Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Spyder

Motovento
    REKLAM ALANI
    ~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı toprakozz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim slm...

düğün balayı falan derken ancak nete girebildim...
    şu an internet cafedeyim.daha evde netim yok.kusura bakma soruna cevabı şimdi yazabiliyorum.
    bende kullanma kalvuzu olabilir.ama motorumda motor malzemelerimde annemler.motora almaya gidince bakarım.cam konusa gelinde 9B uzun şase motor için asla ve katta hiçbir camı önermem

havalar düzelirse sanırım bu sezon için son olarak buluşalım.
    Taze Damat...

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim, Allah, bi yastıkta kocamayı nasip etsin inşallah, canı gönülden mutluluklar diliyorum...

Aslına bakarsan biz salı akşam MT Ankara olarak buluştuk... Seni de arayacaktım ama sonradan düğün günleri bu ara olacaktı diye düşünüp vazgeçtim... Şansımıza hava da güzeldi, bahçeli filan güzel turladık, sohbet de iyiydi... Yeni arkadaşlarla da tanıştım... Bi ara olmazsa hep birlikte buluşalım kalabalık daha keyifli oluyor turlamak...

Kılavuz için filan da acele etme, ne zaman müsait olursan o zaman buluşuruz, alırım... Cam olayına da girme diyorsan o zaman iyi bi mont almam lazım...

Bu arada Soner'de arazi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    şuanda yok
    bu spyderlar hakkında bilgi verirmisiniz arkadaşlar D 250 E 10 almayı düşünüyorum
    vibrasyon nasıldır?
    en fazla kaç km hıza çıkabilir?
    kullanımı zormudur?
    100 km kaç lt benzin yakar?
    iki kişiyle kullanıldığında performasn nekadar düşer? vs cevaplarsanız sevinirim

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı Dark Driver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu spyderlar hakkında bilgi verirmisiniz arkadaşlar D 250 E 10 almayı düşünüyorum
    vibrasyon nasıldır?
    kullanımı zormudur?
    iki kişiyle kullanıldığında performasn nekadar düşer? vs cevaplarsanız sevinirim
    aynen bende bu soruların cevabını istiyorum aynı araçtan bende düşünüyorum
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    SPYDER
    arkadaşlar slm

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Hiç arazi olur mu Kardeşim benim Acer damat msjlara bile cvp vermiyo bu arada )))

Şeno ve dark zamanım olduğu sürece yardım edeyim.

Vibrasyon: Güzel monte edilmişse gayet başarılı su soğutmalı bir makineye göre.Ama japonlardaki rahatlığı beklemeyin.
    Hız :biz kardeşimle 145 i gördük ama bunlar old school düz yol motoru keyif için hız tatmin edermi o hızda dvmlı kullanmalımı bunu tartışmalı !!!!
    Yakıt diğer 250 liklerden farkı yok diyebilirim..

Elimde yakışıklı bir spyder var sizin istediğinizden aslında düşünüyorum ama kararsızım Shadow var aklımda onada para lazım.Hem bu makineye bindikten sonra bırakmak zor.
    Spyder h.geldin.
    Bu arada mt ankarayla kışınmı tanıştınız ne güzel mehmetim ..

Motosikleti
    SPYDER
    Hos bulduk bende dedım ben geldım herkes kactı

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    olur mu öyle bu aralar biz devralacaz anlaşılan...
    bu arada sen yenisin makinenin resimlerini upload etmen lazım isim de yok.
    Hele sen bir çalışmaya başla önce..
    İzmir ,, istiyorum bigün orada yaşamayı Ankara güzel ama soğuk bi yer.Herşeyiyle..
    Hem sanırım 6-7 ay rahat motor kullanabiliyosundur orda...
    Biz burda en fazla 4ay oda sağlam motorcular benim gibi keyifciler en fazla iki ay :(

Motosikleti
    SPYDER
    ressim nasıl yuklenır bı anlasam yuklıcamda :D

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    topic iyi bayramlar herkeseee

Motosikleti
    Bir gün olacak eminim :)
    Alıntı spyder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ressim nasıl yuklenır bı anlasam yuklıcamda :D
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-h...i-anlatim.html şu linkte resim eklemek anlatılmış yardımcı olabilir
    [B]Sabırla beklenen bu günler beklendiğine değer mi bir gün gülmeyen şu baht bir gün tebessüm eder mi konuştuğumuz onca şey ve beklentiler hep hayal mi?[/B]

Motosikleti
    SPYDER
    eksozla oynayan varmı bıraz akıl almam lazım ?????

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    3 kanal var içinde oynamasanda iki gün sonra en dibteki kanal dan zırıltı duymaya başlayacaksın tabi çoook akıllı kullanıyosan o ayrı
    Bizimkiler d motor oldukları için V twin değil ama piyasadaki v starlardan çok daha güzel bir ses alıyosun yani ben memnunum yani örnek hysong gv 650 kullanan bir arkadaş motorumdaki sese hayran kalmıştı .
    Düzeni çok güzel tık tıkı tık tık , tık tıkı tık tık ...:D
    önerim egsozların ikisinide çıkarıp oksijen kaynağı olan bir ustaya egsozcu yada demirciye gidiyosun bir kova su ve ıslak bezle sen egsozu tutarken oda işçiliği ile yavaştan yavaştan kanalları kesiyo en sonuncu onun için zor su ve ıslak bez egsozunun yanmaması için ...!!!!'''' amannn haaa...
    sonra en son kanal yerini biraz yer bırakarak kesiyo unutma bunu çünkü bizimkiler raptorlar gibi değil (onların egsozları çok kalın ve kanalları çok fazla hatta motor çıkışında bile onun için son kanal yerine ince bir levha hazırlıyosunuz üç delik ideal ortada delik tabi.
    içini boşalttıktan sonra ilk kanalı tekrar dolduruyosunuz ve tok tıkır tıkır bir ses elde ediyosun....
    resimli anlatmak isterdim ama uğraştığım zamanlar resimden çok biran önce açtırayım diye uğraştığım için resim çekmeye vaktim olmadı.....

Haaa Şu da var ben zırıltı için içini boşalttırdım ama daha önce son kanalı zaten bir
    demirciye kestirmiştim (ama unutma ıslak bez ve oksijen kaynağı yoksa nikelajların yanar)
    Son kanalla bile hiç açtırmadıysan süper bir ses elde ediyosun yani farkını sen anlarsın.
    Bütün kanallar çevre de anlasın diye

İş sağlıklı mı sorun eminim bu Sağlam bir ustada cvp : içinin tamammını açtırsan bile ilerde subap ayarı isteyecektir !!!!
    Hımm diyosun ileri ne zaman 10000km sonra diyo ))) 10 bin sonra zaten iyi bir bakım isteyecektir eminim...
    Yaptır ama dikkatli pişman olmazsın..
    (Araba tamirde Maşallah bebeğim diyorum göz nuru ... yani biraz daha durabilir shadoww...

Motosikleti
    SPYDER
    levha kısmını pek alamadım 2 tensını sokturmem yetmezmı ??

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 kanal var içinde oynamasanda iki gün sonra en dibteki kanal dan zırıltı duymaya başlayacaksın tabi çoook akıllı kullanıyosan o ayrı
    Bizimkiler d motor oldukları için V twin değil ama piyasadaki v starlardan çok daha güzel bir ses alıyosun yani ben memnunum yani örnek hysong gv 650 kullanan bir arkadaş motorumdaki sese hayran kalmıştı .
    Düzeni çok güzel tık tıkı tık tık , tık tıkı tık tık ...:D
    önerim egsozların ikisinide çıkarıp oksijen kaynağı olan bir ustaya egsozcu yada demirciye gidiyosun bir kova su ve ıslak bezle sen egsozu tutarken oda işçiliği ile yavaştan yavaştan kanalları kesiyo en sonuncu onun için zor su ve ıslak bez egsozunun yanmaması için ...!!!!'''' amannn haaa...
    sonra en son kanal yerini biraz yer bırakarak kesiyo unutma bunu çünkü bizimkiler raptorlar gibi değil (onların egsozları çok kalın ve kanalları çok fazla hatta motor çıkışında bile onun için son kanal yerine ince bir levha hazırlıyosunuz üç delik ideal ortada delik tabi.
    içini boşalttıktan sonra ilk kanalı tekrar dolduruyosunuz ve tok tıkır tıkır bir ses elde ediyosun....
    resimli anlatmak isterdim ama uğraştığım zamanlar resimden çok biran önce açtırayım diye uğraştığım için resim çekmeye vaktim olmadı.....

Haaa Şu da var ben zırıltı için içini boşalttırdım ama daha önce son kanalı zaten bir
    demirciye kestirmiştim (ama unutma ıslak bez ve oksijen kaynağı yoksa nikelajların yanar)
    Son kanalla bile hiç açtırmadıysan süper bir ses elde ediyosun yani farkını sen anlarsın.
    Bütün kanallar çevre de anlasın diye

İş sağlıklı mı sorun eminim bu Sağlam bir ustada cvp : içinin tamammını açtırsan bile ilerde subap ayarı isteyecektir !!!!
    Hımm diyosun ileri ne zaman 10000km sonra diyo ))) 10 bin sonra zaten iyi bir bakım isteyecektir eminim...
    Yaptır ama dikkatli pişman olmazsın..
    (Araba tamirde Maşallah bebeğim diyorum göz nuru ... yani biraz daha durabilir shadoww...
    Arkadaşım, Ankamall'lerde artist gibi geziyosun haber vermiyosun yazdım bi kenara... Arada bir de motorunun başına gel bi bak başında seni bekleyen var mı, yok mu diye ?!! Ağaç oldum baktım gelen giden yok bastım gittim... Ayıp valla...!

Motosikleti
    SPYDER
    pinkkuvars su egzos işini biraz daha ayrıntılı anlatırmısın haha burdakı egzos ustası hastamısın dedı :D:D:D

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Vayyyyy çorap da sigara taşımak öylemiii Peki mehmetim istiyorum o çantaları sözün var alacam senden unutma Özkan kardeşim mehmet doğru söylüyo sizinkine bütün çantalar yakışıyooo...Avucunu yala ..

Ankamalll demek yakalandıkk ) yanındaki arabada bizimdi sigaramı onda taşıyodum

Spyder Kardeşim son kısmı bile yeter ses ten memnun kalırsın.Daha ayrıntı lımı

agafendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal daytona, Suzuki vstrom, Yamaha xmax
    merhaba spydercı arkadaşlar (topik açıldında öyleymiş ama şimdi 1 kişi kalmışolsun)
    herkese kazasız surüşler
    bu ay siparişimi vercektim fakat soğuk havalar nedeniyle 2 aya kadar bende spydermı alıp sizler gibi deneyimlerimi burda aktarmaya çalışacağım ama şimdi siz değerli ustalar dan yardım istiyeceğim
    universe88 abi bekletseydin o motoru ben alırdım nasıl kıydın da sattın
    birde hepiniz ankaradasınız sanırım stanbulda bi topluk yok yada forma uğramıyorlar
    neyse
    sizlerden bi kaç konuda görüş ve önerilerinizi istiyeceğim
    öncelikle bu benim ilk motorum olacak
    1.kilo 70 boy 170 sizce zorlanma yaşarmıyım eğer zorlanırsam ayaklıklarda bi oynama mumkunmu
    2.motorun kasası on numara fakat aksesuar olarak sınıfta kalmış(ayna,sinyaler vs.) bu konuda ne yapmamı önerirsizin istanbulda tavsiye edelibelceğiniz yerler warmı
    3.noe kardeş anladığım kadarıyla motoruna çanta takmışsın görüntüyü nasıl etkiledi fotusunu paylaşabilirmisin
    4.sahibinden.com da 2 el ilanların km leri cok dusuk 40 km de satan bile var acep bu nedendir.
    5. rodaj surecinde nasıl bi yol izleyebilirim
    6. orjinal egzoz sesi nasıl . açtırayımmı ve ne zaman uygundur(km olarak)
    7. son olarak depo kapagına kilidi konusunda ne yapmalıyım h davtsın kapakları yada bi başkası görüntüyü etkilermi
    şimdilik bu kadar
    hepinizin tekeri düz bassın

Motosikleti
    MV Agusta Brutale gitti.... :(
    Alıntı agafendi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba spydercı arkadaşlar (topik açıldında öyleymiş ama şimdi 1 kişi kalmışolsun)
    herkese kazasız surüşler
    bu ay siparişimi vercektim fakat soğuk havalar nedeniyle 2 aya kadar bende spydermı alıp sizler gibi deneyimlerimi burda aktarmaya çalışacağım ama şimdi siz değerli ustalar dan yardım istiyeceğim
    universe88 abi bekletseydin o motoru ben alırdım nasıl kıydın da sattın
    birde hepiniz ankaradasınız sanırım stanbulda bi topluk yok yada forma uğramıyorlar
    neyse
    sizlerden bi kaç konuda görüş ve önerilerinizi istiyeceğim
    öncelikle bu benim ilk motorum olacak
    1.kilo 70 boy 170 sizce zorlanma yaşarmıyım eğer zorlanırsam ayaklıklarda bi oynama mumkunmu
    2.motorun kasası on numara fakat aksesuar olarak sınıfta kalmış(ayna,sinyaler vs.) bu konuda ne yapmamı önerirsizin istanbulda tavsiye edelibelceğiniz yerler warmı
    3.noe kardeş anladığım kadarıyla motoruna çanta takmışsın görüntüyü nasıl etkiledi fotusunu paylaşabilirmisin
    4.sahibinden.com da 2 el ilanların km leri cok dusuk 40 km de satan bile var acep bu nedendir.
    5. rodaj surecinde nasıl bi yol izleyebilirim
    6. orjinal egzoz sesi nasıl . açtırayımmı ve ne zaman uygundur(km olarak)
    7. son olarak depo kapagına kilidi konusunda ne yapmalıyım h davtsın kapakları yada bi başkası görüntüyü etkilermi
    şimdilik bu kadar
    hepinizin tekeri düz bassın
    Slm agafendi

Abi sattım, satmak zorunda kaldım Bende yeni bir motor aldım ve paraya ihtiyacım olduğu için sattım.. Ozy aldı motoru ama oda ehliyetsiz olarak 2 ay bindikten sonra çok güzel bir dragstar düşürdüğü için sattı... Bu motora binilir abicim 30000km ufak tefek sorunlarla binersin sıkıntı çekmezsin.

1. benimde boy seninle aynı sadece 76 kiloyum ve hiç problem yaşamadım + ayaklarla oynamak mümkün.
    2. sana tavsiyem ebay'dir. ama motra 6 ay binip satacaksan aksesuar alma derim sonra zarar edersin kesin.
    3.---
    4. kimileri motorun görüntüsüne hayran olup alıyor ama motoran anladığı yok, bir süre binince spyder dan japon kalitesi bekliyor ki bu büyük bir hatadır. Yüksek beklenti hayal kırıklığına yol açar. Ama alacağınız diğer çinleri katlar bence.
    5. motoru çok zorlamadan 1000 km kadar bi çok vites değiştirerek kullanırsan ilerisi için sağlıklı bir motoru olur diye düşünüyorum.
    6. orjinal egzoz sesi iğrençtir pıtı pıtı pıtı.... Açtırmadığın taktirde kanaatimce bu motordan %100 zevk alamazsın!
    7. Ben 8 ay boyunce bu motora bindim ve hiç benzinimi çeken falan olmadı. ama burası ankara, istanbulu bilemem :D

Hayırlı olsun.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı Dark Driver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vibrasyon nasıldır?
    kullanımı zormudur?
    Arkadaşlar üstlerde kalmış cevabını göremedim. Bilenler cevaplayabilirler mi acaba..

agafendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal daytona, Suzuki vstrom, Yamaha xmax
    Alıntı universe88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm agafendi

Abi sattım, satmak zorunda kaldım Bende yeni bir motor aldım ve paraya ihtiyacım olduğu için sattım.. Ozy aldı motoru ama oda ehliyetsiz olarak 2 ay bindikten sonra çok güzel bir dragstar düşürdüğü için sattı... Bu motora binilir abicim 30000km ufak tefek sorunlarla binersin sıkıntı çekmezsin.

1. benimde boy seninle aynı sadece 76 kiloyum ve hiç problem yaşamadım + ayaklarla oynamak mümkün.
    2. sana tavsiyem ebay'dir. ama motra 6 ay binip satacaksan aksesuar alma derim sonra zarar edersin kesin.
    3.---
    4. kimileri motorun görüntüsüne hayran olup alıyor ama motoran anladığı yok, bir süre binince spyder dan japon kalitesi bekliyor ki bu büyük bir hatadır. Yüksek beklenti hayal kırıklığına yol açar. Ama alacağınız diğer çinleri katlar bence.
    5. motoru çok zorlamadan 1000 km kadar bi çok vites değiştirerek kullanırsan ilerisi için sağlıklı bir motoru olur diye düşünüyorum.
    6. orjinal egzoz sesi iğrençtir pıtı pıtı pıtı.... Açtırmadığın taktirde kanaatimce bu motordan %100 zevk alamazsın!
    7. Ben 8 ay boyunce bu motora bindim ve hiç benzinimi çeken falan olmadı. ama burası ankara, istanbulu bilemem :D

Hayırlı olsun.
    üniverse 88 kardeşim bildiklerini paylaştığın için çok
    aklımda kalan bazı sorunlara çok tatmin edeci cevaplar vemişsin.

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler