş olsun diyelim, insanın boşluğuna geldimi panikleyip ne kadar ustada olsa beklenmedik şeyler gelişebiliyor.Ben genelde çok sık kaza izliyorum böylelikle elim gaz kolunda hızlı hareket edemiyor.Şehir içi çok tehlikeli gerçekten, zaten belediyeler çok ihmalsiz.Geçen çukurlu yoldan şikayet ediyordum bu sefer çakıl atmışlar, işe bak daha beter tehlike.
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    enes geçmiş olsun. Sen çarpmasanda sana çarparlar. Durum bu.

Motosikleti
    cbf 150
    bodrumda baba ogul acarptı zuppenın bırı...noldukı acaba tutuklandımı ki.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Hiçbirşey olmaz iş adamı ya.Kasksız, yok farı patlaktı gisinden tüm suçu yine ggaribana atarlar.Jaguar arabası vardı yanlış görmediysem, kesin gece sarhoşturda

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:39 ----------

http://www.bodrumhaber.com/baba-ogul...utuklandi.html

Abi sen ne zaman geleceksin?

Motosikleti
    cbf 150
    adaletını.............dunyası

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:42 ----------

murat kardesim.ben artık plan yapmıyorum.hatta yapacagım hıc bı ısı paylaşmıcamda kımseyle.kardesım neye nıyetlensem olmuyo arkadas bu nedır.boy abdestındede sorun yok vallahı kuru yer bırakmıyorum....arkadas 2013 ne kara bı yıl oldu benım ıcın rabbım afatından saklasın ama zor yani.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hız limiti 40-50 km olan bi yolda motora çarpıp 100 metre önünde sürüklemiş. Düşünün artık hızını. 100 metrede duramamış. Artı kaza dan sonra kaçmış. Alkollü olduğu iddaları var. bayramda türkbüküne gittim. Son model 34-35 plakalı araçlar camları açık tavanları açık, müzik son ses, tam gaz, ellerinde biralar. Allah belalarını versin. Kendilerince tatil yapıyolar.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dayım ufak bi kaza yapmış cbf le. Köy içinde önüne birden bisikletli çocuk çıkınca kaçarken yatırmış motoru çocuğa bişey olmamış dayımın bileği çatlamış artçıda da bi iki sıyrık varmış.
    Fazla ayrıntı bilmiyorum birazdan yanına gidicem. dayım aslında şürüşüne en çok güvendiğim insanlardandır ama kaza işte.

Dün de babamn arkadaşının oğlu dereye uçmuş motorla,vefat etmiş. iyice keyfim kaçtı hergün kaza oluyo
    sizin de keyfinizi kaçırdıysam kusura bakmayın paylaşmak istedim
    enes geçmiş olsun allah beterinden korusun inş. bir daha göstermesin

bende motorumun resmini koyayım salcano değil ama kuzeni sayılır motor bayadır yıkanmıyorda batık biraz

---------- Post added at 19:43 ---------- Previous post was at 19:10 ----------

s.a. arkadaşlar gençlik mi cahillikmi işte motorumun motoru sapa sağlam sorunsuzken gittim silindir büyütme flan işine girdim bu arad motorum kadırga kd125 ybr motoru var üzerinde denemelerim sonuç vermedi ve randuman tutmadı bende söküp orjinal silindirini taktım ama arada ne yaptım bilmiyorum motordan ses geliyor şuan büyük ihtimal krank kolundan ama size sorayım dedim sesin oluşu nasıl derseniz açıklayayım

motor rolantide iken ses var tık tık tık diye gazı verip yüke binince kalkarken ses çoğalıyor 5 bin devire kadar ses var sonra sesi kesiyor istediğin kadar aban redlinaya sok ses yok motor komprosöre binsin devir 2-3 bine düşsede yine ses yok gaza bastığın an ses başlıyor yine 5 bin devire kadar birde sabit gidersem 4 binde flan yine ses kesiyorgaza bas çek yapayım ses gelip gidiyor yani motora yük binince ses oluyor bunun sebebi ne olabilir krank kolu boşluk mu yapmıştır sizce yoksa başka bir sebep mi var

rolantideki sesi

http://www.youtube.com/watch?v=3eN-RqyKUes&feature=youtu.be

oralet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    s.a youtube da birkaç video izledim egzoz sesi rölantideyken tangur tungur çıkıyor sizde de böyle mi? almayı düşünyordum bu motoru ama egzoz sesi birden caydırdı :(

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    du fatih cepten arayamda bi konuşam. Benimkinden uğultu şıkırdama gibi geliyodu.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı oralet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a youtube da birkaç video izledim egzoz sesi rölantideyken tangur tungur çıkıyor sizde de böyle mi? almayı düşünyordum bu motoru ama egzoz sesi birden caydırdı :(
    ciddi mi şaka mı hocam bu yazın ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:35 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enes geçmiş olsun allah beterinden korusun inş. bir daha göstermesin

bende motorumun resmini koyayım salcano değil ama kuzeni sayılır motor bayadır yıkanmıyorda batık biraz

http://l1308.hizliresim.com/1d/h/rjcpd.jpg

http://n1308.hizliresim.com/1d/h/rjcuf.jpg

http://n1308.hizliresim.com/1d/h/rjcvt.jpg

---------- Post added at 19:43 ---------- Previous post was at 19:10 ----------

s.a. arkadaşlar gençlik mi cahillikmi işte motorumun motoru sapa sağlam sorunsuzken gittim silindir büyütme flan işine girdim bu arad motorum kadırga kd125 ybr motoru var üzerinde denemelerim sonuç vermedi ve randuman tutmadı bende söküp orjinal silindirini taktım ama arada ne yaptım bilmiyorum motordan ses geliyor şuan büyük ihtimal krank kolundan ama size sorayım dedim sesin oluşu nasıl derseniz açıklayayım

motor rolantide iken ses var tık tık tık diye gazı verip yüke binince kalkarken ses çoğalıyor 5 bin devire kadar ses var sonra sesi kesiyor istediğin kadar aban redlinaya sok ses yok motor komprosöre binsin devir 2-3 bine düşsede yine ses yok gaza bastığın an ses başlıyor yine 5 bin devire kadar birde sabit gidersem 4 binde flan yine ses kesiyorgaza bas çek yapayım ses gelip gidiyor yani motora yük binince ses oluyor bunun sebebi ne olabilir krank kolu boşluk mu yapmıştır sizce yoksa başka bir sebep mi var

rolantideki sesi

http://www.youtube.com/watch?v=3eN-RqyKUes&feature=youtu.be
    fatih benim motor yağsız kaldığında tarifine benzer bir ses yapıyordu ..
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)