Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GabrieL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano wolf 125
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr ve muadili motorlarda(wolfte de) yağ filtresi yok. yağ süzgeci var sadece. oda değişen birşey değil. debriyaj kapağı açılınca görebilirsin. çapaklar olur üstünde temizler geri takarsın.
    genelde debriyaj balataları değişeceği zaman okadar.

http://www.rialli.com/static/images/..._w165_h120.jpg
    Eyvallah abi saolasın bilgi için yavaş yavaş çözeceğiz motoru Birde benim motor daha 1300 km de. 3.cü viteste 7 bin deviri geçiyor. 4 yada 5 de geçmiyor acaba ibre mi bozuk anlamadım.geçen yolda araç solluyordum.Gazı az daha açınca farkettim ki tam gaz vermişim fakat ibre 5. vitesde hala 7 bini geçmedi :D Cevaplarsanız çok iyi olur.acaba devir saatinde mi bi sıkıntı var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı GabrieL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah abi saolasın bilgi için yavaş yavaş çözeceğiz motoru Birde benim motor daha 1300 km de. 3.cü viteste 7 bin deviri geçiyor. 4 yada 5 de geçmiyor acaba ibre mi bozuk anlamadım.geçen yolda araç solluyordum.Gazı az daha açınca farkettim ki tam gaz vermişim fakat ibre 5. vitesde hala 7 bini geçmedi :D Cevaplarsanız çok iyi olur.acaba devir saatinde mi bi sıkıntı var
    acemi olduğum için otobanda vites geçişlerini bazen bende hızlı yapıyor ve 5 vitese çarçabuk ulaşıyordum...ve 5 viteste iken motor 5.000 devirde ise çabucak yüksek devirlere çıkamıyor veya hafif yokuş var ise sabit duruyordu.. motosikletin devirlerini yaptırarak vitesleri değiştirirsen belkide 5. viteste yüksek devirlere çıktığını görebilirsin.. bende öyle olmuştu..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı GabrieL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor açılacak zamanla. okadar zorlama. 7.000 devir üstü zararlıdır motora. 5. vites 7000 devir demek 90km gibi bir hız yapar. buda bu motor için yeterli bir hız. devamlı yüksek devir zorlarsan 3 vakte kadar krank piston eline alırsın dostum.
    biz aldık zamanında siz almayın...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:10 ----------

Alıntı wampaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar sonunda bende bir wolf alıyorum sanırım artık.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4739911/detay/

Kırklareli valide hanımın memleketi bende istanbuldayım arkadaşla bası gidip alıp geleceğiz bir aksilik olmazsa.
    Adama 2300 den ine ine 1900 e indi depoda ezik var gibi 1750 teklif edeceğim kabul ederse alacağım bu arada adil abi motorunu satıyorsan alabilirim
    bu paraya düşmemiş motor alman zaten zor. bence motor sesini dinle. rolanti 1000 devirdeyken motorda ses var mı ona bak. tak tak diye ses olmamalı.
    gazı kökleyip duman atma varmı ona bak.
    birde bak orası burası yamuk mu diye. ağır kazalı ise bulaşma. fiyat çok uygun . ufak düşmeler olabilir. ama dediğim gibiyse alınır.
    wampaa bunu beğendi.

GabrieL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano wolf 125
    motor açılacak zamanla. okadar zorlama. 7.000 devir üstü zararlıdır motora. 5. vites 7000 devir demek 90km gibi bir hız yapar. buda bu motor için yeterli bir hız. devamlı yüksek devir zorlarsan 3 vakte kadar krank piston eline alırsın dostum.
    Anladım abi.Dediğin gibi 7bin devirde 90 km/h sürat yapıyor.Fazla zorlamıyacaz Motorda 10 bine kadar normal gösteriyor saatte ondan sonrası redline olarak koymuşlar.O yüzden kafama takılmıştı.Aydınlattın saolasınız hepiniz.Hayırlı günler ve de kazasız sürüşler herkese..

wampaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf S 125

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:10 ----------

bu paraya düşmemiş motor alman zaten zor. bence motor sesini dinle. rolanti 1000 devirdeyken motorda ses var mı ona bak. tak tak diye ses olmamalı.
    birde bak orası burası yamuk mu diye. ağır kazalı ise bulaşma. fiyat çok uygun . ufak düşmeler olabilir. ama dediğim gibiyse alınır.
    Yarın bakmayı düşünüyorum ama nasip kısmet. Sağ olasın bilgiler için.
    Sürat Felakettir. -Kamlumbağa

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs

gazı kökleyip duman atma varmı ona bak. siz burda bu kelimeyi kullanmışsınız, ben motorumu kullanıcam ve satılığa çıkardığım zaman adam durduk yere sırf duman atıyor mu diye bakmak için motorun gazını köklicek kusura bakmayın ben motoruma güveniyorum, ben o adamın boğazını gıdıklarım, lafım size değil ama gaza yüklenin kelimesi iyi kullanıcılar için hoş olmamış sizin motora aynısını yapsalar ne tepki verirsiniz yapsın ne olcak mı dersiniz.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Toplam 509km.lik Balıkkesir festivaline kazasız belasız gittim geldim.Malkaradan bir yol arkadaşı çıkmıştı motorunun lastiklerini değişmesi yüzünden Cuma akşam saat 17.00 civarı yola çıktık. Gidişte festival yolunda(toprak berbat bir yol)arkasındaki filedeki 1.5 lt.lik su şisesi düştü tan ön tekere denk geldi düşme tehlikesi atlattım.Dönüşte yolda aniden durdu az kalsın çarpacaktım,bileğinden arı sokmuş baktım montunun kollarından serçe kuşu bile girer neyse ilk arı sokmasından 2-3 saat sonra bunu yine arı soktu dizinden (dizlikte var).Lapsekiden Gelibolu feribotuna bindik,buna ben feribottan indikten sonra ilk benzinlikten benzin alıcağımı söyledim,feribottan indik yola çıktık ben benzinliğe girdim baktım bu gidiyor neyse aldım benzini çıktım yola, yolda beklemiştir dedim insan olan bekler birşeymi oldu kaza,maza ama yok tlf bile etmedi bilseydim tek başına giderdim ...Siz siz olun tanımadığınız sürüşünü bilmediğiniz kişilerle yola çıkmayın...
    Gelelim resimlere.Gidişte feribotta tanıştığım Hırvat motorcular Mito ve eşi Mina
    [IMG][/IMG]
    Gece Bandırmada
    [IMG][/IMG]
    Festivalden bir görüntü
    [IMG][/IMG]
    Çadırım
    [IMG][/IMG]
    Festivalden bir folklor gösterisi
    [IMG][/IMG]
    M.T.Netten Tolga ve ben
    [IMG][/IMG]
    M.T.Netten ben Tolga ve eşi Huri hanım
    [IMG][/IMG]
    Ben ve Salcanom
    [IMG][/IMG]
    Festival hatırası
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:46 ----------

Biga Lapseki arasında biryer
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Festival giriş ücreti 5tl çadır ücreti yoktu verilen hediyeler 1.Şapka 2.Tişort 3.Sertifika 4.Bayrak.
    [IMG][/IMG]
    Hediye tişort
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

Festival 10.yıl marşı
    https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:59 ----------

Festivalden folklor gösterisi

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Süpersin adil abi

Motordan yoldaki kamera görüntülerini faceye yükledikten sonra atıcağım çok uzun sürüyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:03 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süpersin adil abi
    EyvAllah Adem

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Bende "Adil abi fotoğraflar nerde" diye sormak için girmiştim nete ama koymuşsun bile....

Gezi başlangıcın pek iyi olmasa da devamı güzel ilerlemiş.. Kazasız belalsız bitirmişsin..

İnşallah beraber bi festivalde gezide karşılaşmak nasip olur..

Olmadı Tekirdağ'a gelirim artık...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende "Adil abi fotoğraflar nerde" diye sormak için girmiştim nete ama koymuşsun bile....

Gezi başlangıcın pek iyi olmasa da devamı güzel ilerlemiş.. Kazasız belalsız bitirmişsin..

İnşallah beraber bi festivalde gezide karşılaşmak nasip olur..

Olmadı Tekirdağ'a gelirim artık...
    Aslında akşam koymuştum,baktım sitede gözükmüyorum o kadar uğraşmıştım sinir oldum ,şimdi attım resimleri.İnşAllah Salih belki bir festivalde karşılaşırız...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:28 ----------

Gidiş gelişim esnasında havadan sorunum olmadı ama dönüşte Çanakkale Gelibolu yolunda Lodosa yakalandım felaketti...

Motosikleti
    Güzel gezi olmuş, buluşamadık ama olsun belki başka festivalde buluşuruz. Bende Orhan gaziye giderken rüzgara tutuldum havada kötüleşmeye başladı Yalova merkezden binim dedim feribota demez mi 40 Tl diye hemen tüydüm doğru topçular, 8:30 gibi eve geldim yağmur çıselemeye başladı. Adil abi siz neden erken ayrıldınız ki lapsekide olduğunuzu söylediniz görüştüğümde.

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Sanırım yaşanılanlarda sorun ve huzursuzluk oluşmuş. Peki o zaman bende cevap vermeye çalışayım.

İlk öncelikle bu yolculuk için bende kendimi tek olarak hazırlamıştım ve toplamda 600-650 km yola yapacaktım gidiş dönüş. Fakat neden birlikte gidilmesin diyerek yol arkadaşı aradım forumdan fakat çıkmadı veya rotası uyuşan arkadaşlar olmadı bilemem orasını. Adil abi bana forumdan özel mesajla ulaşmış telefon numarasını verdi irtibatlaştık ben Malkara dan çıkacaktım Adil abi de Mürefte den çıkacaktı. Buluşma noktamız Keşan dan sonra olacaktı.

Neyse Gelibolu'ya 15 km kala yola devam ederken aynadan arkaya baktım ve siyah motorlu biri yaklaştı ben tanıdım ve durdum selamlaştık ve yolumuza devam ettik.

Malkaradan bir yol arkadaşı çıkmıştı motorunun lastiklerini değişmesi yüzünden Cuma akşam saat 17.00 civarı yola çıktık.

Geç çıkmamın sebebi lastiğin geç gelmesinden dolayı oldu ve o kadar yolu dandik lastiklerle gidemezdim motoru da yüklemişim. Ayrıca ben zaten telefonda da söyledim abi eğer geç olursa senin için çıkma istersen dedim ben lastikleri taktırır giderim dedim yok sorun değil hallet işlerini çıkarız dedin.

Öncelikle yolculuk hazırlığımı ben 2 gün önceden yaptım çantalarım malzemelerim falan yedek buji gaz teli debriyaj teline varana kadar aldım ve takım çantamı yağmurlukları falan tam takır hazırladım. En son teker kaldı motorun üzerindeki tekerlek fabrika çıkışlı nylon cst tekerlekler vardı. Tamirci arkadaşın yanına gittim çarşamba günü ve elinde sadece ön teker vardı arka teker kalmamıştı tamam dedim sipariş verelim gelsin takalım cuma günü yola çıkacağım. Perşembe günü nöbetçiydim neyse cuma günü oldu ve normalde mesaiye devam ediyoruz ama ben izin aldım öğleden sonra erken çıktım işlerimi halleder yola çıkarım dedim ve zaten işlerim bitmişti sadece tekerlekler takılacaktı.

Cuma günü saat 2 de gittim tekerlekler gelmemişti telefon etti ve 1-2 saate gelir dedi tamam dedim bende eve gidip motoru yükleyip oradan tekerlekleri taktırıp direk yola çıkarım dedim. Saat 5 te gittim ve yeni gelmişti arka lastik hemen taktırdım yola çıktım.

Tekerlekleri 2 gün boyunca beklememin sebebi benim motorun üzerinden çıkan cst lastikleri de alıp fiyattan düşecekti yani lastikler elimde kalmayacaktı. Yoksa internetten alırdım 1-2 güne gelirdi taktırırdım.

************************************************** ***********************************

Gidişte festival yolunda(toprak berbat bir yol)arkasındaki filedeki 1.5 lt.lik su şisesi düştü tan ön tekere denk geldi düşme tehlikesi atlattım.Dönüşte yolda aniden durdu az kalsın çarpacaktım.

Bu durum için bir şey diyemem ben o şişeyi Malkara'dan çıkışta aynı şekilde arka sırt çantanın üzerine lastiklere sıkıştırdım ve yolda durduğum zaman içtim kullandım yani km lerce geldim sorun olmadı ama toprak ve çakıllı yolda sarsıntıdan dolayı kaydı çıktı ne yapayım ayrıca düşer düşmez patladı aktı gitti yani motorla üzerinden geçseniz de bir şey olmazdı merak etmeyin tehlikeli bir durum söz konusu değildi ama neyse yine de canın sağolsun ne diyeyim.

************************************************** *******************************************

bileğinden arı sokmuş baktım montunun kollarından serçe kuşu bile girer neyse ilk arı sokmasından 2-3 saat sonra bunu yine arı soktu dizinden (dizlikte var)

Yol asfalt ve sağlı sollu yeşillik ve tarlalar halindeydi zaten yolda onlarda sinek arı böcek monta kaska çarpıyor yani. Neyse 80-90 km hızla giderken aniden sağ bileğimde acı hissettim ve hemen paniklemeden bir süre gittim ve aynalara baktım dörtlüleri yaktım çift fren yaparak sağa çektim hemen eldiveni çıkarım montun kolunu açtım ve arı zaten çarpmış ve arka kısmı kopmuş iğnede saplanmıştı neyse çıkardım elimle ve giyindim yola devam ettik.

Yani Adil abinin o kuş girer dediği ve gördüğü zaman ben kolumu açmıştım. Bizde biliyoruz montun kollarının kapatılacağını börtü böcek gireceğini falan neyse yine de canın sağolsun.

Ha diğer arı sokma mevzusu ise yine yola devam ederken sol dizliğin arasından girdi bu sefer de ve sol diz kapağımın üst etli kısmında bir acı hissettim ve yine durdum malum yine arı sokmuştu iğneyi ve arıyı çıkardım pantolon üzerinden ve dizliği giydim yola devam ettik.

Benim elimde olan bir şey değil ne yapabilirim yani arı geldi girdi soktu en azından panikleyip frenleyip kayıp düşüp kaza geçirmedim bilincim aklım yerindeydi.

Ayrıca Adil abi yani önünde ben değil de başkası olabilirdi araba kamyon traktör vs sonuçta aniden yaşanan bir olay yani benim yüzümden olan bir şey değil ki diyorsun ki durdu az daha çarpacaktım falan yani ne yapabilirim panik yapsaydım veya yolun ortasında frenleseydim ben düşerdim sende benim peşime düşerdin ama ben frenledim sağa yanaştım durdum.

Bu arada bacağımda bir şey yok ama sağ bileğim sızlıyor ve birazda şişlik var. Neyse olsun yine de can sağolsun diyelim.

************************************************** ****************************************

Lapsekiden Gelibolu feribotuna bindik,buna ben feribottan indikten sonra ilk benzinlikten benzin alıcağımı söyledim,feribottan indik yola çıktık ben benzinliğe girdim baktım bu gidiyor neyse aldım benzini çıktım yola, yolda beklemiştir dedim insan olan bekler birşeymi oldu kaza,maza ama yok tlf bile etmedi bilseydim tek başına giderdim.

Evet abi doğru diyorsun dedin ki ilk benzinlikte alırım diye ama şehir çıkışında falan vardı durmadın devam ettik. Ben zaten sürekli arkama aynadan bakıyorum ve seni gözetliyordum gidişte de gelişte de bu şekilde yaptım ve çoğu zamanda mesafe açılınca hızımı düşürdüm gelmeni bekledim.

Dönüşte yine aynı şekilde aynadan baktım ve bir ara gözden kayboldun yavaşladım sonra baktım geliyorsun arabaların arkasndan ve normal devam ettim sonra yine baktım bu sefer yine yoksun bende zaten Şarköy yol ayrımına yaklaşmıştım gittim orada bekledim 10-15 dk kadar vs telefonda yine çekmedi aradım ulaşamadım. Kendi kendime dedim herhalde yanlış anladı beni durdu bir yerlerde gelmedi falan sonra giyindim yoluma devam ettim. Ha yine de büyüğümsün kusurumuz olduysa affola ne diyeyim.

************************************************** ***************************************

Siz siz olun tanımadığınız sürüşünü bilmediğiniz kişilerle yola çıkmayın.

Evet doğru tanımıyorduk birbirimizi ve zaten tanışmak için buluştuk görüştük ama anlaşılan memnun kalmamışsın hiç sorun değil senin canın sağolsun Adil abi.

Sürüş konusunda profesyonel değilim ve çoğumuzda amatörce kendi halimizde kullanıyoruz. Şimdiye kadar motosiklet kullanmadım bilmezdim de ama 3 aylık motosiklet tecrübemle bu festival üçüncü yolculuğumdu ve ilk 500 km üzeri yolcuğumdu buna rağmen kazasız belasız yoluma devam ettim ekipmanlarımı aldım lastiklerimi taktırdım giyindim kuşandım yola çıktım. Ha ben zevk aldım gezdim dolaştım başka yerler gördüm ortam gördüm ve en önemlisi gece ve gündüz şartlarında motosikletimle yol tecrübesi yaşadım yollarda yaşadığım hataları kendime ders edinerek bir daha ki seferki yolculuklarımda daha dikkatli olacağımı bir kenara yazdım.

Bu arada nacizhane bir önerim olacak. En kısa zamanda kullandığınız telefon hattınızı değiştirip genel olarak kullanılan hatlardan birini alınız yoksa yaşadığınız olay traji komik bir olaydı ve abartılmıştı.

Ayrıca festivalde de sahneden Adil Özel diye anons yapılınca şaşırdık ve gittik meğer ailesi Adi Özel den haber alınamıyor festivale gitti kayıp falan diye facebook da yazmış.

Bir ara tırstım dedim şimdi haberler çıkar yanında da birisi vardı kayboldu haber alınamıyor diye sonra şüpheli konumuna düşecektik ama Allah'a şükür sorun olmadı.

Neyse olmuşla ölmüşe çare yok derler. Olan oldu bitti geçti gitti. Ben yine de hürmet eder ellerinden öperim sağlıcakla kalın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş, buluşamadık ama olsun belki başka festivalde buluşuruz. Bende Orhan gaziye giderken rüzgara tutuldum havada kötüleşmeye başladı Yalova merkezden binim dedim feribota demez mi 40 Tl diye hemen tüydüm doğru topçular, 8:30 gibi eve geldim yağmur çıselemeye başladı. Adil abi siz neden erken ayrıldınız ki lapsekide olduğunuzu söylediniz görüştüğümde.
    Kemal abi herkes erken toplandı ve trafik kalabalıklaşmadan bizde herkes gibi yola çıktık.

Zaten akşam saat 4 ten 5 ten sonra hem yağmur yağdı hemde yollar araç seline dönmüş denizden gelenler tatilden gelenler derken erken kalkan yol alır misali yollar boşken çıktık geldik.
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Motosikleti
    12:30 du festival sapağına geldiğimde adil abiyi aradım festival bitti sayılır dedi gitmeye değmez dedi iyikide gitmemişim yoksa çok geceye kalıcaktım ve maalesef hava koşullarından dolayı belki de eve donemeyecektim, arı felaket ya nasıl bir arıları varsa şişmesi yok ama hafif acısı var. Bunlar gezinin acı tatlılarıdır ikinizde sağ salim eve varmanız yeterli.

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Festival zaten her şey cumartesi oldu bitti eğlenceler yarışmalar çekiliş konser falan hepsi bir günde oldu. pazar günü sabah pılını pırtını toplayan gitti valla bende aradım seni iki kere ama şebekenin azizliğinden dolayı bir türlü bağlanamadım daha sonra da yorgunluk falan aklıma gelmedi. neyse hayırlısı başka zamana başka yerlere inşallah.
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Festival 3 gün dediklerine bakmayın son gün(festival kaç gün olursa olsun) hiçbirşey yok millet zaten sabahtan çıkıyor yola.Kısmetse başka bir zamanda başka bir festivalde veya gezide görüşmek üzere sağlıcakla kalın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

@dadaş_bb:Acemiliğin konusunda haklısın,uzun uzun yazmama uzatmaya gerek yok,yazdığımda yanlışda yok seninde canın sağolsun...
    Traji komik olayına açıklık getireyim:Annem 74 yaşında panik atak hastası,festival alanında tlf çekmeyince panik yapıp bütün tanıdıkları aramış olay bu...

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Peki öyle olsun abi ne diyeyim. Ben uzun uzun yazmaktan konuşmaktan bıkmam da çekinmem de bende olanları anlattım çünkü abartılarak ve kötülenerek konulmuştu.

Eğer Annenizin böyle bir durumu var ise o zaman hattınızı değiştirip ve unutmadan her fırsatta aramanızı öneririm.

hadi sağlıcakla.

"AKINCILAR..."

Bende uzun uzun yazmaktan çekinmem fakat boş gereksiz yazı yazmam, kısa ve öz.Dün yazacağımı yazdım abartan kim acaba?Hasta bir insanın yapmış olduğu olaylarla alay eder gibi"Bu arada nacizhane bir önerim olacak. En kısa zamanda kullandığınız telefon hattınızı değiştirip genel olarak kullanılan hatlardan birini alınız yoksa yaşadığınız olay traji komik bir olaydı ve abartılmıştı."yazmakmı...

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Eger ki yasaminizsda ailenizde boyle bir durum var ise daha kisa gezilere gitmenizi oneririm ve o yuzden hattinizi degistirin dedim cunku bimcell yeni bir hat heryerde cekmiyor sizde gordunuz yasadiniz.

Ben alay etmedim etmem de o kadar cocuk degilim kaba da degilim. Dusuncesiz olsaydim kendi sebekem cektigi zaman telefonumu sana zorla verip al abi ara merak etmesinler dedim cunku anlamistim merak ettiklerini ve olayin ciddi oldugunu o yuzden merak etme abi biliyoruz hastayida iyi de kotuyude.

Ben abartarak bise soylemedim sadece beni kotulemissiniz bende adabimla cevap vermeye calistim dikkattniz cekerim.

Anlaşıldı,bu böyle gidecek Salcano foruma yarıyacak hergün aktif kalıcak

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:56 ----------

Balıkkesir motosiklet festivali dönüş yolu Biga Lapseki arası video görüntüsü.
    Salih_T bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)