Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Şehir içi kısa mesafeli ve dur kalk trafikte yoğun kullanılıyorsa 190-220 km arası normal dir ve doğrudur..uzun yolda ise kullanıma,hava şartlarına ve yüke bağlı olarak minimum 280 -340 km arası menzil değişir..eğer uzun yol noktasında kullanıp 200 km de depo bitiyorsa sorun var demektir..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sonoyuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Silindir kapağı için önerilerinizle solventten vazgeçip boya işlemi yaptım. Renk biraz açık oldu ama sonuçtan çok memnunum. Şimdiki sıkıntı radyatör soğutucu fanı arızalı. İçinden 2 bobinde yanık. Sizce bunu tekrar sardırtmakmı mantıklı yoksa ona yakın motor piyasada bulurmuyum.

Yanlız arızaları gidermekten bir yazım gitti. Umarım restorasyonu bitirdiğimde harcadığım tüm zaman ve paraya değer.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı sonoyuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Silindir kapağı için önerilerinizle solventten vazgeçip boya işlemi yaptım. Renk biraz açık oldu ama sonuçtan çok memnunum. Şimdiki sıkıntı radyatör soğutucu fanı arızalı. İçinden 2 bobinde yanık. Sizce bunu tekrar sardırtmakmı mantıklı yoksa ona yakın motor piyasada bulurmuyum.

Yanlız arızaları gidermekten bir yazım gitti. Umarım restorasyonu bitirdiğimde harcadığım tüm zaman ve paraya değer.
    Fanı tamir etmekle uğraşma . Yapısından dolayı içine su alıcak ve yine bozulucak.
    Fiyat uygunluğu açısından fiat dobloların klima radyatör fanlarını önerebilirim. Slim yapısı ile yerine sığar . Ufak bir uyarlama işi halleder. Çıkmaları baya ucuz oluyor.
    Yada honda motosiklet fanıda olur.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    GV 650
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehir içi kısa mesafeli ve dur kalk trafikte yoğun kullanılıyorsa 190-220 km arası normal dir ve doğrudur..uzun yolda ise kullanıma,hava şartlarına ve yüke bağlı olarak minimum 280 -340 km arası menzil değişir..eğer uzun yol noktasında kullanıp 200 km de depo bitiyorsa sorun var demektir..
    merhaba. açıkçası uzun yola çıkmak henüz nasip olmadı 2 hafta sonra izine çıktığımda uzun yol gözüküyor. o zamana kadar bakımlarını yaptırıp bahsettiğin değerleri kontrol edebilirim.bu arada radyatör gibi bir sıkıntım var değiştirmem gerekiyo ve orjinali 420 tl. bunun kaynak yaptırmak dışında başka çözümleri varmıdır. yani başka motosikletlerin radyatörü uyarmı.
    volkanmarmara

Arkadaslar izmirden sorunsuz temiz butun problemlerı cozulmus 2007 model 25000km dekı motorum acıl satılık 10.000tl pazarlık sunnettır aslında hiç istemıyorum satmayı ama evlendım ve ıhtıyacımdan motorumu satıyorum kaya agbımın elınden gecmıs makıne fazla soze gerek yok... Tel:0554 4862259

forzaferhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache rtr 150
    arkadaşlar gv650 aramaktayım. 2008 üstü olması tercihimdir. sahibinden deki ilanlarda tanıdığınız temiz bir motor varsa veya aranızdan satmayı düşünen varsa yardımcı olursa sevinirim..

Karbratorlu temız we sorunsuz dusunursen konusuruz forzaferhat( bence karbratorlu kullananlara bırde enjeksıyonlu model kullananlara danıs artıları eksılerıni insallah gonlune gore bulabılırsın sorunsuz bır makıne)

Motosikleti
    TVS apache rtr 150
    saol dostum inş kısa zamanda bulurum sabrım kalmadı motorsuz gezmeye. aklımda duke 200 kalbimde gv 650 var bu hafta 2 sinden birini kesin alcıam inş.

Motosikleti
    TVS apache rtr 150
    Bu motoru tanıyanınız var mı acaba ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...35454318/detay

Arkadaşlar montaj bitti. Tekrar sesini duymak harika bir duygu.

Karşıma çıkan sorunlardan bahsedeyim benden sonraki arkadaşlara bilgi olsun.
    *Yeni silindirin eksantrik kısmı farklı. Kaya abim sağolsun yenisini getirdi. Yeni gergideki sıkıntı gergi deliği 27 gergi 27.5 mm geliyor. Biraz tıraşlama işi gerektiyor. Ayrıca tıraşlarken gerginin yay bağlantısına dikkat etmek lazım tornada yaptırırsanız koparabilirsiniz.
    *Klavuzdaki sentede işaretler verilmiş bu işaretleri dikkate almamak lazım. Onun yerine kılavuzda kamların duruş pozisyonları ile montaj daha mantıklı.
    *Külbütör kapaklarının montajında contalara biraz dikkat etmek lazım yanlış harekette hemen kayabiliyor.

Tüm gv 650 kullanıcılarına hayırlı sürüşler dilerim.

ylcndrsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Arkadaşlar ,elinde iyi durumda arka kasnak olan varmı ,daha öce zincire çevirmiş veya değiştirmiş olupta elinde kalan .:((

Motosikleti
    ST Kanuni GV650
    Alıntı forzaferhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gv650 aramaktayım. 2008 üstü olması tercihimdir. sahibinden deki ilanlarda tanıdığınız temiz bir motor varsa veya aranızdan satmayı düşünen varsa yardımcı olursa sevinirim..
    Benimki ilanlar arasında en pahalı olan

özgür bayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel görünüyor Bi bakmak lazım motora ama ucuz fiyatın aldında herzaman bişeyler vardır ;)
    Alıntı forzaferhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru tanıyanınız var mı acaba ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...35454318/detay

Motosikleti
    cawa
    Arkadaslar yan canta demiri ihtiyaci olan varsa cok uygun fiyata verebilirim .
    Paslanmaz kromdan el yapimi sik ve saglam . Montaji cok kolay isteyene mintajinida yaparim ama cay ismarlarsa

Resim ekleyemiyorum laptopun usb leri calismiyor :(

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    S.A UZUN SÜREDİR aranızda olamadım çok sevdiğim kardeşimi 14/7/2013 de eceli kaza ile ahirete yolcu ettim.Onun üzüntüsü ve sıkıntıları nı hala atabilmiş değilim. Geride kalan ailesi ile ilgilenmek zorundaydım halada ilgileniyorum .
    ramiz montajı tamamladıgına sevindim ancak fan motorusuz hararet yaptırma silindir kapagında kılcal çatlar oluşur.Fan için eyübün dediği olabilir ayrıca bazı motor fanlarını mevcut kafesin içine monte imkanı olabilir.bakman lazım.veya oto kalorifer fanlarını araştırabilirsin.olmaz ise koreye müraccat edecegiz.
    bir arkadaş RADYATÖR den bahsetmişti ben radyatörcülerle konuştum bakırdan radyatör imalatını yaptırcaktı aynısından daha üstün ancak 3 adet en az sipariş istedi ve 350 tl gibi bir rakamdı yanılmıyorsam ,eski frumlarda yazar.başka istiyen olursa radyatörcüye yönlendiririm sıkıntı tamen ortadan kalkar kalıcı çözüm olur.

motor almak istiyen olursa benim motoruda busıkıntılar sebe ile satmak durumundayım.isteyen arasın konuşalım.

Motosikleti
    cawa
    Abi başın sağolsun.
    Allah rahmetini esirgemesin , kalanlara sabır versin.

kaya abim başın sağolsun öncelikle. Abi fan motorunu hallettim. Onunla ilgili sıkıntım yok. Ama makine yine ofsayt. Sente kaçırıyor. Önceki kapaktada aynı sıkıntı vardı. Eksantrik zincirinden yada alttaki ekzantrik dişlisinde bir sıkıntı var gibi. Başka türlü makina sente atlamaz diye düşünüyorum.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    inna lillahi ve inna ileyhi raciun. { O'ndan(c.c.) geldik, O'na(c.c.) döneceğiz.}
    Kaya abi başınız sağ olsun.

Motosikleti
    ST Kanuni GV650
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar yan canta demiri ihtiyaci olan varsa cok uygun fiyata verebilirim .
    Paslanmaz kromdan el yapimi sik ve saglam . Montaji cok kolay isteyene mintajinida yaparim ama cay ismarlarsa

Resim ekleyemiyorum laptopun usb leri calismiyor :(
    Görsek iyi olurdu da nasip değilmiş. fiyat olarak düşündüğünüz bir rakam var mı?

Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.A UZUN SÜREDİR aranızda olamadım çok sevdiğim kardeşimi 14/7/2013 de eceli kaza ile ahirete yolcu ettim.Onun üzüntüsü ve sıkıntıları nı hala atabilmiş değilim. Geride kalan ailesi ile ilgilenmek zorundaydım halada ilgileniyorum .
    ramiz montajı tamamladıgına sevindim ancak fan motorusuz hararet yaptırma silindir kapagında kılcal çatlar oluşur.Fan için eyübün dediği olabilir ayrıca bazı motor fanlarını mevcut kafesin içine monte imkanı olabilir.bakman lazım.veya oto kalorifer fanlarını araştırabilirsin.olmaz ise koreye müraccat edecegiz.
    bir arkadaş RADYATÖR den bahsetmişti ben radyatörcülerle konuştum bakırdan radyatör imalatını yaptırcaktı aynısından daha üstün ancak 3 adet en az sipariş istedi ve 350 tl gibi bir rakamdı yanılmıyorsam ,eski frumlarda yazar.başka istiyen olursa radyatörcüye yönlendiririm sıkıntı tamen ortadan kalkar kalıcı çözüm olur.

motor almak istiyen olursa benim motoruda busıkıntılar sebe ile satmak durumundayım.isteyen arasın konuşalım.
    Abi Allah rahmet eylesin. Başın sağolsun demekten başka elimizden bişey gelmiyor maalesef. Senin gibi iyi bir insanı biz aramızda görmek her zaman isteriz. İnşallah herşey yoluna girer.

Aquila beni kendinden soğutmaya çalışıyor ama başaramayacak. Yollar yalnız kalmasın diye çalışmaya devam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler