Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastikleri nerden almıştın link verebilirmisin.Anes motor zam yapmış 200tl bulamazsam anesten alıcam Yıldız ticarette 160 tl ama nasıl bir site bilmiyorum....
    Ben internetten almadım bizim burada yamaha servisinden almıştım 180 TL ye MT 65 leri fiyatı biraz kazıkmış sonradan öğrendim ama genede helal-i hoş olsun verdiğim para sonuna kadar
    Bu arada Fat 280 Fatih şu anda yanımda bu gün yemin töreni vardı o artık yeminli meminli baya baya asker hepinize selamı var
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tel den pc mode den yazıyorum. Tam bi işkence. Mt mobili açıyorum, salcano wolf sayfasını tıklıyorum, mondial xtreme kullanıcıları sayfası çıkıyor veya başka bı sayfa. Mt mobil sayfası formatlanmış, değişmiş, hep problem. Ben bilgisayar özürlüyüm. Klavye tecrübem sıfır. Mobilden takır takır yazıyodum, oda hayal oldu. Teşekürler yönetim. Artık bu kadar aktif olamıcam. Pc modede yazdığımı dahi zor görüyorum. Mt mobil düzelirse burdayım. Aksi taktirde hepinize güle güle. İstemesemde.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Way be adamı o kadar etken yıldıramadı mt mobil yok diye siteyi motorculugu bırakıyor Yarın eylem var gelin :D
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    %99.9 mobilden yazan ben, bu yeni mt mobil sayfasını protesto ediyorum. Mb si yuksek, ve tıkladığım sayfa açılmıyor, yerine başka sayfa açılıyor. Hepiniz allaha emanet olun.

Beter_Bocek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Orbit II 125 (2013) & Kuba XCG 150 (2014)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    %99.9 mobilden yazan ben, bu yeni mt mobil sayfasını protesto ediyorum. Mb si yuksek, ve tıkladığım sayfa açılmıyor, yerine başka sayfa açılıyor. Hepiniz allaha emanet olun.
    Hakikatten durum vahim. Wap'tan kalma mobil sayfa ile idare ediliyor. Ama artık telefonlar süper akıllı, mobil site'de haliyle sırıtmaya başladı. Bariz olarak yetersiz kalıyor. Aynı durum PC modunda da devam ediyor; telefonlarımız süper akıllı olmalarına rağmen 8-10 tane flash uygulamasını açabilecek kapasitede değiller. Haliylede sayfalar ya çok geç açılıyorlar, ya da kilitlenip çöküyorlar! Android ve iOS gibi işletim sistemlerine uygun mobil bir ''www.motosiklet.net'' istiyoruz Bu konuda da ''Adem'' bey'e katılıyorum Hele şu ''Salcano'' markasının neden ''diğer markalar'' kısımında bulunduğuna bir anlam veremiyorum. Hiç bir kullanıcısı olmayan bazı markalar'ın direk marka armaları varken, ilk sayfada. Güzelim ''Salcano''nun yok! Üstelik bu topik'e bugüne kadar; 4.923 kez cevap yazılmış ve 68.052 kere görüntülenmiş. Lütfen moderatör arkadaşlar, ''Salcano'' markasının amblemini diğer markalar gibi ilk sayfaya taşıyalım, ''diğer markalar'' kısımı olmuyor. Hemen ulaşılamıyor maalesef.
    TATLIHIZ ve erenaltun bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mt yi sorunsuz acan akıllı telefon var elimde
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt yi sorunsuz acan akıllı telefon var elimde
    Ne ''Honda'' telefon işinede mi girmiş? !!

Motosikleti
    Alıntı Beter_Bocek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne ''Honda'' telefon işinede mi girmiş? !!

Öylemi olmus ben arjantinliyim konuyu anlamadım

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    arkadaslar motorumu satmaya karar verdım sahıbındende ılanım var . ılan no:110243388.cevrenızde tanıdıgınız motor arıyorsa tavsıye edebılırsınız motorum sıkır sıkır kullanıcıya gıtsın ısterım...
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Alıntı ersin90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 160 tlye aldım 2012 temmuzda

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

http://www.sahibinden.com/listing/ye...604308/detail/

burayıbi ara konuş istersen 150 TL fiyatı ... kargo fln 160 TL ye elinde olur
    Teşekkürler sağolasın arayıp konuşucam kapıda ödeme olmasıda iyi...

Motosikleti
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar motorumu satmaya karar verdım sahıbındende ılanım var . ılan no:110243388.cevrenızde tanıdıgınız motor arıyorsa tavsıye edebılırsınız motorum sıkır sıkır kullanıcıya gıtsın ısterım...
    Mutlu bey, vermiş olduğunuz ilan numarası cırtlak mavi renk'te, kundura'ya yönlendiriyor!

Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    selam millet. Bu sayfaya ulaşana kadar ak la karayı sectim cepten. Teşekürler mt.
    Gelelim mevzuya. Motoru bakıma soktum. Değişenler ve taktırdıklarım=ön, arka dişli, o-ring li zincir, ön, arka fren balataları, bide zincir spreyi aldım büyük boy tam 180 liracık. zincirde atlama ses falan kalmadı. Usta bindi gezdi saat gibi motor dedi. Tek marşta alıyor ve gaz yiyor ybr gibi değil dedi. Çok beğendi çookk

Adem Salcanonun orijinal zinciri kaç km gidiyor ortalama ? Dura Tractionların siparişini verdim kargo hariç 150tl 2 sibopta hediyeleriymiş.

Motosikleti
    selam millet. Bu sayfaya ulaşana kadar ak la karayı sectim cepten. Teşekürler mt.
    Gelelim mevzuya. Motoru bakıma soktum. Değişenler ve taktırdıklarım=ön, arka dişli, o-ring li zincir, ön, arka fren balataları, bide zincir spreyi aldım büyük boy tam 180 liracık. zincirde atlama ses falan kalmadı. Usta bindi gezdi saat gibi motor dedi. Tek marşta alıyor ve gaz yiyor ybr gibi değil dedi. Çok beğendi çookk
    Fark etmiştim zaten. YBR biraz kısık gidiyor gibi geliyordu, Wolf'ü denedikten sonra. Bu değişenlerden sonra da yağ gibi akar yolda. Hayırlı uğurlu olsun. Yokluğun hissediliyor... Bu ''Salcano'' neden diğer motor'lar sekmesinde? ''Zongshen'' bile ilk sayfa da. Bazen ''Salcano'' topiğini bulmak için 53 yere tıklamak gerekiyor. Hele mobil sayfadaysan sorma!..

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben 2 ci el aldım motoru. Tam olarak zinciri kaç km gidiyor bilmiyorum. Şimdi 35 bin km de takım olarak ön, arka dişli değişti, o-ring li zincir takıldı. Üstündekiler daha 10 bin km daha rahat giderdi ama ben ilk bakım, masraf olarak onları yeniledim. Orjinali yağlaması bakımı iyi yapıldığı taktirde 20 bin km gitmesi lazım en az.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:56 ----------

tamamen işkence beter böcek. Ben sayfayı link olarak kaydettim, tıklayınca direk salcano wolf 1 ci sayfa açılıyor. Son sayfaya tıklayarak takip ediyorum. Diğer konulara zaten yazamıyorum. Eskiden herkesin yardımına koşmaya çalışırdım. Teknik servis, moto sohbet, motor seçimi. Şimdilik sadece bu sayfaya zorda olsa ulaşıp yazabiliyorum.

Motosikleti
    ben 2 ci el aldım motoru. Tam olarak zinciri kaç km gidiyor bilmiyorum. Şimdi 35 bin km de takım olarak ön, arka dişli değişti, o-ring li zincir takıldı. Üstündekiler daha 10 bin km daha rahat giderdi ama ben ilk bakım, masraf olarak onları yeniledim. Orjinali yağlaması bakımı iyi yapıldığı taktirde 20 bin km gitmesi lazım en az.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:56 ----------

tamamen işkence beter böcek. Ben sayfayı link olarak kaydettim, tıklayınca direk salcano wolf 1 ci sayfa açılıyor. Son sayfaya tıklayarak takip ediyorum. Diğer konulara zaten yazamıyorum. Eskiden herkesin yardımına koşmaya çalışırdım. Teknik servis, moto sohbet, motor seçimi. Şimdilik sadece bu sayfaya zorda olsa ulaşıp yazabiliyorum.
    Eski dişli takımı ve zincir ile yenisinin arasında ne kadar bir fark oluştu? Konfor, akıcılık, son hız gibi.

Motosikleti
    tayfur abi ne zaman alıon modenası :D

Motosikleti
    tayfur abi ne zaman alıon modenası :D
    Çok para, çook. 5.000 TL az para değil. Üstelik ''Cup'' sınıf'ı motosiklet. ''Wolf'' iyidir, konfordur, kahreder, hastalık yapar, çıldırtır, pişmemiş hamur ekmek gibi mide'ye oturur...

Motosikleti
    Alıntı Beter_Bocek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok para, çook. 5.000 TL az para değil. Üstelik ''Cup'' sınıf'ı motosiklet. ''Wolf'' iyidir, konfordur, kahreder, hastalık yapar, çıldırtır, pişmemiş hamur ekmek gibi mide'ye oturur...

Öylemi diyon ben bişi anlamadım :D

Motosikleti
    Öylemi diyon ben bişi anlamadım :D
    ''Wolf'' bir çok model'e nal toplatır demek istedim. Üstelik 2.700 TL'ye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)