Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı ersin90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 mevsim ise daha iyi olur dediğin gibi...hem kışıın da rahat etmiş olurm...
    Çok teşekkür ettm arkadaşlar engin tecrübeleriniz için...Her kafama takılanı soruyorum hemen,sıkmıyorum inşallah sizleri...
    Allah hepnzn işilerni rast getrsin...
    bir şey değil kardeş her zaman yardımcı olabiliyorsak ne güzel bu arada çok soru sormak iyidir her şeyi öğrenirsin şimdiden ilerde lazım olur bu öğrendiklerin

Alıntı DALGIC_800 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duratıon asfaltta ve yağmurda nasıl peki bende düşünüyorumda olmazsa ırc almayı da düşnüüyorum şuanki motorumdaki lastikler ırc ve bi yamugunu görmedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:30 ----------

bide arkadaşlar salcanonun yol tutusu nasıl acaba ybr gibi mi yoksa cbf kadar güvenli mi? salco biraz daha kalıplı oldugu için virajlarda ybr kadar sıkıntı yaşayacagımı ummuyorum ama bi sorayım dedim ..
    duraktion bende var yağmurda da sürdüm normalde de sıkıntı yok şuan ama birde kış gelsin bakalım iyice göreceğiz

viraj konusunda ben ybr sürmediğim için virajlı yollarda bir yorum yapamıyacağım karşılaştırma olarak
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ebleksin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151 gitti. Cbf 150 derken Bajaj Boxer peşinde.
    fatih salcanonun sana prim vermesi lazım ybr arıyodum şimdi düşündüm sıfırı 4500 plaka ile bitane salcano buldum inşalla yarın arayıp netleştiricem. nasip se bende burdan yazarım artık sitesinde teknik özellik 11 beygir diyo tork la ilgili bilgi varmı? bildiğin kadarıyla. 2012 modellerde de ybr motor aksamı var dimi? YBR ye alternatif almak istiyorum nasılsa ilerde satmıcaz. arkadaşlar motorlarınızın kmlerini yazarmsınız. model yılı ve km şeklinde. ortlama kaç km gider motora anajrar değmeden onu görürüz.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    duratıon asfaltta ve yağmurda nasıl peki bende düşünüyorumda olmazsa ırc almayı da düşnüüyorum şuanki motorumdaki lastikler ırc ve bi yamugunu görmedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:30 ----------

bide arkadaşlar salcanonun yol tutusu nasıl acaba ybr gibi mi yoksa cbf kadar güvenli mi? salco biraz daha kalıplı oldugu için virajlarda ybr kadar sıkıntı yaşayacagımı ummuyorum ama bi sorayım dedim ..
    Ben YBR de kullandım cbf te ve Salcano virajlarda en az ybr yada cbf kadar güvenli kalıplı olmasının etkisinden ziyade ayağında ki lastikler ve senin viraj tekniğin yani eğitimin tecrüben daha önemli viraj konusunda

---------- Post added at 04:29 ---------- Previous post was at 04:27 ----------

Alıntı ebleksin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih salcanonun sana prim vermesi lazım ybr arıyodum şimdi düşündüm sıfırı 4500 plaka ile bitane salcano buldum inşalla yarın arayıp netleştiricem. nasip se bende burdan yazarım artık sitesinde teknik özellik 11 beygir diyo tork la ilgili bilgi varmı? bildiğin kadarıyla. 2012 modellerde de ybr motor aksamı var dimi? YBR ye alternatif almak istiyorum nasılsa ilerde satmıcaz. arkadaşlar motorlarınızın kmlerini yazarmsınız. model yılı ve km şeklinde. ortlama kaç km gider motora anajrar değmeden onu görürüz.
    2011 model benim karakız ve 17.000 de şuan 20 mayısta aldım 12300 km deydi aldığımda
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    ali salcano fazlasıyla işini görür senin ancak alıp satmayacaksan 2. eli biraz zayıf zarar edersin ama uzun süre kullanırım dersen tam senlik benim motor 2009 model ve 32 bine geldi nerdeyse motor ömrüne gelirsek en aşağı 80 bin yapar oda en kötü tabi bakımlarını yaptıktan sonra motor aksamı ybr 125 ile aynı bire bir parçaları uyar motor aksamının parça bulmada sıkıntı çekmezsin gücü torku ybr 125 ile aynı

ebleksin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151 gitti. Cbf 150 derken Bajaj Boxer peşinde.
    benim en büyük sıkıntım ses ve titreşim. mondialin mh driftine bindim 0 yeni satılanına da 3000 km de olanına da 5000-6000 devirlerde sanki motor aksamı ben sıkıldım bu şaseden der gibi sesler çıkarıyor. 150 Mc de 150 MR vulture hepsine bindim aynı sıkıntı var.aynı olay ne ybr de ne de cbf de yok YBR'ye serviste CBF'ye husisi Ecza deposunun 5000 deki 2012 motoruna binerek test ettim. bir tek peder beyle konuşmak kaldı ikinci ele pek sıcak bakmıyo. Bi tane Ankarada buldum. Ankara'dan motor alcam dediğimdeki atmosfere bakıcam karşı çıkarsa mecburiyetten ya motor olayını bu yıl için rafa kaldırcam yada yarısını peşin verip yarısını babamın karttan geçip 2012 ybr ESD alıcam. Hemen yaşımı düşünenler olabilir. yaş 31 tamamen ekonomik bağımsızlığım var evliyim falan filan ama babamın baskısından hala kurtulamadım :(

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    son cümlen beni andırdı ali abi 23 yasında cocuk gibi azarlandıgımı hatırladım şimdi ( Gerçi 6 yıldır istiyorum ve askerden gelince izini kopardık en sonunda ) 2. motorumu alıcam inş. bu hafta içi yada yarın da olabilir. salcano yu çok met ediyorlar abi fakat beni çekişi tatmin edecek mi onda kararsız kaldım diğer bütün herseyı ile konforu vs. birebir aynı denilebiliyor. ve hatta selesi daha geniş oldugu için de rahat bir oturus pozisyonu varmıs.. bu arada 3 hafta önce izmere gitmiştik arkadasım 2012 ybr esd aldı ve çadır kurmaya gittik yaklasık 200 km bir yol kattettik . motor 350 kmdeydi daha açılmamıştı. titreşim evet yok ama sele kısmı gercekten de berbat kendi açımdan ben artçıydım . ve 10-15 dk'da bir kendimi toparlıyordum hiç rahat edemedim arka tarafta ve sertti .. (tabi bu kendi görüşüm) kenarda bi ton paramda olsa ybr esd'yi direk eledim sırf selesi yüzünden.. cbf 150 için çok rahat diyorlar ama kronik sorunları var cesaret edemedim. o yüzden bende salcanoyu tercih ettim. fakat ondada çekişinden korkuyorum . malum motor ybr motoruyla aynı oldugu için çekişte biraz düşüş olacak artçı ile birlikte.ama bence tek kusuru bu olsun ama konforlu ve sağlam olsun .. tabi şeklide bir hoş ...keşke biraz daha naked tarzı depo kısmı aşagı bakacak şekilde olsaydı daha fazla alıcısı çıkardı ki bu haliyle bile benim hosuma gidiyor etli bir görünümü var
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    son cümlen beni andırdı ali abi 23 yasında cocuk gibi azarlandıgımı hatırladım şimdi ( Gerçi 6 yıldır istiyorum ve askerden gelince izini kopardık en sonunda ) 2. motorumu alıcam inş. bu hafta içi yada yarın da olabilir. salcano yu çok met ediyorlar abi fakat beni çekişi tatmin edecek mi onda kararsız kaldım diğer bütün herseyı ile konforu vs. birebir aynı denilebiliyor. ve hatta selesi daha geniş oldugu için de rahat bir oturus pozisyonu varmıs.. bu arada 3 hafta önce izmere gitmiştik arkadasım 2012 ybr esd aldı ve çadır kurmaya gittik yaklasık 200 km bir yol kattettik . motor 350 kmdeydi daha açılmamıştı. titreşim evet yok ama sele kısmı gercekten de berbat kendi açımdan ben artçıydım . ve 10-15 dk'da bir kendimi toparlıyordum hiç rahat edemedim arka tarafta ve sertti .. (tabi bu kendi görüşüm) kenarda bi ton paramda olsa ybr esd'yi direk eledim sırf selesi yüzünden.. cbf 150 için çok rahat diyorlar ama kronik sorunları var cesaret edemedim. o yüzden bende salcanoyu tercih ettim. fakat ondada çekişinden korkuyorum . malum motor ybr motoruyla aynı oldugu için çekişte biraz düşüş olacak artçı ile birlikte.ama bence tek kusuru bu olsun ama konforlu ve sağlam olsun .. tabi şeklide bir hoş ...keşke biraz daha naked tarzı depo kısmı aşagı bakacak şekilde olsaydı daha fazla alıcısı çıkardı ki bu haliyle bile benim hosuma gidiyor etli bir görünümü var
    Al sen bi Apache Kurtul ;)

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    benim en büyük sıkıntım ses ve titreşim. mondialin mh driftine bindim 0 yeni satılanına da 3000 km de olanına da 5000-6000 devirlerde sanki motor aksamı ben sıkıldım bu şaseden der gibi sesler çıkarıyor. 150 Mc de 150 MR vulture hepsine bindim aynı sıkıntı var.aynı olay ne ybr de ne de cbf de yok YBR'ye serviste CBF'ye husisi Ecza deposunun 5000 deki 2012 motoruna binerek test ettim. bir tek peder beyle konuşmak kaldı ikinci ele pek sıcak bakmıyo. Bi tane Ankarada buldum. Ankara'dan motor alcam dediğimdeki atmosfere bakıcam karşı çıkarsa mecburiyetten ya motor olayını bu yıl için rafa kaldırcam yada yarısını peşin verip yarısını babamın karttan geçip 2012 ybr ESD alıcam. Hemen yaşımı düşünenler olabilir. yaş 31 tamamen ekonomik bağımsızlığım var evliyim falan filan ama babamın baskısından hala kurtulamadım :(
    Bu yazını okuduğumda sanki ben yazmışım gibi hisstettim bir anda senin yine baban karşı çıkıyor bende olumlu bakan yok eşim annem babam abim vs.. Karşı çıımayan yok ama ben kafaya taktım bir anda alıcam alışırlar herhalde bende evli olduğum için bu aralar maddi kriz içindeyim kndimi toparladığım zaman hemen alacağım pekte aceleye getirmiyorum açıkcası ..
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al sen bi Apache Kurtul ;)
    onuda düşündüm kankada bana gitmez o ya soft çantalar ve topcase şart bana malum dalış malzemeleri için ..arora zorro 150 ve 200 tigere baktım şimdi direk vazgeçtim sonra mondiallere baktım 150 mr,125 mh ve mcx ... yine direk vazgeçtim en güzeli salcano galiba salcano candır ) hehe

Motosikleti
    hayırlısı abi allah gönlüne göre versin aile biraz bu konuda baskı yapıyor bizdede var ama almada değil uzun yol yapmada ama olsun bunada şükür bu arada hangi motoru alırsan al güle güle bin şimdiden abi

kardeş aynen ybr esd ye bende bindim ama selesi çok seret ve rahatsız ediyor eski kasada öğle bir dert yoktu selesi rahatdı en azından yenilerinki baya bir sert uzun yolda sıkıntı oluyor salcanonun o yönden artısı iyi geniş sele ve rahat çekişinie gelirsek ben ybrci arkadaşlarlada gittim geziye aynı tek özellikle onları geçtiğim yer bile oldu ama 2 kişi biraz çekişden düşüyor sonuçda 125 cc lik motor seninde allah gönlüne göre versin abi şimdiden ne alırsan hayırlı olsun deyelim
    DALGIC_800 bunu beğendi.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı abi allah gönlüne göre versin aile biraz bu konuda baskı yapıyor bizdede var ama almada değil uzun yol yapmada ama olsun bunada şükür bu arada hangi motoru alırsan al güle güle bin şimdiden abi

kardeş aynen ybr esd ye bende bindim ama selesi çok seret ve rahatsız ediyor eski kasada öğle bir dert yoktu selesi rahatdı en azından yenilerinki baya bir sert uzun yolda sıkıntı oluyor salcanonun o yönden artısı iyi geniş sele ve rahat çekişinie gelirsek ben ybrci arkadaşlarlada gittim geziye aynı tek özellikle onları geçtiğim yer bile oldu ama 2 kişi biraz çekişden düşüyor sonuçda 125 cc lik motor seninde allah gönlüne göre versin abi şimdiden ne alırsan hayırlı olsun deyelim
    Aha bende seni yakaladım fatih demek ybr tokatladın haa? apaci fatih

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aha bende seni yakaladım fatih demek ybr tokatladın haa? apaci fatih
    adem abi ben yokuşda geçtim düzde değilki birde yokuşda kaç yapacan en fazla sende

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    valla sen beni yakaladın bende seni söbeledim

Motosikleti
    valla sen beni yakaladın bende seni söbeledim
    iyi ettin senden de bir şey kaçmıyor zaten abi bu arada bende basarım yolu bulduğumda acımam yani gaza gelirim çok

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    pelüş f54 ybr yi satıyomuş. Ne diyosun bu konuda?

Motosikleti
    pelüş f54 ybr yi satıyomuş. Ne diyosun bu konuda?
    evet okudum ailevi nedenlerden dolayı imiş oda kendince haklı olabilir iyi bir scooter işini görür misal senin dediğin kymco iyi

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kymco iyi ne kelime, süper. Fatih i tatmin eder o motor

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagol kardeşim 6 saat oldu sanırım forumları geziyorum mondial mc vulture ve driftlere de baktım sorunsuz makına yok anlasılan biraz da kullanıma bağlı tabi ..suan çıktım forumdan şimdide ekranda mr,mh,ve salco nun resimlerini koydum yanyana hiç risk almaya değmez yarın yada perşembe mehmet_gemlikle kocaeliye gaz açarız motoru almak için inş. 10 km takıntısı yapanlara sinir olurdum aynısını ben yaptım bugün ya gözlerim kanlandı ekrana bakmaktan en güzeli içime sinen motoru almak alınca resimleri koyarım inş. nazar değmemesi ümidiğiyle tabiki hehe Zaten bir 2-3 yıl geçsin bu yıllar içerisinde grup gezilerinde yüzümü kızartmasın baska bişey istemiyorum 2-3 yıl sonrada hyo comet 250 inş. daha büyüğünü gözüm yemiyor zaten imkansız gibi birşey

Bu arada ben bursadayım motoru kocaeliden alıcam orayı aramama gerek var mı yoksa direk gidip alıp gelcez mi ve ruhsat plakasını ben kendim çıkartıcam bursa plaka olması gerektiği için ..geçici ruhsat gibi birşey olur herhalde gerçi araştırmadan direk buraya yazdım ama kusura bakmayın artık arkadaşlar

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    motorun km si düşük olduğu için yolda durduran polise faturayı gösterirsin ,fatura tarihi o günü gösterdğnden bişey olmaz ...ehliyetin varsa sorunsuz götrrsün bursa ya

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    Gitmeden önce araman iyi olur ellerinde kalmaz vs.. Ersinin dediği gibi fatura olduğu süre ve ehliyetin olsuğu sürece sorun olmaz sonuçta şehir dışı yapacaksın. Beni ehliyetsiz yunus lar çok çevirdi ve çeviriyor allahtan sorun çıkarmadılar kurallara uygun gittiğim için ve güvenlik görevlisi olduğum için üniformalı gitmemde bir artısı.
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)