Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anes motorda unilli lastıkte suanda bı kampanya var.49.90 takım halınde 100 tl.bu lastık hakkında bılgısı olan varmı.kullanan varmı?
    Ben unilli kullanmıştım. 4000km kadar. 4000km sonunda sanırım fabrikasyon bir hataydı bana gelen lastiğe özel balon yaptı ve yarıldı, içindeki tellerden biri kopmuş, haliyle etrafındakilerde zamanla kopup balon yaptı. Kuru zemin performansı gayet memnun etmişti beni, yani şöyle diyebilirim arka lastikte serçe parmağının yarısı kadar yatıramadığım yer kalmıştı. Kuru zeminde hiç kaymadı, beni hayal kırıklığına uğratmadı. Islak zeminde ise önceki kullandığım irc e göre gayet iyiydi. Kolay kolay kitlemiyor ve kaymıyordu. Yarıldıktan sonra irc le değiştirmek zorunda kaldım lastiği malum adada bulabildiğim en iyi lastikti motoruma uygun olan. Unilliden sonra ciddi bir güvensizlik hissettim irc de. hafiften kaymalar bırakmalar bayağı gösteriyordu kendini. O zaman anladım unillinin değerini. yani piyasada marka lastiklerden sonra en iyi lastik diyebilirim. Ucuz lastikler arasında fiyatını en çok hakeden lastiktir benim görüşüm.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    kıbrıstan cevap gelınce heyecanlandım bırden.15 ayım gectı orada.guzelyurtta mevlevi köyünde...yada gırne kalesı,lefkosa carsı....guzel gunlerdı.oncelıkle ılgınıze cok tesekkur edıyorum.acıklamanızda gayet net.sanırım ekonomık olusuda bu lastık ıcın tercıh nedenım olacak.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kıbrıstan cevap gelınce heyecanlandım bırden.15 ayım gectı orada.guzelyurtta mevlevi köyünde...yada gırne kalesı,lefkosa carsı....guzel gunlerdı.oncelıkle ılgınıze cok tesekkur edıyorum.acıklamanızda gayet net.sanırım ekonomık olusuda bu lastık ıcın tercıh nedenım olacak.
    Rica ederim, benim de şu an içim gitti fiyatı görünce tekrar alsam mı bir çift diye düşünmedim değil fakat lastiklerim yeni malesef
    Kıbrıs şehir olarak güzel aslında, fakat öğrenci olunacak yerlerin sonlarında geliyor, ve sizin gibi güzel günler olarak hatırlayacağım günüm pek yok
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    anes motorda unilli lastıkte suanda bı kampanya var.49.90 takım halınde 100 tl.bu lastık hakkında bılgısı olan varmı.kullanan varmı?
    Benim bundan önceki lastiklerde unılıydi ön arka gayet güzeldi Mutlu ıslak ta kuruda gayet başarılıydı ama pirelli mt 65 leri takınca daha başka bambaşka oldu motor bütçe çok kısıtlı değilse motorada bineceksen pirelli derim fakat diğer türlüyse unılıde fena değil yani

Nerde askerdin 28 demi 39 damı ? Güngör Komando taburundaydım bende adreste Girne geçer fakat Lefkoşaya yakın olduğu için çarşıya Lefkoşaya giderdik
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bundan önceki lastiklerde unılıydi ön arka gayet güzeldi Mutlu ıslak ta kuruda gayet başarılıydı ama pirelli mt 65 leri takınca daha başka bambaşka oldu motor bütçe çok kısıtlı değilse motorada bineceksen pirelli derim fakat diğer türlüyse unılıde fena değil yani

Nerde askerdin 28 demi 39 damı ? Güngör Komando taburundaydım bende adreste Girne geçer fakat Lefkoşaya yakın olduğu için çarşıya Lefkoşaya giderdik
    Lastikleri nerden almıştın link verebilirmisin.Anes motor zam yapmış 200tl bulamazsam anesten alıcam Yıldız ticarette 160 tl ama nasıl bir site bilmiyorum....

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    S.a arkadaslar ne kosusayım bilemedim varmı konu ? muhabbet
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Beter_Bocek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Orbit II 125 (2013) & Kuba XCG 150 (2014)
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a arkadaslar ne kosusayım bilemedim varmı konu ? muhabbet
    Araba araba, diye diye topiği kuruttun!..

Motosikleti
    Alıntı Beter_Bocek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araba araba, diye diye topiği kuruttun!..

Hehehe yokki motorum geleyim yapcak biş yok :D araba konusulacak burada :D
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    gençler wolf u gene yerin dibine cıkartıp duruyorlar..
    biraz sahip cıkın
    kara cahil adamlara yorum yaptırmayın

Motosikleti
    Nerde yaa

Beter_Bocek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Orbit II 125 (2013) & Kuba XCG 150 (2014)
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gençler wolf u gene yerin dibine cıkartıp duruyorlar..
    biraz sahip cıkın
    kara cahil adamlara yorum yaptırmayın
    Kim miş o ''kara cahil''ler?! Söyle de biraz tarih dersi verelim, bebe'lere

Motosikleti
    Alıntı Beter_Bocek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim miş o ''kara cahil''ler?! Söyle de biraz tarih dersi verelim, bebe'lere

Moto sohpeti diyor heralde salcano calısmıyormus yan yatınca

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevap için teşekkürler arkadaşım baktım orda takım 200tl fiyatı bumudur?
    yazarken gözükmemişti yazın...
    ben 160 tlye aldım 2012 temmuzda

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

http://www.sahibinden.com/listing/ye...604308/detail/

burayıbi ara konuş istersen 150 TL fiyatı ... kargo fln 160 TL ye elinde olur

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Nerde askerdin 28 demi 39 damı ? Güngör Komando taburundaydım bende adreste Girne geçer fakat Lefkoşaya yakın olduğu için çarşıya Lefkoşaya giderdik [/QUOTE] 39.tümen 49.alay 120 mm alay agır havan bölügü mevlevi köyü lefkoşe.güzelyurt bize 5-6 km falandı.ahme abi demek sende lefkoşa çarşısında adem babanın yerinde menemen yiyenlerdensin.79-3 tertıp yaptım burda askerlıgımı.1999 da bı gıttık 2001 de geldık askerden.girnede guzel ama kalesı yat lımanı falan.yanlız gorev yaptıgım bırlık lav edılmıs 2010 da gıttıgımde bombostu oralar.uzuluyo ınsan oyle gorunce.yasanmıslıklar var her metrekaresınde. ne bılıyım cok garıpsemıstım gıttıgımde.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    selam arkadaşlar. Nedir bu mt mobil sayfa rezaleti? Salcano wolf sayfasına tıklıyorum başka modeller çıkıyor pc mode ye geçtim. Sayfa açılana kadar 3-5 dk bekliyorum. Mt mobil düzelmezse pek girip yazamıcam hepinizin bilgisine.

Motosikleti
    S.a arkadslar adem abi pc al pc :D

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar. Nedir bu mt mobil sayfa rezaleti? Salcano wolf sayfasına tıklıyorum başka modeller çıkıyor pc mode ye geçtim. Sayfa açılana kadar 3-5 dk bekliyorum. Mt mobil düzelmezse pek girip yazamıcam hepinizin bilgisine.
    Adem abi mobil-mt ile bu site çekilir mi 15 dakka mobilden girsem midem bulanıyo tabi ufacık telefon ekranından o kadar olur.

Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem abi mobil-mt ile bu site çekilir mi 15 dakka mobilden girsem midem bulanıyo tabi ufacık telefon ekranından o kadar olur.

Teldende kaynaklanıyor sahsen ben telefondan aldıgım zevki pc den alamıyorum.. nokia 603

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teldende kaynaklanıyor sahsen ben telefondan aldıgım zevki pc den alamıyorum.. nokia 603
    Benim pc'de bi klavye var, makineli tüfek gibi yazıyorum foruma. Ben de PC'de aldığım zevki telden alamıyorum

Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim pc'de bi klavye var, makineli tüfek gibi yazıyorum foruma. Ben de PC'de aldığım zevki telden alamıyorum
    Telefona klavye baglıom aynı hesaba denk geliyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)