Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223

Spyder

Motovento
    REKLAM ALANI
    isfa67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    spider ile bol virajlı yollar zor olmaz mı? zaten rake açısı enteresan bir motor... boy da uzun olması lazım, acemilik olmamalı, spider bu custom motor, cruiser değil ...
    yani tercih etmemelimiyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Illa Regal olacaksa Daytona 250 bakabilirsiniz, mumkunse deneyerek almaniz iyi olur
    isfa67 bunu beğendi.

Artes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar sıfır alıpta km +20/30bin kullanan varmi ? en fazla kaç gördünüz?

Spider - HYO gv - 4/5binlin çinlilere yöneleceğim duruma göre kararsızım :/

katpatuka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    arkadaşlar ben tarz değiştirmeye karar verdim regal reptoru önerirmisiniz speyder modelini düşünüyorum nedersiniz servis yedek parça sıkıntısı varmı yardımcı olursanız sevinirim. cevaplarınızı bekliyorum saygılar katpatuka.

mustafa_akin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım. şu anda motorum yok. Almak için spyder modeli düşünüyorum. beni aşağıda yazdığım konularda bilgi verebilirmisiniz:
    - yakıt tüketimi nasıldır. (güncel şekilde km de kaç kuruş yakar ya da 100km kaç litre)
    - Titreşim durumu nasıldır. aralıksız ne kadar uzun yol yapabilirim. (motorda beni en rahatsız eden şey)
    - boyun 1,80 kilom 100kg, iri yapılıyım. rahatlık açısından zorlanırmıyım motor biraz bodur duruyor o açıdan
    - iki kriterim var az yakıt ve rahatlık. eğer bu modeli uygun görmezseniz alternatifleremi yöneleyim.
    şimdiden yardımcı olan tüm arkadaşlarıma teşekkürler

regal raptor mu bu spyder

Motosikleti
    regal raptor spyder 350
    regal raptor spyder 2010 model 29500km satılıktır fiyat 6000tl irtibat 532 657 37 08 yer izmir

Yesiam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD sporster
    arkadaşlar 1 seneyi geçti spyder ımı alalı. yakıt ve performansından hala memnunum.şu aralar motorum 100kmde 5 litre yakmaya başladı bakım yaptırmam gerek.1 sene içersinde maddi yükü büyük bir problem vermedi.25km oldu motorsikletim hemen hemen 20binkm dir kullanıyorum motoru.
    viraj almak aslında çok zor değil.t gidon oluşu kısa manevraları düşük hızda biraz zorluyor. ama alışınca scooter motorların gırebıldıgı her delıge gırıp çevik bir şekilde çıkabiliyorsunuz.biraz kullanabilmekle alakalı yani.1 senede gördüğüm nikelajlarının çok sağlam olmadığı.kız gibi görüntüsü kotu hava sartlarına maruz kalınca kayboluyor(ki bence buyuk sorun) onun dışında daha öncede sölediğim gibi artçı koltugu cok rahatısz.çukurlardan falan gecerken artcınızdan ahh uhh seslerı duyabılıyosunuz ama ön koltuk fena sayılmaz.titreşim rahatsız edıcı derecede olsa 1senedır kullanıyor olamazdım herhalde. illaki daha iyi performans alabılcegınız motosıkletler vardır ama görüntü açısındanda hem cevrenızı hem sızı tatmin edebilcek tek motosiklet diyebilirim
    nemesis-83 bunu beğendi.

Yinuxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki en 500 / rdgal raptor daytona 250
    Hocam bu siteyi 5 yıldır takip ediyorum. Ama ilk yorumum.
    Şu ana kadar kullandığım (bana ait olan) motorlardan tecrübemi çıkartın.
    Yamaha yzf750R
    Asya scooter 250 lik
    Regal raptor dd250 9B
    Regal Raptor Daytona 250
    Kawasaki En500
    Sym 250 gtsi evo
    Yuki 250-4
    Keeway land Cruiser 250
    Rks Cruiser 250
    Regal raptor 250 Speyder 250

Bu motorlardan gördüğüm kadarıyla motor işi bakım ve hissettiklerini motpra yansıtma işi, iyi lastik iyi buji, iyi fren hortumu, iyi balata kullanma işi. Bunu fabrika yapmamışsa sen sonradan yapıyorsun ve kullanılır hale getiriyorsun durumu.
    Çin mallarında azaltmana rağmen önüne geçemediğin durum titreşim olur, o da yülsek devire çıkmazsan olmaz.
    Ha Speyder, şu ana kadar kullandığım en konforsuz motor yebilirim altı uere yakın 2 kişi çarpıyor, zaten artçı büyük sıkıntı. İşe birini bırakcam o kadar para verip motor almışım, eziyet oluyor bu istek.
    Ama t gidon, gücü, görüntüsü ve tek başına yolda gidişi herşeyi unutturuyor
    Hyosung da kullandım gv250 daha kaliteli ama tarz olarak çok farklı.
    polo34 bunu beğendi.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Spyder candir
    polo34 bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Spyder candir
    Başkanım gelmiş regalraptor.net
    Arkadaşlar yukarıdaki regal grubu büyük iş başardı ve artık ülkemize mal oldu, maşallah her hafta düzenli bir iki kez en az 20-30 motor geziyorlar, tebrik etmek lazım.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    nedir bu spyder?

Motosikleti
    Hyosung gv250
    Merhaba arkadaşlar. Spyder başlığının bu kadar az olmasının sebebi nedir? Kendi grubunda değil ama bi bajaja bakıyorum 500-600 sayfa olmuş. Tercih edilmeme sebebi önyargılı olup spyder almamak mı,yoksa şikayetlerin fazla olması vs mi? Şekil olarak 10 numara 5 yıldız. Heralde reptorriders diye ayrı bir forum sitesi olması da etkili olmuştur. Kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum,gerçekten almayı çok istiyorum fazla sorunlu değilse

Motosikleti
    Hyosung gv250
    Hiç kullanan yok mu hakkaten? İyi madem

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler