Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Spyder

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MV Agusta Brutale gitti.... :(
    Alıntı BerkC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı:
    Dark Driver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu spyderlar hakkında bilgi verirmisiniz arkadaşlar D 250 E 10 almayı düşünüyorum
    vibrasyon nasıldır?
    en fazla kaç km hıza çıkabilir?
    kullanımı zormudur?
    100 km kaç lt benzin yakar?
    iki kişiyle kullanıldığında performasn nekadar düşer? vs cevaplarsanız sevinirim

Arkadaşlar üstlerde kalmış cevabını göremedim. Bilenler cevaplayabilirler mi acaba..
    - Vibrasyon vardır. yok diyen yalan söyler ama binilmeyecek gibi değildir vibrasyon var diye motoru almamak anlamsız olur. Bu fiyat aralığındaki 0km motorların hepsinde vardır.

- ben 175 yaptım benimkiyle ama bir daha yaparmısın deseler TÖBE derim, canına susayan yapabilir ama dönüşlerdeki performansı çok iidir, yatırabildiğiniz kadar yatar yol tutuşu iidir.

- 1 depo ile max 240 km gidebildim yedeğe geçmeden. 1 depo =18 lt artık sen hesaplarsın

- 2 kişiyle kullanıldığında performansı beklentiye göre değişir, sonuç olrak bu alet nerden baksan 22-27 beygir arası bişeydir ve bu gayet yeterlidir 2 kişi için. yokuşlarda kalmassın fakat 350cc değilse 250ler biraz ağır kaçıyor 350 ye göre tafikte basınca kaçabilme olsasılığın düşer.

umarın az da olsa sorulara cevap verebilmişimdir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:25 ----------

Alıntı agafendi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üniverse 88 kardeşim bildiklerini paylaştığın için çok
    aklımda kalan bazı sorunlara çok tatmin edeci cevaplar vemişsin.
    rica ederim kardeş... Yardımcı olabildiysem ne mutlu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    [QUOTE=universe88;2237328]- Vibrasyon vardır. yok diyen yalan söyler ama binilmeyecek gibi değildir vibrasyon var diye motoru almamak anlamsız olur. Bu fiyat aralığındaki 0km motorların hepsinde vardır.

- ben 175 yaptım benimkiyle ama bir daha yaparmısın deseler TÖBE derim, canına susayan yapabilir ama dönüşlerdeki performansı çok iidir, yatırabildiğiniz kadar yatar yol tutuşu iidir.

- 1 depo ile max 240 km gidebildim yedeğe geçmeden. 1 depo =18 lt artık sen hesaplarsın

- 2 kişiyle kullanıldığında performansı beklentiye göre değişir, sonuç olrak bu alet nerden baksan 22-27 beygir arası bişeydir ve bu gayet yeterlidir 2 kişi için. yokuşlarda kalmassın fakat 350cc değilse 250ler biraz ağır kaçıyor 350 ye göre tafikte basınca kaçabilme olsasılığın düşer.

umarın az da olsa sorulara cevap verebilmişimdir.[COLOR="Silver"]

Cevap vermek ne demek açıklamışsınız ne güzel
    Saolun yardımınız için

Motosikleti
    [QUOTE=BerkC;2237735]
    Alıntı universe88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    - Vibrasyon vardır. yok diyen yalan söyler ama binilmeyecek gibi değildir vibrasyon var diye motoru almamak anlamsız olur. Bu fiyat aralığındaki 0km motorların hepsinde vardır.

umarın az da olsa sorulara cevap verebilmişimdir.[COLOR="Silver"]

Cevap vermek ne demek açıklamışsınız ne güzel
    Saolun yardımınız için
    Rica ederim herzaman...

Motosikleti
    25 Şubat Cuma akşamı MotoPlus Fuarı için istanbula gidiyoruz 3 arkadaş, Hava muhalefeeti nedeyle otobüsle gitmeyi tercih ettik. Gelmek isteyen olursa haberi olsun... Bu akşam bilet almaya gidiyoruz.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fuarda gördüm ve çok hoşuma gitti. Yeni ÖTV indirimiyle fiyatı neredeyse 5bin TL.
    www.motorumla.net

arkadaşlar kafayı taktım bu motora alıcam ama spyder 250cc mi 350cc mi alsam karar veremedim arada çok fazla güç farkı var mı? Fiyatta ötv indiriminden sonra baya bi fark oluştu çünkü.

agafendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal daytona, Suzuki vstrom, Yamaha xmax
    bende başta kararsızdım 350 250 cc arasında , tabi ozmn ötv indirim yoktu 250 liklerde 1 lira fark verip 350 alacaktım fakat son inrimle 250 lik 5000 tlye dusunce vazgeçtim gelcek ay 250 cc çakacam altıma

Motosikleti
    Arkadaşlar Alıcak olanlara şimdiden hayırlı olsun diyorum, yanlız 350 liğe 7000 - 8000 gibi bir rakam verecek arkadaşlara bir daha düşünün derim. Ben zamanında verdim ordan biliyorum. Motor kesinlikle kötü ve ya dandik değil yanlış anlaşılmasın yanlız bu fiyata biraz pahalı benden söylemesi...

Bir yandanda Motoru modelliyorum 3DS MAX de olmasını istediğim gibi çok fazla değişiklik yapmadan en alttaki resimlerde hayalimdeki spyder a ait.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:00 ----------

Alıntı volkankurul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kafayı taktım bu motora alıcam ama spyder 250cc mi 350cc mi alsam karar veremedim arada çok fazla güç farkı var mı? Fiyatta ötv indiriminden sonra baya bi fark oluştu çünkü.
    Arada Gaz tepkisi ve iki kişik performansda %20 lik bir fark var, son hız da bir fark yok( 5 - 10 kmnin lafını yapmıyorum ). Bide tabi ses farkı var bir miktar ama oda abartılacak kadar çok değildir. Bunlar benim görüşlerim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:03 ----------

Arkadaşlar Aklında soru işareti olanlar için elimdeki bütün resimleri sizinle paylaşıyorum, ilk aldığım günden itibaren olan fotolarım

[IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3355/img0220de.jpg

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:40 ----------

Bunlarda 3DS MAX MODELLERİM

Fotoğraflar için teşekkürler. Alıp almamak konusunda çok kararsızım. 350'lik keşke biraz daha ucuz olsaydı.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraflar için teşekkürler. Alıp almamak konusunda çok kararsızım. 350'lik keşke biraz daha ucuz olsaydı.
    250lik fiyatı şu an için uygun kalite - fiyat anlamında güzel ancak aynı şeyleri 350 için söyleyemicem.

250'nin de performansı beni tatmin etmez gibi geliyor.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250'nin de performansı beni tatmin etmez gibi geliyor.
    Yani açıkcası biraz beklentine göre değişir be dostum.. Tatmin edicidir yani yavaşa kalmassın ama genede hızlı değildir. basınca çok hızlı kaçmaz... Fiyat olarak güzel ama...

Yok mu hiç regal sahibi etrafında motor olarak eski modellerle aynı motoru kullanıyor 250 olan, onları bir sür istersen en azından fikir edinirsin. İçine sinmeden iş yapma derim sonra 3 ay sonra satınca zarar ediyor insan

Bence az daha bekleyim 500 cc üzeri bir motor alayım.
    www.motorumla.net

Motoru bikaç gün içerisinde alıcam. universe88 Motorunun fotoları çok güzel gerçekten. Ayna, elcek ve farı nerden ne kadara aldın bilgi veribilir misin lütfen. Teşşekkürler.

Motosikleti
    Alıntı volkankurul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru bikaç gün içerisinde alıcam. universe88 Motorunun fotoları çok güzel gerçekten. Ayna, elcek ve farı nerden ne kadara aldın bilgi veribilir misin lütfen. Teşşekkürler.
    Slm volkan...

Elcik ve farı Amerikadan getirttim. ikisi 282 $ falan tuttu kargo dahil. Ebayden aldım. Adamlarla mail yoluyla konuştum yolladılar 5 günde geldi. Aynaları sahibinden de dolaşırken buldum bursada bir satıcı vardı ordan aldım... 70TL falandı heralde tam hatırlayamıyorum şimdi.

Hayırlı olsun kardeş güle güle kullan. Resim çek alırken falan ben hep unutuyorum sonra bakarsın gelecekte vayy bee dersin ne günlerdi [COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:39 ----------

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Arada 150 cc çok birşey değiştirmiyorsa bir üst vergi dilimini kullanmak gereksiz gibi geliyor, ancak 150 cc artı çok şey katıyorsa değerlendirilebilir.

Motosikleti
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arada 150 cc çok birşey değiştirmiyorsa bir üst vergi dilimini kullanmak gereksiz gibi geliyor, ancak 150 cc artı çok şey katıyorsa değerlendirilebilir.
    "Vay anasını işte budur!!!" gibi bir etki yaratmıyor... 250 - 350 çok farklı değiller. Ancak 350 daha iyi hızlanıyor ve gaz tepkisi daha iyi...

universe88 çok teşekkürler bu benim ilk chopperım olacak o yüzden baya bi foto çekicem sizinlede paylaşırım.

istanbul avrupa yakasında elinde 250'lik olan bayi varmı?

Merhaba arkadaşlar istanbul avrupa yakasında elinde 250'lik spyder olan bayi biliyormusunuz? Birkaç yere baktım 1 aya kadar gelecek diyorlarr..
    İlanlarda bir yerde fiyatı ciddi abartmış durumda..
    Bugünlerde umarım bir spyderim olur
    tabii uygun satan birilerine ulaşabilirsem
    Tanıyan bilen varsa bana pm atabilir.. saygılarr

arkadaslar Regal raptor dd250e 10 yani spyder sıfırı suan 5100tl dimi bide aranızda motorunu satmayı düşünen varmı temiz kazasiz rodaji iyi yapılmış spyder düşünüyorum varsa pm ile Yafa burdan ulasin

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler