Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656106 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ABZAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    her tür olumlu veya olumsuz görüş rica ediyorum.yakıt,performans,ikinci elde durumu bunun gibi her şey olabilir..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Cgnynuss 125rs
    abi aslında coğu olumlu bi makine yakıtı bence okadar kötü değil diğer race lerle orantılı olarak hız ve performans cok cok öte bi durumda fakat debriajları cabuk kemiriyo diyenler var ben kendim görmedim en yakım kanki yıllarca ninja kullandı bu yaz yenisi alıcak nasipse cok memnun en artı özelliği kadro kusursuz sağlamlıkta yani motorun volvo su gibi dusun
    Lütfen kask yazın bile eldiven ve gündüzleride farlarınız açınız ve sağlamayınız vede unutmayınız papaz pilavı 2 kere yemez Herkese saygılar

burdizo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw f 650 GS
    sevgili abzah er6 f kullanıcı olarak bilmek istediklerini bana sorabilirsin...

Motosikleti
    Yamaha Cgnynuss 125rs
    hocam genel olarak acıklasana nasıl 1 makine
    Lütfen kask yazın bile eldiven ve gündüzleride farlarınız açınız ve sağlamayınız vede unutmayınız papaz pilavı 2 kere yemez Herkese saygılar

burdizo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw f 650 GS
    arkadaşlar genel olarak kawasaki er6 f:
    spor görünümlü touring hoş bir makine.. azami hızı 215 gördüm.. yakıt tüketimi ( burada kurşunsuz 95 oktan benzin kullanıyorum. 2.75 ytl/litre: spor kullanım 175 YKR/km... normal kullanım 140-150 ykr/km de..
    ben daha önce twister kullanıyordum. ortalama 130-140 ykr/km de yakıyordu.(genel de 110-120 km hızlarda) 250 cc motora göre kıyaslarsan 650 cc olan kawa er6f yakıtta gerçekten çok cimri.
    Ağırlık merkezi önde olduğu için profesyonel olmayan motor kullanıcılarının hatalarını kolaylıkla tolere edebiliyor.isteğin dışı bu motora kafa kaldırtamazsın. arka hafif olduğu için pati çekiyor.
    Ben ce kusurları da şunlar: Öncelikle z-moto dan tüm kawa kullanıcıları şikayetçi..( siteden araştırdığım kadarıyla) benim motor 2006 model siyah 11 bin km de. rutin bakımları dışında başka bir problemim olmadı.
    motorun arka tekerleği üzerine küçük bir çamurluk olsa iyi olur diye düşünüyorum( fazerlerde olduğu gibi.. hatta yaptırmayı düşünüyorum) Grenajlar da zamanla zırıltı benzeri sesler geliyor.. ben grenaj kenarlarına bağlantı kenarları üzerine çift taraflı bantlar çektim olay halloldu.
    aklıma gelenler bunlar..merak ettiklerini buradan yazabilirim.diğer er6f kullanıcıları da yazarlarsa iyi olur.

TAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAYsuper light150,HYOSUNG GT250
    Benim de istediğim modeller arasında olan bir motosiklet.Gerek şekli şemali,gerek sınıfına göre sunduğu gücü,gerekse de rahat oturma pozisyonu ve kullanımıyla tercih edilebilecek bir model.Tek endişe ettiğim kawasakinin servis ağının iyi olmadığı ve parça sıkıntısı yaşatabileceği üzerine yapılan yorumlar.Acaba gerçekten bu konuyla ilgili büyük bir sıkıntı var mı?Yoksa büyütülecek bir problem değil mi?Şayet bu motoru kullananlar ve servisleriyle parça açısından bizzat muhattap olanlar biraz bilgi veirilerse,bu konu da tam olarak açıklık kazanır.
    afu35 bunu beğendi.

TAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAYsuper light150,HYOSUNG GT250
    Benim de istediğim modeller arasında olan bir motosiklet.Gerek şekli şemali,gerek sınıfına göre sunduğu gücü,gerekse de rahat oturma pozisyonu ve kullanımıyla tercih edilebilecek bir model.Tek endişe ettiğim z-moto ve servis ağının iyi olmadığı,parça sıkıntısı yaşatabileceği üzerine yapılan yorumlar.Acaba gerçekten bu konuyla ilgili büyük bir sıkıntı var mı?Yoksa büyütülecek bir problem değil mi?Şayet bu motoru kullananlar ve servisleriyle parça açısından bizzat muhattap olanlar biraz bilgi verirlerse,bu konu da tam olarak açıklık kazanır.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ER6n ile ilgili soru olan bana sorabilir.kullanıcısı olarak tüm sorulara açığım
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

KobRa91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    merabalar
    yaklaşık 1 yıldır forumu takip ediyorum ama ilk mesajımı yazmak bu güne nasipmiş . bir çok motor düşündükten sonra er6 f te karar kılmaya başladım.birçok arkadaş motorla ilgili bilgi ve tecrübelerini aktarmış ancak ardçı konusunda bi görüş göremedim. yeterince rahat edilirmi acaba kullanan rakadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olucam
    yanlız kullanmam pek mümkün değil de

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    İlk motor olmayacak kadar agresif bir motordur kendileri
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bugun kullanma fırsatı buldum
    cok kısa bı sure
    cbra gore cok rahat ve dık pozısyonu
    cok cabuk ıvmelenıo aynı sekılde cok cabuk yavaslıo
    mukemmeldi..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Alıntı KobRa91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merabalar
    yaklaşık 1 yıldır forumu takip ediyorum ama ilk mesajımı yazmak bu güne nasipmiş . bir çok motor düşündükten sonra er6 f te karar kılmaya başladım.birçok arkadaş motorla ilgili bilgi ve tecrübelerini aktarmış ancak ardçı konusunda bi görüş göremedim. yeterince rahat edilirmi acaba kullanan rakadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olucam
    yanlız kullanmam pek mümkün değil de
    dostum ardcının oturduğu kısım racingler gibi çok yüksek değil ayrıca sele tek bölümden oluştuğu için oturanlar hiç şikayet etmedi.zaten selenin kendisi kullanılan maddeden dolayı çok rahat.ardcıı isterse yanlardaki tutacaklardan,isterse benzin deposundan rahatlıkla destek alabiliyor.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Bugün ben de burdizo arkadaşımın motosikletini kullanma şerefine eriştim (er6-f)

Motosiklet selesi gayet rahat, oturuş ve sürüş pozisyonuna alışmam sedece 30 saniye sürdü. sürüş karakteri ve amortisörleri tatlı sert denebilir. İş ivmelenme konusuna gelince kendisinden beklenmeyecek karar atik asfaltın da soğuk olması nedeniyle 2. viteste gazı tam açmamama rağmen patinaja düştüğü oldu. Hız konusunda hiç zorlanmadan göstergede yazan 220 kmye ulaştı. üstelik daha 5. viteste ve devir saati kırmızıya girmeden. Tabi biz de emanet mal diyerekten dahasına asılmadık ama güzel bir havada 240 ı da görürse şaşırmam.

Olumsuz yönüne gelince belki de kendi motorumdan alıştığımdandır hızını hiç belli etmeyen bir motosiklet. İnsan o motordan o sürati ummadığı ve motosiklet te hızını pek belli etmediğinden frene dokununca ne kadar hızlı gittiğini anlıyor, bu yüzden alınacaksa abs li modeli alınmalı derim.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS

Kawasaki Er-6f / Ninja 650R

Kawasaki Er-6f / Ninja 650R

Resimler

Teknik Özellikler

Fiyatı: ER-6f > 8.600 Euro / ER-6f ABS > 9.500 Euro (Yurt dışında 9.399$)

Yeni konu açıyordum. Bu başlığı yeni fark ettim. Ben de buraya ekledim

Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün ben de burdizo arkadaşımın motosikletini kullanma şerefine eriştim (er6-f)

Motosiklet selesi gayet rahat, oturuş ve sürüş pozisyonuna alışmam sedece 30 saniye sürdü. sürüş karakteri ve amortisörleri tatlı sert denebilir. İş ivmelenme konusuna gelince kendisinden beklenmeyecek karar atik asfaltın da soğuk olması nedeniyle 2. viteste gazı tam açmamama rağmen patinaja düştüğü oldu. Hız konusunda hiç zorlanmadan göstergede yazan 220 kmye ulaştı. üstelik daha 5. viteste ve devir saati kırmızıya girmeden. Tabi biz de emanet mal diyerekten dahasına asılmadık ama güzel bir havada 240 ı da görürse şaşırmam.

Olumsuz yönüne gelince belki de kendi motorumdan alıştığımdandır hızını hiç belli etmeyen bir motosiklet. İnsan o motordan o sürati ummadığı ve motosiklet te hızını pek belli etmediğinden frene dokununca ne kadar hızlı gittiğini anlıyor, bu yüzden alınacaksa abs li modeli alınmalı derim.
    dostum sen gazı fazla açmışsın sanırım,,gaz kelebeğiyle falanmı oynadın.kadran 220 ,hangi 240 a çıkıcan?

mostwanted_57;resimler süper.özellikle mavi olanı bitirdi beni.arasıra düşünüyorum ;acaba F in grenajı alıp er6n nin üzerine mi yerleştirsem?şasi aynı zaten

Motosikleti
    yok
    bende onu sorcaktım
    kadran 220? benım gordugum ve kullandıgımdada oyleydı
    not hem f hemde n kullandım
    :D

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Evet, bu resimde de 220

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Hız konusunda hiç zorlanmadan göstergede yazan 220 kmye ulaştı. üstelik daha 5. viteste ve devir saati kırmızıya girmeden
    Bu yazıdan nasıl göstergede 240 yazdığı gibi bir izlenime ulaştınız anlamadım 240 yapma meselesine gelince ben farazi konuştum. göstergede 240 yazmaması o hıza ulaşamayacağı anlamına da gelmez zaten (gösterge hatası konusu başlıbaşına ayrı bir mesele tabi). Daha önce de yazdığım gibi 220 deyken devir saati daha kırmızı bölgeye bile girmemişti ve henüz 5. vitesteydim.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yazıdan nasıl göstergede 240 yazdığı gibi bir izlenime ulaştınız anlamadım 240 yapma meselesine gelince ben farazi konuştum. göstergede 240 yazmaması o hıza ulaşamayacağı anlamına da gelmez zaten (gösterge hatası konusu başlıbaşına ayrı bir mesele tabi). Daha önce de yazdığım gibi 220 deyken devir saati daha kırmızı bölgeye bile girmemişti ve henüz 5. vitesteydim.
    dostum iddaa ediyorum bi yanlışın var.. kesin 6. vitesteydin sen.vitesleri karıştırdın.
    5. viteste 220 imkansız.aynı motor bendede var

Motosikleti
    yok
    ama güzel bir havada 240 ı da görürse şaşırmam.

yazından dolayı yazmıstım ben

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656106 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler